Vánoční dárky stavebních spořitelen

| 1. 12. 2005

Českomoravská stavební spořitelna
Liška každému klientovi ke smlouvě přibalí filmové DVD, a to buď film Pelíšky, Casper, nebo Jak básníci neztrácejí naději. Ve 122 ze všech DVD klienti kromě filmu najdou i kupón na další cenu, tou je buď domácí kino, nebo DVD přehrávač a hlavní cena je zájezd do Hollywoodu. Samotné DVD dostanete už při podpisu smlouvy, ale pokud v krabičce najdete i výherní kupon a budete chtít výhru uplatnit, je třeba splnit i další podmínky. Smlouva musí být uzavřena s cílovou částkou minimálně 200 000 Kč (nebo o stejnou částku zvýšena stávající smlouva) a samozřejmostí je zaplacení úhrady. DVD dostanete i  k žádosti o úvěr či meziúvěr, nebo ke smlouvě o penzijním připojištění s minimálním měsíčním vkladem 400 Kč a konečně také k investici ve výši minimálně 80 000 Kč do fondů, jejichž prodej ČMSS zprostředkovává. Akce trvá do 31. 12. 2005.

Buřinka (Stavební spořitelna České spořitelny)
Buřinka jako dárek zvolila finanční prémii. Při uzavření smlouvy získá každý klient až 1500 Kč, novorozenci (pro SSČS jsou to děti, které se narodily v průběhu roku 2005) až 3000 Kč. Podmínkou k získání prémie je uzavření smlouvy o stavebním spoření (prvotní i následné) a naspoření 2 % zvolené cílové částky. Finanční prémie - pro dospělé defacto v podobě 50 % úlevy z úhrady za uzavření (činí 1 %), u novorozenců pak 100 % úhrady - je na účet připsána k poslednímu dni měsíce, kdy je splněna podmínka naspoření. Výše finanční prémie je vázána na výši cílové částky, tj. maximálních 1500 Kč nebo 3000 Kč klient získá u cílové částky   300 000 Kč. Akce platí do 31. 12. 2005.

Modrá pyramida
Vánoční reklamní slogan této stavební spořitelny zní: "Čtyřnásobná nadílka, to už chce svaly!". V případě, že v prosinci uzavřete s Pyramidou smlouvu o stavebním spoření s cílovou částkou min. 180 000 Kč, dostanete kalendář a budete zařazeni do soutěže o 101 cen - od šunkové kýty přes sudy piva až po digitální fotoaparáty a notebook. Třetí inzerovaná nadílka je státní podpora a čtvrtou akcí prémie až 2000 Kč pro děti (bližší informace najdete zde).

Wüstenrot
Wüstenrot vsadila hlavně na úvěry, do 31. 12. 2005 nabízí fyzickým osobám libovolný typ úvěru na bydlení zdarma. Respektive poplatek za zpracování úvěru vrátí v okamžiku, kdy vyčerpáte 80 % požadované částky. Další akcí je soutěž o 1 000 000 Kč, podmínky vám ovšem Wüstenrot prozradí až po registraci. A do třetice, uzavřete-li do konce roku 2005 smlouvu o stavebním spoření, po 7 letech získáte při výpovědi smlouvy 20 % bonus z celkové částky připsaných úroků.

Raiffeisen stavební spořitelna
A zase ty dárky a dokonce i bez smlouvy. Stačí do 16. 12. 2005 navštívit kteroukoli pobočku RSTS. Dárky se losují jakýmsi počítačovým programem a jsou buď drobné – dárkové předměty spořitelny, nebo i významnější –  10 hlavních cen po
10 000 Kč v podobě Apple iPodu, myčky či pračky. Současně RSTS poskytuje až do 31. 12. 2005 překlenovací úvěry Horizont, Spektrum a Prémium plus zdarma, tj. zaplatíte pouze poplatek za uzavření smlouvy o stavebním spoření a za meziúvěr už nemusíte. Podmínkou je uzavření smlouvy s cílovou částkou minimálně 300 000 Kč, a pro úvěry Horizont a Spektrum ještě musí být podána žádost o úvěr nejdéle do 3 měsíců od uzavření smlouvy o stavebním spoření.

HYPO stavební spořitelna
HYPO dává k novým smlouvám s minimální cílovou částkou 200 000 Kč uzavřeným do 31. 12. 2005 dárek v podobě CD muzikálu Tři mušketýři. Zajímavá je poznámka, že CD obdržíte u vybraných finančních poradců. To by mohlo znamenat, že ne u všech?


 

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

-1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Hledá nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.