Fio dočasně ruší poplatky za výběr z cizích bankomatů

| rubrika: Aktuality | 7. 4. 2020 12:45 | 2 komentáře

Fio banka ode dneška do konce června nabízí klientům výběry ze všech bankomatů zdarma. Chce tak přispět k tomu, aby lidé nemuseli zbytečně cestovat a mohli si vybrat peníze v nejbližším bankomatu, který mají po ruce.

Podle ceníku Fio banky jsou standardně zdarma výběry z vlastních bankomatů. U bankomatů konkurenčních bank jsou automaticky zdarma jenom dva výběry v měsíci. Další až tři bezplatné výběry lze získat za každých 4000 korun zaplacených kartou. Jinak stojí výběr z bankomatu cizí banky 25 korun. Tato omezení tedy dočasně končí. 

Zdarma do konce června jsou i výběry ze zahraničních bankomatů. Ten přijde standardně na 25 korun (po únorovém zlevnění), i na ně se vztahuje možnost dvou bezplatných výběrů měsíčně z cizích bankomatů.

Fio banka teď přesto doporučuje využívat primárně platby kartou nebo třeba telefonem s Apple Pay či Google Pay.


Čtěte víc:

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.