Dáme vám až 1500 Kč. Nová kampaň Poštovní spořitelny cílí na děti

| rubrika: Aktuality | 14. 6. 2019 11:00

Všichni, kdo do 30. června založí dětem některý z vybraných produktů Poštovní spořitelny, dostanou odměnu. Ta může celkem dosáhnout až 1500 korun. Ani s jednou korunou si ale nebudete moct udělat, co chcete.

Odměna 500 korun se týká stavebního spoření, dětského životního pojištění Maxík či Fortík, spořicího účtu Spoření s bonusem nebo penzijního spoření. Mají na ni nárok všichni, kdo některý z těchto produktů sjednají pro své nezletilé děti během letošního června. Online můžete v tomhle případě sjednat jenom penzijní spoření.

Odměny lze sčítat, celkem tak může odměna dosáhnout až 1500 korun. Ovšem jenom u stavebního spoření ji dostanete bez dalších podmínek, a to jako bonus připsaný na účet tohoto spoření letos v září. U dalších produktů získáte odměnu formou poukazů na 500 Kč pro nákup v e-shopu Mall.cz.

Noví mladí klienti kromě toho dostanou jako pozornost i figurku skřítka Spořilky.

Poštovní spořitelna nabízí u svého Spoření s bonusem pro děti do 18 let úrokovou sazbu 0,5 procenta ročně, a to pro vklady do 250 tisíc korun. Nejlepší spořicí účty od konkurence nabízejí sazby nad jedno procento bez podmínek, Trinity Bank momentálně láká na 1,58 procenta. ING Bank úročí vklady dokonce třemi procenty, ale jenom na půl roku.


Možná by se vám hodilo...

Porovnání stavebního spoření: Kdo nabízí nejlepší

Založte účet pro dítě, dáme mu kapesné, láká banka

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.