Mimořádná nabídka České spořitelny

Alena Urubková | 3. 12. 2001
Česká spořitelna pro Vás připravila mimořádnou nabídku vybraných produktů a služeb zdarma. Naše nabídka platí do konce roku 2001, proto neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost.

Podnikáte, a nemáte čas chodit do banky? Snadný, nepřetržitý a navíc finančně výhodnější přístup k Vašemu běžnému účtu Vám umožní naše služba HomeBanking.

K využívání služby potřebujete osobní počítač s instalovanou aplikací České spořitelny a modem, který prostřednictvím telefonní linky zajistí bezpečné prostředí pro komunikaci s bankou a provádění vybraných bankovních operací 365 dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Prostřednictvím HomeBankingu můžete zasílat příkazy k úhradě a inkasu, získávat informace o zůstatku a transakcích na svých účtech, o směnných kursech, provádět export a import účetních dat do svého ekonomického softwaru.

Do konce tohoto roku Vám nebudeme účtovat cenu za instalaci HomeBankingu ani měsíční poplatek za vedení této služby.

Chybějí Vám finance na dárky pro Vaše blízké? Nebo byste rádi strávili zimní dovolenou na horách? Jednoduchým a efektivním řešením je náš spotřebitelský úvěr.

Výše úvěru není omezena; řídí se úvěrovou potřebou klienta a jeho schopností úvěr ve sjednané lhůtě splatit. Ta se pohybuje v rozmezí od jednoho do deseti let. Čerpání úvěru je jednorázové nebo postupné, dle účelu úvěru, a probíhá bezhotovostní úhradou kupní ceny na účet prodávajícího. Úvěr je poté uhrazován pravidelnými měsíčními splátkami. K úhradě úvěru je možno kdykoli složit mimořádnou splátku anebo jej lze kdykoli zcela doplatit. Při splnění podmínek spořitelny lze úvěr do 100 000 Kč poskytnout i bez zajištění.

Do konce tohoto roku můžete úvěr získat bez poplatku za posouzení svého požadavku.

Přejeme Vám krásné Vánoce se službami a produkty České spořitelny a těšíme se na Vaši návštěvu v našich pobočkách!

Podrobnější informace Vám rádi poskytneme i na informační lince 0800/207 207.

Spořící účet plně online

Spořící účet plně online

Spořte s úrokem 5,3 % ročně bez podmínek

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-24
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Bitcoin připravil o peníze syna šéfky ECB a vypije všechnu vodu! Týden v kryptu

2. 12. 2023 | Tomáš Krause

Bitcoin připravil o peníze syna šéfky ECB a vypije všechnu vodu! Týden v kryptu

Syn Christine Lagardeové neposlouchal. Bývalý šéf Binance nesmí domů. Kryptopodvodníci si kupovali důvěryhodnost sponzoringem sportu, ten má teď platit. Drobný těžař trumfnul obry.... celý článek

Výnos na pár kliků a hned? Napřed se vzdělat, pak investovat

29. 11. 2023 | Petra Nová | 3 komentáře

Výnos na pár kliků a hned? Napřed se vzdělat, pak investovat

Lidé od investic čekají to, na co si zvykli při nákupech v e-shopu. Chtějí výnos na pár kliků a hned. „S takovým nastavením mysli většinou o peníze rychle přijdou,“ říká Michael Kopta,... celý článek

Pozor na sázky na umělou inteligenci, každý na ní nevydělá

27. 11. 2023 | Štěpán Hájek

Pozor na sázky na umělou inteligenci, každý na ní nevydělá

Rok 2022 se zapíše do historie jako rok, kdy přišla generativní umělá inteligence. Ta nám pomůže s produktivitou, efektivností a snad se díky ní budeme i trochu lépe rozhodovat. Pro... celý článek

Obří pokuta pro Binance. Bude Německo platit bitcoinem? Týden v kryptu

25. 11. 2023 | Tomáš Krause

Obří pokuta pro Binance. Bude Německo platit bitcoinem? Týden v kryptu

Binance zaplatí 99 miliard korun, fanoušek bitcoinu je prezidentem, německá poslankyně prosazuje bitcoin jako zákonné platidlo, Santander ho nabízí klientům a žaloba na Apple kvůli... celý článek

Trh Start pražské burzy dostane dividendový index

23. 11. 2023 | redakce Peníze.CZ

Trh Start pražské burzy dostane dividendový index

Burza cenných papírů Praha bude mít nový index, založený na cenných papírech, se kterými se obchoduje na neregulovaném trhu Start.

Partners Financial Services