Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Raiffeisenbank a.s.

Kontakty

AdresaHvězdova 1716/2bPraha 4140 00
Infolinka800 900 900
Emailraiffeisen@rb.cz
Web
Internetové bankovnictvíhttps://ibs.rb.cz/IB/ControllerServlet

Další Informace

IČO49240901
Kód banky5500
SWIFT kódRZBCCZPP

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Raiffeisenbank a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem raiffeisenbank, raiffeisenbank a.s.

Na co dát pozor při placení v cizině? Pár dobrých rad

19. 6. 2018 | Monika Veselíková

Na co dát pozor při placení v cizině? Pár dobrých rad

Spolehnout radši na kartu, nebo směnit hotovost? Kdo dá lepší kurz a stojí výběry z bankomatu pořád tolik? Peníze.cz přinášejí několik užitečných rad pro každého, kdo letos vymění české rybníky za šplouchání moře.

Květen podle bank a pojišťoven: změny úrokových sazeb a nové online bankovnictví

7. 6. 2018 | Monika Veselíková

Květen podle bank a pojišťoven: změny úrokových sazeb a nové online bankovnictví

Kdo zdražoval, kde seženete levnější hypotéku a kdo přichystal zbrusu nové produkty? Peníze.cz přinášejí přehled novinek za květen 2018.

Platba kartou v zahraničí. Kdo dá nejlepší kurz?

6. 6. 2018 | Monika Veselíková | 17 komentářů

Platba kartou v zahraničí. Kdo dá nejlepší kurz?

Kdo na dovolenou radši než balík hotovosti bere platební kartu, bude se před cestou jistě zajímat o kurzovní lístek. Poradíme, kde převod peněz stojí nejméně a kterou kartu na dovolenou (pokud možno) nebrat.

Srovnání spořicích účtů: nováčci útočí

19. 4. 2018 | Ondřej Tůma | 7 komentářů

Srovnání spořicích účtů: nováčci útočí

Kdo vám dnes na spořicím účtu nejvíc zhodnotí sto tisíc a kdo milion korun? V čele našeho žebříčku jsou nové banky.

Cestovní pojištění k platebním kartám. Kolik stojí a na co dát pozor?

29. 3. 2018 | Monika Veselíková | 5 komentářů

Cestovní pojištění k platebním kartám. Kolik stojí a na co dát pozor?

Cestovní pojistku dnes klidně sjednáte jako doplněk k debetní nebo kreditní kartě. V čem se pojistky k platebním kartám liší, koho se pojištění týká a jak se to má s cenami? Co nabízí vaše karta? Poradí náš přehled.

Společný účet. Kde ho sjednat bez poplatků?

13. 3. 2018 | Monika Veselíková

Společný účet. Kde ho sjednat bez poplatků?

Kde společné konto založit, co může majitel účtu, co disponent a na kolik společný účet v bance přijde? Napoví náš přehled.

Novinky bankovního trhu: hypoteční masakr

5. 3. 2018 | Ondřej Tůma | 5 komentářů

Novinky bankovního trhu: hypoteční masakr

V únoru se banky, stavební spořitelny a družstevní záložny zaměřily na úpravu úvěrových produktů. Rušno bylo hlavně u hypoték. Přečtěte si přehled změn.

Nejlepší finanční produkty roku 2017 podle Finparády.cz

30. 1. 2018 | Zdeněk Bubák, Veronika Křivská

Nejlepší finanční produkty roku 2017 podle Finparády.cz

Server Finparáda.cz vyhlašuje výsledky 7. ročníku soutěže Finparáda.cz – Finanční produkt roku.

Srovnání spořicích účtů: nový lídr pelotonu

25. 1. 2018 | Ondřej Tůma | 10 komentářů

Srovnání spořicích účtů: nový lídr pelotonu

Žebříček nejlépe úročených spořicích účtů má od ledna nového lídra. Přečtěte si, kdo vám dnes nejlépe zhodnotí sto tisíc a kdo milion korun.

Hypotéky znovu zdražují. Přehled sazeb a další novinky

9. 1. 2018 | Monika Veselíková

Hypotéky znovu zdražují. Přehled sazeb a další novinky

Kdo přesně zdražoval a o kolik? Projděte si přehled změn v oblasti půjček a hypotečních úvěrů za prosinec 2017.

Raiffeisenbank a.s. - Zkušenosti

23. 5. 2018 12:40 | anonym

Přidávám se k varování před touto bankou. S klientem zacházejí jako se svou kořistí. Úvěry nejlépe refinancovat jinde, jen ne u Hypoteční nebo Komerční banky, ty mají podobné praktiky. Pokud onemocníte nebo přijdete o práci a nebudete moci splácet, banka s Vámi vyběhne, pohledávku prodá spřátelené společnosti s dokumenty, o kterých nemáte tušení !!, ale podle nich z Vás dostanou dvoj- i více násobek pohledávky. Napočítají si neskutečné sankce a ještě budou tvrdit, že jste o nich věděli, podepsali je a souhlasili s nimi. Zapomeňte na iluzi, že jste v právním státě, soudy jim jsou schopny vše odkývat a pár slušných soudců se dá spočítat na prstech ruky. Banka se zbavuje odpovědnosti tím, že pohledávku prodá, nemá s ní už přece nic společného, tak si to řešte s novým majitelem pohledávky. Ten za nic nemůže, protože on přece dostal od banky jakési dokumenty. Co na tom, že jsou jejich požadavky nezákonné, máte smůlu. Mám plnou skříň důkazů.Kolik už mohli se svými spřátelenými společnostmi poškodit klientů? Jde to do stovek? Pochybuji, že by své praktiky změnili od změny zákona o spotřebitelských úvěrech. Doporučuji, od takové banky co nejdál.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

27. 4. 2018 22:53 | Dipl. Ing. Georg Scheuer

Senioři pozor, Reiffeisenbank diskriminuje seniory nad 70. Kreditní karta O2 RB bez udání důvodů zamítnuta. Ostuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Senioren aufgepasst, Reiffeisenbank diskriminiert Senioren über 70. O2 RB Kreditkart grundloss abgelehnt. Eine Schande!!!!!!!!!!!!!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

12. 10. 2017 9:43 | anonym

eKonto start recenze. Nedoporučuji firemní účet eKonto Start u Raiffeisenbank a.s., účet zdarma mě nakonec stál 800 Kč měsíčně. Po uplynutí roku zdarma se účet zpoplatní 400 Kč při menším vkladu než 15000 Kč měsíčně, či 100 Kč při vkladu 15 000 Kč měsíčně. Účet jsem chtěla zrušit, retenční oddělení mi nabídlo účet na půl roku zdarma a po uplynutí půlroční doby jsem měla snad nejdražší tarif eKomplet – 800 Kč (menší vklad než 15000 Kč) či 500 Kč (při vkladu 15 000 Kč měsíčně) 2-5x dražší než předtím. Ano, je to moje blbost, ceník a podmínky jsem si nedohledala, neinformovala jsem se. Telefonicky, ani v mailu Vám samozřejmě nesdělí, co tento účet obnáší. Jako podnikatel nejste chráněn spotřebitelským zákonem:(
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

15. 2. 2017 15:01 | Madrova

dobry den, najdu v Praze pobočku s německým tlumocnikem? dekuju
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

23. 1. 2017 12:22 | Simon

Banku absolutně nedoporučuji. Ukrutné poplatky za euro platby a ani nemluvím o zahraničních platbách. Ovšem poslední kapkou bylo neoprávněné stržení 20 000 Kč za kreditní kartu. Chybu jsem nahlásil tři krát a už 11 dnů čekám na vrácení peněz. Myslím, že zajdu za právníkem protože toto je za hranicí slušnosti a je to z jejich strany krádež.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+6
Líbí
Nelíbí

7. 12. 2016 18:17 | Karel Goldammer

Horší banku jsem nezažil.Plně s vámi souhlasím.Jednou za dva roky, jsem taky zaslal splátku na původní účet Citi bank, neboť ted to spadá pod Raiffeisen bank, ale bylo mi to vráceno, neboť udajně mi zaslali nové číslo účtu, ale zapoměli mi poslat ke kreditní kartě pin, na který čekám přes tři měsíce.Během večera mi volali třikráte, kdy tu částku uhradím a následující ráno opět telefony z oddělení pohledávek a arogantní jednání.Katastrofa ale buďte opatrní, neboť vám zašlou takové sankce, že se z toho zblázníte.U této banky je dobré vše zaplatit a pryč od ní.Chování pracovníka oddělení pohledávek, na úrovni nechutného automatu.Mele stále to samé a nevím, co si mám o této bance myslet.Hrůza
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Josef 05. 08. 2016 16:33)

17. 9. 2016 15:59 | Brauerová Svatava

Taktéž moji Citibank.cz byla převedena na RB. Katru jsem neměla aktivovanou. Při převodu do RB mi byla účtovaná částka 0,26 Kč. Je to sice zanedbatelná částka, ale i přesto chci vědět za co to je. Dodnes nemám kartu aktivovanou a již jsem podnikla kroky k odstoupení jako klientka RB. Je to již více jak 14 dní a zatím jsem nedostala žádné vyrozumění.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

5. 8. 2016 16:33 | Josef

Dobrý den vážení, vše co jsem se shora dočetl je pravda, mají velmi blízko ke sločinnému jednání, klienti jsou jenom prasata, která je nutné řádně odrbat. Mám s nimi velmi špatné zkušenosti, zlaté české banky, asi pomsta za rozbití Rakousko-Uherska. Nic horšího Vás nemůže postihnout, než se stát klientem RB, souhlasím. Nechci se nechat okrádat, mám pohromadě všechny doklady i o tom, jak mi nutí převést si do RB svá konta. To bych dopadl!! Doklady zasílám na odb.kontroly ČSB, aby v případě RB zakročili a nenechávali klienty okrádat a přestali se chovat arogantně...-! Budu Vás o výsledku informovat. Je potřeb tam zasílat náměty na kontrolu, jinak se nenapraví, i když sami lidé na to přijdou sami. J.H.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

5. 8. 2016 14:53 | Josef Hanus

Dobrý den, nalezl jsem tuto diskusi, také jsem hrubě nespokojen s rajfaskou, přechod k ní je to nejhorší, co mi potkalo. Samá arogance, pokuta i za minutové zpoždění atd. Tak se s klienty přece nechová. Byl jsem převeden z CITI pod Rajffaeisen bez toho, abych byl řádně informován, nemohu otevřít výpisi, co mi zasílají, na telefon se zkusta sami dovolat a když o jeden den zaplatíte vlivem mezbankovních plateb, hned Vám napaří pokutu, i když zaplatíte dle zvyklostí !!! Jak se chovají, nic nejde, k ničemu nemají přístup, jen plaťte podle předpisu. Nakonec mi danou pokutu stornovali, ale bez úpravy aktuální platby !! Prý to zohlední v příští platbě. U CITI jsem měl dohodnutu výši splátky, kterou Rajff.nerespektuje, i když se pro mne nemělo nic změnit. Nadával jsem na Komerčku, ale ta je opravdu zlatá. Kdo nechcete mít problémy, vyhněte se z daleka Rajffeisen bank - hlavně jim nevěřte ani sllovo. J.Ha.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

12. 9. 2015 6:04 | Kamila1987

Váš dotaz *dobrý den, měla bych takový asi hloupý dotaz... dá se nějak zjistit číslo účtu z karty? když znám pin, ale potřebovala bych nějak zjistit číslo účtu.... známá mi přenechala její kartu z Raiffaissen Bank, ale bohužel jsem papír, kde bylo psané to číslo účtu nějak ztratila :-( a s tou známou už nejsme v kontaktu.... děkuju za pomoc... Navratilova
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

12. 6. 2015 11:38 | Martinka

Raiffeisen banka je nejhorší co mne mohlo potkat. 600,-kč za vedení dvou účtů plus úroky. Neustálé upomínání telefonáty, sms i v neděli brzy ráno a pokuta 500,-kč okamžitě i kvůli nepovolenému mínusovému zůstatku byť 30 korun. Pokud nechcete této bance přispívat na drahé reklamy v televizi tímto způsobem, obloukem se této bance vyhněte. A ještě jako bonus neochotný a nepříjemný personál. Rychle pryyyč...
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

29. 4. 2015 8:39 | PavelCharvát

Odcházím,Raifka je jedna z nejhorších bank,nedávno velkohubě ohlásili,že mění stranku an přihlašování k ůčtu.Už hodinu ho hledám a co se dovídám,všelijaké úvěry,půjčky,hypotéky jak je všechno senzační,ale přihlásit se na avůj účet,to je i pro Vacátka problém.Odcházím.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

13. 10. 2014 17:52 | RMB

Tato banka rozhodně není inspirovaná klienty jak se tváří ve své reklamní kampani. Jednají laxně a arogantně se svými klienty, kteří si stěžují na špatně řešené reklamace. Nerespektují pravidla korektnosti, etického kodexu a nejednají otevřeně. Trh vytváří klienti a díky jejich klesajícímu zisku věřím, že je postupně z trhu vytlačí banky, které si váží svých klientů a jednají seriózně.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+6
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 09. 09. 2011 14:25)

9. 9. 2011 14:25

http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/pusobeni-raiffeisenbank-a-s/ prosím klienty Raiffeisenbank o vyplnění tohoto krátkého dotazníku, který bude použit pro moji bakalářskou práci. Děkuji!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

1. 3. 2011 10:58 | hwsoft

Jako dlouholety klient Ebanky jsem cekal co bude po prevzeti Raiffeisenbank.
Postupne se ukazalo, ze to lepsi nebude. Ebanka byla vzdy drazsi, ale rychla a spolehliva banka, ktera me ani skryte neokradala. To se zmenilo. Caste zmeny jak v ceniku tak v obchodnich podminkach, bez toho aby se zverejnila zmena, mi zpusobily, ze jsem zaplatil na dalsich poplatcich bance nekolik stokorun za rok zbytecne.
Takze nyni jsem presel k jine bance a po dobehnuti poslednich plateb zrusim osobni a do roka i podnikatelske konto. Asi nebudu sam, vzhledem jednani na prepazce, kde si mi i bankerka postezovala, ze timto pristupem prichazi o dalsi klienty, o nez ale reklamou neustale bojuji.
Uprimne mi techto uredniku bylo celkem lito, kdyz se podivate, ze oni odnasi chybna rozhodnuti svych nadrizenych.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+7
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 54 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  8 577 785 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Další čtení na flowee.cz

Třetí rodič radí, jak se sžít s dětmi, které nejsou vaše

Třetí rodič radí, jak se sžít s dětmi, které nejsou vaše

„Zamilovala jsem se. Konečně je to ten pravý. Ale má děti. Tak to už ho nechci...“ Podobným...více

Jak Beckenbauer pomohl Rusku prokopat se k šampionátu

Jak Beckenbauer pomohl Rusku prokopat se k šampionátu

Fotbal je jednoduchý sport pro jednoduché lidi, nabízí se parafráze slavného výroku jazzmana...více

Za vším hledej ženu. I za multimiliardovou Alibabou

Za vším hledej ženu. I za multimiliardovou Alibabou

Zakladatel Amazonu Jeff Bezos je podle březnového vydání časopisu Forbes nejbohatším člověkem...více

Zdroj: Logo Flowee

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK