Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Raiffeisenbank a.s.

Kontakty

AdresaHvězdova 1716/2bPraha 4140 00
Infolinka800 900 900
Emailraiffeisen@rb.cz
Web
Internetové bankovnictvíhttps://ibs.rb.cz/IB/ControllerServlet

Další Informace

IČO49240901
Kód banky5500
SWIFT kódRZBCCZPP

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Raiffeisenbank a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem raiffeisenbank, raiffeisenbank a.s.

Velké srovnání spořicích účtů: Na lopatkách. Inflace má navrch

13. 7. 2017 | Ondřej Tůma | 11 komentářů

Velké srovnání spořicích účtů: Na lopatkách. Inflace má navrch

Kdo vám na spořicím účtu nejlíp zhodnotí sto tisíc korun a kdo milion? A čeká nás už konečně zvyšování úrokových sazeb?

Velké srovnání spořicích účtů: Král je mrtev

20. 4. 2017 | Ondřej Tůma | 7 komentářů

Velké srovnání spořicích účtů: Král je mrtev

Poslední vítěz našeho žebříčku nejlépe úročených spořicích účtů nevydržel v čele ani čtvrt roku. V kombinaci s vyšší inflací to není pro spořily dobrá zpráva. Kdo vám dá dnes nejlepší úrok pro úložky sto tisíc a milion korun?

Velké srovnání spořicích účtů: I vítěze sežere inflace

16. 1. 2017 | Ondřej Tůma | 16 komentářů

Velké srovnání spořicích účtů: I vítěze sežere inflace

Do Česka se vrátila inflace. Není sice závratná, ale když vedle ní postavíte titěrné úroky spořicích účtů, je vám to jasné: když necháte úspory v bance, ztrácejí tam na hodnotě. Přesto jsme pro vás sestavili tabulku, kdo dá na spořáku nejvyšší úrok. I když její nadpis by dneska mohl být spíš „u koho proděláte nejmíň“.

Přehled: Konec extrémně levných hypoték. Jak banky zdražují

27. 12. 2016 | Monika Hájková | 3 komentáře

Přehled: Konec extrémně levných hypoték. Jak banky zdražují

Zatímco v říjnu ještě trhaly úrokové sazby rekordy (směrem dolů), v listopadu a prosinci řada bank úrok zvedla. Zbývající banky je budou podle expertů následovat během ledna. Kdo konkrétně šel s cenou nahoru? Dozvíte se v našem přehledu.

Velký přehled běžných účtů zdarma

11. 10. 2016 | Ondřej Tůma | 20 komentářů

Velký přehled běžných účtů zdarma

Před deseti nebo patnácti lety byste řekli: sci-fi. Dnes najdete běžný účet se základními službami zdarma u většiny bank. Je ovšem potřeba dávat pozor: za zadarmo musíte většinou bankám něco slíbit. Třeba, že budete utrácet kartou. Nebo že si na účet budete posílat tolik a tolik peněz. Přinášíme přehled nízkonákladových bankovních účtů a jejich podmínek.

PRÁVĚ TEĎ: Zuno bank končí!

4. 10. 2016 | redakce Peníze.CZ

PRÁVĚ TEĎ: Zuno bank končí!

Skupině Raiffeisen se loni nepodařilo ztrátový projekt nové banky prodat, nyní oznámila, že do poloviny příštího roku ho ukončí. Čtvrt milionu klientů banky může zůstat v klidu, nic se pro ně nemění, postupně budou přesunuti pod křídla Raiffeisenbank (v Česku) a Tatra banky (na Slovensku).

Bonusy na kreditkách: Na kterých kartách můžete vydělat?

26. 9. 2016 | Monika Hájková | 25 komentářů

Bonusy na kreditkách: Na kterých kartách můžete vydělat?

Kdo umí hrát podle pravidel – především splácet dluh v bezúročném období, může na kreditní kartě vydělat nebo s ní přinejmenším ušetřit. Které kreditní karty nabízí slevy na nákupy a kde můžete získat část utracených peněz zpět? Peníze.cz přinášejí velký přehled bonusů na kreditních kartách.

Srovnání bankovních účtů pro drobné podnikatele

14. 9. 2016 | Ondřej Tůma

Srovnání bankovních účtů pro drobné podnikatele

Který podnikatelský účet je pro menší podnikatele nejvýhodnější? Na co si při výběru dávat pozor? A kolik zaplatíte měsíčně za podnikatelské konto u jednotlivých bank na našem trhu?

Výsledky největších bank za první pololetí: Zisky rostou, ale už to dá fušku

24. 8. 2016 | Zdeněk Bubák | 2 komentáře

Výsledky největších bank za první pololetí: Zisky rostou, ale už to dá fušku

Pět velkých českých bank vydalo zprávy o výsledcích hospodaření za první letošní pololetí. Všechny dosáhly zisku, Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, UniCredit, a Reiffeisenbank měly zisk vyšší než za stejné období minulého roku, v některých případech ale jen díky prodeji podílu ve společnosti Visa Europe.

