Demento

| rubrika: Komiks | 4. 11. 2012 | 1 komentář
Demento
Prázdné sudy nejvíc duní, říká se a potvrzují to vinaři, bednáři i fyzikové.
V jednom johni

Strip zvětšíte kliknutím

Anketa

Co by teď Radek John měl dělat?

Když Radek John oznámil, že si hodlá k poslancování a „šéfování“ straně Věci veřejné přibrat ještě novinářský vedlejšák, přineslo to rozpaky i pohoršení. Stařecká demence tentokrát přikvačila zatraceně brzo. Nebo to vážně byla bezostyšná drzost? Z vysoké politiky se přece nelze vracet k novinařině, a pokoušet se dělat dokonce obojí zároveň, to už hraničí s pokusem o překročení přírodního zákona, po jakém standardně přichází jeden dobře mířený blesk a pád do Tartaru. 

Na první pohled se může zdát, že tenhle příběh není o penězích, že nemá nic společného se světem daní, rodinných rozpočtů, šetření za elektriku a přídavků na děti. Je o penězích. A se vším jmenovaným souvisí. Ve jménu ideálu se Petr Nečas (jeden z posledních ódéesáků s ideály a idejemi) rozhodl spojit s kýmkoli. Spojení s čertem by se možná dalo odpustit, to je aspoň pracant a profík. Spojení s hochštaplerem a žvanilem je ale mnohem horší – takoví by se měli držet od veřejných prostředků zkrátka.

Sváteční komiksy: každou neděli a svátek na Peníze.cz

Kudy utekly prachy ◄► Klausova raketa ◄► Drtivý dopad ◄► ČEZ práci ◄► Půjčky na cokoli ◄► Kníže zahradníkem ◄► Splníme každé přání ◄► Míval ◄► Postavit svět znovu ◄► Nejstarší řemeslo ◄► Souboj o klienta ◄► Tunel ◄► Nejlepší investice! ◄► Nové zdroje z kosmu ◄► To, co jíte ◄► Horká půda◄► Volejte ministrovi ◄► Půjčka pro každého ◄► Moudro za třicet tisíc ◄► Historická pravda ◄► Díky, pane chef! ◄► Prorůstová opatření ◄► Tak ty chceš přidat? ◄► Na stáří spořte s... ◄► Jako Palacký ◄► Masáž ◄► Kriminál◄► Bankéř snídá fazole ◄► Zločinní bankéři ◄► Když peníze pršely ◄► Přímý přenos◄► Nepřístupný film ◄► Na odstřel ◄► Jak na úrazové pojištění ◄► Za dva zlatý ◄► Švarcsystém ◄► Volba povolání ◄► Monstrózní úleva ◄► PIN 2499 ◄► Ještě není nejhůř ◄►Polní pych ◄► Pilíře dělají talíře ◄► Nejlepší mozky ◄► Panika na trzích ◄► Daň z nemovitostí◄► Potíže s rodičovskou ◄► Zadarmo ◄► Žijou mezi námi ◄► Ježíšek ◄► Zboží vhod vánoční ◄► Řešení krize ◄► Igráčkovy návraty ◄► Letohrádek Hvězda ◄► Ruka (v) trhu ◄► Univerzální piklení ◄► Dvojí zdanění ◄► V nouzi poznáš džin ◄► Neživot na dluh ◄► Božský prezident ◄► Odliv mozků ◄► Ruleta ◄► Velká říjnová ◄► Státní svátek ◄► Musí to bét? ◄► Severní vítr ◄► Tutanchamonova kletba ◄► Rockstar ◄► Cena mlčení ◄► Poprvé! A bez plavek! ◄► Zelené zlato ◄► Peníze nepadaj z nebe ◄► Vzestup a pád ◄► Život je boj(ler) ◄► Smrt fialové krávy ◄► Pracovní úraz ◄► Zákaz kouření ►


Ilustrováno MaComiXem prostřednictvím jeho ComicsCreatoru.
Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

+4
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 1 komentářů

Oblíbená témata

komiks, macomix, radek john

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.