Liška láká na nové bonusy. Nejvíc dá při založení účtu v bance

jih | rubrika: Aktuality | 2. 9. 2019 13:15

Českomoravská stavební spořitelna (Liška) má od začátku září novou akční nabídku. Vedle klasické „slevy“, kdy odpouští poplatek za sjednání smlouvy, láká na větší bonus při založení stavebního spoření zároveň s běžným účtem od mateřské ČSOB.

První akce platí do konce října. Liška v ní dává stoprocentní slevu na vstupní poplatek pro spoření s cílovou částkou do 150 tisíc korun. Maximální výše slevy je tedy 1500 korun, protože poplatek za sjednání činí procento z cílové částky.

Druhá akce platí do konce roku a lze díky ní ušetřit až 3000 korun. Prvních maximálně 2000 korun vrátí spořitelna na vstupním poplatku. Další tisícikorunu vám pak připíše ČSOB, když si do 30 dnů po založení stavebního spoření sjednáte u ČSOB běžný účet Plus Konto nebo Premium Konto.

U druhé akce si Liška klade víc podmínek pro její získání. Smlouvu je například nutné založit přímo u obchodního zástupce, zatímco u první akce získáte slevu i při sjednání smlouvy online.

Na připsání bonusů z druhé akce budete také déle čekat. Prvních šest měsíců po uzavření smlouvy si totiž nesmíte sjednat překlenovací úvěr. Až všechny podmínky splníte, připíše vám Liška prémii do dvou měsíců.

Po započtení obou bonusů u druhé akce vychází čisté roční zhodnocení – v případě, že si na stavební spoření posíláte 20 tisíc korun ročně – zhruba 3,8 procenta. To je zhruba stejně, jako Liška nabízela u své akce z konce srpna. Ta ale byla jednodušší, protože nebylo třeba sjednávat účet v ČSOB.

Už nás sledujete? 

Přidejte si Peníze.cz na Twitter nebo Facebook a dozvíte se včas další aktuality a praktické rady! 

Líbil se vám článek?

+2
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

A tohle už jste četli?

Modrou pyramidu vede bývalý šéf Wüstenrotu

2. 8. 2021 | Petr Kučera | 5 komentářů

Modrou pyramidu vede bývalý šéf Wüstenrotu

Novým předsedou představenstva a generálním ředitelem Modré pyramidy se od začátku srpna stal Michael Pupala. V čele stavební spořitelny nahradí Pavla Jiráka, který zůstává členem představenstva. celý článek

Stavební spoření pro děti má novou jedničku, ukazuje porovnání

2. 8. 2021 | Petr Kielar | 3 komentáře

Stavební spoření pro děti má novou jedničku, ukazuje porovnání

Stavební spořitelna České spořitelny (Buřinka) přichází od srpna s akční prémií pro mladé do 18 let. Jde o momentálně nejlepší nabídku stavebka v této věkové kategorii, ukazuje nezávislé... celý článek

Porovnání stavebního spoření. Kdo má teď nejlepší

26. 7. 2021 | Petr Kielar | 3 komentáře

Porovnání stavebního spoření. Kdo má teď nejlepší

Aktuální nabídky jsme porovnali podle částky, které dosáhneme za šest let, pokud pravidelně spoříme 1700 korun měsíčně. Výpočet zahrnuje veškeré poplatky, daně, úroky i státní podporu. celý článek

Na začátku byl Spolek přátel. Jak vzniklo stavební spoření

22. 7. 2021 | Petr Kielar | 2 komentáře

Na začátku byl Spolek přátel. Jak vzniklo stavební spoření

První krok ke vzniku stavebního spoření přišel před sto lety. Víte, kdo byl Georg Kropp a co se tehdy stalo v německé obci Wüstenrot?

Úvěry ze stavebka jedou. Covid roztrhl pytel s rekonstrukcemi

1. 7. 2021 | Renata Lichtenegerová

Úvěry ze stavebka jedou. Covid roztrhl pytel s rekonstrukcemi

Stali jsme se vězni pandemie, a tak bylo dost času si všimnout, kde naše domovy potřebují vylepšit. Ondřej Čtvrtečka, člen představenstva Stavební spořitelny České spořitelny, známé... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.