Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Logo Partners Financial Services, a.s.

Partners Financial Services, a.s.

Finančněporadenská společnost Partners Financial Services působí na českém trhu od roku 2007. Od svého vzniku se zaměřuje na poskytování komplexního nezávislého finančního poradenství. Za dobu své existence zprostředkovaly Partners Financial Services finanční produkty více než čtyřem stům tisíc klientů. Heslo Partners Finanční poradenství JINAK vyjadřuje základní filozofii společnosti – odbourávání informační asymetrie mezi klienty a finančními poradci a snahu o kultivaci českého finančního trhu.

V současnosti jsou Partners s ročním obratem přesahujícím 1,1 miliardy korun největší finančněporadenskou společností na českém trhu. Pod jejich hlavičkou působí více než 2 200 aktivních certifikovaných finančních poradců. Kromě klasické MLM struktury dnes Partners využívají také řadu dalších distribučních kanálů – budují síť franšízových poboček, využívají vlastní call-centrum a na webu Ušetři.peníze.cz provozují vlastní on-line lead generátor. Svým klientům na stránce www.mojepartners.cz nabízejí také unikátní systém pro správu osobních financí a finančních produktů.

V portfoliu Partners nejdete více než 390 finančních produktů od 52 finančních společnostíbank, pojišťoven, investičních společností a dalších subjektů působících na českém trhu. Do skupiny Partners dále patří Partners bankovní služby, Partners investiční společnost, Partners media, která provozují weby Finmag a Peníze.cz, a Partners Akademie.

Kontakty

AdresaTürkova 2319/5bPraha 4 - Chodov149 00
Infolinka800 636 363
Fax222 353 051
Emailinfo@partners.cz
Web
Web
Web

Další informace

IČO27699781
DIČCZ27699781
Zahájení činnosti23. 8. 2006
Počet poradců2 200
Počet klientů443 388
Počet produktů v portfoliu400
Provizní obrat v roce 20141 112 853 470 Kč

Struktura produkce Partners Financial Services, a.s. dle počtu smluv

Partners Financial Services, a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem partners, partners financial services

Den finanční gramotnosti: Myslí Češi na zadní vrátka?

10. 9. 2017 | Monika Hájková | 4 komentáře

Den finanční gramotnosti: Myslí Češi na zadní vrátka?

Den finanční gramotnosti má za sebou šestý ročník. Letos se průzkum zaměřil na to, zda si české domácnosti tvoří dostatečný finanční polštář pro nenadálé události a jak přistupují k pojištění života a majetku.

Vzadu v hlavě mně pořád bliká výstražné světlo

20. 5. 2017 | Martin Vlnas | 10 komentářů

Vzadu v hlavě mně pořád bliká výstražné světlo

Lucie Simpartlová si pamatuje, jaké to bylo, když přišla krize a fondy se začaly propadat bez ohledu na to, jak dobře byly spravované.„Je smutné, že čím dál od poslední krize jsme, tím víc sílí volání po něčem novém. Novináři, klienti, poradci… Pořád dokola. Paměť lidí je příliš krátká,“ říká ředitelka Partners investiční společnosti

Partners market: Franšízant musí být především dobrý manažer

25. 10. 2016 | Martin Vlnas | 1 komentářů

Partners market: Franšízant musí být především dobrý manažer

Martin Hrůša pracoval jako finanční poradce, později rozjížděl vlastní franšízu. Před dvěma měsíci se stal ředitelem franšíz společnosti Partners. „Moje výhoda je, že se s většinou franšízantů osobně znám. Sám jsem přišel z pobočky, potom jsem rok objížděl franšízy a sbíral informace – všechno, s čím přijdu, je tedy postavené na reálných zkušenostech,“ říká.

