Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Další příspěvky v diskuzi (celkem 143 komentářů)

29. 5. 2020 7:04 | brňák

To je pravda vyměnit lidi by to chtělo. V Brně na jedné pobočce lítá pes a obtěžuje zákazníky a když jsem hlásil bouračku ženská z přepážky si tam prodávala nějaký pletení. Fakt síla.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2020 5:26 | Věra

Je to banda zlodějů, za 10 dní pojištění vozidla z důvodu přejetí z autobazaru a nějaké formality tak z celkové částky 3600,-Kč naúčtováno 322,-Kč. Jednání na zákaznické lince také katastrofa. Určitě tuto pojišťovnu nedoporučuji.
0
+-

8. 5. 2020 9:35 | V. K.

Absolutně nejhorší pojišťovna s jakou jsme se setkali. Manžel x měsíců léčil zranění a přesto, že právě pro tyto případy se hlavně pojištoval, nedostal ani korunu. Rozhodli jsme se smlouvu vypovědět a to byl taky zážitek. Dnes byla smlouva po 3 měsících stupidit konečně ukončena a ty bestie si naúčtovaly ještě 500,- za ukončení smlouvy. Tohle je opravdu instituce na kterou je nejlepší se z vysoka ??????.
0
+-

8. 5. 2020 9:33 | Michal

ČPP je parodie na pojišťovnu, jenom obírají lidí o peníze.Uz nikdy více nebrat!!
0
+-

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2020 8:19 | Petr

nalákají klienta na nejnižší povinné ručení.. ale.. :D jakmile uběhne rok, zvednou vám pojištění tak, že se vlastně dostanete na cenu u jiných pojišťoven.. já jen trnu, o kolik to zase příští rok zvednou, jestli o 5 nebo 7 tisíc.. raději si vyberte dražší, ale férovější společnost.. jo a samozřejmě jsem neměl jedinou škodní událost.. :)
+1
+-

31. 3. 2020 9:24 | Libor

NEBRAT!!!! Pokud celé roky platíte, je to v pořádku. Jakmile mají zaplatit vzniklou škodu, kroutí se jako hadi a hledají důvody proč nezaplatit. Zrušil jsem obratem všechny čtyři smlouvy! JIŽ NIKDY VÍCE ČPP.
+1
+-

26. 3. 2020 18:20 | Petr

Od 11.3 čekam na vyplaceni skody kterou způsobil jejich opily klijent v pondělí 24.3 mi rekli ze jsem jim nedodal potrebne dokumenty ale ty jsem podal prave 11.3 na pobocku dnes mi bylo receno ze to bude trvat jeste tak 10 dnu je to nejhorsi pojišťovna
+2
+-

13. 3. 2020 12:34 | Jan

Nejhorší pojišťovna ,když má plnit má na všechno čas a snaží se prodlužovat plnění nebo nalezne kličku v plnění !!! Lidi nedávejte si životní pojištění nebo ji včas ukončete .
+1
+-

10. 3. 2020 11:19 | Lucie Šabíková

Česká podnikatelská pojišťovna - nedoporučuji Na výpověď pojistné smlouvy kvůli prodeji skútru zaslanou doporučeně nereagují a po více než měsíci posílají výhružný mail s upomínkou o roční pojistné a s penále. Tak doufám, že jim těch pár korun za negativní reklamu stálo../
+1
+-

28. 2. 2020 9:08 | pavel

Katastrofa. Zapomněli (!?) odeslat předpis pojistného na další rok. Než to poslali, uběhla lhůta, ve které je možno vypovědět. A úplně náhodou jsou pro tento rok víc než 2x dražší, než ostatní. Mluvit s operátorem? … Absolutní ztráta času - mele pořád dokola. Hnus a podvod. Nikdy víc.
+3
+-

18. 2. 2020 14:33 | Adam

Kraceni pojistneho plneni, nedodrzovani terminu, nekomunikace...jdeme k soudu.
+3
+-

1. 2. 2020 9:24 | Helena

Bohužel, jsme si nepřečetli recenze na ČPP před uzavřením pov.ruceni. Varují všechny potenciální klienty! Než smlouvu podepište, raději si to dobře promyslete a nejlépe za pomoci Advokátní kanceláře. NEDOPORUCUJI Vše co se zde píše o něčem svědčí
+1
+-

13. 1. 2020 22:19

Taky špatná zkušenost, 5 měsíců řeším ukončaní smlouvy, stálo mne to zatím navíc 1045,-Kč a ještě to nekončí, protože není možné z nich dostat potvrzení ukončení smlouvy. Komunikace velmi špatná, protichůdné informace. Nedoporučuji!
+1
+-

13. 12. 2019 14:13 | Povinné ručení

Také mám s touto pojišťovnou špatnou zkušenost, takže pojištění si nesjednávat a raději jít ke konkurenci.
+2
+-

