Speciální známky pro nové klienty. Banka chystá dárek

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 16. 12. 2022

Noví klienti ČSOB Poštovní spořitelny, kteří si v průběhu ledna a února 2023 sjednají Poštovní účet, dostanou na uvítanou dárek v hodnotě až 184 korun: sešitek s osmi kusy poštovních známek kategorie B.

Motivem každé známky je obrázek chameleona, kterého skupina ČSOB od února 2021 používá ve svých reklamních a marketingových kampaních.

Známky nebude možné zakoupit v rámci volného prodeje. Všechny mají písmeno B pro takzvané ekonomické psaní. To ještě letos v říjnu přišlo na 19 korun, od listopadu do konce ledna stojí 21 korun, po druhém zdražení to od února bude 23 korun.

známka ČSOB Poštovní spořitelna chameleon
známka ČSOB Poštovní spořitelna chameleon

Klikněte pro zvětšení. Zdroj: ČSOB

Na vydání známek samozřejmě spolupracuje Česká pošta. Mají být „oslavou vynikající spolupráce skupiny ČSOB a České pošty,“ říká Aleš Blažek, generální ředitel skupiny ČSOB.

Značka Poštovní spořitelna funguje od roku 1991, ČSOB ji získala v roce 2000 při převzetí IPB. V roce 2010 se ČSOB pokusila značku Poštovní spořitelna omladit, měl ji postupně nahradit název Era. V roce 2017 se banka naplno vrátila k původnímu názvu.

Na začátku roku 2019 ČSOB oznámila, že značku Poštovní spořitelna postupně utlumí, protože dál nechce tříštit síly. V posledních třech letech se mimo jiné sjednotilo elektronické bankovnictví, obsluha klientů i produktová nabídka. Spojování vyvrcholilo letos, kdy se Poštovní spořitelna přejmenovala na ČSOB Poštovní spořitelnu a dosavadní červené logo vyměnila za modré.

Skupině ČSOB se v roce 2017 podařilo prodloužit smlouvu se státní poštou na další desetileté období počínaje rokem 2018. Díky ní může ČSOB exkluzivně nabízet základní finanční služby na poštovních pobočkách. Kromě toho má na poště ještě specializovaná obchodní místa, kde si lidé mohou zařídit i další služby jako například produkty ČSOB Pojišťovny.

Prohlídka terária ČSOB

Máme je všechny! Pojďte si prohlídnout chameleony od ČSOB. Běžní chameleoni mají lepkavý jazyk, tihle jsou lepkaví zezadu. Při prohlídce terária se dozvíte, jak zanedlouho zázračně stoupne jejich cena.

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+6
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Spořitelna vylepší bankomaty. Myslí i na roztržité klienty

2. 2. 2023 | Olga Skalková

Spořitelna vylepší bankomaty. Myslí i na roztržité klienty

David Novotný má na starost chod celé bankomatové sítě České spořitelny, kterou tvoří více než 1740 strojů. Se svými týmy se stará jak o jejich funkčnost a dostupnost, tak o modernizaci... celý článek

Startuje největší síť bankomatů v Česku. Co na to ostatní banky?

1. 2. 2023 | Olga Skalková | 2 komentáře

Startuje největší síť bankomatů v Česku. Co na to ostatní banky?

Komerční banka a Moneta Money Bank navzájem sdílejí svou síť od loňského června, teď se přidávají Air Bank a UniCredit Bank. Spojení zatím funguje jen pro výběry hotovosti, ne pro vklady.... celý článek

Trinity Bank chystá další pobočky, nový systém i karty

1. 2. 2023 | Petr Kučera | 2 komentáře

Trinity Bank chystá další pobočky, nový systém i karty

Česká Trinity Bank zaznamenala v roce 2022 nejlepší hospodářský výsledek ve své historii. Oznámila, že zisk před zdaněním dosáhne jedné miliardy korun před zdaněním, což je meziroční... celý článek

Co chystá nová Partners Banka? Sázíme na inovace, říká její šéf

27. 1. 2023 | Olga Skalková, Petr Kučera | 7 komentářů

Co chystá nová Partners Banka? Sázíme na inovace, říká její šéf

V Česku by letos měla začít fungovat nová banka. Stojí za ní finanční skupina Partners. O tom, čím chce zaujmout klienty a jaké služby nabídne, jsme si povídali s Markem Ditzem, který... celý článek

Druhá banka stopne všechny platby do Ruska a Běloruska

25. 1. 2023 | Petr Kučera

Druhá banka stopne všechny platby do Ruska a Běloruska

Tuzemská Raiffeisenbank přestane od 15. února provádět odchozí platby do Ruska a Běloruska. Po Monetě je druhou českou bankou, která se k takovému plošnému omezení rozhodla.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.