Moneta nabízí investice dočasně bez vstupního poplatku

| rubrika: Aktuality | 15. 4. 2020 12:00

Moneta Money Bank nabízí do konce května prodej podílových fondů bez vstupního poplatku. Ty jinak vyjdou podle typu fondu nejčastěji na 0,5 až 2,5 procenta z investované částky.

Do podílových fondů bez vstupního poplatku standardně umožňují investovat Air Bank, Fio banka a ING Bank.

Tyto banky ale mají oproti Monetě menší nabídku fondů. Air má v nabídce osm fondů, Fio dva a ING bez vstupního poplatku prodává čtyři své základní fondy, každý s jinou investiční strategií.

Srovnejte si to s námi

Další banky, které podílové fondy prodávají, to dělají se vstupním poplatkem. Ten neúčtují ještě třeba některé nové investiční služby, například Indigo od Patria Finance nebo služba Fondee. Obě lákají na investice do ETF.

Moneta také rozšířila nabídku podílových fondů o mezinárodní investiční fond East Capital. Jde o investici v eurech do společností, jakými jsou například Samsung, Alibaba nebo ruský „Google“ Yandex. V Monetě tak lze nyní nakupovat 23 fondů od osmi investičních společností.

Moneta patří mezi banky, které prodávají podílové fondy i online přes internetové bankovnictví. Umí to například i Air Bank, Česká spořitelna, ČSOB, Fio banka, Equa bank, Komerční banka nebo ING.


Čtěte víc:

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.