Den finanční gramotnosti: Třetina lidí si bere hypotéku na ostro. Bez rezervy

6. 9. 2016 | Monika Hájková | 9 komentářů

Den finanční gramotnosti: Třetina lidí si bere hypotéku na ostro. Bez rezervy

Stejně jako v předchozích letech i letos představila společnost Partners výsledky průzkumu, který si nechala zpracovat ke Dni finanční gramotnosti. Průzkum se tentokrát zaměřil na postoje a znalosti Čechů v oblasti úvěrů na bydlení. Z výsledků je patrné, že Češi nejvíc fandí hypotékám. někdy až příliš bezvýhradně.

Pro franšízing Československo neskončilo

28. 6. 2016 | Daniel Tácha | 6 komentářů

Pro franšízing Československo neskončilo

Koncept franšíz netřeba představovat. Je ideální pro ty, kteří v podnikání nepotřebují za každou cenu prošlapávat vlastní cestu. (Platí, že i tu prošlapanou budou muset projít pěkně po svých a všechno si odpracovat.) Pro úspěšné se pak nabízí ještě jedna možnost: master franšízing. Možnost získat od zahraniční franšízingové firmy licenci k vybudování celé sítě franšíz v jednom státě.

Franšízing: Jste svým vlastním pánem, ale...

5. 5. 2016 | Daniel Tácha

Franšízing: Jste svým vlastním pánem, ale...

Hlavní výhodou franšízy je, že před startem podnikánídostanete všechno na stříbrném podnose. Nevýhodou pak může být, že co vám na tom podnose servírují, musíte taky všechno sníst. Jinými slovy: franšízantovo podnikání je vždy svázané řadou regulí, které vytyčil franšízor. A uhnout se dá jen do určité míry.

Kolik stojí franšíza

29. 3. 2016 | Daniel Tácha | 2 komentáře

Kolik stojí franšíza

Pro ty, kteří chtějí podnikat, ale nemají jasno v čem, anebo nechtějí riskovat neúspěch s vlastním podnikatelským záměrem, může být řešením franšízing. Převzetí úspěšného obchodního konceptu ovšem něco stojí. Franšízant platí za licenci, otevření pobočky a pravidelně odvádí procenta z obratu.

Franšízing: Jak a kde si vybrat vhodný obchodní koncept

1. 3. 2016 | Daniel Tácha

Franšízing: Jak a kde si vybrat vhodný obchodní koncept

Máte podnikavého ducha a obchodní talent, rádi byste podnikali, ale ne a ne najít ten správný nápad? Originalita je jistě prima, ale to, co se počítá, jsou peníze. Možná je právě pro vás vhodná franšíza: převzetí už zavedeného, ověřeného modelu.

Franšíza vyžaduje stejné nasazení jako každé podnikání

4. 2. 2016 | Daniel Tácha

Franšíza vyžaduje stejné nasazení jako každé podnikání

Chcete podnikat? Můžete začít od nuly s vymýšlením vlastního konceptu. Anebo prostě sáhnete po něčem, co už je vymyšlené a vyzkoušené a co funguje. Vybrat si můžete z tisíců možností z domova i zahraničí. Jenom v Česku v současnosti funguje 240 franšízingových konceptů.

Příběh bojovníka

7. 1. 2016 | Ondřej Tůma | 10 komentářů

Příběh bojovníka

Jak při budování firmy těžit z vlastních chyb a hendikepů? Generální ředitel Partners a investor startupových firem Petr Borkovec prozradil, že to chce hlavně jednu věc: myslet ve velkém.

Partners Financial Services, a.s. - Zkušenosti

29. 12. 2017 9:13 | Petr Brož

Až po založení rodiny jsme s manželkou kontaktovali poradce. Chtěli jsme aby děti byly rozumně zabezpečené a aby to mělo nějaký smysl. I dnes nám hlídá finanční situaci a to už je to pár let zpátky.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

1. 12. 2017 10:26 | Tondy

Naprostý souhlas Romane. Každý má právo své volby. Taky když jsem chtěl začít investovat jsem si nejdřív zjistil všechny potřebné informace, jak o společnosti ke které půjdu tak o samotné investici a pak už to bylo moje rozhodnutí. Tím se dostávám i k tomu, že mě se partners zamlouvali hned.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Roman Nový 21. 12. 2016 15:22)

