Hledá se nejlepší inovace. Co vám usnadňuje život?

pk | rubrika: Aktuality | 16. 2. 2020

Druhý ročník soutěže Zonky Innovation Awards odstartoval. Celkem 81 projektů se uchází o ceny v několika kategoriích. Hlasování veřejnosti na webu www.zia.cz probíhá do 15. března.

„Cílem akce je zviditelnit inovativní firmy a jejich skryté technologické hrdiny,“ říká Jan Sladovník, marketingový ředitel Zonky. Právě tato platforma, sama přinášející inovace na trh půjček a investic, akci organizuje.

Lidé rozhodnou o nejlepší inovativní službě v následujících kategoriích: přeprava lidí a věcí, ubytování, služby pro domácnost, volný čas a sdílená zkušenost, správce financí a platební nástroje, P2P platformy, služby pro podnikatele a český startup.

Nejvíc nominovaných je v kategorii nazvané Správce financí a platební nástroje. V abecedním pořadí jde o služby Bondster, BudgetBakers, MutuMutu, PayU, Pillow pojišťovna, Portmonka, Portu, Richee, Rixo.cz, RoklenFX, Spendee, Tipli, Twisto, Visa a WBTCB.

Letošní novinkou jsou kategorie Český startup a Inovace roku, nově se bude hlasovat také v kategorii Služby pro podnikatele. Garanty sekcí jsou Česká asociace sdílené ekonomiky, Česká fintech asociace a Asociace podnikatelů a manažerů.

V loňském prvním ročníku Zonky Innovation Awards vyhrály služby Liftago (přeprava lidí a věcí), Bezrealitky.cz (ubytování), Rohlík.cz (služby pro domácnost), Slevomat (volný čas), Heureka.cz (sdílení zkušenost), Tipli (správce financí), Twisto (platební nástroje) a Patron dětí (P2P platformy).

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Simplecoin

A tohle už jste četli?

Zdražování, válka, nejistota. Firmy se připravují na horší časy

18. 5. 2022 | Jana Divinová | 1 komentář

Zdražování, válka, nejistota. Firmy se připravují na horší časy

Důsledky války a vysoká inflace začíná pociťovat většina českých firem. Téměř dvě třetiny malých a středních podniků se připravují na propad příjmů. Vyplývá to z průzkumu platformy... celý článek

Zrušení silniční daně je definitivní, schválili ho senátoři

18. 5. 2022 | Jiří Hovorka | 4 komentáře

Zrušení silniční daně je definitivní, schválili ho senátoři

Zrušení silniční daně u osobních automobilů, autobusů a nákladních aut do 12 tun definitivně prošlo, když ho dnes schválili senátoři. Například u osobních aut jde o úsporu v řádech... celý článek

Na burzu míří firma bývalého fotbalisty Ulicha

17. 5. 2022 | Petr Kučera

Na burzu míří firma bývalého fotbalisty Ulicha

Na trh Start pražské burzy chce vstoupit společnost M&T 1997 (dosud Material & Technology), výrobce dveřních klik a kování z Dobrušky.

Bez peněz do sociálního podnikání nelez

6. 5. 2022 | Lucie Weissová | 7 komentářů

Bez peněz do sociálního podnikání nelez

Pokud si dnes chcete otevřít chráněnou dílnu, bohulibý úmysl vám k tomu stačit nebude. Chce to finanční rezervy a ani tak není přežití na trhu jisté. Jak se dnes sociálně podniká, vysvětluje... celý článek

PPF má nového šéfa. Bartoníčka střídá Šmejc

4. 5. 2022 | Jiří Hovorka

PPF má nového šéfa. Bartoníčka střídá Šmejc

Skupina PPF mění vedení. Novým generálním ředitelem bude od 15. června Jiří Šmejc, dlouholetý spolupracovník Petra Kellnera, který loni v březnu tragicky zemřel.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.