Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Allianz pojišťovna, a.s.

Kontakty

AdresaKe Štvanici 656/3Praha 8186 00
Telefon241 170 000
Infolinka800 170 000
Emailinfo@allianz.cz
Web

Další Informace

IČO47115971

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Allianz pojišťovna, a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem allianz pojišťovna, allianz pojišťovna, a.s.

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

10. 8. 2017 | Monika Hájková | 2 komentáře

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

Kdo chce jezdit autem, neobejde se bez povinného ručení. Na kolik pojistka přijde a na co si dát pozor? Peníze.cz přináší porovnání online cen povinného ručení.

Finanční produkt roku 2011. Nová soutěž má vítěze

31. 1. 2012 | Zdeněk Bubák | 3 komentáře

Finanční produkt roku 2011. Nová soutěž má vítěze

Známe všech pět vítězů prvního ročníku nové soutěže Finanční produkt roku. Soutěžilo se v kategoriích běžný účet, spořicí účet, půjčka, hypotéka a investiční životní pojištění. Vyhlášení je právě dnes!

Nástrahy životního pojištění. Smrt si nevybírá, pojišťovny ano

14. 4. 2011 | Dušan Šídlo | 20 komentářů

Nástrahy životního pojištění. Smrt si nevybírá, pojišťovny ano

Smrt – nejkratší jméno z těch opravdu podstatných, jev zcela zřejmý a nezpochybnitelný. Ne však pro pojišťovny. Pokud se domníváte, že životní pojištění kryje jakoukoliv ztrátu života, nahlédněte do pojistných podmínek!

Od životního pojištění Allianz BONUSinvest pojištění nečekejte

29. 3. 2010 | František Mašek | 6 komentářů

Od životního pojištění Allianz BONUSinvest pojištění nečekejte

Nové investiční životní pojištění Allianz BONUSinvest je zaměřeno hlavně investičně. Pojistná ochrana rizika smrti úrazem se odvíjí od výše zaplaceného pojistného. Informací pro investory ovšem pojišťovna poskytuje málo. Dali jsme mu dvě hvězdičky.

Soukromé pojištění v nemoci čeká revoluce

30. 6. 2008 | Eva Sovová | 5 komentářů

Soukromé pojištění v nemoci čeká revoluce

Regulační poplatky ve zdravotnictví mění chování lidí. Až dvojnásobně roste v Česku zájem o soukromé pojistky zdraví. Pojišťovny očekávají, že reforma ve zdravotnictví přinese v prodeji těchto pojistek revoluci, a chystají další novinky.

Kdo se musí pojistit proti ekologické havárii

2. 6. 2008 | Eva Sovová

Kdo se musí pojistit proti ekologické havárii

Podnikatelé, kteří mohou ohrozit svou činností životní prostředí a způsobit ekologickou škodu, se budou muset do počátku roku 2013 povinně pojistit. Některé pojišťovny začínají nové produkty chystat. Česká pojišťovna již ekologické pojistky nabízí.

Allianz pojišťovna, a.s. - Zkušenosti

13. 3. 2018 13:35 | Václav

Vyřízení škodní události za pár tisíc Kč trvá více než 3 týdny. Na infolince mi bylo řečeno, že většinou vyřizují do 3 dní. Několikrát jsem musel do pojišťovny volat a dotazovat se na stav. Nejvíce mě rozesmálo, když mi cca po 16 dnech volal likvidátor, že právě dostal událost k vyřízení. Špatná zkušenost...
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

3. 3. 2018 17:44 | Milan

Nejhorší pojišťovna v ČR. Nechápu lidi, kteří se k těmto podvodníkům upíší. Zkušenosti raději bez komentáře. Jelikož by se jednalo o samé vulgarismy.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

