Univerzální piklení

redakce Peníze.CZ | rubrika: Komiks | 13. 11. 2011 | 1 komentář
Univerzální piklení
Ti, kteří nezavírají oči, dávno vědí, že svět je vlastně brutálně jednoduchý. Skoro všechno, co se děje, podléhá inteligentnímu a zvrácenému plánu!

Jsou tu. Jsou perfektně organizovaní. Už před věky plánovali, jak si nás všechny očipují. Výstižně to shrnul náš čtenář pod článkem o Nathanovi Rotschildovi: „Tihle to maj rozehraný dopředu, plánujou tisíce let dopředu, zatímco my se zabýváme nesmysly, lépe řečeno ještě vykonáváme jejich vůli. Je to hnus. Z naší krve a potu vládnou navěky.

Velkou výhodou teorie celosvětového spiknutí je, že se jí dá vysvětlit všechno, co se na Zemi událo k nedobrému. Naše redakce se rozhodla vyzkoušet, zda může platit i v jiných než pozemských podmínkách. Pro vědu a dobro lidstva jsme vyslali cedit pot i krev výše citovaného nejmenovaného čtenáře. Pokud právě máte na hlavě pokrývku, sejměte ji, neboť pro toho člověka není z hlubokého vesmíru již návratu.

uvnitř zeměkoule je ještě jedna mnohem větší než ta vrchní

Strip zvětšíte kliknutím

Jsme dobře placení otroci, a tak – na rozdíl od jiných serverů – u nás pravda o Novém světovém pořádku, Bilderbergu, ještěrech z temných světů, lóžích, Chazarech, smrti JFK či Římském klubu zaznívá pramálo. Respektive zazní-li, nemilosrdně ji smažeme. Ba, vedeme ještě dezinformační kampaň, například takto:

Třetí, ještě prohnanější díl této série chystáme již brzo.

Získejte nyní 5 % zpět z každého tankování

Sváteční komiksy: každou neděli a svátek na Peníze.cz

◄ Dvojí zdanění ◄► Neživot na dluh ◄► Božský prezident ◄► Odliv mozků ◄► Ruleta ◄► Velká říjnová ◄► Státní svátek ◄► Musí to bét? ◄► Severní vítr ◄► Tutanchamonova kletba ◄► Rockstar ◄► Cena mlčení ◄► Poprvé! A bez plavek! ◄► Zelené zlato ◄► Peníze nepadaj z nebe ◄► Vzestup a pád ◄► Život je boj(ler) ◄► Smrt fialové krávy ◄► Pracovní úraz ◄► Zákaz kouření ►Ilustrováno MaComiXem prostřednictvím jeho ComicsCreatoru.

Podpojištění řeší kalkulačka

Podpojištění řeší kalkulačka

Většina Čechů má podpojištěné domy a neví o tom. Nová kalkulačka pomáhá správně a rychle nastavit výši pojistné částky.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-4
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 1 komentářů

Oblíbená témata

komiks

A tohle už jste četli?

Znovu o penězích a dluhu

11. 10. 2011 | Aleš Tůma | 34 komentářů

Znovu o penězích a dluhu

Minulý článek o penězích a dluhu vyvolal na Peníze.cz i na Finmagu sáhodlouhou diskuzi. Jak je vidět, jde o horké téma, proto se k němu vracíme.

Naspořte si miliony na rentu, radí světové spiknutí bankéřů

24. 9. 2011 | redakce Peníze.CZ

Naspořte si miliony na rentu, radí světové spiknutí bankéřů

Jaký byl uplynulý týden na Peníze.cz? Klidný, nikdo nás nežaloval za ublížení na zdraví, že jsme mu šlápli na kuří oko. A tak jsme klidně mohli strašit odhady počtu důchodců v roce... celý článek

Peníze jako dluh a ještírci z páté dimenze

20. 9. 2011 | Aleš Tůma | 32 komentářů

Peníze jako dluh a ještírci z páté dimenze

Stejně jako 11. září 2011 je i finanční krize skvělou živnou půdou pro různé konspirační teorie. Ale všechny se mýlí, pravdu pravdoucí o globálním spiknutí znají jen servery Peníze.cz... celý článek

Objevují se spiklenecké teorie, proč akcie padají

10. 6. 2008 | Jan Pekař | 5 komentářů

Objevují se spiklenecké teorie, proč akcie padají

Páteční razantní propad amerických akcií přiměl některé obchodníky k spekulacím, že za pád mohou politici. Jiní ekonomové upozorňují spíše na obavy z vysoké inflace kombinované s ekonomickou... celý článek

Nejslavnější spekulace Nathana Mayera Rothschilda

19. 6. 2007 | Michal Špaček | 1 komentář

Nejslavnější spekulace Nathana Mayera Rothschilda

Před 192 lety se zhroutila londýnská burza. Všichni si mysleli, že Napoleon v Belgii rozdrtil spojenecké armády a Evropu opět čeká období nekončících válek. Jen Nathan Mayer Rotschild... celý článek

Partners Financial Services