mBank má další akci s odměnou 2000 Kč. Nejen pro nováčky

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 7. 3. 2023 | 4 komentáře
mBank má další akci s odměnou 2000 Kč. Nejen pro nováčky

Zdroj: Shutterstock

Lidé, kteří zatím nejsou klienty mBank a nově si u ní založí běžný účet mKonto, dostanou odměnu až 2000 korun. Akce trvá do konce dubna.

Základní podmínkou je zaplatit kartou k účtu prostřednictvím mobilu nebo hodinek (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay). Banka pak vrátí na účet částku, kterou klient předtím zaplatil – maximálně však 2000 korun.

Sčítají se všechny platby provedené do konce dubna – nemusí tedy jít o jediný nákup. Minimální částka není stanovena. Není vhodné nechávat nákupy až na konec akce, protože platby musí být do 30. dubna také zaúčtovány (nejen blokovány), což často trvá dva až tři dny.

Banka upozorňuje, že některé platby se do limitu pro odměnu nepočítají. Vyloučeny jsou:

  • platby u sázkových společností,
  • u společností provozujících jakoukoliv formu hazardu či kasina,
  • u společností poskytujících finanční, platební nebo pojišťovací služby (například Revolut, Curve, Paypal) včetně plateb zprostředkovaných těmito společnostmi,
  • u společností umožňujících investice do cenných papírů a kryptoměn.

Jako nový klient se počítá ten, kdo neměl v mBank otevřený účet mezi 1. lednem 2022 a 28. únorem 2023.

mBank ani tentokrát nezapomíná na odměnu pro své stávající klienty. Na rozdíl od loňských akcí na ni však nedosáhnou všichni zájemci, ale jen ti, kteří uspějí v losování. Každý z dvou tisíc výherců dostane odměnu 2000 korun.

Tipy pro lovce odměn

Zdroj: Shutterstock

Přinášíme vám pravidelně aktualizovaný přehled slev, bonusů a časově omezených akčních nabídek u běžných a spořicích účtů, zajištění na stáří, kreditních karet, překlenovacích úvěrů, stavebního spoření, hypoték a úvěrů. Stačí si vybrat. 

Akce, slevy, bonusy!

Dosavadní klienti – zájemci o zapojení do akce – se musí přihlásit přes formulář a použít promo kód „mobil“. Pak jim stačí zaplatit libovolnou částku mobilem nebo hodinkami v některé z následujících kategorií:

  • sport a koníčky,
  • hudba, filmy, knihy a časopisy,
  • restaurace,
  • veřejná doprava a taxi,
  • pohonné hmoty,
  • akce a události (například kino, divadlo, koncerty).

Platby budou vyhodnocovány podle MCC kódů, které má přiřazeny každý obchodník přijímající platební karty. mBank upozorňuje, že neodpovídá za správné zařazení obchodníků do daných kategorií. Kdo chce mít jistotu, měl by tedy raději zaplatit u více různých obchodníků nebo poskytovatelů služeb. Pro zařazení ve slosování nicméně stačí jediná platba.

Akce je rozdělena do čtyř období (první a druhá polovina března, první a druhá polovina dubna). Každé ze čtyř období vyvrcholí losováním 500 výherců. Každého ze čtyř termínů losování se klient může zúčastnit jenom jednou – nehledě na počet plateb se mu tedy z daného období započítá jediná. Opakované účasti – postupně ve všech čtyřech losováních – ale nic nebrání, stačí v příslušném období znovu zaplatit mobilem nebo hodinkami.

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

Rychlé řešení škod na majetku

@SubmitCaption

Zvládněte nečekané situace v klidu. Více než 30 % škod na majetku vyřešíme již v den jejich nahlášení.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+16
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 4 komentářů

A tohle už jste četli?

Nový podvod ovládne váš telefon, varuje policie

6. 6. 2023 | redakce Peníze.CZ

Nový podvod ovládne váš telefon, varuje policie

Nový typ podvodu evidují kriminalisté Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje specializující se na kybernetickou kriminalitu.

Klienty bývalé Equa bank čeká předčasná výměna karet

5. 6. 2023 | Olga Skalková | 2 komentáře

Klienty bývalé Equa bank čeká předčasná výměna karet

Změna z Mastercard na Visa se dotkne přibližně 400 tisíc karet. Ty mají platit jen do konce října.

Raiffeisenbank dočasně odpustí poplatek za online směnárnu

1. 6. 2023 | Petr Kučera

Raiffeisenbank dočasně odpustí poplatek za online směnárnu

Služba Směnárna, která je součástí mobilního bankovnictví Raiffeisenbank, bude během června zdarma. Standardně za ni banka účtuje paušální poplatek 39 korun měsíčně.

Air Bank vrátí procento z plateb v cizině. Někomu i dvě

1. 6. 2023 | Petr Kučera

Air Bank vrátí procento z plateb v cizině. Někomu i dvě

Air Bank vrátí klientům až dvě procenta z plateb kartou v cizině. Akce startuje dnes, tedy 1. června, a potrvá do 30. září. 

Co ještě dokáže vaše karta? Blíží se další inovace

30. 5. 2023 | Olga Skalková

Co ještě dokáže vaše karta? Blíží se další inovace

V placení mobilem v kamenných obchodech jsou Češi jedničkou v Evropě. Teď se Visa chce zaměřit na platby v e-shopech. Velkým tématem v bankách je i přechod na virtuální karty. „Řekl... celý článek