Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Komerční banka, a.s.

Kontakty

AdresaNa Příkopě 969/33Praha 1110 00
Infolinka800 521 521
Emailmojebanka@kb.cz
Web
Internetové bankovnictvíhttps://www.mojebanka.cz

Další Informace

IČO45317054
Kód banky0100
SWIFT kódKOMBCZPP

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Komerční banka, a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem komerční banka, komerční banka, a.s.

Akcie můžou být jízda i letos. Ne ale už tak bezstarostná

15. 1. 2018 | Jan Traxler | 4 komentáře

Akcie můžou být jízda i letos. Ne ale už tak bezstarostná

Rok 2017 byl pro akcie ve světě nebývale příznivý. I dnešní ekonomická situace jim nahrává. Ceny už jsou ale vyšroubované dost vysoko a dlouho nepřišla žádná větší korekce.

Hypotéky zdražilo osm bank, Česká spořitelna nabídne fixaci na 15 let

13. 12. 2017 | Monika Hájková

 Hypotéky zdražilo osm bank, Česká spořitelna nabídne fixaci na 15 let

Půjčkám včetně hypotečních úvěrů během listopadu stoupaly úroky. Kdo přesně zdražoval a o kolik? Napoví náš přehled.

Bankovní novinky. Android Pay, mobil se slevou a zrychlená platba bez poplatku

11. 12. 2017 | Monika Hájková

Bankovní novinky. Android Pay, mobil se slevou a zrychlená platba bez poplatku

Přehled produktových novinek za listopad 2017 napoví, jaké služby tuzemské banky během uplynulého měsíce nachystaly a kdo nabízí mobil za zvýhodněnou cenu nebo soutěž o víkendový pobyt na horách.

Přehled účtů pro studenty a mladé

20. 11. 2017 | Ondřej Tůma | 2 komentáře

Přehled účtů pro studenty a mladé

Která banka nabízí klientům ve věku od patnácti do šestadvaceti let nejlepší účet? A je vůbec důvod, proč hledat specializovaný účet, když máme dost účtů zadarmo?

Pojištění schopnosti splácet. Kdy pomůže a co stojí

13. 11. 2017 | Monika Hájková | 1 komentářů

Pojištění schopnosti splácet. Kdy pomůže a co stojí

Výpadek příjmu nebo delší nemoc snadno způsobí problém se splácením úvěrů. Právě pro tyto případy slouží pojištění schopnosti splácet. Poradíme, kdy lze na pojistku spoléhat a kolik za ni zaplatíte.

Placení bez hotovosti. Kartou, nálepkou i mobilem

24. 10. 2017 | Monika Hájková | 12 komentářů

Placení bez hotovosti. Kartou, nálepkou i mobilem

První platební karty se u nás objevily na konci osmdesátých let minulého století. Dnes jich je v Česku přes 11 milionů. K bezhotovostnímu placení ale slouží i platební nálepky, mobil nebo hodinky.

Velký přehled bankovních účtů zdarma

13. 9. 2017 | Ondřej Tůma | 15 komentářů

Velký přehled bankovních účtů zdarma

Která banka nabízí nejlepší běžný účet bez zbytečných poplatků? A u koho je potřeba splnit předem stanovené podmínky, aby bylo vedení účtu skutečně zadarmo?

Pražská burza: v hlavní roli dividendy

5. 6. 2017 | Jan Traxler | 2 komentáře

Pražská burza: v hlavní roli dividendy

Ceny akcií na pražské burze posledních deset let moc nerostou, ale podniky vyplácejí tučné dividendy. Průměrný dividendový výnos českého akciového trhu byl v uplynulé dekádě 4,5 procenta ročně. Hodnota indexu PX se sice už osm let plahočí kolem stejné úrovně, po zohlednění dividend by se ale hodnota investice do českých akcií pomalu blížila úrovni z roku 2007.

Hypotéky zdražují. Kdo nemá vlastní úspory, připlatí si

29. 5. 2017 | Monika Hájková | 1 komentářů

Hypotéky zdražují. Kdo nemá vlastní úspory, připlatí si

Doporučení centrální banky, půjčovat víc než 80 procent hodnoty nemovitosti maximálně patnácti procentům nových klientů, se začíná projevovat v praxi. Poptávka je dvojnásobná, a tak banky zvedají úroky. O kolik, napoví náš přehled. Navíc se chystá zákon, který má dostupnost hypotečních úvěrů omezit ještě víc.

Přehled: Konec extrémně levných hypoték. Jak banky zdražují

27. 12. 2016 | Monika Hájková | 3 komentáře

Přehled: Konec extrémně levných hypoték. Jak banky zdražují

Zatímco v říjnu ještě trhaly úrokové sazby rekordy (směrem dolů), v listopadu a prosinci řada bank úrok zvedla. Zbývající banky je budou podle expertů následovat během ledna. Kdo konkrétně šel s cenou nahoru? Dozvíte se v našem přehledu.

Komerční banka, a.s. - Zkušenosti

18. 10. 2017 18:52 | tomas

Je to nejhorší banka co znám. nechápu jak muze tahle predpotpni banka existovat v tomto stoleti. 100let za opicema. pry banka roku vysmech.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

31. 7. 2017 7:55 | Romana

U KB mám účet již 21 roků. Rozhodla jsem se tam mít i hypotéku. To co jsem zažila se podobá hororu. Celá akce trvala více než devět měsíců. Vrcholným číslem bylo jejich pojištění, kdy mi vyloučili hluchotu a slepotu. Ve svých 54 letech jsem zdravá, žádná cukrovka, žádný cholesterol, neberu žádné léky a mám stále zdravé téměř osmdesátileté rodiče.... To byla poslední kapka. Hledám jinou banku, sbalím všechny účty a jdu jinam. Budu to radit i všem svým klientům a nemám jich málo....
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

10. 3. 2017 13:55 | Jan

U KB jsem si před plánovaným zrušením účtu telefonicky potvrdil, že bude vše OK, pokud si zbytek peněz z Eurového i českého účtu přepošlu na jinou banku sám. Najednou mi byl na obou účtech stržen poplatek 0,60 a 0,80, přestože jsem měl vše vždy zdarma (dodnes mi nikdo nebyl schopen říct o co šlo). O co hůř, chvíli na to mi přišlo upozornění, že mám nepovolený debet a vyúčtování na 250 Kč za zaslanou upomínku!!! Jde o princip komunikace banky s klienty, né o peníze. O to víc tu banku nemám rád. Takže KB nikdy!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

7. 2. 2017 12:18 | Lujza

Co nového k účtu, který je zrušený. Přítel je v zahraničí, volal tedy, proč vedou pořád účet, který zrušil.Prý mu sice poslali dopis o zrušení,ale dokud se nedostaví osobně na pobočku,tak účet poběží stále,že dopis co poslali nic neznamená!Jsou to zmetci.Paní u které si ho zřizoval mu lhala už od samého počátku.Poslal tam dalších 200,- Kč.Takže celkové zrušení účtu ho už stálo 750,- Kč!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

7. 1. 2017 16:12 | Ruda

Komerční banka jsou to jen podvodní, přečerpávají účet bez povolení do debetu a když účet na konec zrušíte požadují po vás poplatky za pojištění účtu a jeho vedení jako by se nic nedělo.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

7. 1. 2017 10:29 | Lujza

Tak 3.1.2016 poslali další dopis o debetu na 34,74,- Kč. Už fakt nevím jestli se smát nebo brečet. Rok zrušený účet stále jede.Musí být asi hodně zoufalí, když jim jde i o takové částky, ale zde je krasně vidět, že tohle dělají běžně a když to udělají hodně lidem, tak na tom jen vydělají. Ubožáci co poslali poslední dopis v 7. měsíci napsali, že prý po opakovaných výzvách. Neposlali nic až 3.1.2017 a samozřejmě do schránky ne doporučeně aby tam pěkně úročně ležel další 4 dny.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

4. 1. 2017 12:10 | Kateřina

Je 4. 1. 2016 a bankomat, který je na pobočce v Rumburku, bohužel nemá pětisetkoruny. To by ještě člověk pochopil, ale že paní na pokladně této pobočky, po vás chce 75,- Kč za výběr z pokladny?!
Tak chyba je na straně banky a odnese to klient?! Tímto bych toto vyhlásila za nejabsurdnější bankovní poplatek.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

19. 11. 2016 17:19 | takyNasranej

opět nedostupný internet banking,technická podpora slíbila pomoc,ale skutek utek,ach jo,asi to chce změnu
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

9. 11. 2016 13:33 | Klient KB

KB už nikdy! konkretne pobocka Ivancice, to je teda výber těch TOP zamestnancu v negativním slova smyslu. Jdete tam pro hypotéku- problém, jdete tam vybrat vetsi cástku u pokladku- problém,...k tem vsem problémum mají poplatky, ze kterých se človeku protáčí oči. Že tam je personál neochotný a protivný teda nepochopím...a zvlást dnes mi paní u pokladny uplne zvedla tlak. Banku proto okamzite mením a jdu tam, kde se mnou budou jednat jako s človekem, kterého si váží jako klienta.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

31. 8. 2016 21:11 | Katy

Účet jsem založila jako paralelní ke svojí Air Bank kvůli hypotéce, v KB mi nabídli výhodný úrok. Dodala jsem všechny podklady, hypotéka předběžně schválena,ústně sděleno,že jí bez problémů dostanu a mám si v klidu vybrat nemovitost. Když jsem o pět měsíců později nemovitost našla, po týdnu projednávání mi sdělili, že nesplňuji podmínky a hypotéku mi nedají. Na cílený dotaz jim vadil druh pracovního poměru, o kterém od začátku věděli a nepomohlo ani to, že celou dobu mohli sledovat dostatečné příjmy na účtu. Tím jsem se dostala do velmi nepříjemné situace, hledala jsem novou banku a doufala, že prodávající počká a neprodá nemovitost někomu z další řady zájemců. Komerční banka se za pár dnů opět ozvala s jinou nabídkou, s bezpříjmovou hypotékou. Chtěli zastavit dvě nemovitosti v hodnotě 2x vyšší než půjčovaná částka a nabídli úrok nad 3% (z původních domluvených 1,79%). Nikdo mi nevymluví, že to celé nebylo cílené jednání. Leckdo by v nouzi souhlasil. Zachránila mě Reiffka a soucit prodejce nemovitosti, který počkal o měsíc déle. Pro hypotéku u RB jsem potřebovala výpis z účtu KB. Z mobilního bankovnictví nelze získat, internetové jsem zas nechtěla kvůli certifikátu, pracuji z více počítačů a certifikát je velmi nevýhodný. Musela jsem tedy na pobočku. Tam mi sdělili částku za výpis, pokud si pamatuji okolo 150 kč + za každou stránku nějaký drobný navíc. To jsem byla nucená akceptovat. Pak mi sdělili, že mi výpis stejně nemůžou vydat, protože nemám na účtu dostatečnou částku. V hotovosti to totiž uhradit nelze, jen strhnout z účtu. Vzhledem k tomu, že mi dobře funguje paralelní účet v Air Bank a hypotéka v KB nevyšla, jsem tam držela minimální zůstatek s cílem se účtu co nejrychleji zbavit. Takže napřed hezky vložit peníze na účet, pak je možné dostat výpis. Zrušení účtu řeším už třetí týden. Při prvním pokusu jsem zjistila, že pobočka původní zmizela. Druhý pokus byl v jiném městě, kam dojíždím za prací. Sdělili mi, že zrušení účtu nemohou provést, že to musí udělat moje pobočka, nikde jinde to nelze. Proč? - prostě nelze. Aspoň mi našli, pod jakou pobočku tedy teď spadám. A dobře poradili, že pokud chci rovnou zrušit platební kartu, musím jí mít s sebou. To by mi taky nenapadlo. Radši vezmu vrátit i desky a všechny papíry. Co kdyby... aby už to vyšlo, než mi poplatky sežerou poslední drobné.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-30
Líbí
Nelíbí

20. 8. 2016 11:16 | Pavlina

U KB jsem byla snad 23 let . Rozhodla jsem se prejit k jine bance. Kde jsem byla velice ochotne a bleskove obslouzena. Nasledne me KB nabidla ucet zcela zdarma. Kdyz jsem se sla na nej informovat do Hustopecske pobocky,podotykam byla jsem objednana.Byly tam dve bankovni poradkyne ani jedna znich me nepozdravila a vubec se nezeptala co potrebuji chodili kolem me jako bych byla vzduch. Takze z toho usuzuji ze asi maji dost klinetu, kdyz se takhle muzou chovat. Jsem rada ze jsem se rohloupala a odesla z ni pryc .
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

7. 7. 2016 12:26 | Lujza

Přítel si založil u KB účet v eurech. Má účet u Fio banky a z něho posílá eurové platby, vadilo mu, že po něm chtěla banka poplatek za vklad (jen na eu účet )na vlastní účet ( cca 100 - 200 Kč), ale strhávali to z eurového účtu. Paní v KB ho ujistila, že účet je zdarma a vložení také. Jaké bylo však překvapení, když chtěl odeslat peníze z účtu KB na Fio, tak přišel poplatek za zahraniční platbu, třebaže účet je český. Jinak to nešlo zadat a poplatek byl okolo 200,- Kč. Takže úplně na nic účet, který nám spíš uškodil. Účet zrušil, poslal tam nějaké 200,- Kč. Za měsíc poslali výpis, že tam chybí 48,- Kč. Tak poslal 50,- Kč a těť zase poslali, že chybí dalších 200,- Kč něco. Poslal tam 300,- Kč a jsem zvědavá kolik ZRUŠENÍ účtu, který fakt nechce bude nakonec stát. Za zrušení účtu zaplatit přes 500,- Kč je fakt super. Připomíná mi to praktiky u České spořitelny, tam mi taky řekla ženská ať vložím 150,- Kč za vedení účtu, jenže mi neustále chodily výpisy a já jsem jen vkládala peníze. Jsi "skvělá" banka KB, horší snad už ani není za pár let skončíte, lidé už nejsou pitomci.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

23. 2. 2016 19:12

musim nesohlasit ja mam s komerckou potize kazdy den dokonca i kdyz jsem chtel napsat negatyvni prispevek tak to hned zmazalo tak asi takova to je banka
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+11
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Lamia 21. 04. 2013 08:02)

23. 2. 2016 19:06 | Matej Cernicky

Zdravim ja bich chtel rict ze komercni banka je nejhorsi banka akou jsem kedy videl chcel jsem jen obycejny ucet kam mi muze chidit viplata a z kteryho si muzu vibrat penize ako normalny cloviek ... Namisto toho mne obiraj o penize uz 2 mnesice se nemuzu prihlasit na online banking a tedkom kdyz jsem konecne dostal nove ID a heslo pro stazeni novyho certifikátu tak mi to tam pise chibu ze takove ID s heslem neexistuje ... vzdy kdyz mam na uctu neco kolem 1000 -1100 korun tak si nemuzu vibirat hotovost .... casto krat se mi stava ze i kdyz tam mam trebarz i 40 000 tisíc tak si nemuzu trebarz i dva dny vitahnut ani blbych 500 .... tak kdyz si to cte nekdo kto uvazuje nad komercni bankou tak si to radsi 100 krat rozmislete ... nebo kdyz chcete chodit kazdy tyden do banky s novym problemem tak si klidne nechte udelat ucet u komercky ale kdyz chcete ucet ktery bude slouzit pro vas ne naopak tak na komercku zapomente .... NEJHORSI BANKA NA SVIETE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

23. 2. 2016 12:33 | lucie

Tak to nevim co to mate za zkusenosti. My zadali o hypo prostrednictvim fin poradce. Je pravda ze to musel popohnat, ale zadarilo se a penize za dum prodejci odeslali. Po dolozeni zbylych papiru poslali zbytek. Sice jsem do banky taky vezla neco dodatecne ale neprislo mi to nikterak hrozny. Manzel tam ma zcet X let, predschvalene pujcky mu schvalili a penize do dvou dnu byly....
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 73 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  7 787 919 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK