Co o webu karty AURA soudí porotci Peníze.cz?

Dušan Hradil | 30. 11. 2001
Petr Bednář, Ringier Petr Bednář, Ringier

Web je poměrně hezký, i když graficky nikterak nápaditý. Pokud jde o obsah, našel jsem zde vše, co jsem očekával; je zde i velmi užitečný simulátor splátkového kalendáře. Problém webu je v tom, že je špatně naprogramován. Za prvé prohlížeč při načítání stále hlásí chybu (jen pro info: mám Win 2000, MSIE 5), za druhé je web velmi pomalý a za třetí nefunguje výpočet splátek s pojištěním pro případ ztráty zaměstnání - opět chybová hláška.

Pavel Daniel, Marketing & Media Pavel Daniel, Marketing & Media

Srozumitelná, přehledná a snadno ovladatelná uvodní stránka společnosti Cetelem. Nezdržuje zbytečnými "kytičkami", ale jde přímo na věc. Ten, kdo je registrován, vstoupí přímo do systému, kde získá přehled o dostupných službách, informacích a hodnocení, která jsou přístupná jen po internetu, včetně základních informací o stavu svého účtu. Ti ostatní mají zase možnost "sepsat" smlouvu, aniž by museli vstávat z křesla. Vtipná je i volba která dává informaci o tom, v jakém stádiu se žádost klienta nachází. Z obsahového menu nechybí u Cetelemu nic zásadního, snad jen ... ale to je výtka i ke všem ostatním společnostem ... srovnání nebo porovnání s ostatními možnostmi splácení (spotřebitelský úvěr, půjčka ...). Přestože Cetelem určitě ctí zásady Corpotate Identity manuálu, působil na mě web příliš "světsky", tedy jakýsi barevný svět v hrsti. Výtku bych měl i k jisté absenci odvážnějších nápadů uvnitř webu, kdy formát hlavní nabídky a informací zobrazovaných ve velkém poli uvnitř obrazovky je už trochu archaický. Za úvahu by také stálo změnit velikost písma a vysvětlit uživatelům proč je jedna nabídka "modrá" a jiná "červená. Nicméně web je opravdu srozumitelný i pro naprosté začátečníky, kteří na něm najdou to co k rozhodnutí o pořízení revolvingové karty potřebují.

David Gladiš, Ami Communications David Gladiš, Ami Communications

Tolik jsem se snažil být kritický, ale opravdu mě nenapadá, co bych tomuto dobrému webu vytkl. Hezká grafika, všechny informace podané přehledně a přesvědčivě.

Pavel Janeček, Pioneer Pavel Janeček, Pioneer

Docela zdařile provedený web. Graficky a barevností to není moje káva, ale drží styl celého kartového programu, což je dobře. Nejsem klientem společnosti CETELEM, proto jsem prošel pouze část pro nové klienty. Jednoznačná a rychlá navigace, základní suma vědomostí o kartě na jednom místě, přehledné příklady splátek a možnost simulace nákladů na použití karty AURA, výběr nákupních míst - to jsou všechno kladné body pro tvůrce stránek. Zkusil jsem rovněž začátek registrace. Stránky jsou zřejmě zabezpečeny protokolem https, ale ikona indikující certifikát Verisign kamsi zmizí. Dle mého - daň za použití frames. Připojení do internetu přes Contactel je na velmi dobré úrovni, Netscape server a podložený datový server dobře zvládají požadavky na selekci dat. Celkově dost dobrá dvojka.

Petr Nešpůrek, ARBOmedia Petr Nešpůrek, ARBOmedia

Společnost CETELEM ČR se snaží na svých stránkách prezentujících kartu AURA (profil, názory) sdělit o této kartě snad úplně všechno. Informací je zde opravdu velice mnoho. Řekl bych, že až příliš. Nemyslím si, že by se i potenciální zájemce o tuto kartu chtěl prokousávat takovým rozsáhlým informačním webem. Navíc opět tímto utrpěl samotný celkový design stránek a také poměrně výrazně rychlost načítání stránek. Při pokusu o vyplnění online žádosti o vydání úvěrové karty jsem jednak všeho málem zanechal ihned po tom, co jsem zjistil, že úvěrové podmínky jsou tak dlouhé, že i srolovat mi je zabralo téměř více času, než bych byl ochoten věnovat čtení. Pak když jsem slepě souhlasil, nedostal jsem se dále, neboť systém neuznal mé rodné město!! :( Po návratu z rozepsané žádosti se mi najednou všechny odkazy začaly otevírat v nových oknech. Když "Zpět na úvod" znamená dostat se na úplně novou stránku, kterou jsem dosud neviděl, pro tedy "Zpět"? Použití barev by možná bylo vhodné pro nějaký dětský obchod s hračkami, ale ne pro prezentaci úvěrové karty. Takže zřejmě jediným pozitivem, který jsem na stránkách našel, je rozsáhlost informací o možnostech využití karty.

