Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Kontakty

AdresaPobřežní 665/23Praha 8186 00
Infolinka957 444 555
Emailinfo@cpp.cz
Web

Další Informace

IČO63998530

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - Články

Výpis článků s klíčovým slovem česká podnikatelská pojišťovna

Životní pojištění. Co je a jak funguje progresivní plnění

12. 9. 2017 | Monika Hájková | 2 komentáře

Životní pojištění. Co je a jak funguje progresivní plnění

Pojistné smlouvy a podmínky jsou plné výrazů, kterým laik jen stěží porozumí. Jedním z takových termínů je progresivní plnění. Poradíme, co pojistka s progresí znamená a jaké výhody vám může přinést.

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

10. 8. 2017 | Monika Hájková | 2 komentáře

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

Kdo chce jezdit autem, neobejde se bez povinného ručení. Na kolik pojistka přijde a na co si dát pozor? Peníze.cz přináší porovnání online cen povinného ručení.

Pojištění a terorismus. Kdo platí a kde ho mají ve výlukách

6. 6. 2017 | Monika Hájková | 1 komentářů

Pojištění a terorismus. Kdo platí a kde ho mají ve výlukách

Terorismus donedávna prakticky všechny pojišťovny řadily mezi okolnosti, za kterých se nevyplácejí peníze ani z cestovních, ani z životních pojistek. Doba se mění a teroristický útok se u těchto pojištění přestává mezi takzvané výluky počítat. Nabízíme přehled, kdo vás pojistí.

Teror a pojištění: Která pojišťovna platí a kdo vás nechá na holičkách

30. 8. 2016 | Monika Hájková | 2 komentáře

Teror a pojištění: Která pojišťovna platí a kdo vás nechá na holičkách

Za hranice nevyjíždíte bez cestovního pojištění a navíc máte i životní pojistku. Pokud se ale stanete obětí teroristického útoku, nemusí ani jedna z pojistek stačit. Jak pojišťovny postupují, pokud jde o cestovní pojištění, a které pojišťovny mají terorismus ve výlukách u životního pojištění? Dozvíte se v našem přehledu.

Na stopě podvodu za 38 milionů. Pojišťovně pomohla nová zbraň

31. 5. 2015 | Olga Skalková | 4 komentáře

Na stopě podvodu za  38 milionů. Pojišťovně pomohla nová zbraň

Počet odhalených pojistných podvodů určitě ještě vzroste, říká v reakci na rekordní odhalení zástupce poškozené pojišťovny. Skupina dvaceti lidí včetně lékařů fingovala úrazy.

Očima expertů: Nejčastější chyby u pojištění domácnosti? Podpojištění a „fousaté smlouvy“

3. 10. 2014 | Martin Vlnas | 11 komentářů

Očima expertů: Nejčastější chyby u pojištění domácnosti? Podpojištění a „fousaté smlouvy“

„Oheň, voda, vítr být,“ zpívá ve svém šlágru Dalibor Janda. Pokud ale chtěl jít ve stopách svého slavnějšího edukativního songu Žít jako kaskadér, býval by udělal mnohem lépe, kdyby zpíval Oheň, voda, vítr, byt! Především první dva živlové totiž dokážou z vašeho bytu či domu udělat kůlničku na dříví dřív, než řeknete švec.

Nakopnuta pštrosem a další neuvěřitelné příhody z praxe pojišťoven

2. 1. 2014 | Ondřej Tůma | 1 komentářů

Nakopnuta pštrosem a další neuvěřitelné příhody z praxe pojišťoven

Likvidátoři pojišťoven měli v roce 2013 skutečně napilno. Některé pojistné události připomínaly spíš scénář k bláznivé komedii nebo nepovedenému hororu. Pojďte si s námi některé z nich projít podrobněji.

Cestovní pojištění psa: Mazlíčkům se smůla nevyhýbá

11. 11. 2013 | Ondřej Tůma | 4 komentáře

Cestovní pojištění psa: Mazlíčkům se smůla nevyhýbá

Ať už je to nákladná veterinární péče, nebo třeba odpovědnost za škody, které vaše zvíře spáchá v sousedovic kurníku – pojištění domácího mazlíčka se může v mnoha situacích vyplatit. Jak už to ale většinou bývá, pojišťovny vám nepojistí všechno, co byste si přáli.

Nejdrsnější podvodník: kvůli pojistce si usekl dva prsty

5. 9. 2013 | Ondřej Tůma | 5 komentářů

Nejdrsnější podvodník: kvůli pojistce si usekl dva prsty

Kromě „tradičních“ podfuků s pojištěním aut a majetku skokově přibývá i podvodů u pojištění osob. Bohužel přibývá i těch případů, kdy se klient „nespokojí“ s falešným lékařským dokladem nebo simulováním a pro pojistku si více či méně vážně ublíží. A jak říkají pojišťovny, je pryč doba notorických podvodníků a organizovaných zločineckých skupin, stále častěji se lidé k podvodu uchylují prostě z nouze.

Povodeň a pojištění. Balíček první pomoci

4. 6. 2013 | Petra Dlouhá | 1 komentářů

Povodeň a pojištění. Balíček první pomoci

Velká voda ještě neřekla poslední slovo. Už teď je ale jasné, že škody se budou počítat na miliardy. Některé pojišťovny přestaly na riziko povodní přechodně uzavírat pojistky. Jiné si kryjí záda karenční dobou. Peníze.cz přinášejí balíček první pomoci. Poradíme, jak postupovat, abyste se ve zmatku o peníze od pojišťovny nepřipravili.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - Zkušenosti

16. 5. 2018 14:21 | Taky obrovská nespokojenost s ČPP

Přihlásil jsem se ke škodné události kterou jsem nezpůsobil (protečená čistá voda sousedům pod bytem - způsobili to zedníci při rekonstrukci). ČPP až po roce požadovala po mě náhradu. Když jsem zjistil, že podali žalobu (po té co to slíbili uhradit zedníci a neuhradili) jsem požadovanou částku ihned uhradil. Přesto na mě podali exekuci kvůli drobným nákladům spojených s podáním na soud. S ohledem na výši vymáhané částky cca.pár tisíc považuji jejich jednání za arogantní a jednání z pozice síly. PS: Kdyby si dali raději tu práci a člověka řádně informovali tak bych i tyto náklady včas uhradil !
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

15. 5. 2018 14:32 | Životní pojištění

Dobrý den, Také se musím přidat k negativní recenzi. Chtěla jsem vyplatit svou životní pojistku. Vzhledem k to u, že jsem se vdala a přestěhovala, tak s tím měli opravdu problém. Zprvu mi nic nevyplatili, tak jsem po měsíci došla na pobočku, kde jsem předložila veškeré dokumenty, bankovní účet a novou adresu. Za měsíc a půl stále nic nepřišlo. Pdala jsem tedy mail, na ketrý mi bylo napsáno, že částka byla vyplacena formou šeku/pukázky, která mi přišla do schránky. Nic mi ovšem nepřišlo a žádný šek jsem neviděla. Volala jsem tedy na pobočku, kdy mi oznámili, že mi zaslali opravdu dopis, ale na staré připjmení na novou adresu. Momentálně tedy musím čekat, než dopis přijde zpět na centrálu a já budu muset jít zas za notářem, ověřit si podpis, a pak podat žádost o vyplacení znovu. Jsem z tohoto připstupu opravdu zklamaná, jelikož si nedokážu představit, co bych dělala, kdybych ty peníze na něco nutně potřebovala.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

