Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Logo Partners Financial Services, a.s.

Partners Financial Services, a.s.

Finančněporadenská společnost Partners Financial Services působí na českém trhu od roku 2007. Od svého vzniku se zaměřuje na poskytování komplexního nezávislého finančního poradenství. Za dobu své existence zprostředkovaly Partners Financial Services finanční produkty více než čtyřem stům tisíc klientů. Heslo Partners Finanční poradenství JINAK vyjadřuje základní filozofii společnosti – odbourávání informační asymetrie mezi klienty a finančními poradci a snahu o kultivaci českého finančního trhu.

V současnosti jsou Partners s ročním obratem přesahujícím 1,1 miliardy korun největší finančněporadenskou společností na českém trhu. Pod jejich hlavičkou působí více než 2 200 aktivních certifikovaných finančních poradců. Kromě klasické MLM struktury dnes Partners využívají také řadu dalších distribučních kanálů – budují síť franšízových poboček, využívají vlastní call-centrum a na webu Ušetři.peníze.cz provozují vlastní on-line lead generátor. Svým klientům na stránce www.mojepartners.cz nabízejí také unikátní systém pro správu osobních financí a finančních produktů.

V portfoliu Partners nejdete více než 390 finančních produktů od 52 finančních společnostíbank, pojišťoven, investičních společností a dalších subjektů působících na českém trhu. Do skupiny Partners dále patří Partners bankovní služby, Partners investiční společnost, Partners media, která provozují weby Finmag a Peníze.cz, a Partners Akademie.

Kontakty

AdresaTürkova 2319/5bPraha 4 - Chodov149 00
Infolinka800 636 363
Fax222 353 051
Emailinfo@partners.cz
Web
Web
Web

Další informace

IČO27699781
DIČCZ27699781
Zahájení činnosti23. 8. 2006
Počet poradců2 200
Počet klientů443 388
Počet produktů v portfoliu400
Provizní obrat v roce 20141 112 853 470 Kč

Struktura produkce Partners Financial Services, a.s. dle počtu smluv

Partners Financial Services, a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem partners, partners financial services

Den finanční gramotnosti: Češi investicím nevěří

8. 9. 2015 | Gabriel Pleska | 13 komentářů

Den finanční gramotnosti: Češi investicím nevěří

Už popáté Česko zažívá Den finanční gramotnosti. Společnost Partners si při této příležitosti nechala zpracovat průzkum, jak přistupujeme k investicím. Výsledky nejsou příliš povzbudivé: polovina Čechů přistupuje k investování se značnou nedůvěrou.

Petr Borkovec: Pojišťovny ukázaly sílu. Bohužel naprosto nefér způsobem

27. 6. 2015 | Martin Vlnas | 13 komentářů

Petr Borkovec: Pojišťovny ukázaly sílu. Bohužel naprosto nefér způsobem

„Nemám nic proti regulaci jako takové. Pokud se pravidla hry pro distribuci pojištění nastaví správně, můžou klientům a trhu přinést mnoho dobrého. Návrh poslance Ladislava Šincla je ale špatný. A ještě horší je způsob, jakým je prosazován – pomocí bezohledného lobbingu pojišťoven,“ říká Petr Borkovec, generální ředitel Partners Financial Services, v exkluzivním rozhovoru.

Regulace prodeje životních pojistek. Revoluční tajfun, nebo větříček? A komu pomůže?

10. 6. 2015 | Petra Dlouhá | 14 komentářů

Regulace prodeje životních pojistek. Revoluční tajfun, nebo větříček? A komu pomůže?

Chránit klienta, otevřeně informovat o nákladech pojistky a zvýšit nároky na prodejce – hlavní cíle novely zákona o pojišťovacích zprostředkovatelích. Chystá se roky. Ve Sněmovně už prošla prvním čtením. Nečekaně se ale objevil ještě přílepek k jinému zákonu: má regulovat provize zprostředkovatelů. Co novinky přinesou klientovi?

