Nejlepší mozky

| rubrika: Komiks | 29. 1. 2012 | 1 komentář
Nejlepší mozky
Premiér Nečas nedávno pohovořil o tom, jak zjednoduší podnikatelům ouřadování. Tesat ta slova do kamene. A pak tím kamenem tlouct politiky do hlavy: ODS si dala třeba zjednodušení daňového přiznání do programu už před lety. Výsledek po pár rocích vládnutí? Nic se nezměnilo!

Měsíc růžového formuláře se blíží!

Výpočet daně – Daňová kalkulačka 2011
Miroslav Kalousek patři k nejvtipnějším glosátorům mezi politiky. Když loni v létě žertoval, že daňové přiznání je složité i na ministra financí, k smíchu to ale nebylo. Ona to totiž dost možná byla pravda. 

Nuže – nejlepší ministr financí má přece na ministerstvu řadu vysoce kvalifikovaných a dobře placených profesionálů a daňové přiznání zredukované na jednu stránku (tak o tom před volbami mluvívá ODS) by mu přineslo jistě pěkných pár politických bodů. Umazat trochu ze ztráty, kterou nabral při nevysvětlování reforem, by si jistě přál... Jenže ten růžový papír je asi zakletý.
Obrněni obrnou!

Strip zvětšíte kliknutím

Sváteční komiksy: každou neděli a svátek na Peníze.cz

◄ Panika na trzích ◄► Daň z nemovitostí ◄► Potíže s rodičovskou ◄► Zadarmo ◄► Žijou mezi námi ◄► Ježíšek ◄► Zboží vhod vánoční ◄► Řešení krize ◄► Igráčkovy návraty ◄► Letohrádek Hvězda ◄► Ruka (v) trhu ◄► Univerzální piklení ◄► Dvojí zdanění ◄► V nouzi poznáš džin ◄► Neživot na dluh ◄► Božský prezident ◄► Odliv mozků ◄► Ruleta ◄► Velká říjnová ◄► Státní svátek ◄► Musí to bét? ◄► Severní vítr ◄► Tutanchamonova kletba ◄► Rockstar ◄► Cena mlčení ◄► Poprvé! A bez plavek! ◄► Zelené zlato ◄► Peníze nepadaj z nebe ◄► Vzestup a pád ◄► Život je boj(ler) ◄► Smrt fialové krávy ◄► Pracovní úraz ◄► Zákaz kouření ►Ilustrováno MaComiXem prostřednictvím jeho ComicsCreatoru.
Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.