George nově umí ovládat i spoření na důchod

| rubrika: Aktuality | 4. 6. 2020 11:07

Zdroj: ČS

Internetové bankovnictví George nově umožňuje i základní obsluhu penzijního spoření pro klienty České spořitelny.

V internetovém bankovnictví lze nově změnit výši vlastního příspěvku na spoření, oznámit příspěvky zaměstnavatele, změnit oprávněné a určené osoby, sjednat výsluhovou či invalidní penzi a změnit poměr mezi starobní a výsluhovou penzí.

Nově také lze online nastavit doplňkové služby jako je Příspěvek na míru nebo komunikace s penzijní společností přes SMS či e-mail.

Online naopak nelze třeba změnit fond z transformovaného na účastnický nebo v účastnickém fondu měnit strategii. Pro tyto změny je stále třeba kontaktovat bankéře.

„Nyní pracujeme na tom, aby klienti mohli do konce roku jednotlivé požadavky řešit online i z prostředí mobilní aplikace,” říká Roman Choc, který vede Wealth Management v České spořitelně.

Potvrzení o přijetí požadavku klient vždy obdrží e-mailem a po jeho zpracování ho Česká spořitelna - penzijní společnost o provedené úpravě smlouvy informuje písemně (kromě změn doplňkových služeb). Výsledný stav se klientovi vždy zobrazí v digitálním bankovnictví George.

Česká spořitelna - penzijní společnost je s počtem téměř 942 tisíc klientů penzijního spoření druhou největší společností na trhu a jedničkou v doplňkovém penzijním spoření.


Čtěte více:

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.