Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Generali Investments CEE, investiční společnost, a.s.

Kontakty

AdresaNa Pankráci 1720/123Praha 4140 21
Infolinka844 111 121
Emailinfo@generali-investments.cz
Web

Další Informace

IČO43873766
Základní kapitál91 000 000 Kč
Vznik23.10.1991

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Generali Investments CEE, investiční společnost, a.s. - Články

Nenalezeny žádné články

Generali Investments CEE, investiční společnost, a.s. - Zkušenosti

21. 8. 2017 15:33 | Investor

Dobrý den, dle toho co zde píšete není vůbec jasné jakým způsobem jste investoval. Zda jste investoval krátkodobě či dlouhodobě. Nicméně dva roky je pro jednorázovou investici dle mého názoru opravdu krátká doba pro nějaký viditelný výsledek. Pro rychlé zhodnocení peněz můžete využít spekulace (ironie). Doporučuji v konzervativní variantě alespoň pět let, v dynamičtější variantě samozřejmě delší.
S pozdravem,
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Ceberald 09. 03. 2016 10:25)

17. 2. 2017 21:09 | preventivni.uder(a)email.cz

Kdokoliv by měl jakékoliv informace prosím at je směřuje sem preventivni.uder(a)email.cz Lidi ! Buďme lidi a pomožme si. V ČR si navzájem nikdo nepomůže a faktem je, že síla je ovlivněna množstvím lidí, kteří stojí za vámi. Generali Investments je velká společnost, která dle informací na internetu a jejich spolupracujích finančních poradců jedná přinejmenším "zajímavým" způsobem. Děkuji za každého, kdo má zájem bojovat o to, aby se v ČR zvedla ekonomika. Finanční poradci (vyučení kuchaři,zedníci,pokrývači atp. pozn. nic proti těmto pracím, jen to nejsou finanční experti... ekonomika se také studuje....) uvádí lidi v omyl. Děkuji
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

28. 1. 2017 16:44 | pepa

Přečetl jsem si názor Ceberalda a mám zcela stejný názor, jsem u těchto fondů cca 3/4 roku, také mi bylo vysvětleno, jak je to výhodné a výdělky fondů jsou sice dobré ale bohužel moje zisky jsou v řádu "korun" a poplatky 740,- takže částka převedená na nákup pěkně klesá... moc dobrá penze pro ty, co provádějí nákupy... a hlavně při sjednání podepisujete, že se může stát, že o peníze přijdete.... Přesně - podvod. Už sháním mého "poradce" a co nejdříve likviduji, sice se ztrátou ale jsem pěkně ponaučen!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-3
Líbí
Nelíbí

9. 3. 2016 10:25 | Ceberald

Jsem u CPinvest 2 roky a zatím mám pocit že to jen zase obyčejný podvod na lidi, jejich zaměstnanec vám řekne vše co chcete slyšet jen aby jste podepsali smlouvu a on z vás měl provizi a po 2 rocich už vím že lhal fakt hodně a moc mu to šlo :) když vzpomenu jak ze mě se snažil dostat co nejvíc peněz k nim :) no investoval jsem 200k za 2 roky jsem -37k s poplatkemi. No a komunikace s nimi je složitá výpis nepřehledný aspoň pro mě to bych musel asi vystudovat školu na to. Abych uměl ho přečíst, závěr výrazně doporučuji lidem vložit peníze do svého byznysu nebo když vás noc nenapadá tak zkusit casino máte vetci šanci zbohatnout :)
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-3
Líbí
Nelíbí

19. 1. 2016 13:17 | Iveta

Přesně....která navíc už 14 dní ignoruje můj opakovaný požadavek na sjednání schůzky s poradcem, když můj předchozí už tuto činnost neprovádí...nevěřím jim ani trochu:/
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TGP 03. 01. 2002 14:35)

