Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Život na dluh

| rubrika: Analýza | 1. 4. 2003
<p align="justify"><a href="http://www.penize.cz/info/zpravy/zprava.asp?NewsID=1671"><img src="/img/zpravy/zaostreno_na_dluh.gif" border=0 width=145 height=110></a>

Úvěry všeho druhu jsou bitevním polem, na kterém se v současnosti utkávají banky, leasingové a splátkové firmy. Pro klienta je to dobrá zpráva, nabídek je stále více a jsou měsíc od měsíce atraktivnější. Jak se ale mezi nimi vybrat?

Jak se zajistit proti dluhům

Tři různé pojistky - kapitálová životní, riziková a schopnosti splácet – představují tři odlišné cesty, vedoucí ke stejnému cíli: ochraně rodiny před chudobou a horou dluhů v případě nenadálého životního karambolu. Kterou z nich si vybrat? více »


Kreditní karty

Banky změnily podmínky při ztrátě karty

Od počátku dubna platí v řadě bank nové podmínky pro řešení ztráty platební karty. Z pohledu klienta sice nejsou ideální, posun k lepšímu se však nezapře. Stále však zůstávají mezi jednotlivými institucemi výrazné rozdíly. více »

Jak se zajistit proti dluhům

Tři různé pojistky - kapitálová životní, riziková a schopnosti splácet – představují tři odlišné cesty, vedoucí ke stejnému cíli: ochraně rodiny před chudobou a horou dluhů v případě nenadálého životního karambolu. Kterou z nich si vybrat? více »

Půjčky občanům: hledáme klienty
Karty na trhu jsou již rozdány a běžný i spořící účet už má většina ekonomicky aktivní populace. Ty pravé žně ovšem finanční instituce čekají v úvěrové oblasti. Právě tam se proto nyní upíná jejich zájem. více »
Hypotéka: i na celý dům
Splátkové prodeje rostou
Splátkové karty čeká ústup
Kreditka pro každého?
Kreditní karta dostupná běžnému klientovi je mottem letošního a příštího roku. Česká spořitelna si tento cíl vzala k srdci a přišla s novým produktem. Podařilo se jí vytvořit opravdovou lidovou kreditku anebo zapadne v řadách konkurence? více »
Čím platí elita
Stejně jako hodinky Rolex nebo oblek od Pierre Cardina nesou punc
výjimečnosti i platební karty s přívlastkem drahých kovů. Zlatou, platinovou
nebo Diners Club rozhodně nenajdete v peněžence řadového klienta. více »
  Kreditní karty
Které úvěrové banky jsou nejdražší, kdo naopak nabízí úvěr nejlevněji? Co musíte pro získání karty splnit?
Čas karty kreditní
Debetní platební kartu má téměř každý klient banky, kreditní karta se zatím u nás moc nezabydlela. Její čas však přichází, letos má totiž zažít svůj boom. více »
Svět karet kreditních
Tentokrát se podíváme na nabídku českých bank a poradíme vám, jak se v ní zorientovat. Navíc pro vás máme jednu novinku – elektronickou kreditku pro každého. více »

Hypotéky, Stavební spoření

Nové trendy ve stavebním spoření?

Stavební spořitelna České spořitelny představila nový překlenovací úvěr s názvem Maxi. Kromě toho, že jeho parametry jsou velmi zajímavé, s největší pravděpodobností zároveň přináší nový prvek do segmentu stavebního spoření. více »

Hypotéka nebo překlenovací úvěr?
Zajímá vás, jak si stojí překlenovací úvěr Maxi Stavební spořitelny České spořitelny v porovnání s hypotékou mateřské banky? Tady je. více »
Hypotéka nebo překlenovací úvěr? - díl II.
Přinášíme vám další ze série porovnání překlenovacích a hypotečních úvěrů, tentokrát jsme srovnali produkty Českomoravské hypoteční banky a Českomoravské stavební spořitelny. Obě společnosti jsou z finanční skupiny ČSOB a patří ve svém oboru na vrchol. více »
Filip vybírá překlenovací úvěr
Situaci, kdy je třeba rychle řešit bytovou situaci si asi dovede představit každý z nás. Není to nic výjimečného a když nemáte peníze "na prkně", ani splněné podmínky pro poskytnutí řádného úvěru ze stavebního spoření, může být překlenovací úvěr vhodným řešením. více »
Stoprocentní hypotéka podruhé
Aneb další změny na hypotéčním trhu. S novými produkty přišla tentokrát Česká spořitelna a měly by být určeny především pro mladé a cizí státní příslušníky. Rozpoutá se nové kolo boje o klienty? více »
  Hypotéky
Co lze od hypotéky čekat, co je k jejímu uzavření potřeba a kolik vás bude stát. A také adresy, telefony a emailové adresy hypotečních bank.
Stavební spoření
Dobře použitelné jak pro výhodné spoření se státním příspěvkem, tak pro řešení bytové situace. Naleznete zde také adresy, telefony a emailové adresy stavebních spořitelen.
Kolik stojí stoprocentní hypotéka
Hypoteční úvěr na celou hodnotu nemovitosti již není pouhou teorií. Vyplatí se však v porovnání s jinými variantami financování bydlení nebo jde jen o marketingový trik, který se pěkně prodraží? více »
Rychle nebo levně?
Potřebujete–li sto tisíc korun na opravu domu a máte naspořenou jen polovinu částky, nabízejí se dvě varianty. Překlenovací úvěr u stavebního spoření nebo spotřebitelský úvěr od banky. více »

Spotřebitelské úvěry, Leasing

Kdo nabízí nejlepší spotřebitelský úvěr?

Na tuto otázku se pokusil odpovědět výzkum společnosti Symsite Research, která ke konci roku sestavila komplexní rating nabídky na českém trhu. Chcete vědět, kdo dostal nejvíce bodů? více »

Rychle a na dluh?

Potřebujete rychle peníze? Nevíte zda jít do banky nebo využít některé z nabídek splátkových firem? Porovnali a vyhodnotili jsme jednotlivé nabídky za vás. více »

Leasing stagnuje

Po řadě let, která s sebou nesla tučné přírůstky obchodů, přechází leasingový trh do mírné stagnace. Jediný segment trhu, který si zachoval dynamiku předchozích let, jsou nemovitosti. více »

Produkty leasingových společností

Finanční leasing, Zpětný leasing, Subleasing, Splátkový prodej, Devizový leasing, Operativní leasing, Full servis leasing. více »

Jaké předměty lze pořídit na leasing?

Dopravní technika, Stroje a zařízení, Výpočetní technika a telekomunikační technika. více »

  Spotřebitelské úvěry
Víte k čemu můžete využít spotřebitelský úvěr? Jaké jsou výhody a nevýhody úvěrů oproti jiným formám financování?
Leasing
Aktuální hodnoty a další potřebné informace.
Jaké předměty lze pořídit na leasing?

Dopravní technika, Stroje a zařízení, Výpočetní technika a telekomunikační technika. více »

  • RSS
  • Kindle
  • Poslat e-mailem
  • Vytisknout

Líbil se vám článek?

+2
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Oblíbená témata

Aura, banky, boj, bonus, Bonusy, boom, Bydlení, CAC Leasing, CCB, CCS, CCS Kredo, CCS Kredo, MasterCard Electronic, Citibank, Citibank - Osobní půjčka, částka, ČESKÁ SPOŘITELNA, Česká spořitelna - Bonus, Česká spořitelna Global, Českomoravská stavební spořitelna, ČMHB, ČP Leasing, ČS - Hotovostní úvěr, ČS - Kredit + VISA Electron, ČS - Kredit + VISA Gold, ČS - Spotřebitelský úvěr, ČSOB, ČSOB Classic/Standard, ČSOB Leasing, devizový leasing, devizových, Diners Club, dluh, dluhy, duben, dům, eBanka, e-banka, eBanka - EC/MC Standard, eBanka - EC/MC Standard Charge, elektronická, elektronické, elektronický, expres, financování, finanční, Finanční leasing, firma, Ford, Ford Credit Leasing, forma, full servis leasing, garant, GE, GE Capital Bank, GMAC, hodnota, hodnoty, Hösl Spotřebitelský úvěr, hotovostní, HVB, HVB bank, HVB Bank - Majordomus, HVB Bank - VISA Classic, hypo, Hypoteční banka, Hypoteční banky, hypoteční trh, hypoteční úvěr, Hypotéka, Hypotéky, chudoba, Ifo, informace, instituce, Inter Card kreditní, kapitálové, karta, karty, KB - Osobní úvěr, KB - Úvěr na nemovitost, KB Úvěr Garant, klienti, KOMERČNÍ BANKA, Komerční banka - Klasik, Komerční banka - Plus, konec roku, konkurence, koruna, kovy, kreditka, Kreditní karta, Kreditní karty, Leasing, Leasing České spořitelny, Leasingová společnost, Leasingové společnosti, Majordomus, MasterCard, mateřská, Maxi, mobil, Moje banka, nabídky, Nákupní úvěrová karta YES, nemovitost, nemovitosti, neúčelový, neúčelový úvěr, nové, Obchod, oblast, obor, obory, ochrana, OK, OK Karta, Operativní leasing, oprava, opravy, osobní půjčky, otázky, parametr, parametry, peněženka, peníze, Platební karta, Platební karty, podmínka, podmínky, pojistka, pojistky, populace, porovnání, pravděpodobnost, prodej, prodeje, produkt, produkty, předmět, překlenovací úvěr, překlenovací úvěry, přírůstek, příspěvek, příspěvky, PS - Neúčelový úvěr, PS - Účelový úvěr, půjčky, rady, Raiffeisen, Raiffeisenbank, Raiffeisenbank - Rychlá půjčka, Rating, Renault Leasing, rodina, rodiny, rozdíl, růst, řádný úvěr, řešení, servis, SIPO, situace, splátková karta, splátkové prodeje, splátkový prodej, spoření, spořicí účet, spořicí účty, spořitelna, Spořitelny, Spotřebitelské úvěry, spotřebitelský, spotřebitelský úvěr, Spotřební úvěr, stagnace, standardy, stát, státní příspěvek, státní příspěvky, státy, Stavební spoření, Stavební spořitelna, Stavební spořitelny, stoprocentní, stroje, subleasing, svět, ŠkoFIN, telefon, T-Mobile, T-Mobile Club, trend, trendy, trh, trhy, Triangl Spotřebitelský úvěr, účelový úvěr, účet, Úvěr, úvěr ze stavebního spoření, Uvěrová karta, Úvěry, Úvěry ze stavebního spoření, uzavřený, varianta, varianty, VB Leasing CZ, VC, VISA, Visa Classic, Všeobecná stavební spořitelna, výhoda, výhodné, výhodný, výhody, Wüstenrot, YES, zařízení, zlato, změna, změny, Zpětný leasing, ztráta, ztráty, ŽB - Osobní úvěr neúčelový, ŽB - Osobní úvěr účelový, ŽB - VISA Credit Classic, ŽIVNOSTENSKÁ BANKA, životní

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK