Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Allianz pojišťovna, a.s.

Kontakty

AdresaKe Štvanici 656/3Praha 8186 00
Telefon241 170 000
Infolinka800 170 000
Emailinfo@allianz.cz
Web

Další Informace

IČO47115971

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Allianz pojišťovna, a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem allianz pojišťovna, allianz pojišťovna, a.s.

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

10. 8. 2017 | Monika Veselíková | 2 komentáře

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

Kdo chce jezdit autem, neobejde se bez povinného ručení. Na kolik pojistka přijde a na co si dát pozor? Peníze.cz přináší porovnání online cen povinného ručení.

Finanční produkt roku 2011. Nová soutěž má vítěze

31. 1. 2012 | Zdeněk Bubák | 3 komentáře

Finanční produkt roku 2011. Nová soutěž má vítěze

Známe všech pět vítězů prvního ročníku nové soutěže Finanční produkt roku. Soutěžilo se v kategoriích běžný účet, spořicí účet, půjčka, hypotéka a investiční životní pojištění. Vyhlášení je právě dnes!

Nástrahy životního pojištění. Smrt si nevybírá, pojišťovny ano

14. 4. 2011 | Dušan Šídlo | 20 komentářů

Nástrahy životního pojištění. Smrt si nevybírá, pojišťovny ano

Smrt – nejkratší jméno z těch opravdu podstatných, jev zcela zřejmý a nezpochybnitelný. Ne však pro pojišťovny. Pokud se domníváte, že životní pojištění kryje jakoukoliv ztrátu života, nahlédněte do pojistných podmínek!

Od životního pojištění Allianz BONUSinvest pojištění nečekejte

29. 3. 2010 | František Mašek | 6 komentářů

Od životního pojištění Allianz BONUSinvest pojištění nečekejte

Nové investiční životní pojištění Allianz BONUSinvest je zaměřeno hlavně investičně. Pojistná ochrana rizika smrti úrazem se odvíjí od výše zaplaceného pojistného. Informací pro investory ovšem pojišťovna poskytuje málo. Dali jsme mu dvě hvězdičky.

Soukromé pojištění v nemoci čeká revoluce

30. 6. 2008 | Eva Sovová | 5 komentářů

Soukromé pojištění v nemoci čeká revoluce

Regulační poplatky ve zdravotnictví mění chování lidí. Až dvojnásobně roste v Česku zájem o soukromé pojistky zdraví. Pojišťovny očekávají, že reforma ve zdravotnictví přinese v prodeji těchto pojistek revoluci, a chystají další novinky.

Kdo se musí pojistit proti ekologické havárii

2. 6. 2008 | Eva Sovová

Kdo se musí pojistit proti ekologické havárii

Podnikatelé, kteří mohou ohrozit svou činností životní prostředí a způsobit ekologickou škodu, se budou muset do počátku roku 2013 povinně pojistit. Některé pojišťovny začínají nové produkty chystat. Česká pojišťovna již ekologické pojistky nabízí.

Allianz pojišťovna, a.s. - Zkušenosti

12. 10. 2018 6:52 | Lenka

s pojišťovnou mám dobré zkušenosti máme pojištění domu exklusiv ,řešili jsme rozbité okno v zimní zahradě ,vše jsme řešili po netu nahlášení odeslání fotek ,pak oprava sklenářstvím v naší blízkosti,vyřešeno v krátké době nemohu si stěžovat
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

23. 9. 2018 18:55 | Nela B.

Již 2 měsíce čekám na zpracování pojistné události. Několikrát jsem psala emaily a telefonovala, ale reakce veškerá žádná. Po telefonu byli sice vstřícní, ale buď mi řekli, že daný problém zpracovává kolega, který je mimo kancelář a ozve se mi a nebo jim spadl systém a nemohli mi sdělit podrobnosti a podobně. Nechovají vůči zákazníkovi respekt, nestojíte jim ani o odpověď v emailové komunikaci. Nevzbudili ve mě důvěru, že za zaplacené služby zákazník dostane, co bylo ve smlouvě sjednáno. Příště se obrátím na jinou pojišťovnu. Rozumím tomu, že v létě mají pojistných událostí mnoho, ale není problémem zákazníků, že mají málo zaměstnanců a polovinu na dovolené. Najměte si např. brigádníky, umožněte studentům přes léto pracovat. Jednou nabízíte nějaké služby a tak se podle toho máte chovat.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

