ČSOB spustila novou mobilní aplikaci DoKapsy pro operační systémy Android a Apple iOS. Nahrazuje dosavadní aplikaci NaNákupy, kterou banka k letošnímu 31. březnu ukončila.
„Peněženku nechte doma, vše máte v mobilu,“ láká ČSOB. Do nové aplikace si totiž klienti mohou nahrát různé věrnostní kartičky, u poklady pak stačí ukázat čárový kód na displeji. Součástí aplikace jsou také slevy z programu Svět odměn.
Nahrát si lze i platební karty vydané ČSOB a sledovat jejich zůstatek i historii plateb, měnit limit nebo povolat či zakazovat platby na internetu. Aplikací ale nelze přímo platit – to probíhá prostřednictvím služeb Google Pay, Apple Pay nebo Garmin Pay.
S vlastní platební aplikací NaNákupy pro systém Android přišla ČSOB (a Poštovní spořitelna) už v červnu 2016 jako jedna z prvních tuzemských bank. Klienti ale čím dál víc volali po službách Google Pay a Apple Pay. Ty ČSOB spustila až loni v listopadu jako poslední z velkých bank.
Petr Kučera
Zaměřuje se na osobní finance a spotřebitelská témata. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Přes pět let vedl web Peníze.cz, předtím ekonomicko-finanční rubriku... Další články autora.
Sdílejte článek, než ho smažem