25. 11. 2019 15:00

1. Pobyt s dcerou v nemocnici nejsou účelně vynaložené náklady, ale spíše takový bonus pro Vaší dceru. Jinými slovy, nejedná se o nic nezbytného, co jste musela zaplatit pro vyřešení škod z nehody, a proto to pojišťovna na 99% neuhradí - má na to i oporu v zákoně. 2. Pojišťovna nemá povinnost vše ověřovat a sama šetřit (volat do nemocnice apod). Tato povinnost je na straně poškozeného. Vy jako poškozená tedy musíte pojišťovně prokázat, že jste uhradila poplatek 90Kč za ošetření v nemocnici v souvislosti s nehodou. 3. Opravdu si myslíte, že tohle rozhoduje likvidátorka? Klasický mýtus. V pojišťovně je vše tak vázané metodikou, že pokud Vám likvidátorka něco nechce proplatit, tak to má na 99% schválené nadřízenými, kteří škody revidují. Tj. kdyby něco vyplatila "špatně", ani by jí to neprošlo a revize by škodu vrátila. Řešení? Zkusit se odvolat přímo k nadřízeným (jména v dopise - email ve formátu "jméno.přijímení@cpp.cz") nebo soudně. V případě soudního řešení si však bez emocí 100ˇověřte, zda má Vás požadavek oporu v zákoně. Pokud nemá a pojišťovna by spor vyhrála, tak hradíte i náklady za právníka, soudní řízení atd. Je bohužel mnoho případů, kdy si klient nebo poškozený najal právníka v domnění, že je zákon na jeho straně a pojišťovna "podvádí". jenže pak se zjistilo, že pojišťovna všechny předpisy dodržela a chyba (nebo nevědomost) je na straně poškozeného, který pak platil desetitisíce za prohraný soudní spor...
0
+-

Zobrazit celé vlákno

18. 10. 2019 10:56

211 351 423 ... 211 351 452
0
+-

Zobrazit celé vlákno

8. 10. 2019 18:26

Dobrý den, já taktéž s nimi řeším dopravní nehodu, kterou mi způsobil jejich klient. Jejich jednání a arogance už opravdu přesahuje všechny meze. Nehoda se nám stala 100 km od našeho domova, kde jsme měli sebou i dceru, která musela zůstat v nemocnici. Jelikož jí bylo 9 let, v šoku z nehody, 100 km od domova a pojišťovna mi napsala že neproplatí částku za doprovod v nemocnici. Od 6ti let pokud chcete zůstat s dítětem v nemocnici, tak se platí 200 Kč/den. Dále zaplatila jsem 90Kč za ošetření v nemocnici, nedali mi lísteček, což jsem jim psala, že mi ho nedali, tak at si to ověří. Ale přece, ze zákona je to poplatek, který se uhradit musí, jinak Vás neošetří (pokud neni hospitalizace). Tak snad ani není žádné potvrzení třeba. A další a další...Mé vzniklé náklady jsou okolo 47tisíc a začínám toho mít s paní likvidátorkou opravdu dost. Jak říkáte, nikdo se nechce obohatit ale chci jen zpět peníze, které jsem, ne vlastní vinou musela vynaložit. Pokud se paní likvidátorka nezcentruje, budu to vymahat soudně. Opravdu už mě to nebaví. Bohužel teda poškozený je na tom podstatně hůře než viník, což je velice smutné.
+2
+-

Zobrazit celé vlákno

7. 10. 2019 8:01 | .....

Prosím vás máte někdo zkušenost kde najdu kontakt na vedoucí oddělení likvidátora škody ? Děkuji
-2
+-

27. 9. 2019 9:03 | Tyna

Držíme pěsti , a doufám že vše dopadlo ve váš prospěch, my jsme po odvolání které nám zamítli, (ve skutečnosti nám poslali stejné znění e-mailu, jako když nám oznámili důvod výše pojistného plnění jen dodali větu z důvodu Vašeho odvolání proti výpočtu ....... jinak se v e-mailu nic nezměnilo, žádná reakce na naše podrobné odvolání) předali jsem právníkovi.
+4
+-

Zobrazit celé vlákno

26. 9. 2019 15:04 | Tomáš

Už nikdy více. Při ukončení smlouvy si naúčtují náklady na případné vymáhání. Tím vám nepřímo sdělují,že jste zloděj. NEDOPORUČUJI.
+2
+-

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  12 239 891 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2020

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Články na Heroine.cz

„Chceme vidět svět ve všech barvách,“ říkají vydavatelé knižních reportáží Absyntu

„Chceme vidět svět ve všech barvách,“ říkají vydavatelé knižních reportáží Absyntu

Vracím se dnes večer z Angoly, která právě jen těsně ubránila život svého prezidenta i...více

Udělají vás psychedelika lepším rodičem? Mikrodávkují matky i manažeři

Udělají vás psychedelika lepším rodičem? Mikrodávkují matky i manažeři

Britské mámy sahají po překvapivém prostředku, jak si ulevit. Je mikrodávkování psychedelik...více

Vít Samek Na vlastní otvor 2. Vyšetření karpálního tunelu

Vít Samek Na vlastní otvor 2. Vyšetření karpálního tunelu

Dneska se podíváme na otravnou diagnózu, kterou si mohou uhnat jak kancelářské krysy,...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Mertlík

exministr a ekonom

Tomáš Březina

podnikatel, Best

Pavel Mertlík
ÚSPĚŠNOST
75,00 %

z 8 duelů
Tomáš Březina
ÚSPĚŠNOST
33,33 %

z 6 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.