Moudro za třicet tisíc

| rubrika: Komiks | 6. 7. 2012 | 1 komentář
Moudro za třicet tisíc
Předseda se vrátil z okresu a druhý den vyhlásil, že od nynějška se všecko mění, že je ta přestavba a že ať si všichni rychle koukají pořídit nové myšlení.
 Voják, který nemá sirky, je… Co je?“ „Je, poslušně hlásím, bez sirek,“ odpověděl Švejk. „Velice dobře, je bez sirek a nemůže nikomu připálit.“

Strip zvětšíte kliknutím

Anketa

Kdo řekl: Kdo chce zapalovat, musí sám hořet?

◄ Správná odpověď zde ►

Dneska se předseda (jen už se mu neříká předseda) vrátí ze školení, za které podnik vyplázne pár desítek tisíc, a přiveze zas nějakou jinou pravdu. Obsah ale nakonec mají ty řeči stejný. Žádný. Ono totiž nezáleží jen na tom, co se říká, ale taky kdo to říká. Představte si dneska třeba bankéře, politika, novináře... představte si vlastně kohokoli, kdo vám řekne něco jako: „Miluj pravdu, prav pravdu, drž pravdu, braň pravdy až do smrti.“ Jednou rukou si poklepete na čelo a druhou si pro jistotu přidržíte peněženku. 

A přitom by jistě bylo tak pěkné se pro tuhle větu zapálit.

Sváteční komiksy: každou neděli a svátek na Peníze.cz

Historická pravda ◄► Díky, pane chef! ◄► Prorůstová opatření ◄► Tak ty chceš přidat? ◄► Na stáří spořte s... ◄► Jako Palacký ◄► Masáž ◄► Kriminál ◄► Bankéř snídá fazole ◄► Zločinní bankéři ◄► Když peníze pršely ◄► Přímý přenos◄► Nepřístupný film ◄► Na odstřel ◄► Jak na úrazové pojištění ◄► Za dva zlatý ◄► Švarcsystém ◄► Volba povolání ◄► Monstrózní úleva ◄► PIN 2499 ◄► Ještě není nejhůř ◄►Polní pych ◄► Pilíře dělají talíře ◄► Nejlepší mozky ◄► Panika na trzích ◄► Daň z nemovitostí ◄► Potíže s rodičovskou ◄► Zadarmo ◄► Žijou mezi námi ◄► Ježíšek ◄► Zboží vhod vánoční ◄► Řešení krize ◄► Igráčkovy návraty ◄► Letohrádek Hvězda ◄► Ruka (v) trhu ◄► Univerzální piklení ◄► Dvojí zdanění ◄► V nouzi poznáš džin ◄► Neživot na dluh ◄► Božský prezident ◄► Odliv mozků ◄► Ruleta ◄► Velká říjnová ◄► Státní svátek ◄► Musí to bét? ◄► Severní vítr ◄► Tutanchamonova kletba ◄► Rockstar ◄► Cena mlčení ◄► Poprvé! A bez plavek! ◄► Zelené zlato ◄► Peníze nepadaj z nebe ◄► Vzestup a pád ◄► Život je boj(ler) ◄► Smrt fialové krávy ◄► Pracovní úraz ◄► Zákaz kouření ►Ilustrováno MaComiXem prostřednictvím jeho ComicsCreatoru.
Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

-1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 1 komentářů

Oblíbená témata

komiks, macomix

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.