Život je boj(ler)

| rubrika: Komiks | 3. 7. 2011
Život je boj(ler)
V poslední době Peníze.cz přišly s řadou novinek: obchodní rejstřík, nabídky práce, on-line prodej pojištění automobilů, widgety s kurzy měn, cenami beznínu a nafty či akcií. Je čas na novinku míň vážnou. Každý seriózní plátek míval na konci místo na trochu srandy. Na webu konec nemáme, přidržíme se konce týdne.

Dnes poprvé. A pak už pořád. Každou neděli najdete na Peníze.cz malý komiks, který si bude utahovat ze všeho toho našeho pachtění kolem osobních a rodinných financí, z bankéřů a z pojišťováků, ze zaměstnavatelů a zaměstnanců, z hráčů na burze a ministrů financí. Ze svatého zlata a ze sociálních věcí. Burzy a kurzy, nic nezůstane ušetřeno.

I když samozřejmě – šetřit se musí pořád. Proto svoje komiksové stripy chystáme v ComicsCreatoru, nástroji, který jeho autor – ilustrátor Marek Černý, řečený MaComiX – dává k dispozici zadarmo.

V neděli, v den sedmý, má člověk odpočinout ode všeho díla svého, kteréž byl dělal. Nápomocna je mu k tomu kocovina z předešlé noci, vydatný nedělní oběd, pohádka v televizoru, fotbalisté a jejich zápolení.

Věříme, že i naše skromné komiksy vám pomůžou na chvíli zapomenout na všednodenní trable. A v pondělí se zase sejdeme nad články o osobních a rodinných financích, bankách a bankéřích, o pojištění, ministrech financí, svatém zlatu a sociálních i asociálních věcech.

Obrázek zvětšíte kliknutím.

Dva kohoutky na jednom komiksišti


Ilustrováno  MaComiXem prostřednictvím jeho  ComicsCreatoru.
Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.