Univerzální piklení

| rubrika: Komiks | 13. 11. 2011 | 1 komentář
Univerzální piklení
Ti, kteří nezavírají oči, dávno vědí, že svět je vlastně brutálně jednoduchý. Skoro všechno, co se děje, podléhá inteligentnímu a zvrácenému plánu!

Jsou tu. Jsou perfektně organizovaní. Už před věky plánovali, jak si nás všechny očipují. Výstižně to shrnul náš čtenář pod článkem o Nathanovi Rotschildovi: „Tihle to maj rozehraný dopředu, plánujou tisíce let dopředu, zatímco my se zabýváme nesmysly, lépe řečeno ještě vykonáváme jejich vůli. Je to hnus. Z naší krve a potu vládnou navěky.

Velkou výhodou teorie celosvětového spiknutí je, že se jí dá vysvětlit všechno, co se na Zemi událo k nedobrému. Naše redakce se rozhodla vyzkoušet, zda může platit i v jiných než pozemských podmínkách. Pro vědu a dobro lidstva jsme vyslali cedit pot i krev výše citovaného nejmenovaného čtenáře. Pokud právě máte na hlavě pokrývku, sejměte ji, neboť pro toho člověka není z hlubokého vesmíru již návratu.

uvnitř zeměkoule je ještě jedna mnohem větší než ta vrchní

Strip zvětšíte kliknutím

Jsme dobře placení otroci, a tak – na rozdíl od jiných serverů – u nás pravda o Novém světovém pořádku, Bilderbergu, ještěrech z temných světů, lóžích, Chazarech, smrti JFK či Římském klubu zaznívá pramálo. Respektive zazní-li, nemilosrdně ji smažeme. Ba, vedeme ještě dezinformační kampaň, například takto:

Třetí, ještě prohnanější díl této série chystáme již brzo.

Sváteční komiksy: každou neděli a svátek na Peníze.cz

◄ Dvojí zdanění ◄► Neživot na dluh ◄► Božský prezident ◄► Odliv mozků ◄► Ruleta ◄► Velká říjnová ◄► Státní svátek ◄► Musí to bét? ◄► Severní vítr ◄► Tutanchamonova kletba ◄► Rockstar ◄► Cena mlčení ◄► Poprvé! A bez plavek! ◄► Zelené zlato ◄► Peníze nepadaj z nebe ◄► Vzestup a pád ◄► Život je boj(ler) ◄► Smrt fialové krávy ◄► Pracovní úraz ◄► Zákaz kouření ►Ilustrováno MaComiXem prostřednictvím jeho ComicsCreatoru.
Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.