14. 4. 2018 8:21 | Pavel Voleník

Dobrý den,k otázce ohledně rozbitého čelního skla,jelikož se mi přihodilo to stejné Vám mohu zdělit toto. Já i viník jsme dodali dle sdělení pojišťovny všechny potřebné dokumenty.Na základě toho mi pojišťovna sdělila,že si mohu nechat sklo vyměnit a po obdržení faktury mi do 14-ti dnů škodu proplatí.Místo toho mi přišel dopis,že škodu odkládají.Z toho vyplývá,že ČPP je jen další šmejd.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

6. 4. 2018 8:58 | Jakub Melzoch

Dobrý den, ČPP jsem kontaktoval jakožto pojišťovnu viníka, který mi rozbil čelní sklo. Přestože jsem dodal veškerou dokumentaci včetně kamerového záznamu, pojišťovna stále čeká na vyjádření viníka a to už 7 měsíců (od září 2017) a odmítá škodnou událost uzavřít.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

4. 4. 2018 0:46 | Xxx

Dobrý večer, mohu se zeptat jak to dopadlo. Dostal jsem se do stejného problému. Je to teprve v šetření z mé strany. Děkuji za Odpověď L.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Tereza 15. 12. 2016 13:41)

1. 2. 2018 16:35 | Miroslav Macek

Dobrý den po druhém spálení s tímto subjektem důrazně nedoporučuji teda pokud nepotřebujete vyhodit peníze do vzduchu nebo někoho nakrmit jsou to zloději pokud platíte tak je vše v pořádku jen po nich nechťejte ňeco uhradit a pozor na malinká písmena ty jsou pro ně nejdůležitější
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

1. 2. 2018 10:45 | 123

Také se bohužel musím přidat a rozhodně nedoporučuji ČPP. Délky šetření škody jsou extrémně dlouhé. Na odpověď na jakkýkoliv dotaz čekáte několik dní, třeba i týden. Mojí škodu řeší, už více jak 14 dní bez jakkékoliv informace. Ubohé služby
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

25. 1. 2018 12:01 | Iveta

Rozhodně NEDOPORUČUJI ČPP. Mám též špatné zkušenosti. 10 let platím řádně pojistné na nemovitost. Při poslední vichřici došlo k poškození střešní krytiny. Pojistné plnění bylo zamítnuto z důvodu "střecha je stará". Došlo k pojistnému podvodu z jejich strany, jelikož si nechali platit pojistné a již dopředu věděli, že z důvodu stáří, v případě škodní události, k plnění nikdy nedojde. Barbarství a pojišťovna vesele okrádá lidi dál!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+10
Líbí
Nelíbí

15. 1. 2018 13:08 | Jan

Pridavam se k negativnim zkusenostem s CPP. Tentokrat u pojisteni ze zodpovednosti vuci zamestnavateli. Zamestnavatel po prvni negativni zkusenosti menil smlouvu, aby pokryla autonehodu, resp. poskozeni vozidla pri vykonu prace. Protoze v puvodni, ikdyz jsme to vyzadovali to tam nebylo, podle CPP. Rok na to stejna situace, tak jdeme s klidem nahlasit skodni udalost a opet zamitnuto... A stejna odpoved. Podle vse se zmenilo jen to, ze CPP za upravu smlouvy uctovala cca 30 000Kc. Urcite tedy nedoporucuji.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

23. 11. 2017 17:30 | jaroslav

Od roku 2011 mám u České podnikatelské pojišťovny Autopojištění Combi Plus (povinné ručení + havarijní pojištění). Pak mi přišel dopis, že pojištění ruší (využívají zákonem danou možnost). Udělali to skoro okamžitě po pojistné události (vandalismus). Je to od nich sprosté jednání. Vysvětlovali mi, že za moje auto už zaplatili příliš (měl jsem již dříve více pojistných událostí).
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