1. 10. 2014 8:21 | Honza

Cítím potřebu podělit se o čerstvou velmi negativní zkušenost se společností ČP Invest. Do fondů spravovaných touto společností investuji již 6 let. Nedávno jeden z fondů, jehož podílové listy vlastním, ukončil činnost. O této skutečnosti mne ČPI informoval relativně pozdě a to ještě nikoli e-mailem, jak bývá v dnešní době zvykem, nýbrž obyčejným ušmudlaným dopisem zaslaným na neaktuální adresu. Přitom můj e-mail má společnost k dispozici, zasílá mi na něj výpisy a sem tam nějakou tu reklamu. V dopise byl stanoven relativně šibeniční termín na zaslání instrukcí, jak mají být podílové listy z ukončeného fondu vyplaceny (pro tento účel byly přiloženy jakési podivné formuláře). I kdyby byl tedy dopis zaslán na adresu aktuální, zbývalo by i tak jen velmi málo času na vyplnění formulářů a odpověď. Protože se mi tento dopis dostal do ruky pozdě (a to mohu být rád, že se neztratil úplně), nestihl jsem termín pro podání instrukcí. Když jsem se pídil po tom, jakým způsobem tedy byly tedy podílové listy vyplaceny, dostal jsem odpověď, že byly zaslány jakousi poštovní poukázkou, jejíž doručení trvá 3 - 4 týdny (proč tak dlouho vysvětleno nebylo) a to opět na neaktuální adresu. Za tuto "službu" si ČPI neváhal strhnout manipulační poplatek. Takže nyní mám o starost navíc - hlídat, aby se ke mně ona poukázka dostala a neztratila se. Na klientské lince jsem se ptal, proč nepodávají zásadní informace klientům s náležitým předstihem a vhodnější formou a jakým způsobem by bylo možné pro příště komplikacím předejít. Dozvěděl jsem se, že: -zasílat tyto informace e-maile není možné (proč, to nesdělili) - nastavit číslo účtu, na které by bylo možné podílové listy vyplácet anebo změnit doručovací adresu po telefonu nebo internetu (třeba pomocí běžného internetového bankovnictví, jak je u slušných společností zvykem) také možné není, musel bych obětovat pár hodin ze svého času a navštívit osobně jejich poradce. - že by třeba mohly být podílové listy vyplaceny na účet, ze kterého je do fondů ČPI pravidelně investováno, nikoho zřejmě vůbec nenapadlo. Aktuálnost čísla účtu je přeci možné jednoduchým dotazem na klienta ověřit (např. e-mailem, samozřejmě). Z této zkušenosti jsem získal dojem, že společnost ČPI v neprospěch klientů nevyužívá moderních informačních technologií, svým klientům nedokáže poskytnout důležité informace včas. Podílové listy často vyplácí velmi podivným způsobem, za což si neváhá strhnout manipulační poplatek. Tímto jednáním společnost může klientům přidělat nemálo starostí, ztížit přístup k jejich financím a dle mého názoru může dojít i k finančním ztrátám (pokud se ztratí ona poštovní poukázka). Po této zkušenosti již nemohu investování do fondů spravovaných ČPI doporučit.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+7
Líbí
Nelíbí

6. 3. 2003 12:37

obávám se, že jde o nedorozumění, na tomto odkazu neslibujeme žádné ukázky výpisů, ale je zde popsáno co je to majetkový účet, jakým způsobem (písemný výpis, mail, sms) a v jakých periodách (týden, měsíc, ...) můžeme podílníka informovat. Michal Maďar, ČP INVEST, a.s.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-17
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (lev 05. 03. 2003 16:37)

5. 3. 2003 17:36 | tmergl

(Poznámka redakce) Investovat do podílových fondů ČP Invest je možné i přímo na serveru Peníze.cz, a to v sekci Online prodej/Podílové fondy.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+41
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TGP 01. 03. 2002 09:50)

5. 3. 2003 16:37 | lev

nejde o nefunkcni link, ale treba Informace o Vašem majetkovém účtu slibuje: - co je to majetkový účet podílníka - jakým způsobem a v jakých periodách Vám může být zasílán výpis z tohoto účtu - můžete se zde také podívat na ukázky jednotlivých typů výpisů ale zadnou ukazku jsem tam nenasla
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+10
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 05. 03. 2003 15:12)

5. 3. 2003 15:12

děkujeme za správný postřeh.....informace o možnosti propojení účtu eBanky s fondem peněžního trhu pro klienty eBanky zapracujeme na naše webové stránky. Kontrolovali jsme funkčnost odkazů a fungují nám (můžete nám sdělit podrobnější info o problémovém linku na info@cp-invest.cz nebo 844 111 121? Děkuji) Michal Maďar, ČP Invest, a.s.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-12
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (lev 05. 03. 2003 13:06)

5. 3. 2003 13:06 | lev

rekla bych, ze obsah ponekud dost pokulhava...casto se mi stane, ze kliknu na link,ktery ma poskytnout hledanou informaci a kde nic tu nic....treba slibovana ukazka vypisu z uctu zaujala me ale informace o pripravovanem on-line pristupu k uctum a prtopojeni s ebankou...skoda ovsem, ze se tyhle informace na webu nevyskytuji
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

5. 3. 2003 12:12

ano, informační otevřenost jsme si dali do vínku naší společnosti v rámci spuštění nové webové prezentace. V nejbližší době bude spuštěn informační systém, který našim klientům umožní 24 hodin on-line přístup ke svým majetkovým účtům. Klienti tak budou mít k dispozici přehled o svém majetku včetně všech transakcí. Michal Maďar, ČP INVEST, a.s.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+31
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (M.K. 05. 03. 2003 11:26)

5. 3. 2003 11:26 | M.K.

Grafická úroveň stránek je na standardní úrovni, podle obsahu se zdá že se snaží být informačně otevření.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+83
Líbí
Nelíbí

5. 3. 2003 10:40

dobrý den, v současné době je možné uzavírat smlouvy o investování i na klientských centrech eBanky, dochází k postupnému propojení systémů obou společností a první vlaštovkou je propojení osobního účtu klienta eBanky s Fondem peněžního trhu, kdy v případě poklesu zůstatku na účtě pod stanovenou hranici se automaticky generuje žádost o odkup PL a následnému doplnění zůstatku. Ve spolupráci s eBankou bude nyní probíhat i prezentace a propagace. Michal Maďar, ČP INVEST, a.s.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TGP 01. 03. 2002 09:50)

1. 3. 2002 9:50 | TGP

Jenže to by museli přijít s trochu lepší nabídkou fondů - to jejich je pro odborníky, nikoliv pro masy. A to nemluvím o nějaké slušné reklamní kampani nebo schopnosti křížového prodeje. Ani jedno z toho ČP Invest bohužel nemá.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+20
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 01. 03. 2002 09:34)

Zobrazit všech 24 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  8 721 397 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Další čtení na flowee.cz

Jak nastavit tělo, aby spalovalo tuky ještě 48 hodin po tréninku

Jak nastavit tělo, aby spalovalo tuky ještě 48 hodin po tréninku

Pokud na sobě chcete ještě během léta máknout, zbavit se pár kil a nemáte moc času, zkuste...více

Biohackeři: Chtějí ošálit přírodu a prodloužit si život o desítky let

Biohackeři: Chtějí ošálit přírodu a prodloužit si život o desítky let

„Budeme žít navždy, nebo při pokusu o to umřeme,“ zní motto na klubu zombií z knih autora...více

Šest způsobů, kterými sociální média ničí naše přátelství

Šest způsobů, kterými sociální média ničí naše přátelství

Nejsem na tom moc dobře s přáteli. Nevím vlastně, jak být dobrý kamarád, jak si udržet...více

Zdroj: Logo Flowee

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK