Banka láká na bonus 2000 Kč. Prozkoumali jsme podmínky

| rubrika: Aktuality | 28. 1. 2020 09:00 | 5 komentářů

Na odměnu až 2000 korun láká v nové akci Moneta Money Bank. Získat ji mohou lidé, kteří si do 30. dubna založí běžný účet Tom.

Akce míří na nové klienty, kteří neměli od 1. ledna 2019 u Monety otevřený běžný účet ani jakýkoliv jiný produkt.

Jde o jednu z největších odměn za založení účtu, s níž tuzemské banky v posledních letech přišly. Dosáhnout na ni je ale tentokrát komplikovanější než u bonusů, s nimiž loni lákala nováčky konkurenční UniCredit (1700 až 2000 korun) nebo sama Moneta (1200 korun).

Základní podmínkou je založit si Tom účet online – přes web Moneta.cz nebo mobilní aplikaci Smart Banka. Akce neplatí pro účty sjednané osobně na pobočkách Monety (ani partnerské České pojišťovny).

Na rozdíl od zmíněných loňských akcí ale musí následovat výraznější aktivita. Maximální odměnu 2000 korun totiž od Monety získá jenom ten, kdo každý z pěti měsíců (následujících po založení účtu) zaplatí její debetní kartou aspoň 20 000 korun. Celkem tedy musí utratit 100 000 korun.

Banka potom vrátí klientovi na účet dvě procenta z plateb kartou. Maximálně ale 400 korun v každém z pěti měsíců. Odměnu připíše po skončení každého z kalendářních měsíců, v němž klient splnil podmínky.

Tipy pro lovce odměn

Přinášíme vám denně aktualizovaný přehled slev, bonusů a časově omezených akčních nabídek u běžných a spořicích účtů, zajištění na stáří, kreditních karet, překlenovacích úvěrů, stavebního spoření, hypoték a úvěrů. Stačí si vybrat. 

Akce, slevy, bonusy!

Do limitu se počítají i platby u terminálu v obchodech nebo přes internet, a to v Česku i zahraničí. Sčítají se i platby z debetní karty případného disponenta. Do limitu se naopak nepočítají výběry z bankomatů, výběry hotovosti kartou, vklady hotovosti nebo platební příkazy zadané přes bankomat.

Podmínky akce zatím výslovně nezakazují splnit limit i „nabitím“ účtů jako Revolut, což je formálně také online platba kartou.

Tom účet od Monety je zadarmo. Neplatí se za jeho vedení, platební kartu ani základní služby – zdarma jsou všechny odchozí i příchozí tuzemské platby, výběry z vlastních bankomatů (sítě Moneta) v tuzemsku a výběry ze všech bankomatů v zahraničí.

Atraktivní odměnu stále nabízí i UniCredit. Při založení běžného účtu U konto a registraci do CineStar Clubu Extra získá klient zdarma 12 vstupenek do kina. U konto je však bez poplatků jen tehdy, když na něj měsíčně přijde aspoň 12 tisíc korun.

Odměnu 500 korun dál nabízí i ČSOB při sjednání Plus Konta. Podmínkou je zaplatit kartou aspoň 2000 korun. Ani tenhle účet ale není automaticky bez poplatků: Banka je odpustí, když na něj přijde aspoň 10 000 korun měsíčně (u mladých do 26 let a u seniorů jsou podmínky mírnější).

Ať vám nic neuteče 

Přidejte si Peníze.cz na Facebook nebo Twitter: neuniknou vám důležité aktuality, praktické tipy ani zajímavé rozhovory!

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

-57
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 5 komentářů
Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.