20. 2. 2018 23:35

Tak pojišťovna Allianz nakonec vynesla verdikt nad mou nehodou, sice jí trvalo měsíc než se dopočítala, ale zato mi zaplatí za náš vůz tolik , že si možná čtřčtvrtě koupíme a aby toho nebylo málo tak musíme zaplatit za půjčené auto po dobu vyřízení pojistné události 32.000,-. Co z toho plyne, POKUD POJEDETE KOLEM NEHODY PŘIDEJTE PLYN !! NEZASTAVUJTE A NEPOMÁHEJTE!!VŮBEC SE TO NEVYPLÁCÍ BA NAOPAK BUDETE PO ZÁSLUZE POTRESTÁNI. A NEVOLEJTE POMOC O KUS DÁL BUDOU STÁT Z FIRMY POMÁHAT A CHRÁNIT A DAJÍ VÁM POKUTU ZA TELEFONOVÁNÍ A KDYŽ JIM ŘEKNETE ŽE VOLÁTE POMOC,RADĚJI NEMYSLET. NO TAK TEN ADRENALINOVEJ ZÁŽITEK MĚ STÁL TAK KILO, DOVEDU SI PŘEDSTAVIT TROCHU JINÉ ZÁŽITKY ZA TYHLE PRACHY. TOHLE ASI FUNGUJE JEN V ČR, A TEN TYP Z ALLIANZ BUDE MÍT PRÉMIJE JAK SE MNOU VYJEB........???????????? PŘEJI VŠEM,AŤ DO NICH NENARAZÍ POJIŠTĚNEC ALLIANZ. MOŽNÁ JINÉ POJIŠŤOVNY FUNGUJÍ STEJNĚ TO NEVÍM, ALE VÍM,ŽE JIŽ NIKDY NEZASTAVÍM NA POMOC OSTATNÍM.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Vladimír Mauler 05. 12. 2017 15:04)

20. 2. 2018 0:08 | pojistovaci makler

Po dnesku koncim s pojistovnou ALLIANZ!!! S klientem jsme u ALLIANZ pred dvema lety uzavreli zivotni pojisteni Mercury, ktere nemelo zadnou sporici slozku, jen rizika zamerena na uraz - tedy Denni odskodne (500Kč/den) a Trvale nasledky urazu(500.OOOKc). Po dvou letech si klient zlomil zebra a tak jsme zadali plneni z Denniho odskodneho. Pojistovna CPP, a.s. vyplatila plneni do 14dnu po dolozeni formulare, avsak ALLIANZ si najednou vyzadala potvrzeni o prijmu, pritom pri sjednavani pojistky ji prijem klient nezajimal! Klient je jednatel ve sve vlastni firme, tedy ma prijem nastaveny na minimalni mzdu a ALLIANZ se odkazuje na svoje tabulky, podle kterych by klientovi vyplatila jen cca 100Kc/den, pritom ho cele dva roky nechala platit pojistne odpovidajici castce 500Kc/den. Jsou to podvodnici, kteri nechteji plnit a jen tahaji z lidi penize, ALLIANZ uz nikdy!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

20. 1. 2018 23:15 | radek

Úrazové pojištění : jsem pojištěn se synem. Syn 5 let, při hraní si zlomil klíční kost, vše vyřízeno přes www stránky, odeslány naskenované zprávy, popsána událost. Nikdo z pojišťovny se neozval, nic nechtěli doložit, jen pípnul telefon, že došly peníze na účet. Za týden přišel dopis, že pojistku akceptují a vyplácejí. Zatím jen chvála. Teď tržná rána - rozmlácené koleno, šití - snad průběh bude obdobný
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

22. 12. 2017 9:47 | Pepa

Také mám velice špatnou zkušenost s Allianz pojišťovnou. Oprava čelního skla, byla šílenost. V jejich smluvním servise stála oprava více než jsme měl limit. Když jsem si ověřoval kolik stojí oprava jinde, bylo to o třetinu méně. Na jejich infolince mi k tomu nikdo nebyl schopen nic říci. Hrůza a děs. Rychle pryč.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

8. 12. 2017 13:55 | Oli

Pojistil jsem se na úraz. V práci jsem si vymkl rameno a poškodil vazy. Po doléčení mi rameno příliš nefunguje. Pojistka takovouto věc nekryje. Oceňovací tabulky dostanete až po vyhrožování. Na webu není vše zveřejněno a tak si mohou s všeobecnými podmínkami a oceňovacími tabulkami dělat, co se jim zlíbí. Fuj. Ruším pojistku a peníze dám raději do dětí.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

5. 12. 2017 15:04 | Vladimír Mauler

Také bych se rád podělil o špatnou zkušenost s pojišťovnou Allianz, podobně jako v příspěvku NE ALLIANZ. Koncem srpna tohoto roku jsem navštívil pobočku s žádostí o zrušení povinného ručení k datu konce smlouvy 7.10. Obchodním zástupcem jsem byl ujištěn, že jsem všechny podmínky splnil. Proto jsem toto bral jako řádné ukončení smlouvy. (Dokonce mi následující měsíc volali, jak jsem si mohl dovolit přejít k výhodnějšímu produktu u jiné pojišťovny, vždyť je samozřejmé, že se každý rok musí částka navyšovat.) Nyní mi byla doručena upomínka za nezaplacení pojistného, protože pojistka byla "řádně" ukončena až 1.12. Na infolince mi zdělili, že se s tím nedá nic dělat a naznačili, že pokud nezaplatím, postoupí pohledávku společnosti. ALLIANZ důrazně nedoporučuji!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

