Zvolte nejlepší bankovní pobočku: Citibank

Nechali jsme každou banku nominovat jednu pobočku, na kterou je pyšná. Jejich profily a fotografie vám tento týden postupně představíme. Od pátku budete moci vybrat, která je nejlepší. Dnes se podívejte, jak vypadá ukázková pobočka Citibank.

Pobočka Citibank na pražské Vinohradské třídě je podle banky typickou ukázkou toho, jaké parametry mají její pobočky splňovat. Je v atraktivní lokalitě a působivé budově a zároveň dostupná klientům autem i hromadnou dopravou.

Citibank, Praha-Vinohrady

Citibank, Praha-Vinohrady


Prohlédnout všechny fotografie.

Interiéry poboček koncipuje banka podle jednotného vzoru. Vždy je dělí do dvou prostorově a designově oddělených celků. Jedna část je řešena s ohledem na potřeby drobné klientely, druhým celkem jsou diskrétní prostory pro servis VIP klientely využívající prestižní program Citigold.

„S ohledem na potřeby našich klientů musí být pobočka na „dobré adrese“ a splňovat i vysoké nároky na diskrétní i komfortní obsluhu,“ říká mluvčí Citibank Pavel Vlček.

Při otevření pobočky zvelebila Citibank také lokalitu, v níž začala pobočka fungovat. O investici mohli rozhodnout samotní obyvatelé Vinohrad.

Anketa

Jak se Vám líbí tato pobočka?

„V hlasování se rozhodli, abychom opravili chodník před budovou, v níž jsme naší pobočku otevřeli v roce 2007.

Banka má v provozu celkem deset poboček, které pokrývají většinu největších měst v ČR. Klienti, kteří využívají program Citigold, se ale mohou s bankéřem setkat v dohodnutém čase a na místě, které si sami určí. „Třeba na jejich pracovišti nebo v golfovém klubu. Máme tak nepřeberné množství poboček, které vyhovují náročné klientele,“ říká Pavel Vlček.

Jak má fungovat bankovní pobočka 3. tisíciletí podle Citibank:

  • Má být v atraktivní lokalitě, na dobré a dobře dostupné adrese
  • Musí splňovat vysoké nároky na diskrétní a komfortní obsluhu VIP klientely
  • Musí se přizpůsobovat časovým potřebám náročné klientely a služby poskytovat i na místech, které určí klient.

Jak se bude hlasovat

Nejdříve vám představíme jednotlivé nominované pobočky. Každou budete moci hned ohodnotit jednou až pěti hvězdičkami, podle toho jak se vám líbí. Na konci celé série otevřeme hlasování o všech pobočkách, v němž budete moci vybrat tu nejlepší.

Představení poboček:
15. 6. GE Money Bank Brno-Bystrc
15. 6. Poštovní spořitelna, Finanční centrum v Rumburku
16. 6. Raiffeisenbank, Praha, City Tower
16. 6. Volksbank SHOP Jihlava
17. 6. UniCredit Bank, Brno (komplex Spielberk)
17. 6. Citibank, Praha-Vinohrady
17. 6. Česká spořitelna, Praha (pobočka Rytířská)
18. 6. LBBW, Praha (pobočka Václavské náměstí)
18. 6. ČSOB, Chodov u Karlových Varů
18. 6. Komerční banka, České Budějovice

Anketa

Co si z bankovní pobočky zpravidla odnášíte?

Jak na Vás tato bankovní pobočka působí? Podělte se o názor. Pošlete pobočce svůj hlas a zařaďte se do slosování o zajímavé ceny.

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

-1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 1 komentářů

Oblíbená témata

nejlepší pobočky

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.