29. 8. 2018 16:58 | Denisa Stará

Řešila jsem podobný problém. Při hledání pomoci jsem narazila na stránku Pomoc poškozeným, kde jsem vyplnila jejich webový formulář na www.pomocposkozenym.cz a popsala danou situaci. Posoudili to a šli do toho se mnou a dobře to dopadlo. Naúčtovali si pouze 20 % provizi z vysouzené částky. V případě neúspěchu garantují své služby zdarma a to i včetně soudních poplatků. Doporučuju všema deseti. :)
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Nikol 10. 08. 2018 22:47)

29. 8. 2018 16:55 | Ota Krátký

Bože, to je strašný. Co využít právních služeb a předat to odborníkům???
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 20. 02. 2018 23:35)

10. 8. 2018 22:47 | Nikol

Také přidávám špatnou zkušenost, zazidila jsem si cestovní pojištění, když jsem jela do Anglie, ve smlouvě bylo, že při zmeskni spoje, nenaastoupeni na cestu dostanu odškodnění, Musela jsem si koupit novou jizdenku za tři tisíce, když jsem zažádala o proplacení výloh, jen se mi vysmáli. Už bych se nikdy u této pojišťovny nepojistila, fujfuj
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

7. 8. 2018 20:28

NEDOPORUČUJI TUTO POJIŠŤOVNU. Povinné ručení s klidem doúčtují na dvojnásobnou výši a to jen proto, že klient překročil nastavený počet ujetých km za rok. Kdo ví, jak bude celý rok jezdit? Přitom k žádné škodní události za celý rok nedošlo. Měly by spíš zvýšit bonus za bezškodní průběh a ne doúčtovat dodatečně pojistné ve výši 40 % navíc !
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

26. 7. 2018 16:22 | xxx

nedoprucuji ani nikomu tuhle pojistovnu do kud jim platite nic jakmile neco potrebujete spatny neochotny a snazi se vas pokutovat kdyz od nich odejdete za vselijaky nezmysly co si tam navysleji nejhorsi pojistovna jakou zmam nikdy vic allianaz
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

27. 6. 2018 16:00 | KAM.

KLIENT PŘI SJEDNÁNÍ UVÁDÍ JAKÝ MÁ PŘÍJEM A POJIŠŤOVNA MU PODLE TOHO NASTAVÍ POJIŠTĚNÍ. POKUD SE POZDĚJI KLIENTOVI NĚCO STANE TAK CHCE POJIŠŤOVNA DOLOŽIT TUTO INFORMACI. POKUD KLIENT PODAL NEPRAVDIVOU INFORMACI TAK MŮŽE BÝT RÁD ZE BYLA JEN SNÍŽENA A NEBYLA HNED NEPLNĚNA
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (pojistovaci makler 20. 02. 2018 00:08)

27. 6. 2018 15:15 | KAMILA

VY JSTE SI ALE NEMUSEL SJEDNÁVAT SMLUVNÍ SERVIS A TÍM MÍT OD ALLIANZ NA POJISTKU SLEVU 10%. TO JSTE SE ROZHODL SÁM A TÍM SE ZAVÁZAL K VYUŽITÍ TOHOTO SERVISU
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Pepa 22. 12. 2017 09:47)

22. 5. 2018 14:01 | Radek Sirl

Sjednal jsem si cestovni pojisteni Allianz. Uz drive jsem mel u teto pojistovny sjednane urazove pojisteni, ktere jsem pozdeji zrusil. Tohle cestovni pojisteni jsem sjednaval pres jejich info linku Allianz a posleze komunikoval i emailem. Tesne pred sjednanim mi jejich pracovnice sdelila, ze maji s cestovnim pojistenim problem, ze maji moje stare udaje viz.mobil a email (ja uz s nimi komunikoval s mym novym emailem), vse jsem jim teda nahlasil a poprosil o zaregistrovani zmeny a zda-li cestovni pojisteni je tedy v poradku. Dotazu ani po opakovanych upominkach jsem se od nich uz bohuzel nedockal, tak jsem pojisteni zaplatil. Prijde mi od teto pojistovny nefer, jako by si nechali zadni vratka, kdyby se nahodou neco stalo, at maji argument nic pripadne nevyplatit, nebo nevim jak si to vylozit, nejspis u nich delaji neschopni lide, a to doslova! Stacilo mi jen potvrdit platnost pojisteni predem, kdyz jsem si uz neco sjednal, tak je to od nich podraz, darebaci!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Václav Šindelář 12. 02. 2014 21:19)

