mBank vrátí až 2000 Kč z nákupů na internetu

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 19. 10. 2022
mBank vrátí až 2000 Kč z nákupů na internetu

Zdroj: Shutterstock

Velkorysou akci na podporu své virtuální své eKarty spustila mBank. Až do 15. prosince vám na účet vrátí peníze, které s touto kartou zaplatíte za nákupy na internetu – limitem jsou dva tisíce korun.

Nabídka nemá žádné háčky a komplikované podmínky. Pokud už eKartu od mBank máte, je pouze potřeba se do akce včas zaregistrovat přes speciální formulář.

Jestli máte běžný účet od mBank, ale zatím bez eKarty, stačí si o ni zažádat v mobilní aplikaci nebo internetovém bankovnictví. Zúčastnit se může maximálně 12 tisíc z dosavadních klientů.

Kdo zatím není klientem mBank, musí si nejdřív založit běžný účet – jde to i online. Banka do akce zařadí maximálně 10 tisíc nových klientů.

eKarta funguje jako bezpečná virtuální karta v mobilu, a to odděleně od běžného účtu. Můžete si na ní převést tolik peněz, kolik potřebujete, a nevyužitý zbytek si pak kdyžtak zase převést zpátky na účet. Akce se netýká klasických „plastových“ karet, například mKarty Svět.

Účastníci akce získají odměnu odpovídající celkové částce internetových plateb provedených eKartou a zaúčtovaných do 15. prosince, maximálně však 2000 korun. Nemusí jít o jediný nákup – jednotlivé platby se sčítají až do zmíněného limitu.

Nepočítají se však platby u sázkových společností a společností provozujících jakoukoliv formu hazardu či kasina, u společností poskytujících finanční, platební nebo pojišťovací služby (například Revolut, Curve či Paypal) včetně plateb zprostředkovaných těmito společnostmi. Nepočítají se ani platby společností umožňujících investice do cenných papírů a kryptoměn, akce se nevztahuje ani na převody na platební účty nebo dobíjení předplacených karet.

Odměnu pak banka připíše na účet nejpozději do 60 dní od splnění podmínek.

Binokulár. Zlobil. Zdroj: Shutterstock.com
Zdroj: Shutterstock

Už nás sledujete? 

Přidejte si Peníze.cz na Facebook nebo Twitter a dozvíte se včas další aktuality a praktické rady! Už jsme i na Instagramu.

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

Srovnávat se vyplatí

Srovnávat se vyplatí

Kalkulátor.cz je srovnávač, který lidem šetří peníze ve světě energií, pojištění a financí. My počítáme, vy šetříte.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+42
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Daňové přiznání online

A tohle už jste četli?

Rekordní pokuta pro Elektrolux. Diktoval prodejcům ceny

13. 2. 2024 | redakce Peníze.CZ | 1 komentář

Rekordní pokuta pro Elektrolux. Diktoval prodejcům ceny

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže vyměřil výrobci elektroniky Electrolux rekordní pokutu 125 milionů korun za dlouholeté protisoutěžní jednání. Firma pochybení přiznala a nepodala... celý článek

Řetězce zkoušejí, co jim projde, říká právnička o kouzlení se slevami

8. 2. 2024 | Pavla Adamcová

Řetězce zkoušejí, co jim projde, říká právnička o kouzlení se slevami

Řada obchodníků stále nepočítá slevy tak, jak by podle už rok platných unijních pravidel měla. Cenovkami často matou zákazníky. „Ta vynalézavost je neuvěřitelná,“ říká v rozhovoru Veronika... celý článek

Banky rozdají tisíce, startují nové akce pro klienty

6. 2. 2024 | Petr Kučera

Banky rozdají tisíce, startují nové akce pro klienty

Raiffeisenbank, Creditas, ČSOB, UniCredit a Skip Pay lákají na odměny za aktivní využívání služeb nebo sjednání nového účtu. Některé odměny získá každý při splnění podmínek, u jiných... celý článek

Rok bez falešných slev? Některé řetězce dál matou zákazníky

2. 2. 2024 | Pavla Adamcová | 5 komentářů

Rok bez falešných slev? Některé řetězce dál matou zákazníky

Novela spotřebitelského zákona platí v Česku už déle než rok. Prošli jsme, jak vypadají cenovky řetězců. Ukázalo se, že kouzlení se slevami nezmizelo, řada obchodníků si nová pravidla... celý článek

VZP má nové příspěvky z fondu prevence. Tady je přehled

22. 1. 2024 | redakce Peníze.CZ | 3 komentáře

VZP má nové příspěvky z fondu prevence. Tady je přehled

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) pro rok 2024 navýšila částky vybraných příspěvků a do nabídky zařadila několik zcela nových příspěvků.

Partners Financial Services