Otevřený dopis Petra Borkovce poslanci Ladislavu Šinclovi

3. 6. 2015 | redakce Peníze.CZ | 1 komentářů

Otevřený dopis Petra Borkovce poslanci Ladislavu Šinclovi

Na českém finančněporadenském trhu je v poslední době velmi rušno. Může za to přílepek k chystané novele zákona o pojišťovnictví, iniciovaný poslancem a místopředsedou rozpočtového výboru Ladislavem Šinclem z ČSSD. Pokud projde, zásadním způsobem změní pravidla distribuce životního pojištění.

Světový den fondů – proti investiční xenofobii!

17. 4. 2015 | Aleš Tůma

Světový den fondů – proti investiční xenofobii!

19. dubna si Česko podruhé připomíná Světový den investičních fondů. Než vyrazíte do průvodu rentiérů s lampiony, přečtěte si jeden paradoxní poznatek.

Férovější poradenství? Co pomůže, když ne regulace provizí za životní pojištění

25. 2. 2015 | Petr Zámečník | 15 komentářů

Férovější poradenství? Co pomůže, když ne regulace provizí za životní pojištění

Vláda v pondělí odmítla zapracovat do zákona o pojišťovnictví návrh České národní banky na povinné rozložení výplaty provize za sjednání životního pojištění v čase. Když tedy ne regulace provizí, co může pomoci proti poškozování klientů?

Velký investiční seriál: Peníze nejsou cíl, říká šéf největšího webu o penězích

13. 1. 2015 | Daniel Tácha | 12 komentářů

Velký investiční seriál: Peníze nejsou cíl, říká šéf největšího webu o penězích

Martin Vlnas je mladý, úspěšný a zatím ještě svobodný muž. Jako jednatel a ředitel serverů Peníze.cz a Finmag se navíc pohybuje ve světě financí. Platí v jeho případě pravidlo o kovářově kobyle? Martin, který loni oslavil třicítku, začal investovat před víc než čtyřmi roky, v době, kdy už odeznívala finanční krize, ale ceny akcií byly ještě stále relativně dole.

Očima expertů: Životní pojištění se mění. Co to přinese v praxi?

12. 12. 2014 | Ondřej Tůma | 3 komentáře

Očima expertů: Životní pojištění se mění. Co to přinese v praxi?

Kdo bude chtít dál využívat daňové výhody u investičního životního pojištění, přijde o možnost vybírat z něj volně peníze. Zůstane pak příspěvek na pojištění oblíbeným zaměstnaneckým benefitem? Nevezmou (nebo neberou už) někteří zprostředkovatelé změnu za záminku ke zbytečnému rušení pojistek a nucení pojistek nových? Nebudou změny mít nějaké jiné, nechtěné důsledky?

Změny v životním pojištění: Vlk se nažral. A co koza?

12. 12. 2014 | Lukáš Škopek | 5 komentářů

Změny v životním pojištění: Vlk se nažral. A co koza?

Už dlouho mi to vrtalo hlavou: To to Ministerstvo financí nevidí? Nechybí mu peníze? Proč to neřeší? Všichni z branže o tom mluvili, ale ministerstvo mlčelo. Teď se konečně rozhodlo zatrhnout zaměstnavatelské příspěvky na životní pojištění využívané nikoli na pojištění, ale k brzkému výběru. Tedy prakticky jako část výplaty, ze které se neodvádějí povinná pojištění.

Stavební spoření 2014. Vyplatí se ještě?

4. 12. 2014 | Ondřej Tůma | 16 komentářů

Stavební spoření 2014. Vyplatí se ještě?

Nezapomněli jste si zkontrolovat, jestli dostanete plnou státní podporu? Je čas. Pokud tedy ještě stavebko máte – počet jeho klientů je sice stále úctyhodný, ale zvolna klesá.

