Mimořádná nabídka České spořitelny

Alena Urubková | 3. 12. 2001
Česká spořitelna pro Vás připravila mimořádnou nabídku vybraných produktů a služeb zdarma. Naše nabídka platí do konce roku 2001, proto neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost.

Podnikáte, a nemáte čas chodit do banky? Snadný, nepřetržitý a navíc finančně výhodnější přístup k Vašemu běžnému účtu Vám umožní naše služba HomeBanking.

K využívání služby potřebujete osobní počítač s instalovanou aplikací České spořitelny a modem, který prostřednictvím telefonní linky zajistí bezpečné prostředí pro komunikaci s bankou a provádění vybraných bankovních operací 365 dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Prostřednictvím HomeBankingu můžete zasílat příkazy k úhradě a inkasu, získávat informace o zůstatku a transakcích na svých účtech, o směnných kursech, provádět export a import účetních dat do svého ekonomického softwaru.

Do konce tohoto roku Vám nebudeme účtovat cenu za instalaci HomeBankingu ani měsíční poplatek za vedení této služby.

Chybějí Vám finance na dárky pro Vaše blízké? Nebo byste rádi strávili zimní dovolenou na horách? Jednoduchým a efektivním řešením je náš spotřebitelský úvěr.

Výše úvěru není omezena; řídí se úvěrovou potřebou klienta a jeho schopností úvěr ve sjednané lhůtě splatit. Ta se pohybuje v rozmezí od jednoho do deseti let. Čerpání úvěru je jednorázové nebo postupné, dle účelu úvěru, a probíhá bezhotovostní úhradou kupní ceny na účet prodávajícího. Úvěr je poté uhrazován pravidelnými měsíčními splátkami. K úhradě úvěru je možno kdykoli složit mimořádnou splátku anebo jej lze kdykoli zcela doplatit. Při splnění podmínek spořitelny lze úvěr do 100 000 Kč poskytnout i bez zajištění.

Do konce tohoto roku můžete úvěr získat bez poplatku za posouzení svého požadavku.

Přejeme Vám krásné Vánoce se službami a produkty České spořitelny a těšíme se na Vaši návštěvu v našich pobočkách!

Podrobnější informace Vám rádi poskytneme i na informační lince 0800/207 207.

Líbil se vám článek?

-24
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Chcete prodat svou nemovitost?

Nechte si zpracovat ZDARMA cenovou nabídku!

Stačit nám bude pár základních informací o vašem bytě nebo domě a kontakt.

Cenu zjistíte OBRATEM.

Mám zájem prodat:

Prodej bytuByt
Prodej domuDům
Prodej pozemkuPozemek
Ostatní prodej nemovitostiJiné
Zpět

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

A tohle už jste četli?

Nový šéf Bondster: Chceme prorazit i na Západě

15. 5. 2021 | Jiří Hovorka

Nový šéf Bondster: Chceme prorazit i na Západě

Česká investiční platforma Bondster se chce víc prosadit i za hranicemi. Příští cíle: Německo, Rakousko a Švýcarsko. Od března je to úkol pro Pavla Klemu, který platformě nově šéfuje. celý článek

Bitcoin se propadl, přestala ho přijímat Tesla

13. 5. 2021 | Jiří Hovorka | 11 komentářů

Bitcoin se propadl, přestala ho přijímat Tesla

Cena bitcoinu se propadla v jednu chvíli téměř o pětinu. Trhy tak reagovaly na sdělení Elona Muska, že jeho Tesla přestává přijímat platby v bitcoinech, protože k jeho těžbě je často... celý článek

Kde to ještě nese: venture kapitál a venture dluh

12. 5. 2021 | David Kufa

Kde to ještě nese: venture kapitál a venture dluh

Ještě před pár lety jste uložili peníze u banky a dostali úrok dvě procenta. Půjčili jste státu, koupili dluhopis a mohli jste mít tři až pět procent ročně s velmi nízkým rizikem. Kdo... celý článek

Developer uspěl s nemovitostními fondy

11. 5. 2021 | Ondřej Tůma

Developer uspěl s nemovitostními fondy

V developerském byznysu je třicet let. Jen tak něco ho v branži nepřekvapí. Po minulém roce, který měl potenciál na trhu zamíchat kartami, stojí zatím Zdeněk Prázdný, majitel developerské... celý článek

Plus 10 %. Akciové fondy letos vydělávají, trhy teď straší inflace

8. 5. 2021 | Martin Mašát | 8 komentářů

Plus 10 %. Akciové fondy letos vydělávají, trhy teď straší inflace

Vývoj podílových fondů hodnotí Martin Mašát, investiční stratég skupiny Partners. Kolik si v průměru připsaly za duben, za letošní rok nebo třeba za posledních pět či deset let?

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.