1. 11. 2017 14:20 | Jan

Raději peníze investuji a budu spořit než abych je utratil za naprosto zbytečné věci. To jsem věděl už kdysi, ale nevěděl jsem kde to bude fungovat. Poradce mám už léta.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

4. 10. 2017 16:50 | MartinCalet

Píšete to správně. Je to jako v každém jiném oboru člověk dá vždycky na toho kdo už má něco za sebou a plave v tom jak ryba ve vodě. Neříkám, že jsou lidi hlupáci když si jednou na vlastní triko ale pak at se nediví, že jim něco nevyjde. I po mých zkušenostech co vím o partners můžu přikyvovat, že se jedná o solidní podnikatelé.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Fedy 12. 09. 2017 11:32)

12. 9. 2017 11:32 | Fedy

Zdenku máte pravdu. Ale nebral bych to zase až tak černě, že každý čech má takový přístup k poradcům. Podle mě tam jde o to, že si ty lidi chtějí prověřit. Přeci jen méne finančně gramotný člověk má alespon rozum v tom, že své finance chce vložit do rukou někoho kvalitního. Já za tímhle hledal léta praxe. I když to možná nehraje takovou roli, tak jsem chtěl někoho opravdu znalého ve svém oboru. Měl jsem u partners jistotu toho, že se mě ujme kvalifikovaný člověk. To podle mě hraje velkou roli v rozhodování zdali s někým spolupracovat, nebo si jet na vlastní triko.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Zdeněk 02. 08. 2017 09:02)

15. 8. 2017 16:10 | Klaudie Pirkova

Nám Partners opravdu pomohli. Jelikož maminka měla vážné zdravotní komplikace, tak jsme jí stihli nechat změnit pojistku, která se vázala právě na komplikace které se můžou vyskytnout. Díky tomu, ted víme, že budeme mít na potřebné věci, které v nejhorším případě budou potřeba zaplatit. Za ten klid to opravdu stojí.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

2. 8. 2017 9:02 | Zdeněk

Znáte lidi, dokavad si sami něco nevyzkouší mají plnou pusu řeší a skutek utek. Sám sem toho byl svědkem. Můj kolega si jen stěžoval na pracovníky v bankách, že sním nedokážou slušně vyjednávat a když jsem mu několikrát říkal, že mu můžu doporučit pána od partners neslyšel to, ale jak to dopadlo? Samozřejmě kontakt dostal, klasický přístup čechů.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

24. 7. 2017 14:53 | Martinn

Souhlasím s vámi Romane. Pokavad má někdo nějaký problém s jakoukoliv společností, tak ho nikdo nenutí aby sní vyjednával. Každý má právo na svoje rozhodnutí, pak nepochopím také ty negace. Naše sousedka, která strašně znalá ve světě poradenství, politiky a nevím ještě čeho všeho(samozřejmě v uvozovkách) strašně řešila, kdo byl ten člověk co k nám chodil párkrát večer domů, ale vysvětlovat jí, že se jednalo o pána z partners jsem neměl chut a ani náladu. Až jednou kdy se sama nás zeptala, tak jsem jí to řekl a přitom na mě vychrlila jestli bych jí nedal číslo, že má teď docela problém kvůli jedné pojistce, kterou má uzavřenou její manžel a najednou jí to bylo dobré. To jsou přesně ti lidé, kteří nic nezkusí, ale už kritizují.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Roman Nový 21. 12. 2016 15:22)

18. 7. 2017 13:49 | Kristián

Co vím já tak se dá odkládat i menší částka než je zrovna těch 1500 kč, nemluvím teď konkretně o fondech, ale nějaké jiné spoření třeba. Jde o to, že právě třeba ty rodiny, které žijí od vyplaty k vyplatě mají na to, aby si třeba kupovali cigarety, je to ohraná fráze ale je to tak. Místo toho aby si nechali vypracovat peněžní plán a viděli jak se svými penězi nakládají, tak na to kašlou. Přijde mi to jako lehkomyslnost, kor když existují právě lidi jako jsou ti z partners, kteří vám v tomhle dokážou otevřít oči a takový plán vám bez problému vypracovat, pak by i víc lidí vidělo jak jde s penězi naložit a šetřit.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Marián 04. 07. 2017 14:08)