Za kolik můžete do minusu? Srovnání kontokorentů u účtů bez poplatků

17. 8. 2016 | Monika Hájková | 1 komentářů

Za kolik můžete do minusu? Srovnání kontokorentů u účtů bez poplatků

Když dojde na nečekané výdaje, nezbývá než sáhnout do rezerv. Nemusí jít přitom nutně o rezervu naspořenou. Většina bank svým klientů nabízí kontokorent – možnost jít na účtu do minusu. Vedle pracujících jím banky cílí i na studenty, pro které mají často výhodnější sazby. Jaké úroky banky účtují a jak je to s poplatkem za zřízení či vedení? Srovnali jsme kontokorenty.

Raiffeisenbank a.s. - Zkušenosti

15. 2. 2017 15:01 | Madrova

dobry den, najdu v Praze pobočku s německým tlumocnikem? dekuju
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

23. 1. 2017 12:22 | Simon

Banku absolutně nedoporučuji. Ukrutné poplatky za euro platby a ani nemluvím o zahraničních platbách. Ovšem poslední kapkou bylo neoprávněné stržení 20 000 Kč za kreditní kartu. Chybu jsem nahlásil tři krát a už 11 dnů čekám na vrácení peněz. Myslím, že zajdu za právníkem protože toto je za hranicí slušnosti a je to z jejich strany krádež.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

7. 12. 2016 18:17 | Karel Goldammer

Horší banku jsem nezažil.Plně s vámi souhlasím.Jednou za dva roky, jsem taky zaslal splátku na původní účet Citi bank, neboť ted to spadá pod Raiffeisen bank, ale bylo mi to vráceno, neboť udajně mi zaslali nové číslo účtu, ale zapoměli mi poslat ke kreditní kartě pin, na který čekám přes tři měsíce.Během večera mi volali třikráte, kdy tu částku uhradím a následující ráno opět telefony z oddělení pohledávek a arogantní jednání.Katastrofa ale buďte opatrní, neboť vám zašlou takové sankce, že se z toho zblázníte.U této banky je dobré vše zaplatit a pryč od ní.Chování pracovníka oddělení pohledávek, na úrovni nechutného automatu.Mele stále to samé a nevím, co si mám o této bance myslet.Hrůza
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Josef 05. 08. 2016 16:33)

17. 9. 2016 15:59 | Brauerová Svatava

Taktéž moji Citibank.cz byla převedena na RB. Katru jsem neměla aktivovanou. Při převodu do RB mi byla účtovaná částka 0,26 Kč. Je to sice zanedbatelná částka, ale i přesto chci vědět za co to je. Dodnes nemám kartu aktivovanou a již jsem podnikla kroky k odstoupení jako klientka RB. Je to již více jak 14 dní a zatím jsem nedostala žádné vyrozumění.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

5. 8. 2016 16:33 | Josef

Dobrý den vážení, vše co jsem se shora dočetl je pravda, mají velmi blízko ke sločinnému jednání, klienti jsou jenom prasata, která je nutné řádně odrbat. Mám s nimi velmi špatné zkušenosti, zlaté české banky, asi pomsta za rozbití Rakousko-Uherska. Nic horšího Vás nemůže postihnout, než se stát klientem RB, souhlasím. Nechci se nechat okrádat, mám pohromadě všechny doklady i o tom, jak mi nutí převést si do RB svá konta. To bych dopadl!! Doklady zasílám na odb.kontroly ČSB, aby v případě RB zakročili a nenechávali klienty okrádat a přestali se chovat arogantně...-! Budu Vás o výsledku informovat. Je potřeb tam zasílat náměty na kontrolu, jinak se nenapraví, i když sami lidé na to přijdou sami. J.H.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

5. 8. 2016 14:53 | Josef Hanus

Dobrý den, nalezl jsem tuto diskusi, také jsem hrubě nespokojen s rajfaskou, přechod k ní je to nejhorší, co mi potkalo. Samá arogance, pokuta i za minutové zpoždění atd. Tak se s klienty přece nechová. Byl jsem převeden z CITI pod Rajffaeisen bez toho, abych byl řádně informován, nemohu otevřít výpisi, co mi zasílají, na telefon se zkusta sami dovolat a když o jeden den zaplatíte vlivem mezbankovních plateb, hned Vám napaří pokutu, i když zaplatíte dle zvyklostí !!! Jak se chovají, nic nejde, k ničemu nemají přístup, jen plaťte podle předpisu. Nakonec mi danou pokutu stornovali, ale bez úpravy aktuální platby !! Prý to zohlední v příští platbě. U CITI jsem měl dohodnutu výši splátky, kterou Rajff.nerespektuje, i když se pro mne nemělo nic změnit. Nadával jsem na Komerčku, ale ta je opravdu zlatá. Kdo nechcete mít problémy, vyhněte se z daleka Rajffeisen bank - hlavně jim nevěřte ani sllovo. J.Ha.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

