Banka dá studentům 1200 Kč jako kapesné. Stačí vyzkoušet účet

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 10. 10. 2019 11:40

Na sto korun měsíčně po dobu jednoho roku láká podzimní kampaň Raiffeisenbank, zaměřená na účet eKonto Student Premium. Podmínkou je založit si tento studentský účet do konce letošního října – jde to i online.

Pak už stačí jenom každý měsíc provést aspoň tři odchozí platby v libovolné částce. Mezi ně se počítají jak klasické převody, tak platby kartou v obchodě nebo výběr z bankomatu.

Komu v předchozím měsíci odejdou aspoň tři takové platby (ideální je nenechávat je až na konec měsíce, aby se stihly zaúčtovat), získá v dalším měsíci 100 korun na účet jako kapesné. To může využít jakkoliv, třeba si hned převést nebo vybrat. Celkem lze takhle dostávat příspěvek od banky po dobu jednoho roku, tedy až 1200 korun.

Podmínky akce nezakazují zrušit účet hned po skončení akce, nebo i kdykoliv v jejím průběhu. Účet eKonto Student Premium je standardně za paušál 49 korun měsíčně, ale při splnění stejných podmínek – aspoň tří odchozích plateb – je zadarmo. Do 18 let věku se poplatek neúčtuje ani při nesplnění podmínek.

Tipy pro lovce odměn

Přinášíme vám denně aktualizovaný přehled slev, bonusů a časově omezených akčních nabídek u běžných a spořicích účtů, zajištění na stáří, kreditních karet, překlenovacích úvěrů, stavebního spoření, hypoték a úvěrů. Stačí si vybrat. 

Akce, slevy, bonusy!

Zapojit se můžou všichni noví klienti ve věku 15 až 26 let, kteří od 1. ledna 2017 nevyužívali některý z produktů Raiffeisenbank (kromě už dávno nenabízeného spořicího účtu Včelička).

Mezi výhody studentského účtu od Raiffeisenbank patří hlavně neomezený počet bezplatných výběrů z bankomatů všech bank v Česku i zahraničí. Doteď láká i na jednu přijatou nebo odchozí europlatbu (SEPA) v každém měsíci zadarmo, od letošního 15. prosince ale musí příplatky za převody eur zrušit všechny banky. Atraktivně vypadá i tříprocentní úrok na spořicím účtu, týká se ale jenom částek do 150 tisíc a jenom prvního půl roku.

Na bonus láká do konce října i Komerční banka při založení studentského účtu G2.2. Nabízí celkem 700 korun, z toho 350 za samotné založení a 350 za předložení platného průkazu ISIC vydaného v Česku. Bonus pak vyplatí jednorázově, jestliže na účtu proběhla aspoň jedna transakce – stačí i příchozí platba.

Už nás sledujete? 

Přidejte si Peníze.cz na Twitter nebo Facebook a dozvíte se včas další aktuality a praktické rady! 

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

Líbil se vám článek?

+20
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

A tohle už jste četli?

Dětské účty: Banky přidají kapesné i lepší spoření

1. 9. 2021 | Petr Kučera | 1 komentář

Dětské účty: Banky přidají kapesné i lepší spoření

Kdo dá nejvyšší úrok, všechny výběry zadarmo nebo originální kartu? Projděte si nový přehled bankovních účtů pro školáky.

K dětskému účtu dáme 600 Kč kapesné, láká banka

26. 7. 2021 | Petr Kučera | 1 komentář

K dětskému účtu dáme 600 Kč kapesné, láká banka

ČSOB spustila akci na podporu svého dětského účtu. Podobně jako v předchozích letech nabízí „kapesné“ v celkové výši až 600 korun. Tentokrát ne jako stovku měsíčně po dobu půl roku,... celý článek

Equa bank nabízí účty už od 15 let věku

25. 11. 2020 | Petr Kučera | 5 komentářů

Equa bank nabízí účty už od 15 let věku

Equa bank ode dneška umožňuje sjednat vkladové účty i zájemcům ve věku od 15 let. Doteď si u ní mohli založit účet lidé až od 18. narozenin.

Stavební spoření pro mladé. Porovnali jsme, kdo dá nejvíc

15. 9. 2020 | Petr Kielar | 5 komentářů

Stavební spoření pro mladé. Porovnali jsme, kdo dá nejvíc

Co nabízejí stavební spořitelny pro děti a další mladé klienty na začátku školního roku? A kde teď hledat nejlepší nabídku?

Studenti dostanou tisíce. Stačí, když vyzkoušejí účet

6. 9. 2020 | Petr Kučera | 10 komentářů

Studenti dostanou tisíce. Stačí, když vyzkoušejí účet

K nově založeným účtům nabízí řada bank v září bonusy, které je snadné získat. V některých případech nemusí jít ani o studenta, stačí se vejít do 26 let nebo vyzkoušet klasický účet... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.