Speciální známky pro nové klienty. Banka chystá dárek

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 16. 12. 2022

Noví klienti ČSOB Poštovní spořitelny, kteří si v průběhu ledna a února 2023 sjednají Poštovní účet, dostanou na uvítanou dárek v hodnotě až 184 korun: sešitek s osmi kusy poštovních známek kategorie B.

Motivem každé známky je obrázek chameleona, kterého skupina ČSOB od února 2021 používá ve svých reklamních a marketingových kampaních.

Známky nebude možné zakoupit v rámci volného prodeje. Všechny mají písmeno B pro takzvané ekonomické psaní. To ještě letos v říjnu přišlo na 19 korun, od listopadu do konce ledna stojí 21 korun, po druhém zdražení to od února bude 23 korun.

známka ČSOB Poštovní spořitelna chameleon
známka ČSOB Poštovní spořitelna chameleon

Klikněte pro zvětšení. Zdroj: ČSOB

Na vydání známek samozřejmě spolupracuje Česká pošta. Mají být „oslavou vynikající spolupráce skupiny ČSOB a České pošty,“ říká Aleš Blažek, generální ředitel skupiny ČSOB.

Značka Poštovní spořitelna funguje od roku 1991, ČSOB ji získala v roce 2000 při převzetí IPB. V roce 2010 se ČSOB pokusila značku Poštovní spořitelna omladit, měl ji postupně nahradit název Era. V roce 2017 se banka naplno vrátila k původnímu názvu.

Na začátku roku 2019 ČSOB oznámila, že značku Poštovní spořitelna postupně utlumí, protože dál nechce tříštit síly. V posledních třech letech se mimo jiné sjednotilo elektronické bankovnictví, obsluha klientů i produktová nabídka. Spojování vyvrcholilo letos, kdy se Poštovní spořitelna přejmenovala na ČSOB Poštovní spořitelnu a dosavadní červené logo vyměnila za modré.

Skupině ČSOB se v roce 2017 podařilo prodloužit smlouvu se státní poštou na další desetileté období počínaje rokem 2018. Díky ní může ČSOB exkluzivně nabízet základní finanční služby na poštovních pobočkách. Kromě toho má na poště ještě specializovaná obchodní místa, kde si lidé mohou zařídit i další služby jako například produkty ČSOB Pojišťovny.

Prohlídka terária ČSOB

Máme je všechny! Pojďte si prohlídnout chameleony od ČSOB. Běžní chameleoni mají lepkavý jazyk, tihle jsou lepkaví zezadu. Při prohlídce terária se dozvíte, jak zanedlouho zázračně stoupne jejich cena.

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+8
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Opravdu potřebujete kartu z plastu? Banky vám dají na výběr

21. 3. 2023 | Olga Skalková | 4 komentáře

Opravdu potřebujete kartu z plastu? Banky vám dají na výběr

Možnost říct si o kartu jen ve virtuální podobě dostane víc lidí. Přesto jsou situace, kdy vyplatí mít jednu plastovou.

Kdo vlastní banky v Česku a které jsou opravdu české. Přehled

16. 3. 2023 | Jana Divinová, Petr Kučera | 3 komentáře

Kdo vlastní banky v Česku a které jsou opravdu české. Přehled

Projděte si přehled majitelů bank a stavebních spořitelen v České republice.

Největší banky v Česku. Nové žebříčky podle klientů a peněz

14. 3. 2023 | Olga Skalková | 2 komentáře

Největší banky v Česku. Nové žebříčky podle klientů a peněz

Za největší banku se dál mohou označovat Česká spořitelna i ČSOB. První skupina má nejvíc klientů, druhá spravuje největší objem peněz. Třetí v obou ukazatelích zůstává Komerční banka. celý článek

Platební nálepky končí v další bance. Zůstanou v poslední

13. 3. 2023 | Petr Kučera

Platební nálepky končí v další bance. Zůstanou v poslední

Hello bank už nebude vydávat nové platební nálepky. Ty stávající je možné využívat až do konce jejich vyznačené platnosti.

Za vyzkoušení účtu odměna 500 Kč. Podmínku splníte snadno

12. 3. 2023 | Petr Kučera | 3 komentáře

Za vyzkoušení účtu odměna 500 Kč. Podmínku splníte snadno

Air Bank nabízí novým klientům 500 korun na vyzkoušení jejího běžného účtu. Akce má dvě podmínky: založit si do konce března účet (rámcovou smlouvu) a nejpozději do konce dubna ho propojit... celý článek

Partners Financial Services