Komunikaci ING vede bývalá kapitánka reprezentace

| rubrika: Aktuality | 28. 5. 2020 15:57

Zdroj: Shutterstock/Bjoern Wylezich

Novou ředitelkou korporátní komunikace banky ING Česká republika je Karolína Kříženecká. Její tým má na starosti interní a externí komunikaci banky, eventy a společenskou odpovědnost.

Kříženecká přichází do ING ze společnosti Hochtief CZ, kde téměř šest let vedla oddělení komunikace, předtím působila 11 let ve společnosti Siemens. Pro obě firmy získala spolu se svým týmem opakovaně ocenění od Institutu interní komunikace, pro Siemens také ocenění Top odpovědná firma.

Karolína Kříženecká (46) se téměř 20 let aktivně zapojuje do života neziskového sektoru v ČR. Organizuje dobrovolníky, podporuje dárcovské aktivity firem i soukromníků, poskytuje konzultace a v současné době ve svém volném čase pracuje také jako členka Rady pro hodnocení spolehlivosti neziskových organizací.

Zdroj: ING Bank

Karolína Kříženecká

Je absolventkou řady mezinárodních programů zaměřených na rovné příležitosti žen a mužů, a to jak v oblasti byznysu, tak i sportu.

Mimo svoji pracovní náplň je hlavní trenérkou nejlepšího ženského týmu pozemního hokeje v ČR SK Slavia Praha, se kterým získala 5 mistrovských titulů. V současné chvíli působí také jako hlavní trenérka reprezentace kategorií U16 dívek i chlapců.


Čtěte více:

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.