7. 5. 2018 10:01 | Miloš

Allianz již nikdy více. Na investičním životním pojištění mám uložené peníze již 10 rok. I přes změnu investiční taktiky do fondu Jistota jsem celkem zatím přišel o cca 35 000 Kč naspořených v tomto ústavu a stále přicházím o další a další peníze. Evidentně zde neumějí investovat či je tato činnost vůbec nezajímá. Odcházím a ruším veškeré kontakty s touto společností.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

5. 5. 2018 17:21 | Milada Kubešová

Máte prosím někdo zkušenost s prodlouženou zárukou na zakoupený spotřebič sjednanou přímo v obchodě formou pojištění u této pojištovny?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

11. 4. 2018 0:36 | venca

Nedávno jsem jel svým autem domů. Přede mnou jelo jedíné auto a v protisměru nic nejelo. Ve chvilce odletěl z vozidla přede mnou kámen a rozbil mě přední sklo. Řidiče jsem vyblikal a vytroubil. Sepsali jsme společně škodní událost a odjeli jsme. Po příjezdu domů jsem volal na pojištovnu Allian, u které byl viník pojištěn. Operátorka vše vysvětlila, uvedla mě několik smluvních servisů a platbu si vyřeší sami. V servisu mě řekli, že částku za opravu musím uhradit já, že se nebudou pak dohadovat, pokud jim pojišťovna neuhradí vše. Druhý den jsem teda opět volal allianz, už se mnou mluvila jiná operátorka, která mě usadila úplně jinýmí argumenty. Pokud prý v době této nehody nemám svědka, nebo kamerový systém , kterým vše doložím, nemám šanci na odškodnění. Nebudu dále popisovat jaké peripetie jsem ještě prožíl, ale po pár dnech mě došel e-mail, že litují, ale škodu neproplatí. Musím tedy konstatovat, že v tomto systému je neustálý podvod a o Allianz, nechcí nikdy slyšet. Z takový společnosti je mě na zvraceni.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

28. 3. 2018 15:55 | Eliška

Zdravím. Také mám velmi špatnou zkušenost s pojišťovnou ALLIANZ! Před 2 lety jsem si u nich uzavřela pojištní na telefon (iphone SE). Prasklo mi sklo na dispeji a poslala jsem ho na opravu. Napsali mi, že není možné provést opravu z důvodu mého limitu! Limit odpovídá ceně telefonu. Odečtení opotřebení a blá blá blá. Pochopila bych to, kdyby telefon stál někde 5000, ale můj stál 13 000 i s pojištěním. Ponaučila jsem se a nikdy více se s touto pojišťovnou nemíním zaplést.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

20. 3. 2018 14:38 | Katka

Taky bych se chtela podelit o uplne stejnou zkousenost s pojistovnou Allianz. Zrovna dnes jsem se vztekala s pani Stankovou po telefonu. Leta si platite pripojisteni k pracovni neschopnosti a pak vam reknou, ze vase prijmy nedosahuji na tu castku.!! No to je prece podvod!!!! Pri uzavirani jsem mela vyplatu jeste mensi nez ted a uzavreli to klidne na tu castku ani se nezminili.Kdyz platite v poradku, ale beda pokud neco chcete!! Jsou to podvodnici pozor na!!! Budu tk resit dal tohle je zlodejna!!!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (pojistovaci makler 20. 02. 2018 00:08)

Zobrazit všech 83 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 331 748 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Další čtení na flowee.cz

I v dnešní době se dá postavit dům bez bank, bez stavebnin a bez odpadu

I v dnešní době se dá postavit dům bez bank, bez stavebnin a bez odpadu

Býval úspěšný podnikatel s výdělkem několik set tisíc měsíčně. Teď nemá skoro nic, ale...více

Novinář, který bral 13 let antidepresiva, popisuje, co může za depresi

Novinář, který bral 13 let antidepresiva, popisuje, co může za depresi

Britský kontroverzní novinář Johann Hari bral antidepresiva 13 let. Začal už prý jako...více

Aukce v klidu: Jak si ozdobit kancelář a podpořit dobrou věc

Aukce v klidu: Jak si ozdobit kancelář a podpořit dobrou věc

S určitými věcmi se prostě člověk smířit nemůže. Například s tím, že nejsou peníze na...více

Zdroj: Logo Flowee

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK