Spořitelna rozdá Netflix, slaví milion v mobilním Georgi

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 3. 2. 2021 | 33 komentářů
Spořitelna rozdá Netflix, slaví milion v mobilním Georgi

Zdroj: Česká spořitelna

Mobilní bankovnictví George už využívá více jak milion klientů České spořitelny. Konkrétně takových, kteří se do mobilní aplikace přihlásí aspoň jednou měsíčně. 

V loňském roce provedli klienti České spořitelny v jejím mobilním bankovnictví přes 35,6 milionu transakcí v celkovém objemu 195 miliard.

„Digitální bankovnictví George je nejvyužívanější bankovní aplikací na českém trhu a z pohledu počtu zadaných transakcí brzy překoná i naše internetové bankovnictví,” říká Filip Zeman, šéf digitálního bankovnictví České spořitelny. V prosinci její klienti zadali 3,7 milionu transakcí v mobilu a 4,2 milionu v internetovém bankovnictví.

Kdo šetří, má tyhle tři

Běžný účet, spořicí účet, kreditka. Tohle trio může ušetřit určitě pár stovek ročně. Když je správně vyladěné a když víte, kam ve správný čas přesunout kolik peněz. Dobrá zpráva: dneska to jde do značné míry automatizovat. Na začátku je to samozřejmě dost kombinování. Pomůžeme s porovnáním a výběrem.

V prosinci 2020 byl celkový počet přihlášení do aplikace na úrovni 36 milionů. V průměru tedy uživatel do mobilního George zavítá minimálně jedenkrát denně. Meziročně vzrostl počet klientů mobilního bankovnictví v České spořitelně o čtvrtinu a objem platebních transakcí o více než polovinu.

Lidé si v mobilním Georgi nejčastěji kontrolují zůstatek na svém účtu, spravují své finance, jednotlivé produkty a služby, zadávají platby nebo si aktivují slevový program Moneyback. Mobilní aplikace podporuje okamžité platby, umožňuje založit on-line účet bez poplatků. Jde s ní také třeba vytvořit virtuální kartu, se kterou lze přes mobil nebo třeba chytré hodinky ihned začít platit v kamenných obchodech i při on-line nákupech.

Milionový úspěch oslaví spořitelna soutěží pro klienty. Běží v mobilu a na sociálních sítích. Během ní postupně vybere 60 výherců, kteří získají „předplatné Netflix Premium na milion minut zdarma“. Jak to bude vypadat v praxi?

V každém ze tří soutěžních kol spořitelna vylosuje dvacet dárkových poukazů Netflixu – každý v hodnotě 8000 korun. Do soutěže je potřeba se aktivně přihlásit přes sekci Obchod v aplikaci George a následně na Facebooku (přidáním „jednoho ze slavících emoji“ pod příspěvek oznamující milion uživatelů). 


Spořitelna má nové karty. Podívejte se, co vás čeká

Česká spořitelna mění po více než pěti letech vzhled svých platebních karet. Od druhé poloviny listopadu je klientům vydává výhradně v novém designu. Další podrobnosti a fotky najdete v galerii.

Jiří Hovorka

Autor článku Jiří Hovorka

O osobních financích píše od roku 2009. Začínal v Měšci, pak se stejným tématům věnoval v Aktuálně.cz, po sloučení s vydavatelstvím Economia se jeho texty objevovaly i v Hospodářských novinách. Dlouhodobě se věnuje důchodům,... Další články autora.

Srovnávat se vyplatí

Srovnávat se vyplatí

Kalkulátor.cz je srovnávač, který lidem šetří peníze ve světě energií, pojištění a financí. My počítáme, vy šetříte.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-48
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 33 komentářů

Diskuze

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

3. 2. 2021 11:43, Anonym

Tato soutěž se zdá být jako těžká diskriminace lidí co nechtějí používat primitivní Facebook!!! Vždyť by to šlo i bez toho nemyslíte???

+189
+-
Reagovat na příspěvek

Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy

3. 2. 2021 17:33, Petr

Opět nezklamali,nechápu,jak u tohoto ústavu může ještě někdo mít účet,když se ke klientům chovají jako stát je svým občanům. Ani za 32 let od revoluce nezměnili chování.

-22
+-
Reagovat na příspěvek
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem (33 komentářů) příspěvků.
Daňové přiznání online

A tohle už jste četli?

První výplata 2021. Takhle ji zvýší šest novinek

3. 2. 2021 | Petr Kučera | 12 komentářů

První výplata 2021. Takhle ji zvýší šest novinek

Jestli jste kvůli viru nepřišli o zaměstnání, s velkou pravděpodobností dostanete za leden víc. I když vám nepřidali. Projděte si, co všechno je letos jinak.

Tři banky ruší SMS. Kartou v e-shopu už nezaplatíte bez aplikace

28. 1. 2021 | Petr Kučera | 99 komentářů

Tři banky ruší SMS. Kartou v e-shopu už nezaplatíte bez aplikace

Lidem, kteří nepoužívají mobilní aplikaci nebo chytrý telefon, se zkomplikovaly platby kartou na internetu.

Spořitelna má nové karty. Podívejte se, co vás čeká

16. 12. 2020 | Petr Kučera | 15 komentářů

Spořitelna má nové karty. Podívejte se, co vás čeká

Česká spořitelna mění po více než pěti letech vzhled svých platebních karet. Od druhé poloviny listopadu je klientům vydává výhradně v novém designu. Další podrobnosti a fotky najdete... celý článek

Nemáte v peněžence poklad? Tyhle koruny jsou vzácné

8. 10. 2020 | Veronika Doskočilová | 22 komentářů

Nemáte v peněžence poklad? Tyhle koruny jsou vzácné

Zlatý svatováclavský pětidukát z roku 1937, který se před týdnem vydražil za rekordních 23 milionů korun, u sebe nejspíš nemáte. Možná ale v peněžence najdete zdánlivě obyčejné mince... celý článek

Partners Financial Services