Igráčkovy návraty

| rubrika: Komiks | 27. 11. 2011
Igráčkovy návraty
To je pořád řečí o tom, jak jsme finančně nevzdělaní. A kdo proti tomu něco dělá? Jak to, že ještě večerníček nevaroval před riskantními investicemi pořadem Jak krteček o kalhotky přišel? To je veřejnoprávní služba?!

V roce 1970 se zrodil zedník. Igráček zedník. Pak přibývaly další profese, kominíci, zdravotní sestry, esenbáci. V posledních letech se objevil třeba pošťák, pingl, popelář. S podivem ovšem je, že se doposud nenašla odvaha stvořit igráčka žebráka nebo naopak igráčka lobbistu, bankéře či igráčka vykořisťovatele.

Hračky by přitom neměly sloužit jen k zábavě, ale rovněž ku výchově! Naše redakce oslovila přední skřetí odborníky, aby pomohli s výrobou hračky, která bude nejen veselá a krásná, ale i užitečná.

Hik!

Strip zvětšíte kliknutím

Škola finanční gramotnosti na Peníze.cz

Ovládáte bezpečně peněžní trivium? Znáte základní počty, víte, jak číst smlouvy a kdy je můžete podepsat?

Škola finanční gramotnosti. Již osmnáct lekcí.

Sváteční komiksy: každou neděli a svátek na Peníze.cz

◄ Letohrádek Hvězda ◄► Ruka (v) trhu ◄► Univerzální piklení ◄► Dvojí zdanění ◄► Neživot na dluh ◄► Božský prezident ◄► Odliv mozků ◄► Ruleta ◄► Velká říjnová ◄► Státní svátek ◄► Musí to bét? ◄► Severní vítr ◄► Tutanchamonova kletba ◄► Rockstar ◄► Cena mlčení ◄► Poprvé! A bez plavek! ◄► Zelené zlato ◄► Peníze nepadaj z nebe ◄► Vzestup a pád ◄► Život je boj(ler) ◄► Smrt fialové krávy ◄► Pracovní úraz ◄► Zákaz kouření ►Ilustrováno MaComiXem prostřednictvím jeho ComicsCreatoru.
Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.