20. 11. 2017 15:35 | Jaromír Rapant

NEDOPORUČUJI!!!Pozor na AUTOPOJIŠTĚNÍ 2015 - Při havarijním pojištění neplatí, že máte vždy automaticky odtah nepojízdného automobilu ZDARMA, jak je uváděno v pojistných podmínkách.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

9. 11. 2017 17:52 | Hanka

NEDOPORUČUJI!!!!!Mam od nich pojisteni majetku,po vichrici nam odlitla strecha a dva mesice uz vyrizuji nasi pohledavku. Hlavne ty jejich kecy jak vse rychle vyridi. To urcite,jen kecy
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

2. 10. 2017 15:42 | Dan

NEDOPORUCUJI!! dostal jsem dvakrat stejny exekucni prilkaz bez zadneho oznameni pred tim. prodal jsem auto v dubnu a smlouvu jsem mel s allianzem do kvetna. kdy jsem zaviral smlouvu nikdo nic ohledne toho nerek. pak proste na datovou schranku jsem dostal dopis ze mam zaplatit 14 tisic.
Nejhorsi zkusenost co jsem mel
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

25. 9. 2017 14:27 | Jan

Nedoporučuji uzavírat asi žádnou pojistku s touto institucí. Po radě makléřky připojištěny elektrospotřebiče a elektromotory (čerpadla). "no jestli máte čerpadlo na vrt ve studně, tak to je přesně ono, co byste měli mít pro případ, že by se s čerpadlem něco stalo". A po 5ti letech bezeškodního průběhu se stalo....Díky opakovaným výpadkům elektrického proudu v obci (nahození a vyhození třeba 5x za sebou během 3 minut) čerpadlo odkráčelo do věčných lovišť - zřejmě selhala pojistka běhu naprázdno. Zprávu elektrikáře, který čerpadlo vyndal, proměřil ohledal a vyměnil (protože bez vody se nedá být) Allianz po 1,5 měsíci odmítla odmítla akceptovat s tím, že spálené čerpadlo pro ně není likvidní událost a máme si opatřit posudek, proč selhala pojistka, jinak nemáme na plnění nárok. Tak jen pro případ, že byste této partě při slibování plnění uvěřili a jejich argumenty, proč připojistit to, či ono, se vám zdály logické, raději to nedělejte. Vždy se najde důvod, proč neposkytnout plnění.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

9. 8. 2017 12:46 | Marcela

No děs a hrůza!!! Po dlouhé době jsem se zase naštvala.. chtěla jsem nahlásit pojistnou událost z odpovědnosti a první co bylo na mě jakože milí pan :( promluvil bylo ze mě samozřejmě upozornil abych mluvila pravdu,protože můžu být odsouzena až na 8let!!!Podotýkám že vlastně ani ještě pořádně nevěděl co se vůbec stálo!!! Já jsem byla úplně vytocena z takového přístupu !Mám tam pojištění majete dům ,a všechno pro.me důležité dny jsem nic s nimi neresila a teď se vlastně jedná skoro o banalitu a mám velké obavy co kdyby šlo o majetek ,který není malý!!! Hned jak budu mít více času a to hned příští týden vše s touhle pojišťovnou zrušíme a už nikdy víc!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

23. 7. 2017 21:24 | Jan

Prosím odpovězte mi.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Hendrik 03. 02. 2017 00:39)

8. 7. 2017 14:39 | Čeněk Šlachta

Naprosto zbytečná a drzá pojišťovna, nedávno mě naboural pošťák a způsobil mi totální škodu, na vyplacení čekám už dlouho, žádné vyjádření, kontakt se mnou, nic... Jsem naprosto vytočený. Auto mi půjčili na 5 dní, což mi moc nepomohlo. UvažujU, že se stavím na pobočku a trošku je popoženu. 95 % pojišťoven takové věci řeší kolem 14 dní, nechápu, co jim tak dlouho trvá. Hnus.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 68 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  8 111 046 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK