Střídání v poločase

Střídání v poločase
Tak jako se uprostřed fotbalového utkání mění strany, i naše soutěž o nejlepší web roku doznala několika změn. Nejenže máme nového hlavního hodnotitele a čtyři z dvanácti našich porotců nás opustili, ale také přinášíme nový obsah a úpravu.

Hlavní hodnotitelku Danuši Pecharovou, jež držela úroveň naší soutěže opravdu vysoko, vystřídal Leoš Bárta, ředitel agentury eMARKET. Tým Peníze.CZ děkuje paní Pecharové za příjemnou spolupráci a přeje jí mnoho dalších úspěchů.

Z poroty odcházejí Veronika Lamperová z vydavatelství Mona, Jitka Vysekalová ze společnosti Marktest, Václav Strýhal z Bank Austria Creditanstalt a Jiří Vítek ze společnosti MindShare. Děkujeme jim za jejich čas, který strávili nad weby bank, stavebních spořitelen, investičních společností i penzijních fondů.

A kdože je nahradí?

Petr Nešpůrek, ARBOmedia

Narodil se v roce 1977 a až do dokončení studií bydlel ve Frýdku-Místku. Ve společnosti ARBOmedia pracuje přibližně rok a jeho hlavním úkolem je plánování reklamních kampaní a prodej reklamního prostoru serverů ze sítě adMaster Network. Jelikož přichází s internetem velmi často do styku, stal se pro něj nedílnou součástí života. Mezi jeho hlavní záliby patří zejména sport (squash, kolo, atd.), kulečník, turistika a cestování. Oblíbených jídel má mnoho, takže nemá cenu je jmenovat. Co se týče oblíbených nápojů, nedokáže odmítnout dobrou irskou whiskey a také pivo. Mezi oblíbené weby patří například Peníze.CZ.

Klára Ujčíková, Aliatel

Na webových prezentacích nejvíce oceňuje přehlednost, jednoduchost a intuitivnost navigace. Myslí si, že u nich platí to stejné jako u prvního kontaktu: na získání sympatií mají pár sekund. V telekomunikační společnosti Aliatel pracuje od srpna 2000. Rok se zabývala on-line marketingem, mimo jiné vývojem nového korporátního webu, nyní má na starosti komunikaci internetových služeb Speedbone. Předtím více než 3 roky pracovala v mezinárodní poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers, dříve v Coopers & Lybrand. Vystudovala VŠE a studia zakončila diplomovou prací věnovanou firemní prezentaci na internetu.

Jan Rosenauer, Český rozhlas

Až do rozhlasu se propracoval postupně ze studentského časopisu, regionálních novin a grafického studia. Během více než dvou let na Vinohradské 12 se mu podařilo především rozjet zpravodajsko-publicistický server ČRo 1 - iŽurnál. Krom něj má na starost i supervizi nad pořady o IT (Megabyte a iŽurnál), informační web Radiožurnálu a další projekty. Pokud mu zbude čas a peníz, rád ho investuje do tak příjemných činností jako jsou výlety na kole či pěšky, popíjení dobrého (českého) vína nebo vybavování bytu.

Změnili jsme i design

Podstatnou změnou je také úprava a design článku. Hodnocení je strukturováno do tématických celků, jež jsou barevně odlišeny a oznámkovány. Doufáme, že vás nový design zaujme.

Spočítali jste nové porotce, ale vycházejí vám pouze tři? Nevíte kdo je ten poslední? Správně, to je šance pro vás! Pokud si troufáte dělat nám dvanáctého porotce, pište na adresu lukas.puda@penize.cz. Těšíme se na vaše nabídky!

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-3
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 2 komentářů

A tohle už jste četli?

Podílové fondy za sebou mají dobrý měsíc. Rostly akcie i dluhopisy

15. 8. 2022 | Martin Mašát | 1 komentář

Podílové fondy za sebou mají dobrý měsíc. Rostly akcie i dluhopisy

Vývoj podílových fondů pravidelně hodnotí Martin Mašát, investiční stratég skupiny Partners. Jak viděl trhy v červenci?

KB ovládla Upvest, který láká na investice do developerů

8. 8. 2022 | Jiří Hovorka

KB ovládla Upvest, který láká na investice do developerů

Komerční banka je nově většinovým vlastníkem společnosti Upvest, která propojuje developery a investory. Banka dnes oznámila, že na konci července získala 96% podíl. Detaily transakce... celý článek

Cyrrus má nového generálního ředitele

4. 8. 2022 | Petr Kučera

Cyrrus má nového generálního ředitele

Novým generálním ředitelem společnosti Cyrrus je od začátku srpna Jaroslav Kysela. Čtyřicetiletý manažer přichází z vídeňské Raiffeisen Centrobank AG, kde působil na pozici regionálního... celý článek

Akcie Avastu rostou o 40 %. Fúze míří ke schválení

3. 8. 2022 | Petr Kučera

Akcie Avastu rostou o 40 %. Fúze míří ke schválení

Britský Úřad pro hospodářskou soutěž (CMA) „po důkladném šetření“ předběžně schválil fúzi české antivirové společnosti Avast s americkou softwarovou firmou NortonLifeLock. Informovala... celý článek

Firma WCA, která lákala na zázračné výnosy, přišla o většinu peněz

26. 7. 2022 | Petr Kučera | 16 komentářů

Firma WCA, která lákala na zázračné výnosy, přišla o většinu peněz

Kvůli „souhře hned několika nepředvídatelných faktorů“ hlásí WCA International ztrátu 70 % investovaných peněz. Podaří se ještě nabrat výšku?

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.