Střídání v poločase

Střídání v poločase
Tak jako se uprostřed fotbalového utkání mění strany, i naše soutěž o nejlepší web roku doznala několika změn. Nejenže máme nového hlavního hodnotitele a čtyři z dvanácti našich porotců nás opustili, ale také přinášíme nový obsah a úpravu.

Hlavní hodnotitelku Danuši Pecharovou, jež držela úroveň naší soutěže opravdu vysoko, vystřídal Leoš Bárta, ředitel agentury eMARKET. Tým Peníze.CZ děkuje paní Pecharové za příjemnou spolupráci a přeje jí mnoho dalších úspěchů.

Z poroty odcházejí Veronika Lamperová z vydavatelství Mona, Jitka Vysekalová ze společnosti Marktest, Václav Strýhal z Bank Austria Creditanstalt a Jiří Vítek ze společnosti MindShare. Děkujeme jim za jejich čas, který strávili nad weby bank, stavebních spořitelen, investičních společností i penzijních fondů.

A kdože je nahradí?

Petr Nešpůrek, ARBOmedia

Narodil se v roce 1977 a až do dokončení studií bydlel ve Frýdku-Místku. Ve společnosti ARBOmedia pracuje přibližně rok a jeho hlavním úkolem je plánování reklamních kampaní a prodej reklamního prostoru serverů ze sítě adMaster Network. Jelikož přichází s internetem velmi často do styku, stal se pro něj nedílnou součástí života. Mezi jeho hlavní záliby patří zejména sport (squash, kolo, atd.), kulečník, turistika a cestování. Oblíbených jídel má mnoho, takže nemá cenu je jmenovat. Co se týče oblíbených nápojů, nedokáže odmítnout dobrou irskou whiskey a také pivo. Mezi oblíbené weby patří například Peníze.CZ.

Klára Ujčíková, Aliatel

Na webových prezentacích nejvíce oceňuje přehlednost, jednoduchost a intuitivnost navigace. Myslí si, že u nich platí to stejné jako u prvního kontaktu: na získání sympatií mají pár sekund. V telekomunikační společnosti Aliatel pracuje od srpna 2000. Rok se zabývala on-line marketingem, mimo jiné vývojem nového korporátního webu, nyní má na starosti komunikaci internetových služeb Speedbone. Předtím více než 3 roky pracovala v mezinárodní poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers, dříve v Coopers & Lybrand. Vystudovala VŠE a studia zakončila diplomovou prací věnovanou firemní prezentaci na internetu.

Jan Rosenauer, Český rozhlas

Až do rozhlasu se propracoval postupně ze studentského časopisu, regionálních novin a grafického studia. Během více než dvou let na Vinohradské 12 se mu podařilo především rozjet zpravodajsko-publicistický server ČRo 1 - iŽurnál. Krom něj má na starost i supervizi nad pořady o IT (Megabyte a iŽurnál), informační web Radiožurnálu a další projekty. Pokud mu zbude čas a peníz, rád ho investuje do tak příjemných činností jako jsou výlety na kole či pěšky, popíjení dobrého (českého) vína nebo vybavování bytu.

Změnili jsme i design

Podstatnou změnou je také úprava a design článku. Hodnocení je strukturováno do tématických celků, jež jsou barevně odlišeny a oznámkovány. Doufáme, že vás nový design zaujme.

Spočítali jste nové porotce, ale vycházejí vám pouze tři? Nevíte kdo je ten poslední? Správně, to je šance pro vás! Pokud si troufáte dělat nám dvanáctého porotce, pište na adresu lukas.puda@penize.cz. Těšíme se na vaše nabídky!

Dlouhodobý investiční produkt

Dlouhodobý investiční produkt

Myslete na sebe a zabezpečte se na penzi co nejlépe. Třeba investováním do široké nabídky fondů.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-3
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 2 komentářů

Nejlevnější aplikace na trhu. Zpracujte si daňové přiznání pro fyzické osoby v roce 2024 v jednoduché online aplikaci. Pro naše čtenáře exkluzivní sleva 10 %.

DníHodinMinutVteřin
Slevový kód: PENIZE1O
Vyplnit přiznání

Pokud chcete řešit daně po staru, máme pro vás chytré formuláře.

A tohle už jste četli?

Moneta schválila dividendu devět korun za akcii

23. 4. 2024 | redakce Peníze.CZ

Moneta schválila dividendu devět korun za akcii

Valná hromada Moneta Money Bank, které se zúčastnili držitelé 74,59 procenta akcií, dnes schválila rozdělení čistého zisku za rok 2023. Z částky 5,4 miliardy korun akcionářům vyplatí... celý článek

Půlení bitcoinu je za námi. Klesnou odměny za ethereum? Týden v kryptu

20. 4. 2024 | Tomáš Krause

Půlení bitcoinu je za námi. Klesnou odměny za ethereum? Týden v kryptu

Halving bitcoinu máme za sebou, Hongkong schválil ETFka a naše vláda pravidla krypta. Ethereum diskutuje o snížení odměn a Cardano se bratříčkuje s Huawei. Je tu další Týden v kryptu. celý článek

Investice a daně. Kdy musíte vyplnit přiznání a kdy máte klid

19. 4. 2024 | Martin Pleštil | 7 komentářů

Investice a daně. Kdy musíte vyplnit přiznání a kdy máte klid

Obliba investování v Česku roste. I s takovými výdělky je ale spojena nepříjemná povinnost – daně. Poradíme, co si jako běžný investor musíte ohlídat a kdy přiznání řešit nemusíte.

Fondy, ve kterých zmizely miliardy, dostanou přísnější pravidla

17. 4. 2024 | Petr Kučera

Fondy, ve kterých zmizely miliardy, dostanou přísnější pravidla

Poslanci schválili novelu zákona o investičních společnostech. Má lépe chránit drobné investory před takzvanými alternativními fondy podle paragrafu 15. Společnosti jako Growing Way,... celý článek

Těžba bitcoinu po halvingu: Vyplatí se to ještě?

16. 4. 2024 | PR text

Těžba bitcoinu po halvingu: Vyplatí se to ještě?

V letošním roce dostanou těžaři za každý nalezený blok méně bitcoinů. Největší americká banka J.P. Morgan vidí v tomto odvětví riziko, ale zároveň rozpoznává potenciál ve snížení ceny... celý článek

Partners Financial Services