12. 9. 2015 6:04 | Kamila1987

Váš dotaz *dobrý den, měla bych takový asi hloupý dotaz... dá se nějak zjistit číslo účtu z karty? když znám pin, ale potřebovala bych nějak zjistit číslo účtu.... známá mi přenechala její kartu z Raiffaissen Bank, ale bohužel jsem papír, kde bylo psané to číslo účtu nějak ztratila :-( a s tou známou už nejsme v kontaktu.... děkuju za pomoc... Navratilova
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

12. 6. 2015 11:38 | Martinka

Raiffeisen banka je nejhorší co mne mohlo potkat. 600,-kč za vedení dvou účtů plus úroky. Neustálé upomínání telefonáty, sms i v neděli brzy ráno a pokuta 500,-kč okamžitě i kvůli nepovolenému mínusovému zůstatku byť 30 korun. Pokud nechcete této bance přispívat na drahé reklamy v televizi tímto způsobem, obloukem se této bance vyhněte. A ještě jako bonus neochotný a nepříjemný personál. Rychle pryyyč...
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

29. 4. 2015 8:39 | PavelCharvát

Odcházím,Raifka je jedna z nejhorších bank,nedávno velkohubě ohlásili,že mění stranku an přihlašování k ůčtu.Už hodinu ho hledám a co se dovídám,všelijaké úvěry,půjčky,hypotéky jak je všechno senzační,ale přihlásit se na avůj účet,to je i pro Vacátka problém.Odcházím.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

13. 10. 2014 17:52 | RMB

Tato banka rozhodně není inspirovaná klienty jak se tváří ve své reklamní kampani. Jednají laxně a arogantně se svými klienty, kteří si stěžují na špatně řešené reklamace. Nerespektují pravidla korektnosti, etického kodexu a nejednají otevřeně. Trh vytváří klienti a díky jejich klesajícímu zisku věřím, že je postupně z trhu vytlačí banky, které si váží svých klientů a jednají seriózně.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 09. 09. 2011 14:25)

9. 9. 2011 14:25

http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/pusobeni-raiffeisenbank-a-s/ prosím klienty Raiffeisenbank o vyplnění tohoto krátkého dotazníku, který bude použit pro moji bakalářskou práci. Děkuji!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

1. 3. 2011 10:58 | hwsoft

Jako dlouholety klient Ebanky jsem cekal co bude po prevzeti Raiffeisenbank.
Postupne se ukazalo, ze to lepsi nebude. Ebanka byla vzdy drazsi, ale rychla a spolehliva banka, ktera me ani skryte neokradala. To se zmenilo. Caste zmeny jak v ceniku tak v obchodnich podminkach, bez toho aby se zverejnila zmena, mi zpusobily, ze jsem zaplatil na dalsich poplatcich bance nekolik stokorun za rok zbytecne.
Takze nyni jsem presel k jine bance a po dobehnuti poslednich plateb zrusim osobni a do roka i podnikatelske konto. Asi nebudu sam, vzhledem jednani na prepazce, kde si mi i bankerka postezovala, ze timto pristupem prichazi o dalsi klienty, o nez ale reklamou neustale bojuji.
Uprimne mi techto uredniku bylo celkem lito, kdyz se podivate, ze oni odnasi chybna rozhodnuti svych nadrizenych.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+7
Líbí
Nelíbí

4. 2. 2011 13:41 | votroubek

Raiffeisenbank je naprosto skvělá banka, která dělá vše pro klienta, aby ji co nejdříve opustil. Vybráním prostředků z účtu a jeho zrušením jsem strávil čtyři půldne (!!) a ještě čas na korespondenci přes mail. Nejdříve účet nemohli ani najít, což považuji za vrcholné číslo. Po mojí stížnosti se ani neomluvili. Raiffeisenbank již nikdy více! JV
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+16
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Dali 02. 02. 2011 23:01)

2. 2. 2011 23:01 | Dali

Banka s nejdrazsimi sluzbami na ceskem trhu, banka neplnici smluvni podminky, banka ktera neustale meni VOP, za ucelem moznosti nauctovani dalsich moznych poplatku. Dalsim problemem banky je pomerne velka fluktulace pracovniku a neserioznost jejich jednani.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

8. 6. 2010 12:35 | mtg

Dobrý pokus z Vaší strany, ale nic takového. Nejsem v "registru neplatičů" nebo něčem podobném... U "své" banky jsem tehdá uspěl bez problémů. Netvrdím, že ČS je lepší, právě proto jsem chtěl "levnější" půjčku jinde. V původním příspěvku jen konstatuji, že je lepší si půjčit rovnou u své mateřské banky než se nechat nachytat na "lákavé" reklamy.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 13. 03. 2007 19:47)

Zobrazit všech 51 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  6 854 441 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK