Zvolte nejlepší bankovní pobočku: UniCredit Bank

Zvolte nejlepší bankovní pobočku: UniCredit Bank
Nechali jsme každou banku nominovat jednu pobočku, na kterou je pyšná. Jejich profily a fotografie vám tento týden postupně představíme. Od pátku budete moci vybrat, která je nejlepší. Dnes se podívejte, jak vypadá ukázková pobočka UniCredit Bank.

Brněnská pobočka UniCredit Bank je zajímavá svou polohou, nachází se v administrativním a dobře dostupném brněnském komplexu Spielberk. Na první pohled upoutává barevným architektonickým návrhem s dominancí světla.

UniCredit Bank, Brno (komplex Spilberk)

UniCredit Bank, Brno (komplex Spilberk)


Prohlédnout všechny fotografie.

Vnitřní uspořádání je funkční, klient se snadno orientuje. Pobočka je připravena i na diskrétní jednání, které má pro řadu klientů stále větší váhu a bývá i velmi důležitým parametrem pro volbu bankovního domu. V pobočce je pamatováno také na detaily, které zpříjemňují práci samotným zaměstnancům banky.

Pobočka je uzpůsobena tak, aby zaměstnanci byli v přímém kontaktu s klientem, a to od okamžiku jeho vstupu na pobočku. „Vstup je důležitým momentem, kdy si klient utváří názor o pobočce, a proto musí být interiér přehledný. Zaměstnanci musí mít současně přehled o dění a mít dostatek prostoru pro interaktivní komunikaci s klientem,“ vysvětluje Tomáš Pavlík, mluvčí UniCredid Bank filosofii s jakou je pobočka koncipována.

Anketa

Jak se Vám líbí tato pobočka?

Každou lokalitu, ve které má být pobočka otevřená, UniCredit Bank pečlivě vybírá. Důležitým kritériem výběru je dostupnost místa pro co nejširší okruh drobných klientů, ale také obchodní potenciál zvolené lokality.
„Pobočka musí být v atraktivní lokalitě, aby investice do ní byla rentabilní,“ říká Tomáš Pavlík.

Za klíčové považuje banka i obsazení pobočky kvalitními bankéři a schopným managementem.

Banka má celkem 58 poboček ve 27 městech.

Jak má fungovat bankovní pobočka 3. tisíciletí podle UniCredit Bank:

  • Musí být pro klienty snadno dostupná a fungovat v lokalitě s dobrým obchodním potenciálem.
  • Má vytvářet prostor pro přímý kontakt bankéře s klientem.
  • Má klientům poskytovat prostor pro diskrétní jednání.

Jak se bude hlasovat

Nejdříve vám představíme jednotlivé nominované pobočky. Každou budete moci hned ohodnotit jednou až pěti hvězdičkami, podle toho jak se vám líbí. Na konci celé série otevřeme hlasování o všech pobočkách, v němž budete moci vybrat tu nejlepší.

Představení poboček:
15. 6. GE Money Bank Brno-Bystrc
15. 6. Poštovní spořitelna, Finanční centrum v Rumburku
16. 6. Raiffeisenbank, Praha, City Tower
16. 6. Volksbank SHOP Jihlava
17. 6. UniCredit Bank, Brno (komplex Spielberk)
17. 6. Citibank, Praha-Vinohrady
17. 6. Česká spořitelna, Praha (pobočka Rytířská)
18. 6. LBBW, Praha (pobočka Václavské náměstí)
18. 6. ČSOB, Chodov u Karlových Varů
18. 6. Komerční banka, České Budějovice

Anketa

Jak dlouho zpravidla čekáte v pobočkách banky?

Jak na Vás tato bankovní pobočka působí? Podělte se o názor. Pošlete pobočce svůj hlas a zařaďte se do slosování o zajímavé ceny.

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.