Volejte ministrovi

| rubrika: Komiks | 15. 7. 2012
Volejte ministrovi
Poslanci schválili zvýšení daní. Nehrneme se zatím do propočtů, počkáme si, až co senátoři. Ono je teď totiž máloco jisté. Co když třeba doministruje ministr financí?

Všechny noviny řeší, komu telefonoval ministr, kdo telefonoval ministrovi a o čem byla řeč. Nejnověji se poslanec Skokan (VV) vytasil s tím, že mu ministr financí volal před rokem a vůbec s ním nemluvil hezky. Teď se mu to nějak rozleželo a žádal, aby se ministrovým chováním poslanci zabývali. Zrovna měli v plánu probírat církevní restituce a zvýšení sazeb daně z přidané hodnoty o procento.

Většina médií bere jako fakt, že Miroslav Kalousek Petra Skokana nepěkně urážel. Některá aspoň občas zmíní, že je to zatím jen nařčení bez důkazu. Budiž, řekněme, že Kalousek Skokanovi vyspílal, výrazy, kterými by se rozhodně ani (nebo zejména?) politici neměli navzájem častovat. Odhlédneme-li však od nevhodné formy, vtírá se otázka, kterou sugestivně položil (vlastně spíš sugestivně zodpověděl) J. X. Doležal v Reflexu: A neměl ten Kalousek náhodou pravdu?

Mám ti to říkat skokrát?

Strip zvětšíte kliknutím

Sváteční komiksy: každou neděli a svátek na Peníze.cz

Půjčka pro každého ◄► Moudro za třicet tisíc ◄► Historická pravda ◄► Díky, pane chef! ◄► Prorůstová opatření ◄► Tak ty chceš přidat? ◄► Na stáří spořte s... ◄► Jako Palacký ◄► Masáž ◄► Kriminál ◄► Bankéř snídá fazole ◄► Zločinní bankéři ◄► Když peníze pršely ◄► Přímý přenos◄► Nepřístupný film ◄► Na odstřel ◄► Jak na úrazové pojištění ◄► Za dva zlatý ◄► Švarcsystém ◄► Volba povolání ◄► Monstrózní úleva ◄► PIN 2499 ◄► Ještě není nejhůř ◄►Polní pych ◄► Pilíře dělají talíře ◄► Nejlepší mozky ◄► Panika na trzích ◄► Daň z nemovitostí ◄► Potíže s rodičovskou ◄► Zadarmo ◄► Žijou mezi námi ◄► Ježíšek ◄► Zboží vhod vánoční ◄► Řešení krize ◄► Igráčkovy návraty ◄► Letohrádek Hvězda ◄► Ruka (v) trhu ◄► Univerzální piklení ◄► Dvojí zdanění ◄► V nouzi poznáš džin ◄► Neživot na dluh ◄► Božský prezident ◄► Odliv mozků ◄► Ruleta ◄► Velká říjnová ◄► Státní svátek ◄► Musí to bét? ◄► Severní vítr ◄► Tutanchamonova kletba ◄► Rockstar ◄► Cena mlčení ◄► Poprvé! A bez plavek! ◄► Zelené zlato ◄► Peníze nepadaj z nebe ◄► Vzestup a pád ◄► Život je boj(ler) ◄► Smrt fialové krávy ◄► Pracovní úraz ◄► Zákaz kouření ►Ilustrováno MaComiXem prostřednictvím jeho ComicsCreatoru.
Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

+2
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.