Dáme vám až 1500 Kč. Nová kampaň Poštovní spořitelny cílí na děti

pk | rubrika: Aktuality | 14. 6. 2019 11:00

Všichni, kdo do 30. června založí dětem některý z vybraných produktů Poštovní spořitelny, dostanou odměnu. Ta může celkem dosáhnout až 1500 korun. Ani s jednou korunou si ale nebudete moct udělat, co chcete.

Odměna 500 korun se týká stavebního spoření, dětského životního pojištění Maxík či Fortík, spořicího účtu Spoření s bonusem nebo penzijního spoření. Mají na ni nárok všichni, kdo některý z těchto produktů sjednají pro své nezletilé děti během letošního června. Online můžete v tomhle případě sjednat jenom penzijní spoření.

Odměny lze sčítat, celkem tak může odměna dosáhnout až 1500 korun. Ovšem jenom u stavebního spoření ji dostanete bez dalších podmínek, a to jako bonus připsaný na účet tohoto spoření letos v září. U dalších produktů získáte odměnu formou poukazů na 500 Kč pro nákup v e-shopu Mall.cz.

Noví mladí klienti kromě toho dostanou jako pozornost i figurku skřítka Spořilky.

Poštovní spořitelna nabízí u svého Spoření s bonusem pro děti do 18 let úrokovou sazbu 0,5 procenta ročně, a to pro vklady do 250 tisíc korun. Nejlepší spořicí účty od konkurence nabízejí sazby nad jedno procento bez podmínek, Trinity Bank momentálně láká na 1,58 procenta. ING Bank úročí vklady dokonce třemi procenty, ale jenom na půl roku.


Možná by se vám hodilo...

Porovnání stavebního spoření: Kdo nabízí nejlepší

Založte účet pro dítě, dáme mu kapesné, láká banka

Líbil se vám článek?

+1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

A tohle už jste četli?

Modrou pyramidu vede bývalý šéf Wüstenrotu

2. 8. 2021 | Petr Kučera | 5 komentářů

Modrou pyramidu vede bývalý šéf Wüstenrotu

Novým předsedou představenstva a generálním ředitelem Modré pyramidy se od začátku srpna stal Michael Pupala. V čele stavební spořitelny nahradí Pavla Jiráka, který zůstává členem představenstva. celý článek

Stavební spoření pro děti má novou jedničku, ukazuje porovnání

2. 8. 2021 | Petr Kielar | 3 komentáře

Stavební spoření pro děti má novou jedničku, ukazuje porovnání

Stavební spořitelna České spořitelny (Buřinka) přichází od srpna s akční prémií pro mladé do 18 let. Jde o momentálně nejlepší nabídku stavebka v této věkové kategorii, ukazuje nezávislé... celý článek

Porovnání stavebního spoření. Kdo má teď nejlepší

26. 7. 2021 | Petr Kielar | 3 komentáře

Porovnání stavebního spoření. Kdo má teď nejlepší

Aktuální nabídky jsme porovnali podle částky, které dosáhneme za šest let, pokud pravidelně spoříme 1700 korun měsíčně. Výpočet zahrnuje veškeré poplatky, daně, úroky i státní podporu. celý článek

Na začátku byl Spolek přátel. Jak vzniklo stavební spoření

22. 7. 2021 | Petr Kielar | 2 komentáře

Na začátku byl Spolek přátel. Jak vzniklo stavební spoření

První krok ke vzniku stavebního spoření přišel před sto lety. Víte, kdo byl Georg Kropp a co se tehdy stalo v německé obci Wüstenrot?

Úvěry ze stavebka jedou. Covid roztrhl pytel s rekonstrukcemi

1. 7. 2021 | Renata Lichtenegerová

Úvěry ze stavebka jedou. Covid roztrhl pytel s rekonstrukcemi

Stali jsme se vězni pandemie, a tak bylo dost času si všimnout, kde naše domovy potřebují vylepšit. Ondřej Čtvrtečka, člen představenstva Stavební spořitelny České spořitelny, známé... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.