ČSOB a KB na sobotu vypnou elektronické bankovnictví

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 18. 6. 2021 | 1 komentář
ČSOB a KB na sobotu vypnou elektronické bankovnictví

Zdroj: ČSOB

Elektronické bankovnictví ČSOB čeká v sobotu 19. června výraznější odstávka. Důvodem je plánovaná údržba, informovala banka.

Od půlnoci z pátku na sobotu nebudou dostupné nové internetové bankovnictví s Identitou (do sobotní 23. hodiny), jeho starší verze nazvaná Internetové bankovnictví (do 20. hodiny), ještě starší verze nazvaná InternetBanking 24 (do 17. hodiny), nová mobilní aplikace ČSOB Smart (do 20. hodiny), starší aplikace ČSOB Smartbanking (do 17. hodiny) a telefonní bankovnictví (do 17. hodiny).

Odstávku chystá i Komerční banka. Začne v pátek 18. června ve 22 hodin a potrvá do sobotní 16. hodiny. Týká se internetového bankovnictví MojeBanka, aplikace Mobilní banka i jejich businessové verze. 

Zatímco zadání platebních příkazů může počkat na neděli nebo pondělí, problémy mohou být s limity na platby kartou. Jejich případné zvýšení pro sobotní nákupy by si lidé měli nastavit ještě během pátku.

ČSOB letos na jaře spustila vylepšené internetové bankovnictví, do něhož se klienti místo dosavadních údajů přihlašují ČSOB Identitou, tedy novým jménem a heslem. Současně připravila také novou mobilní aplikaci.

Psali jsme víc:

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 1 komentářů
Simplecoin

A tohle už jste četli?

ČSOB zpřísní ověření bez Smart klíče. Za aplikaci dá odměnu

15. 6. 2022 | Petr Kučera | 16 komentářů

ČSOB zpřísní ověření bez Smart klíče. Za aplikaci dá odměnu

Klienty ČSOB, kteří ještě nepoužívají ověřovací aplikaci Smart klíč, čeká od 20. června při práci s internetovým bankovnictvím častější zadávání přihlašovacího hesla.

Platby na číslo mobilu: Banky řekly, kdy a kdo je nabídne

30. 5. 2022 | Petr Kučera, Olga Skalková | 10 komentářů

Platby na číslo mobilu: Banky řekly, kdy a kdo je nabídne

Posílání peněz mezi klienty tuzemských bank se zjednoduší. Místo čísla účtu příjemce má stačit, když zadáte číslo mobilu. A to bez stahování nějaké speciální aplikace.

Spořitelna zpoplatní ověřovací SMS. Co další banky?

28. 4. 2022 | Olga Skalková | 150 komentářů

Spořitelna zpoplatní ověřovací SMS. Co další banky?

Klienti mladší 70 let, kteří nevyužívají aplikaci George klíč, si od poloviny roku připlatí. Zjišťovali jsme plány konkurentů.

Spořitelna mění ceník. Zdraží i potvrzovací SMS

22. 4. 2022 | Petr Kučera | 172 komentářů

Spořitelna mění ceník. Zdraží i potvrzovací SMS

Zpoplatnění ověřovacích SMS je nejvýraznější změnou v novém sazebníku. Připlatí si také zájemci o papírové výpisy.

Kdo volá? Bankéře si klienti spořitelny ověří v aplikaci

19. 4. 2022 | Jiří Hovorka | 1 komentář

Kdo volá? Bankéře si klienti spořitelny ověří v aplikaci

Česká spořitelna nově nabízí svým klientům možnost ověřit si bankéře na telefonu přes mobilní aplikaci George klíč. Novinka má snížit riziko podvodných telefonátů, kdy se pachatelé... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.