Speciální známky pro nové klienty. Banka chystá dárek

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 16. 12. 2022

Noví klienti ČSOB Poštovní spořitelny, kteří si v průběhu ledna a února 2023 sjednají Poštovní účet, dostanou na uvítanou dárek v hodnotě až 184 korun: sešitek s osmi kusy poštovních známek kategorie B.

Motivem každé známky je obrázek chameleona, kterého skupina ČSOB od února 2021 používá ve svých reklamních a marketingových kampaních.

Známky nebude možné zakoupit v rámci volného prodeje. Všechny mají písmeno B pro takzvané ekonomické psaní. To ještě letos v říjnu přišlo na 19 korun, od listopadu do konce ledna stojí 21 korun, po druhém zdražení to od února bude 23 korun.

známka ČSOB Poštovní spořitelna chameleon
známka ČSOB Poštovní spořitelna chameleon

Klikněte pro zvětšení. Zdroj: ČSOB

Na vydání známek samozřejmě spolupracuje Česká pošta. Mají být „oslavou vynikající spolupráce skupiny ČSOB a České pošty,“ říká Aleš Blažek, generální ředitel skupiny ČSOB.

Značka Poštovní spořitelna funguje od roku 1991, ČSOB ji získala v roce 2000 při převzetí IPB. V roce 2010 se ČSOB pokusila značku Poštovní spořitelna omladit, měl ji postupně nahradit název Era. V roce 2017 se banka naplno vrátila k původnímu názvu.

Na začátku roku 2019 ČSOB oznámila, že značku Poštovní spořitelna postupně utlumí, protože dál nechce tříštit síly. V posledních třech letech se mimo jiné sjednotilo elektronické bankovnictví, obsluha klientů i produktová nabídka. Spojování vyvrcholilo letos, kdy se Poštovní spořitelna přejmenovala na ČSOB Poštovní spořitelnu a dosavadní červené logo vyměnila za modré.

Skupině ČSOB se v roce 2017 podařilo prodloužit smlouvu se státní poštou na další desetileté období počínaje rokem 2018. Díky ní může ČSOB exkluzivně nabízet základní finanční služby na poštovních pobočkách. Kromě toho má na poště ještě specializovaná obchodní místa, kde si lidé mohou zařídit i další služby jako například produkty ČSOB Pojišťovny.

Prohlídka terária ČSOB

Máme je všechny! Pojďte si prohlídnout chameleony od ČSOB. Běžní chameleoni mají lepkavý jazyk, tihle jsou lepkaví zezadu. Při prohlídce terária se dozvíte, jak zanedlouho zázračně stoupne jejich cena.

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

Srovnávat se vyplatí

Srovnávat se vyplatí

Kalkulátor.cz je srovnávač, který lidem šetří peníze ve světě energií, pojištění, telekomunikací a financí. My počítáme, vy šetříte.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+9
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Raiffeisenbank vylepší Aktivní účet pro nové klienty

27. 5. 2024 | Petr Kučera

Raiffeisenbank vylepší Aktivní účet pro nové klienty

Raiffeisenbank dočasně vylepšila svůj Aktivní účet. Lidé, kteří ho začnou nově využívat, získají na jeden rok zdarma zlatou debetní kartu a službu RB směnárna.

ČSOB vylepší pojištění nákupu, když platíte kreditkou

23. 5. 2024 | Petr Kučera

ČSOB vylepší pojištění nákupu, když platíte kreditkou

ČSOB od července změní některé podmínky pro pojištění ochrany nákupu a prodloužené záruky, které nabízí jako součást služeb ke kreditní kartě.

Partners Banka a Rohlík odmění společné klienty. Ušetří za prémiové služby

20. 5. 2024 | Petr Kučera

Partners Banka a Rohlík odmění společné klienty. Ušetří za prémiové služby

Nová Partners Banka startuje spolupráci s Rohlik.cz, největším online obchodem s potravinami. Aktivní klienti mohou získat benefity v hodnotě až 4776 korun za rok.

Česká spořitelna změní úroky na spořicím účtu. Většině lidí klesnou

17. 5. 2024 | Petr Kučera | 4 komentáře

Česká spořitelna změní úroky na spořicím účtu. Většině lidí klesnou

Česká spořitelna změní od 1. června způsob úročení na svém spořicím účtu. Většině klientů zároveň sníží úrokové sazby – reaguje tím na vývoj na trhu a kroky konkurenčních bank.

Ve Sberbank zůstávají miliony korun. Termín pro výplatu se naposledy prodloužil

15. 5. 2024 | redakce Peníze.CZ

Ve Sberbank zůstávají miliony korun. Termín pro výplatu se naposledy prodloužil

Své vklady ze zkrachovalé banky Sberbank CZ zatím získalo asi devět z celkem 15 tisíc věřitelů, a to v celkové výši 52,9 miliardy korun. Stále ale ještě zbývá vyplatit přes 1,9 miliardy... celý článek

Partners Financial Services