Mezi porotce patří také také Petr Borovský z Run Interactive, Vladimír Iliev z iStrategie.cz, Jan Rosenauer z Českého rozhlasu, Klára Ujčíková z Aliatelu a Petr Vyhnálek ze společnosti Globus. Jejich hodnocení zde však chybí pro přílišnou zaneprázdněnost.

Už jste někdy surfovali stránkami AURA karty? Nezabloudili jste tam? Pomohly vám stránky v něčem? Svěřte se nám se svými zážitky.

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Chcete prodat svou nemovitost?

Nechte si zpracovat ZDARMA cenovou nabídku!

Stačit nám bude pár základních informací o vašem bytě nebo domě a kontakt.

Cenu zjistíte OBRATEM.

Mám zájem prodat:

Prodej bytuByt
Prodej domuDům
Prodej pozemkuPozemek
Ostatní prodej nemovitostiJiné
Zpět

Získejte Vaše peníze zapomenuté v kuponovce!

Najděte s námi jednoduše všechny Vaše zapomenuté akcie i nároky z kuponovky a získejte za ně snadno a rychle peníze.

Zapomenuté miliardy logo
  • Zapojilo se již více než 100.000 klientů
  • Našli jsme už majetek za půl miliardy korun
  • Průměrný úspěšný klient získal více než 20 tis. Kč
    (¼ klientů získala více jak 100 tis. Kč)
Žádné zbytečné poplatky

Žádné zbytečné poplatky

U nás platíte poplatky jen když najdeme hodnoté akcie nebo pohledávky a vyřešíme vše za vás, jinka neplatíte nic.

Složitosti vyřešíme za Vás

Složitosti vyřešíme za Vás

Kromě akcií dohledáme související pohledávky až za 10 let zpětně, v případě odkupu vše zajistíme za Vás a vy tak nebudete muset do banky nebo vyplňovat složité dotazníky.

Odkup za nejlepší ceny

Odkup za nejlepší ceny

U našich nabídek garantujeme odkup nalezených akcií za nejlepší aktuání ceny na trhu.

A tohle už jste četli?

Investiční portfolio jen z akcií a dluhopisů? Trochu si to přeskládejte

28. 10. 2021 | Daniel Tácha

Investiční portfolio jen z akcií a dluhopisů? Trochu si to přeskládejte

Peníze od centrálních bank dopují ekonomiku a drží ceny akcií nahoře. „Ekonomická situace nemusí být tak dobrá, jak se zdá,“ varuje ale Tomáš Kálal, ředitel investičního bankovnictví... celý článek

Investiční gramotnost Čechů je nízká, ukazuje nový index

27. 10. 2021 | Petr Kučera | 2 komentáře

Investiční gramotnost Čechů je nízká, ukazuje nový index

Tři čtvrtiny Čechů si v investování nevěří. Osobně se považují za „nepříliš zkušeného a znalého investora“ (46 %) nebo „zcela nezkušeného a neznalého“ (28 %). Ukázal to průzkum agentury... celý článek

Nemovitosti jako zbraň proti inflaci. Investovat může každý

27. 10. 2021 | Radim Zelený | 1 komentář

Nemovitosti jako zbraň proti inflaci. Investovat může každý

Rostoucí inflace luxuje úspory na bankovních účtech a nutí Čechy hledat jiný bezpečný přístav pro jejich peníze. Existuje dnes jen málo nízkorizikových investic, které by nenasytnou... celý článek

Přinesou odpovědné investice vyšší výnos? Češi jsou rozděleni

26. 10. 2021 | Jiří Hovorka | 1 komentář

Přinesou odpovědné investice vyšší výnos? Češi jsou rozděleni

Tři čtvrtiny Čechů vnímají takzvané zodpovědné investování (známé pod zkratkou ESG) pozitivně. Ukazuje to průzkum, který pro Amundi a Komerční banku uskutečnila agentura Ipsos na vzorku... celý článek

Poslal si peníze mezi českými bankami. Dvě cizí mu přesto strhly tisícovku

26. 10. 2021 | Olga Skalková, Petr Kučera | 12 komentářů

Poslal si peníze mezi českými bankami. Dvě cizí mu přesto strhly tisícovku

Že je posílání peněz do ciziny – mimo eurových plateb v rámci SEPA prostoru – drahé, nejspíš tušíte. Zaskočit vás ale může i výše poplatků za převod dolarů z jedné české banky do jiné,... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.