Partners Financial Services, a.s. - Zkušenosti

29. 12. 2017 9:13 | Petr Brož

Až po založení rodiny jsme s manželkou kontaktovali poradce. Chtěli jsme aby děti byly rozumně zabezpečené a aby to mělo nějaký smysl. I dnes nám hlídá finanční situaci a to už je to pár let zpátky.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

1. 12. 2017 10:26 | Tondy

Naprostý souhlas Romane. Každý má právo své volby. Taky když jsem chtěl začít investovat jsem si nejdřív zjistil všechny potřebné informace, jak o společnosti ke které půjdu tak o samotné investici a pak už to bylo moje rozhodnutí. Tím se dostávám i k tomu, že mě se partners zamlouvali hned.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Roman Nový 21. 12. 2016 15:22)

1. 11. 2017 14:20 | Jan

Raději peníze investuji a budu spořit než abych je utratil za naprosto zbytečné věci. To jsem věděl už kdysi, ale nevěděl jsem kde to bude fungovat. Poradce mám už léta.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

4. 10. 2017 16:50 | MartinCalet

Píšete to správně. Je to jako v každém jiném oboru člověk dá vždycky na toho kdo už má něco za sebou a plave v tom jak ryba ve vodě. Neříkám, že jsou lidi hlupáci když si jednou na vlastní triko ale pak at se nediví, že jim něco nevyjde. I po mých zkušenostech co vím o partners můžu přikyvovat, že se jedná o solidní podnikatelé.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Fedy 12. 09. 2017 11:32)

12. 9. 2017 11:32 | Fedy

Zdenku máte pravdu. Ale nebral bych to zase až tak černě, že každý čech má takový přístup k poradcům. Podle mě tam jde o to, že si ty lidi chtějí prověřit. Přeci jen méne finančně gramotný člověk má alespon rozum v tom, že své finance chce vložit do rukou někoho kvalitního. Já za tímhle hledal léta praxe. I když to možná nehraje takovou roli, tak jsem chtěl někoho opravdu znalého ve svém oboru. Měl jsem u partners jistotu toho, že se mě ujme kvalifikovaný člověk. To podle mě hraje velkou roli v rozhodování zdali s někým spolupracovat, nebo si jet na vlastní triko.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Zdeněk 02. 08. 2017 09:02)

15. 8. 2017 16:10 | Klaudie Pirkova

Nám Partners opravdu pomohli. Jelikož maminka měla vážné zdravotní komplikace, tak jsme jí stihli nechat změnit pojistku, která se vázala právě na komplikace které se můžou vyskytnout. Díky tomu, ted víme, že budeme mít na potřebné věci, které v nejhorším případě budou potřeba zaplatit. Za ten klid to opravdu stojí.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

2. 8. 2017 9:02 | Zdeněk

Znáte lidi, dokavad si sami něco nevyzkouší mají plnou pusu řeší a skutek utek. Sám sem toho byl svědkem. Můj kolega si jen stěžoval na pracovníky v bankách, že sním nedokážou slušně vyjednávat a když jsem mu několikrát říkal, že mu můžu doporučit pána od partners neslyšel to, ale jak to dopadlo? Samozřejmě kontakt dostal, klasický přístup čechů.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

24. 7. 2017 14:53 | Martinn

Souhlasím s vámi Romane. Pokavad má někdo nějaký problém s jakoukoliv společností, tak ho nikdo nenutí aby sní vyjednával. Každý má právo na svoje rozhodnutí, pak nepochopím také ty negace. Naše sousedka, která strašně znalá ve světě poradenství, politiky a nevím ještě čeho všeho(samozřejmě v uvozovkách) strašně řešila, kdo byl ten člověk co k nám chodil párkrát večer domů, ale vysvětlovat jí, že se jednalo o pána z partners jsem neměl chut a ani náladu. Až jednou kdy se sama nás zeptala, tak jsem jí to řekl a přitom na mě vychrlila jestli bych jí nedal číslo, že má teď docela problém kvůli jedné pojistce, kterou má uzavřenou její manžel a najednou jí to bylo dobré. To jsou přesně ti lidé, kteří nic nezkusí, ale už kritizují.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Roman Nový 21. 12. 2016 15:22)

