mBank má další akci s odměnou 2000 Kč. Nejen pro nováčky

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 7. 3. 2023 | 4 komentáře
mBank má další akci s odměnou 2000 Kč. Nejen pro nováčky

Zdroj: Shutterstock

Lidé, kteří zatím nejsou klienty mBank a nově si u ní založí běžný účet mKonto, dostanou odměnu až 2000 korun. Akce trvá do konce dubna.

Základní podmínkou je zaplatit kartou k účtu prostřednictvím mobilu nebo hodinek (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay). Banka pak vrátí na účet částku, kterou klient předtím zaplatil – maximálně však 2000 korun.

Sčítají se všechny platby provedené do konce dubna – nemusí tedy jít o jediný nákup. Minimální částka není stanovena. Není vhodné nechávat nákupy až na konec akce, protože platby musí být do 30. dubna také zaúčtovány (nejen blokovány), což často trvá dva až tři dny.

Banka upozorňuje, že některé platby se do limitu pro odměnu nepočítají. Vyloučeny jsou:

  • platby u sázkových společností,
  • u společností provozujících jakoukoliv formu hazardu či kasina,
  • u společností poskytujících finanční, platební nebo pojišťovací služby (například Revolut, Curve, Paypal) včetně plateb zprostředkovaných těmito společnostmi,
  • u společností umožňujících investice do cenných papírů a kryptoměn.

Jako nový klient se počítá ten, kdo neměl v mBank otevřený účet mezi 1. lednem 2022 a 28. únorem 2023.

mBank ani tentokrát nezapomíná na odměnu pro své stávající klienty. Na rozdíl od loňských akcí na ni však nedosáhnou všichni zájemci, ale jen ti, kteří uspějí v losování. Každý z dvou tisíc výherců dostane odměnu 2000 korun.

Tipy pro lovce odměn

Zdroj: Shutterstock

Přinášíme vám pravidelně aktualizovaný přehled slev, bonusů a časově omezených akčních nabídek u běžných a spořicích účtů, zajištění na stáří, kreditních karet, překlenovacích úvěrů, stavebního spoření, hypoték a úvěrů. Stačí si vybrat. 

Akce, slevy, bonusy!

Dosavadní klienti – zájemci o zapojení do akce – se musí přihlásit přes formulář a použít promo kód „mobil“. Pak jim stačí zaplatit libovolnou částku mobilem nebo hodinkami v některé z následujících kategorií:

  • sport a koníčky,
  • hudba, filmy, knihy a časopisy,
  • restaurace,
  • veřejná doprava a taxi,
  • pohonné hmoty,
  • akce a události (například kino, divadlo, koncerty).

Platby budou vyhodnocovány podle MCC kódů, které má přiřazeny každý obchodník přijímající platební karty. mBank upozorňuje, že neodpovídá za správné zařazení obchodníků do daných kategorií. Kdo chce mít jistotu, měl by tedy raději zaplatit u více různých obchodníků nebo poskytovatelů služeb. Pro zařazení ve slosování nicméně stačí jediná platba.

Akce je rozdělena do čtyř období (první a druhá polovina března, první a druhá polovina dubna). Každé ze čtyř období vyvrcholí losováním 500 výherců. Každého ze čtyř termínů losování se klient může zúčastnit jenom jednou – nehledě na počet plateb se mu tedy z daného období započítá jediná. Opakované účasti – postupně ve všech čtyřech losováních – ale nic nebrání, stačí v příslušném období znovu zaplatit mobilem nebo hodinkami.

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

Spoření s úrokem 5,06 % p.a.?

Spoření s úrokem 5,06 % p.a.?

Jen tak na něco, vždy chytře a výhodně. Poradí ti v Partners Bance.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+16
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 4 komentářů

A tohle už jste četli?

Opravdu chcete platit víc? Spořitelna radí, jak si zvýšit finanční zdraví

20. 6. 2024 | redakce Peníze.CZ | 1 komentář

Opravdu chcete platit víc? Spořitelna radí, jak si zvýšit finanční zdraví

Česká spořitelna spustila v mobilní aplikaci George personalizované tipy s cílem zvýšit finanční zdraví uživatelů. Mají jim pomoct s tvorbou krátkodobé a dlouhodobé finanční rezervy,... celý článek

Ve spořicích účtech ještě budeme agresivní. Petr Borkovec o plánech Partners Banky

20. 6. 2024 | Martin Vlnas

Ve spořicích účtech ještě budeme agresivní. Petr Borkovec o plánech Partners Banky

Nová Partners Banka má za sebou úspěšný start. Jak ho vidí Petr Borkovec, spoluzakladatel finanční skupiny Partners, který teď bude banku řídit společně s Markem Ditzem? Jak udělat... celý článek

Opisování čísla karty skončí do roku 2030, slibuje Mastercard

19. 6. 2024 | redakce Peníze.CZ

Opisování čísla karty skončí do roku 2030, slibuje Mastercard

Placení na internetu v Evropě se do konce tohoto desetiletí obejde bez ručního opisování údajů z platební karty. S takzvanou stoprocentní tokenizací počítá vize, kterou zveřejnila společnost... celý článek

ČNB zruší pokladny ve třech krajských městech, pak i pobočky

18. 6. 2024 | Petr Kučera

ČNB zruší pokladny ve třech krajských městech, pak i pobočky

Česká národní banka uzavře polovinu svých dosavadních poboček v krajských městech mimo Prahu. Skončí v Plzni, Českých Budějovicích a Ústí nad Labem. Zůstanou v Brně, Ostravě a Hradci... celý článek

Nejhůře úročený účet pro děti láká nové klienty. Porovnali jsme, kdo dá víc

17. 6. 2024 | Petr Kučera

Nejhůře úročený účet pro děti láká nové klienty. Porovnali jsme, kdo dá víc

UniCredit Bank nabízí dětem lekci finanční gramotnosti. Novým klientům dá pro začátek úrokovou sazbu 4,25 % do limitu 100 tisíc a jednorázový bonus 500 Kč. Standardní úrok má ale jen... celý článek

Partners Financial Services