Spoření a investice v říjnu: prémie ke stavebku a nové fondy

| rubrika: Co se děje | 31. 10. 2017 | 2 komentáře
Devět nových fondů Sberbank a dva fondy ČSOB zprostředkují investice do dluhopisů, nemovitostních akcií i zlata. Wüstenrot nabídne úvěr bez poplatků, Modrá pyramida láká na prémii. Další novinky, akce a slevy na trhu spoření a investic najdete v našem přehledu.

Na trhu investičních produktů přibyly nové investiční fondy Sberbank a ČSOB. Stavební spořitelny nabízejí úvěry bez poplatků nebo bonus za sjednání účtu.

  • Sberbank: Devět nových fondů – ve spolupráci s investiční společností Generali Investments rozšířila Sberbank dosavadní portfolio o dva dluhopisové, jeden smíšený a šest akciových fondů. Akciové fondy nabídnou různé sektorové zaměření: investice do největších globálních značek, nemovitostních akcií, zlata, ropy a energetiky nebo farmacie a biotechnologie.
  • ČSOB: Fondy Expertiza – s nabídkou dvou nových smíšených fondů přišla také Československá obchodní banka. ČSOB Expertiza vyvážená představuje investiční příležitost zejména pro konzervativní investory. Druhý fond ČSOB Expertiza růstová cílí na investory ochotné nést vyšší míru rizika. Oba fondy sází na široké rozložení investic napříč různými třídami aktiv, regiony i odvětvími.
  • ČMMS: Vyšší úrok – s drobnou změnou je potřeba počítat u překlenovacího úvěru KreditMax Českomoravské stavební spořitelny. Zájemci o tento typ úvěru nově dostanou úrok 4,9 % ročně namísto původních 4,8 %.

Akce, slevy, bonusy

Wüstenrot – stavební spořitelna: Půjčka ProBydlení bez poplatku – zájemcům o překlenovací úvěr (Půjčka ProBydlení) Wüstenrot odpustí poplatek za sjednání smlouvy o stavebním spoření, poskytnutí a zpracování úvěru i vedení úvěrového účtu. Akce končí 31. 12. 2017.

ČMSS: 800 korun za Poštovní účet – klienti Českomoravské stavební spořitelny, kteří si prostřednictvím obchodních zástupců ČMSS do konce roku založí Poštovní účet u Ery/Poštovní spořitelny, získají 800 korun na stavební spoření.

Modrá pyramida: Prémie a lepší úrok – noví klienti dostanou od stavební spořitelny prémii 3000 korun. Podmínkou je, že nejpozději do čtyř měsíců od založení stavebka Moudré spoření vloží na účet 3000 korun. Kdo si sjedná smlouvu s prémií, může navíc dosáhnout na bonusové úročení 0,5 procenta ročně. I tady je ale potřeba splnit podmínku – do konce roku si na stavebko poslat alespoň půl procenta z cílové částky. Akci lze využít do 15. 12. 2017.

České spořitelna: Bez poplatku za cenné papíry – do 15. 12. 2017 Česká spořitelna neúčtuje poplatky za převedení vybraných cenných papírů. Konkrétní seznam najdete na webu České spořitelny, převod lze provést na vybraných pobočkách.

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.