18. 7. 2017 13:49 | Kristián

Co vím já tak se dá odkládat i menší částka než je zrovna těch 1500 kč, nemluvím teď konkretně o fondech, ale nějaké jiné spoření třeba. Jde o to, že právě třeba ty rodiny, které žijí od vyplaty k vyplatě mají na to, aby si třeba kupovali cigarety, je to ohraná fráze ale je to tak. Místo toho aby si nechali vypracovat peněžní plán a viděli jak se svými penězi nakládají, tak na to kašlou. Přijde mi to jako lehkomyslnost, kor když existují právě lidi jako jsou ti z partners, kteří vám v tomhle dokážou otevřít oči a takový plán vám bez problému vypracovat, pak by i víc lidí vidělo jak jde s penězi naložit a šetřit.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Marián 04. 07. 2017 14:08)

4. 7. 2017 14:08 | Marián

Podle mě spousta lidí, kteří žijí od výplaty k výplatě ani těch 1500 nemají na to aby to ukládali měsíčně někam do fondů, nebo spořili. My se ženou jsme s Partners začali spolupracovat asi před 4 roky kdy jsme chtěli jít do hypotéky, pak se nám do toho narodil syn a až teď jsem rád, že se můžeme finančně nějak odpíchnout a máme někoho kdo nám s tím pomůže. V dnešní době by měl podle mě každý myslet na budoucnost, jinak to stáří bude jen přežívat ne si ho užívat.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Vojtěch 19. 06. 2017 15:04)

19. 6. 2017 15:04 | Vojtěch

Kamarad, který dělá u partners už asi 7 let, semnou probíral moje spořící účty a to jak sebe samotnýho jistím do budoucna a když jsem mu řekl, že nijak tak zíral :D Doporučil mi investovat do podílových fondů a jelikož je to kámoš, tak jsem neměl důvod to nějak dopodrobna zkoumat a vlastně ani nesouhlasit. Měsíčně posílám 1500, což mě osobně nějak nevytrhne a už teď je moc hezký vědět, že tam mám vážně pěknou částku, která bude narůstat.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

7. 6. 2017 15:58 | Matej

Musím souhlasit. Každý člověk má právo na svoje rozhodnutí. Abych řekl pravdu ve světě financí moc zběhlý nejsem, takže na doporučení jsem partners kontaktoval sám. Já osobně jsem nikdy nic nespořil jen jsem si nechal peníze válet na účtu což je asi ta největší blbost, hlavně po schůzce se mi to potvrdilo. Řekl jsem si mojí slečně, která semnou spolupracuje už cca 2 roky, jaké mám plány do budoucna a ona mi sestavila můj finanční plán plus zařídila penzijko.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TomasŽ 30. 05. 2017 15:44)

30. 5. 2017 15:44 | TomasŽ

Ono asi každý si myslí něco jiného a podle mě je to na člověku kam kdo bude investovat svoje peníze. Já beru za rozumné si nechat poradit, což jsem si taky od partners nechal, a samozřejmě i podle svého zvážení jsem si zvolil co bych si nejraději založil, potřeboval jsem jen radu, kam by to bylo nejvýhodnější a tu jsem dostal a k tomu jsem se skoro nemusel o nic starat protože to bylo vyřešené aniž bych u toho musel „asistovat“.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

18. 5. 2017 12:52 | JardaSouk

Souhlasím s Romanem. Myslím si, že když člověk nechá nahlednout někoho do svých financí a chce nějak poradit, tak by si měl zjistit co nejvíce informací o tom kam půjde. My jsme neměli žádný problém, dostali jsme na doporučení poradce od partners, který kdysi zařizoval hypotéku na chalupu mé tchýni a tchánovi a my s ním jsme do dnes spokojení když jsme potřebovali také poradit s hypotékou, tak se nám o to postaral.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

13. 4. 2017 16:56 | Šimpl

Taky možnost řešení, ale je to celkem rychlá směrnice jak skončit na ulici s ničim, takže s rozumem a mít raději nějaký železný rezervy. Mně poradili, takže je teď mám.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (testik11 09. 02. 2017 11:05)

Zobrazit všech 120 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Prověřte si svého poradce

Proklepněte si svého finančního poradce v registrech ČNB. Zkontrolovat si můžete i všechny finanční subjekty podléhající dozoru ČNB.

Název subjektu, IČO nebo příjmení hledané osoby

Výpočet čisté mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK