Raiffeisen prodloužila akci na stavební spoření bez poplatku

| rubrika: Aktuality | 30. 10. 2019 11:29

Raiffeisen stavební spořitelna prodloužila do 20. prosince akci, ve které prodává stavební spoření bez vstupního poplatku, který jinak činí procento ze sjednané cílové částky. Nulový poplatek za sjednání spořicí smlouvy platí pro cílovou částku 200 tisíc korun. To je vhodné pro všechny, kdo chtějí spořit na "stavebku" s maximální efektivitou. Akce měla původně trvat do konce října.

Akce platí pro všechny tarify, tedy jak na spoření pro dospělé, tak na spoření pro děti a mladé do 25 let.

Srovnejte si to s námi

„V září tohoto roku jsme uzavřeli téměř 10 tisíc nových smluv o stavebním spoření, což je v meziročním srovnání za stejný měsíc nárůst o bezmála 60 %. Řada lidí na stavebku oceňuje jisté zhodnocení, které u našeho tarifu pro dospělé dosahuje včetně plné státní podpory až 3,8 % ročně a u tarifu pro děti a mladé dokonce až 4 % ročně,“ říká Pavel Chmelík, místopředseda představenstva Raiffeisen stavební spořitelny.

Zmíněné maximální zhodnocení platí v ideální variantě, kdy lidé spoří 20 tisíc korun ročně, což je úroveň pro získání maximální státní podpory.

Na podobné zhodnocení lákají v akci i konkurenční Českomoravská stavební spořitelna a Wüstenrot.

Čtěte více:

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.