Makléři vybrali Pojišťovnu roku. Projděte si výsledky

| rubrika: Aktuality | 16. 5. 2019 10:00

V odborné anketě Pojišťovna roku letos nejvíc uspěla Česká podnikatelská pojišťovna. Vyhrála tři kategorie: pojištění občanů, autopojištění a pojištění průmyslu a podnikatelů. V životním pojištění zvítězila Allianz, ve specializovaném pojištění ERV Evropská pojišťovna.

Anketu organizuje Asociace českých pojišťovacích makléřů. Do hlasování se mohli zapojit všichni samostatní zprostředkovatelé a jejich zaměstnanci, kteří v uplynulém roce působili jako pojišťovací makléři, případně agenti. V letošním 19. ročníku jich hlasovalo 7492.

„Makléři porovnávají nejen parametry nabízených produktů, ale hlavně skutečnou úroveň servisu jednotlivých pojistitelů tak, jak se s ní měli možnost každodenně setkávat v průběhu uplynulého roku,“ říká výkonná ředitelka asociace Zdeňka Indruchová

Titul Osobnost pojistného trhu za vynikající a mimořádný přínos rozvoji českého pojišťovnictví získal Vladimír Krajíček, bývalý dlouholetý generální ředitel ERV Evropské pojišťovny.

Naopak opačným směrem probíhá hlasování o titulu Pojišťovací makléř roku. Z řad členů Asociace českých pojišťovacích makléřů ho vybírají členové České asociace pojišťoven. Mezi hlavní kritéria posuzování makléřských výkonů patří například kvalita podkladů dodávaných pojišťovně nebo úroveň komunikace (makléř – pojišťovna a makléř – klient či správa pojištění). Letos vyhrála společnost Respect.

Pět nejlepších v každé kategorii:

Pojištění občanů
1. Česká podnikatelská pojišťovna
2. Kooperativa pojišťovna
3. Allianz pojišťovna
4. Česká pojišťovna
5. Uniqa pojišťovna
Autopojištění
1. Česká podnikatelská pojišťovna
2. Kooperativa pojišťovna
3. Česká pojišťovna
4. Uniqa pojišťovna
5. Allianz pojišťovna
Pojištění průmyslu a podnikatelů
1. Česká podnikatelská pojišťovna
2. Česká pojišťovna
3. Allianz pojišťovna
4. Kooperativa pojišťovna
5. Uniqa pojišťovna
Životní pojištění
1. Allianz pojišťovna
2. Kooperativa pojišťovna
3. Pojišťovna České spořitelny
4. Uniqa pojišťovna
5. Česká podnikatelská pojišťovna
Specializované pojištění
1. ERV Evropská pojišťovna
2. D.A.S. Rechtsschutz AG
3. Inter Partner Assistance
4. Coface
5. Agra pojišťovna
Pojišťovací makléř roku
1. Respect
2. Renomia
3. C.E.B.
4. Insia
5. OK Group
Osobnost pojistného trhu
Vladimír Krajíček


 

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.