4. 7. 2017 14:08 | Marián

Podle mě spousta lidí, kteří žijí od výplaty k výplatě ani těch 1500 nemají na to aby to ukládali měsíčně někam do fondů, nebo spořili. My se ženou jsme s Partners začali spolupracovat asi před 4 roky kdy jsme chtěli jít do hypotéky, pak se nám do toho narodil syn a až teď jsem rád, že se můžeme finančně nějak odpíchnout a máme někoho kdo nám s tím pomůže. V dnešní době by měl podle mě každý myslet na budoucnost, jinak to stáří bude jen přežívat ne si ho užívat.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Vojtěch 19. 06. 2017 15:04)

19. 6. 2017 15:04 | Vojtěch

Kamarad, který dělá u partners už asi 7 let, semnou probíral moje spořící účty a to jak sebe samotnýho jistím do budoucna a když jsem mu řekl, že nijak tak zíral :D Doporučil mi investovat do podílových fondů a jelikož je to kámoš, tak jsem neměl důvod to nějak dopodrobna zkoumat a vlastně ani nesouhlasit. Měsíčně posílám 1500, což mě osobně nějak nevytrhne a už teď je moc hezký vědět, že tam mám vážně pěknou částku, která bude narůstat.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

7. 6. 2017 15:58 | Matej

Musím souhlasit. Každý člověk má právo na svoje rozhodnutí. Abych řekl pravdu ve světě financí moc zběhlý nejsem, takže na doporučení jsem partners kontaktoval sám. Já osobně jsem nikdy nic nespořil jen jsem si nechal peníze válet na účtu což je asi ta největší blbost, hlavně po schůzce se mi to potvrdilo. Řekl jsem si mojí slečně, která semnou spolupracuje už cca 2 roky, jaké mám plány do budoucna a ona mi sestavila můj finanční plán plus zařídila penzijko.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TomasŽ 30. 05. 2017 15:44)

30. 5. 2017 15:44 | TomasŽ

Ono asi každý si myslí něco jiného a podle mě je to na člověku kam kdo bude investovat svoje peníze. Já beru za rozumné si nechat poradit, což jsem si taky od partners nechal, a samozřejmě i podle svého zvážení jsem si zvolil co bych si nejraději založil, potřeboval jsem jen radu, kam by to bylo nejvýhodnější a tu jsem dostal a k tomu jsem se skoro nemusel o nic starat protože to bylo vyřešené aniž bych u toho musel „asistovat“.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

18. 5. 2017 12:52 | JardaSouk

Souhlasím s Romanem. Myslím si, že když člověk nechá nahlednout někoho do svých financí a chce nějak poradit, tak by si měl zjistit co nejvíce informací o tom kam půjde. My jsme neměli žádný problém, dostali jsme na doporučení poradce od partners, který kdysi zařizoval hypotéku na chalupu mé tchýni a tchánovi a my s ním jsme do dnes spokojení když jsme potřebovali také poradit s hypotékou, tak se nám o to postaral.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

13. 4. 2017 16:56 | Šimpl

Taky možnost řešení, ale je to celkem rychlá směrnice jak skončit na ulici s ničim, takže s rozumem a mít raději nějaký železný rezervy. Mně poradili, takže je teď mám.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (testik11 09. 02. 2017 11:05)

Zobrazit všech 120 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Prověřte si svého poradce

Proklepněte si svého finančního poradce v registrech ČNB. Zkontrolovat si můžete i všechny finanční subjekty podléhající dozoru ČNB.

Název subjektu, IČO nebo příjmení hledané osoby

Výpočet čisté mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK