Raiffeisenbank má všechny bankomaty bezkontaktní

| rubrika: Aktuality | 2. 7. 2020 14:53

Zdroj: Raiffeisenbank

Raiffeisenbank dokončila modernizaci sítě svých bankomatů. Nově jsou veškeré její bankomaty v Česku plně s bezkontaktní funkcí a na každé pobočce je vkladomat.

Raiffeisenbank má nyní v České republice 155 bankomatů. Díky bezkontaktním čtečkám jsou výběry rychlejší a bezpečnější. Bez vložení karty do bankomatu odpadá totiž riziko skimmingu, tedy kopírování karty.

Na každé pobočce banky je nyní také minimálně jeden vkladomat, celkem jde o 125 vkladomatů a většina jich je k dispozici nonstop. Na pobočkách, kde jsou vkladomaty vytížené, chce banka přidat další.

Nové dotykové vkladomaty DN Series 250 má Raiffeisenbank mezi prvními v České republice. Nedávno se jimi pochlubila i ČSOB. „Jsou přizpůsobeny pro osoby na vozíčku a mohou je obsluhovat i osoby se zrakovým hendikepem. Bankomat zaujme i tím, že na jednotlivé transakce je uživatel upozorněn diodovými zónami,“ říká Petra Kopecká, mluvčí Raiffeisenbank.

Zdroj: Raiffeisenbank

Nový bankomat s funkcí vkladomatu DN Series.

Banka chystá také další novinku, na podzim přistoupí k elektronickým stvrzenkám, které si klienti budou moci z bankomatu naskenovat svým chytrým telefonem. Papírové stvrzenky budou dostupné i nadále.

„Tím, že klienti vidí veškeré transakce na svém účtu nebo přímo v mobilu, není tisk stvrzenek zdaleka tak důležitý jako v minulosti. Rozhodli jsme se proto nabídnout jim moderní a ekologické řešení, díky kterému budou mít potřebné stvrzenky k dispozici v digitální podobě,“ dodává Kopecká.


Čtěte více:

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

+2
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Hledá nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.