Mimořádná nabídka České spořitelny

| 3. 12. 2001
Česká spořitelna pro Vás připravila mimořádnou nabídku vybraných produktů a služeb zdarma. Naše nabídka platí do konce roku 2001, proto neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost.

Podnikáte, a nemáte čas chodit do banky? Snadný, nepřetržitý a navíc finančně výhodnější přístup k Vašemu běžnému účtu Vám umožní naše služba HomeBanking.

K využívání služby potřebujete osobní počítač s instalovanou aplikací České spořitelny a modem, který prostřednictvím telefonní linky zajistí bezpečné prostředí pro komunikaci s bankou a provádění vybraných bankovních operací 365 dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Prostřednictvím HomeBankingu můžete zasílat příkazy k úhradě a inkasu, získávat informace o zůstatku a transakcích na svých účtech, o směnných kursech, provádět export a import účetních dat do svého ekonomického softwaru.

Do konce tohoto roku Vám nebudeme účtovat cenu za instalaci HomeBankingu ani měsíční poplatek za vedení této služby.

Chybějí Vám finance na dárky pro Vaše blízké? Nebo byste rádi strávili zimní dovolenou na horách? Jednoduchým a efektivním řešením je náš spotřebitelský úvěr.

Výše úvěru není omezena; řídí se úvěrovou potřebou klienta a jeho schopností úvěr ve sjednané lhůtě splatit. Ta se pohybuje v rozmezí od jednoho do deseti let. Čerpání úvěru je jednorázové nebo postupné, dle účelu úvěru, a probíhá bezhotovostní úhradou kupní ceny na účet prodávajícího. Úvěr je poté uhrazován pravidelnými měsíčními splátkami. K úhradě úvěru je možno kdykoli složit mimořádnou splátku anebo jej lze kdykoli zcela doplatit. Při splnění podmínek spořitelny lze úvěr do 100 000 Kč poskytnout i bez zajištění.

Do konce tohoto roku můžete úvěr získat bez poplatku za posouzení svého požadavku.

Přejeme Vám krásné Vánoce se službami a produkty České spořitelny a těšíme se na Vaši návštěvu v našich pobočkách!

Podrobnější informace Vám rádi poskytneme i na informační lince 0800/207 207.

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.