Liška láká na nové bonusy. Nejvíc dá při založení účtu v bance

| rubrika: Aktuality | 2. 9. 2019 13:15

Českomoravská stavební spořitelna (Liška) má od začátku září novou akční nabídku. Vedle klasické „slevy“, kdy odpouští poplatek za sjednání smlouvy, láká na větší bonus při založení stavebního spoření zároveň s běžným účtem od mateřské ČSOB.

První akce platí do konce října. Liška v ní dává stoprocentní slevu na vstupní poplatek pro spoření s cílovou částkou do 150 tisíc korun. Maximální výše slevy je tedy 1500 korun, protože poplatek za sjednání činí procento z cílové částky.

Druhá akce platí do konce roku a lze díky ní ušetřit až 3000 korun. Prvních maximálně 2000 korun vrátí spořitelna na vstupním poplatku. Další tisícikorunu vám pak připíše ČSOB, když si do 30 dnů po založení stavebního spoření sjednáte u ČSOB běžný účet Plus Konto nebo Premium Konto.

U druhé akce si Liška klade víc podmínek pro její získání. Smlouvu je například nutné založit přímo u obchodního zástupce, zatímco u první akce získáte slevu i při sjednání smlouvy online.

Na připsání bonusů z druhé akce budete také déle čekat. Prvních šest měsíců po uzavření smlouvy si totiž nesmíte sjednat překlenovací úvěr. Až všechny podmínky splníte, připíše vám Liška prémii do dvou měsíců.

Po započtení obou bonusů u druhé akce vychází čisté roční zhodnocení – v případě, že si na stavební spoření posíláte 20 tisíc korun ročně – zhruba 3,8 procenta. To je zhruba stejně, jako Liška nabízela u své akce z konce srpna. Ta ale byla jednodušší, protože nebylo třeba sjednávat účet v ČSOB.

Už nás sledujete? 

Přidejte si Peníze.cz na Twitter nebo Facebook a dozvíte se včas další aktuality a praktické rady! 

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.