Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Univerzální piklení

| rubrika: Komiks | 13. 11. 2011 | 1 komentář
Univerzální piklení
Ti, kteří nezavírají oči, dávno vědí, že svět je vlastně brutálně jednoduchý. Skoro všechno, co se děje, podléhá inteligentnímu a zvrácenému plánu!

Jsou tu. Jsou perfektně organizovaní. Už před věky plánovali, jak si nás všechny očipují. Výstižně to shrnul náš čtenář pod článkem o Nathanovi Rotschildovi: „Tihle to maj rozehraný dopředu, plánujou tisíce let dopředu, zatímco my se zabýváme nesmysly, lépe řečeno ještě vykonáváme jejich vůli. Je to hnus. Z naší krve a potu vládnou navěky.

Velkou výhodou teorie celosvětového spiknutí je, že se jí dá vysvětlit všechno, co se na Zemi událo k nedobrému. Naše redakce se rozhodla vyzkoušet, zda může platit i v jiných než pozemských podmínkách. Pro vědu a dobro lidstva jsme vyslali cedit pot i krev výše citovaného nejmenovaného čtenáře. Pokud právě máte na hlavě pokrývku, sejměte ji, neboť pro toho člověka není z hlubokého vesmíru již návratu.

uvnitř zeměkoule je ještě jedna mnohem větší než ta vrchní

Strip zvětšíte kliknutím

Jsme dobře placení otroci, a tak – na rozdíl od jiných serverů – u nás pravda o Novém světovém pořádku, Bilderbergu, ještěrech z temných světů, lóžích, Chazarech, smrti JFK či Římském klubu zaznívá pramálo. Respektive zazní-li, nemilosrdně ji smažeme. Ba, vedeme ještě dezinformační kampaň, například takto:

Třetí, ještě prohnanější díl této série chystáme již brzo.

Sváteční komiksy: každou neděli a svátek na Peníze.cz

◄ Dvojí zdanění ◄► Neživot na dluh ◄► Božský prezident ◄► Odliv mozků ◄► Ruleta ◄► Velká říjnová ◄► Státní svátek ◄► Musí to bét? ◄► Severní vítr ◄► Tutanchamonova kletba ◄► Rockstar ◄► Cena mlčení ◄► Poprvé! A bez plavek! ◄► Zelené zlato ◄► Peníze nepadaj z nebe ◄► Vzestup a pád ◄► Život je boj(ler) ◄► Smrt fialové krávy ◄► Pracovní úraz ◄► Zákaz kouření ►Ilustrováno MaComiXem prostřednictvím jeho ComicsCreatoru.
  • RSS
  • Kindle
  • Poslat e-mailem
  • Vytisknout

Líbil se vám článek?

-4
Ano
Ne

Diskuze

13. 11. 2011 | 17:43 | eďa

Už se těším na třetí díl. A dovoluji si poslat i nápovědu: CFR více

Čtenáři také navštívili

11. 10. 2011 |  | 34 komentářů

Znovu o penězích a dluhu

Minulý článek o penězích a dluhu vyvolal na Peníze.cz i na Finmagu sáhodlouhou diskuzi. Jak je vidět, jde o horké téma, proto se k němu vracíme.

24. 9. 2011 |

Naspořte si miliony na rentu, radí světové spiknutí bankéřů

Jaký byl uplynulý týden na Peníze.cz? Klidný, nikdo nás nežaloval za ublížení na zdraví, že jsme mu šlápli na kuří oko. A tak jsme klidně mohli strašit odhady počtu důchodců v roce 2050 a rozkrývat konspirační...

20. 9. 2011 |  | 31 komentářů

Peníze jako dluh a ještírci z páté dimenze

Stejně jako 11. září 2011 je i finanční krize skvělou živnou půdou pro různé konspirační teorie. Ale všechny se mýlí, pravdu pravdoucí o globálním spiknutí znají jen servery Peníze.cz a Finmag.

10. 6. 2008 |  | 5 komentářů

Objevují se spiklenecké teorie, proč akcie padají

Páteční razantní propad amerických akcií přiměl některé obchodníky k spekulacím, že za pád mohou politici. Jiní ekonomové upozorňují spíše na obavy z vysoké inflace kombinované s ekonomickou stagnací....

19. 6. 2007 |  | 1 komentář

Nejslavnější spekulace Nathana Mayera Rothschilda

Před 192 lety se zhroutila londýnská burza. Všichni si mysleli, že Napoleon v Belgii rozdrtil spojenecké armády a Evropu opět čeká období nekončících válek. Jen Nathan Mayer Rotschild věřil, že u Waterloo...

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Osobní vyměřovací základ, Rozpočet, Podílový list, děti, vzdělávání, ondřej šteffl, scio, zuzana lincová, kitd, pojištění domácích mazlíčků, arbitr, diakonie broumov, ministr financní, bohumír ďuričko, AKRO druhý ISFE, kontrolní výbor, hoodnota, padělatelé

2SD2705, 4J26329, 4J26321, 3M48903, 1AP5203

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK