Daňové aktuality

Logo EY
Další aktuality

Smyslem EY je přispívat k tomu, aby svět fungoval lépe. Proto pomáháme klientům, našim zaměstnancům i širšímu společenství vytvářet dlouhodobé hodnoty a posilovat důvěru v kapitálové trhy.

Týmy odborníků EY, vybavené nejmodernějšími technologiemi, působí ve více než 150 zemích celého světa - provádějí audity a poskytují klientům širokou poradenskou podporu, která jim umožňuje růst, transformovat se a efektivně fungovat.

Naši auditoři, konzultanti, právní a daňoví poradci i odborníci na strategické a transakční poradenství si kladou ty správné otázky a dokážou najít ty správné odpovědi na složité problémy dnešního světa.

Název EY zahrnuje celosvětovou organizaci a může zahrnovat jednu či více členských firem Ernst & Young Global Limited, z nichž každá je samostatnou právnickou osobou. Ernst & Young Global Limited je britská společnost s ručením omezeným garancí, která neposkytuje služby klientům. Informace o tom, jak EY shromažďuje a používá osobní údaje, a o právech fyzických osob stanovených právními předpisy o ochraně osobních údajů jsou k dispozici na ey.com/privacy. Členské firmy EY neposkytují právní služby v zemích, kde to zákon neumožňuje. Podrobnější informace o naší organizaci najdete na našich webových stránkách ey.com.

© 2021 Ernst & Young, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
ey.com

Kontakty

OborConsulting, daňové a právní poradenství, audit, účetní, forenzní služby, strategie a transakce
Vedoucí partnerMartina Kneiflová
Založeno12. červen 1991
AdresaNa Florenci 2116/15, 110 00 Florenc, Praha 1 - Nové město
Telefon225 335 111
Webhttps://www.ey.com/cs_cz
FBhttps://www.facebook.com/eyceskarepublika
Twitterhttps://twitter.com/ey_ceskarep
LinkedInhttps://www.linkedin.com/company/ernstandyoung
Partners Financial Services