25. 10. 2017 12:26 | Lucie

CPP . Po tom, co mi za úraz dcery vyplatili jen dvě třetiny nemocenske, jsem odešla k jiné pojišťovně. Ve výpovědi jsem jasně napsala,že si nepřeji byt CPP kontaktovana ani písemně ani telefonicky a tak mi agent zazvonil přímo u dveří. Začal mě přesvědčovat jakou dělám chybu atd. A když jsem se nedala ukecat,tak mi tak vyskrabal žaludek,že je to nefér a kdesi cosi, že jsem si připadala jako ten největší zloduch....
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

22. 9. 2017 10:54 | Jaroslav studenka

Dobry den pojistovna čpp jiz nikdy vice ted davam vypoved a budu rad pokud se ste pojistovny dostanu mam zde povinne ruceni a pojisten dum domacnost proste komplet bojim se abych nemel zadnou pojistnou udalos a nemusel jse na tuto pojistovnu obratit proc jeto jasne pojistovna nechce proplacet skody a kdyz tak vas okradou a nez vas okradou tak vam ale poradne celou tu dobu nez to uzavrou a neco malo vam zaplati vam krasne zneprijemni zivot zadne zatani nezajem zamestnanci vubec nepracuji mobilni technik nema cas 14 dni nez prijde je normalni doba a co by klient chtel arogance nesympatie nezajem ja jsem ja a klient musi drzet hubu klienske centrum nezajem o klienta likvidator nema cas tyden neni pak po tydnu je ale nema cas pak zase je nemocny takze 14 dni neni akdyz se to tahne 3 mesice a likvidator to dava dohromady a chceto uzavrit nemuze ma radnou dovolenou a aby se nereklo posle vam malou zalohu a jde na 14 dni na dovolenou stiznosti nemaj ucinek co vlastne klient chce vzdyt dostal aspon nakou zalohu a kdyz si chce stezovat nejsou kompetetni dat na dane vysi mista dat telefony emaili a podobne nikdo se svama nebavi nezajem jiz 4 mesice cekam na banalni pojistnou udalost k plneni pojistneho a zatim stale nic minulem vyroci jsem podal vypoved ktera se stratila ikdyz jsem dostal potvrzeni ze email prevzali a tak jsem dostal jeste pokutu penalizaci 160 kc za pozni zaplaceni a teklamace nebyla uznana takze musim na postu a poslat to doporucene s dodejkou abych se teto pojistovny zbavil jaroslav studenka
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

11. 8. 2017 20:40 | Ef

Nejhorší pojišťovna ta trhu. Jen samé problémy, nehorázné jednání, neplní smlouvy atd. Lháři, podvodníci, jestli chcete mít klid a ušetřit, tak pryč od této pojišťovny a nikdy se k ní nevracet. Zřejmě je tak dobrá pro pár podnikavců dle názvu .......
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Lukáš 14. 07. 2014 11:12)

3. 4. 2017 12:17 | Olda

Dobrý den, a jak to tedy dopadlo?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Jája 12. 10. 2015 13:36)

15. 12. 2016 13:41 | Tereza

Nejhorší pojišťovna!!!
Měla jsem autonehodu, řidič co jí zapříčinil měl pojistku právě u této podnikatelské poji´šťovny, všechno jsme nahlásili, technik škodu na mém vozidle ohodnotil zhruba na 20-25000, za tři měsíce mně přišlo vyrozumění, že nic nedostanu, protože prý nemám fotografie z místa nehody, atd....Ze zákona nemusíte mít fotky z místa činu ani nemusíte volat policii. Za nic nemůžu, nehodu jsem nezavinila a opravu na svém vozu si musím zaplatit ze svých peněz. Odvolala jsem se přes advokáta a dnes mi přišlo, že to přezkoumali a stejně mi nic nedají, nevim jak to zkoumali, nikdo se mi za celou dobu neozval, vše dávám k soudu a uvidím, s čím vyrukují u soudu. Možná tahle pojišťovna patří k levnějším, ale pak vám nic nedají!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 87 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  8 434 173 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK