Mimořádná nabídka České spořitelny

Alena Urubková | 3. 12. 2001
Česká spořitelna pro Vás připravila mimořádnou nabídku vybraných produktů a služeb zdarma. Naše nabídka platí do konce roku 2001, proto neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost.

Podnikáte, a nemáte čas chodit do banky? Snadný, nepřetržitý a navíc finančně výhodnější přístup k Vašemu běžnému účtu Vám umožní naše služba HomeBanking.

K využívání služby potřebujete osobní počítač s instalovanou aplikací České spořitelny a modem, který prostřednictvím telefonní linky zajistí bezpečné prostředí pro komunikaci s bankou a provádění vybraných bankovních operací 365 dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Prostřednictvím HomeBankingu můžete zasílat příkazy k úhradě a inkasu, získávat informace o zůstatku a transakcích na svých účtech, o směnných kursech, provádět export a import účetních dat do svého ekonomického softwaru.

Do konce tohoto roku Vám nebudeme účtovat cenu za instalaci HomeBankingu ani měsíční poplatek za vedení této služby.

Chybějí Vám finance na dárky pro Vaše blízké? Nebo byste rádi strávili zimní dovolenou na horách? Jednoduchým a efektivním řešením je náš spotřebitelský úvěr.

Výše úvěru není omezena; řídí se úvěrovou potřebou klienta a jeho schopností úvěr ve sjednané lhůtě splatit. Ta se pohybuje v rozmezí od jednoho do deseti let. Čerpání úvěru je jednorázové nebo postupné, dle účelu úvěru, a probíhá bezhotovostní úhradou kupní ceny na účet prodávajícího. Úvěr je poté uhrazován pravidelnými měsíčními splátkami. K úhradě úvěru je možno kdykoli složit mimořádnou splátku anebo jej lze kdykoli zcela doplatit. Při splnění podmínek spořitelny lze úvěr do 100 000 Kč poskytnout i bez zajištění.

Do konce tohoto roku můžete úvěr získat bez poplatku za posouzení svého požadavku.

Přejeme Vám krásné Vánoce se službami a produkty České spořitelny a těšíme se na Vaši návštěvu v našich pobočkách!

Podrobnější informace Vám rádi poskytneme i na informační lince 0800/207 207.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-24
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Simplecoin

A tohle už jste četli?

Češi si na investice nevěří, ukazuje průzkum

26. 5. 2022 | Jana Divinová | 4 komentáře

Češi si na investice nevěří, ukazuje průzkum

Čtyři z deseti Čechů se vidí jako nezkušení investoři, další tři z deseti jako zcela nezkušení.

Spoření vylepšuje i největší banka. Odmění za investice

23. 5. 2022 | Petr Kučera | 9 komentářů

Spoření vylepšuje i největší banka. Odmění za investice

Česká spořitelna, největší tuzemská banka podle počtu klientů, zvyšuje úročení vkladů. Sníží tak svou ztrátu za nejlepšími nabídkami na trhu.

Restaurace Coloseum míří na burzu, spouští i síť kaváren

19. 5. 2022 | Jana Divinová

Restaurace Coloseum míří na burzu, spouští i síť kaváren

Česká gastronomická skupina chce díky novému kapitálu od investorů snížit zadlužení z dob koronaviru a financovat nové projekty, mimo jiné i vstup italské sítě Caffé Pascucci na tuzemský... celý článek

Nakoupit, vylepšit, prodat. Vydělat. Plán fondů Jet zní jednoduše

18. 5. 2022 | Petra Nová

Nakoupit, vylepšit, prodat. Vydělat. Plán fondů Jet zní jednoduše

Brněnská investiční společnost Jet Investment finančníka Igora Faita má v plánu postavit největší fond soukromého kapitálu v Česku. Chce kupovat průmyslové podniky, a to nejen za peníze... celý článek

Na burzu míří firma bývalého fotbalisty Ulicha

17. 5. 2022 | Petr Kučera

Na burzu míří firma bývalého fotbalisty Ulicha

Na trh Start pražské burzy chce vstoupit společnost M&T 1997 (dosud Material & Technology), výrobce dveřních klik a kování z Dobrušky.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.