Banka dá studentům 1200 Kč jako kapesné. Stačí vyzkoušet účet

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 10. 10. 2019

Na sto korun měsíčně po dobu jednoho roku láká podzimní kampaň Raiffeisenbank, zaměřená na účet eKonto Student Premium. Podmínkou je založit si tento studentský účet do konce letošního října – jde to i online.

Pak už stačí jenom každý měsíc provést aspoň tři odchozí platby v libovolné částce. Mezi ně se počítají jak klasické převody, tak platby kartou v obchodě nebo výběr z bankomatu.

Komu v předchozím měsíci odejdou aspoň tři takové platby (ideální je nenechávat je až na konec měsíce, aby se stihly zaúčtovat), získá v dalším měsíci 100 korun na účet jako kapesné. To může využít jakkoliv, třeba si hned převést nebo vybrat. Celkem lze takhle dostávat příspěvek od banky po dobu jednoho roku, tedy až 1200 korun.

Podmínky akce nezakazují zrušit účet hned po skončení akce, nebo i kdykoliv v jejím průběhu. Účet eKonto Student Premium je standardně za paušál 49 korun měsíčně, ale při splnění stejných podmínek – aspoň tří odchozích plateb – je zadarmo. Do 18 let věku se poplatek neúčtuje ani při nesplnění podmínek.

Tipy pro lovce odměn

Přinášíme vám denně aktualizovaný přehled slev, bonusů a časově omezených akčních nabídek u běžných a spořicích účtů, zajištění na stáří, kreditních karet, překlenovacích úvěrů, stavebního spoření, hypoték a úvěrů. Stačí si vybrat. 

Akce, slevy, bonusy!

Zapojit se můžou všichni noví klienti ve věku 15 až 26 let, kteří od 1. ledna 2017 nevyužívali některý z produktů Raiffeisenbank (kromě už dávno nenabízeného spořicího účtu Včelička).

Mezi výhody studentského účtu od Raiffeisenbank patří hlavně neomezený počet bezplatných výběrů z bankomatů všech bank v Česku i zahraničí. Doteď láká i na jednu přijatou nebo odchozí europlatbu (SEPA) v každém měsíci zadarmo, od letošního 15. prosince ale musí příplatky za převody eur zrušit všechny banky. Atraktivně vypadá i tříprocentní úrok na spořicím účtu, týká se ale jenom částek do 150 tisíc a jenom prvního půl roku.

Na bonus láká do konce října i Komerční banka při založení studentského účtu G2.2. Nabízí celkem 700 korun, z toho 350 za samotné založení a 350 za předložení platného průkazu ISIC vydaného v Česku. Bonus pak vyplatí jednorázově, jestliže na účtu proběhla aspoň jedna transakce – stačí i příchozí platba.

Už nás sledujete? 

Přidejte si Peníze.cz na Twitter nebo Facebook a dozvíte se včas další aktuality a praktické rady! 

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

Srovnávat se vyplatí

Srovnávat se vyplatí

Kalkulátor.cz je srovnávač, který lidem šetří peníze ve světě energií, pojištění a financí. My počítáme, vy šetříte.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+37
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Daňové přiznání online

A tohle už jste četli?

Banky lákají školáky na bonusy. Která dá k novému účtu nejvíc?

5. 9. 2023 | Kateřina Hovorková

Banky lákají školáky na bonusy. Která dá k novému účtu nejvíc?

Některé banky připravily k začátku školnímu roku akce, které mají přilákat dětské klienty. Na nově založené účty jim připíšou i několik set korun. Nabízejí i zajímavé úročení vkladů,... celý článek

Odměna 3000 Kč jen za zkoušku, láká banka. Podmínku splníte snadno

28. 8. 2023 | Petr Kučera | 7 komentářů

Odměna 3000 Kč jen za zkoušku, láká banka. Podmínku splníte snadno

Peníze zdarma – jenom za trochu vašeho času. Ale kromě toho třeba poznáte, že jiná banka má lepší účet než ta vaše. Koneckonců víc účtů v různých bankách se může hodit vždycky.

Kapesné od ČSOB. K dětskému účtu nabízí hru o peníze

31. 5. 2023 | redakce Peníze.CZ

Kapesné od ČSOB. K dětskému účtu nabízí hru o peníze

Až 600 korun nabízí mládeži od osmi do osmnácti let ČSOB. Akce je zaměřená na sběr nových zákazníků, peníze tedy můžou získat jen ty děti, které si mezi 1. červnem a 30. zářím založí... celý článek

Spořitelna přichází se spořicím účtem pro děti. Bonus získáte snadno

29. 5. 2023 | Kateřina Hovorková

Spořitelna přichází se spořicím účtem pro děti. Bonus získáte snadno

Spořicí účet pro děti zatím v nabídce České spořitelny, největší banky podle počtu klientů, chyběl. Co teď nabízí a jak vychází v porovnání s konkurencí?

Spořitelna zjednoduší podmínky pro Plus účet bez paušálu

20. 10. 2022 | Petr Kučera | 1 komentář

Spořitelna zjednoduší podmínky pro Plus účet bez paušálu

Od února 2023 stačí čtyři platby kartou za měsíc. Odpadne podmínka pravidelného příjmu a využívání dalšího z vybraných produktů skupiny ČS.

Partners Financial Services