První pivo je na nás. Air Bank vítá návrat k normálu

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 28. 5. 2020
První pivo je na nás. Air Bank vítá návrat k normálu

Zdroj: Shutterstock

Je čas se konečně nadechnout a vyrazit se svými blízkými do oblíbené restaurace nebo hospůdky, vzkazuje Air Bank klientům. Na první útratu, kterou zaplatí kartou, přispěje 35 korunami, což je průměrná cena točeného půllitru piva v Česku.

Akce potrvá od pátku 29. května od 17. hodiny do neděle 31. května do půlnoci. Banka ji sice propaguje sloganem „První pivo je na nás“, týká se ale jakéhokoliv nápoje, nebo vlastně čehokoliv, co máte rádi.

O příspěvek na první útratu je potřeba se předem přihlásit v mobilní aplikaci My Air, konkrétně zapnout nabídku v programu Odměny za placení. Banka pak na začátku července vrátí na účet 35 korun (při nižší celkové útratě to bude menší částka).

Něco je jinak?

Daňová pivní revoluce je tu. Jak se projeví během koronavirových omezení a jak po nich? Změny v DPH komentuje Michal Jelínek, autor slavné tabulky.

Jak vláda zlevnila pivo. Ani devět variant DPH nestačí

Podmínkou je, že půjde o platbu kartou Air Bank v (jakékoliv) restauraci, hospodě či kavárně. Kategorii obchodníka (prodejce) pozná banka podle takzvaného MCC kódu, který se k platbě kartou automaticky přiřazuje. Podle stejného kódu například přiřazuje platby do skupin výdajů v internetovém bankovnictví.

Krátkodobá investice do prověřených faktur – výnos až 16 % p.a.

S podobnou akcí přichází i Plzeňský Prazdroj, a to pro nejenom pro značku Pilsner Urquell, ale také Gambrinus, Radegast, Velkopopovický kozel a Excelent. Tentokrát se týká opravdu jenom piva, jeho cena není omezena.

Každý, který si objedná pivo v hospodě, kde mají na čepu některou ze zmíněných značek, dostane další pivo na účet pivovaru. Do akce se mohou podniky zapojit kdykoli v termínu od 25. května do 7. června. Nabídka platí do vyčerpání zásob a v praxi není vyloučeno, aby ji stejný člověk využil ve více podnicích.

Ať vám nic neuteče 

Přidejte si Peníze.cz na Facebook nebo Twitter a neuniknou vám další důležité aktuality a praktické rady! 

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

KREDITNÍ KARTA SMART

KREDITNÍ KARTA SMART

Získejte nyní 5 % zpět z každého tankování

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+18
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

Air Bank, bonusy, nákupy, odměny, pivo, restaurace

A tohle už jste četli?

Policie rozbila dva gangy bazarových podvodníků

6. 12. 2023 | redakce Peníze.CZ | 2 komentáře

Policie rozbila dva gangy bazarových podvodníků

Čeští a ukrajinští policisté rozkryli dva gangy takzvaných bazarových podvodníků. Při operacích s krycími názvy RIP a Victory zadrželi na Ukrajině několik desítek lidí, nyní už obviněných. celý článek

Revoluce v placení se blíží, hlásí banka. Zacvakáte bez terminálu

5. 12. 2023 | Petr Kučera | 1 komentář

Revoluce v placení se blíží, hlásí banka. Zacvakáte bez terminálu

Nové řešení, které má podstatně rozšířit možnost bezhotovostního placení v Česku, přinese Air Bank pod značkou Cvak. Obchodníkům umožní přijímat platby i bez klasického platebního terminálu. celý článek

VZP změní podmínky pro čerpání benefitů z programu prevence

4. 12. 2023 | redakce Peníze.CZ | 2 komentáře

VZP změní podmínky pro čerpání benefitů z programu prevence

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) od ledna 2024 sjednocuje podmínky a termíny pro čerpání příspěvků z fondu prevence. Podrobnosti popisuje její mluvčí Viktorie Plívová.

Povinný sběr textilu se blíží. Úřad řekl, jak bude fungovat

4. 12. 2023 | redakce Peníze.CZ | 1 komentář

Povinný sběr textilu se blíží. Úřad řekl, jak bude fungovat

Nejpozději do ledna 2025 mají obce povinnost zařídit na svém území třídění a sběr starého textilu. Povinnost zřídit sběrné místo na textil jim ukládá zákon o odpadech, který je účinný... celý článek

Kupní síla klesá už dva roky. Růst mezd nestačí na inflaci

4. 12. 2023 | Petr Kučera

Kupní síla klesá už dva roky. Růst mezd nestačí na inflaci

Průměrná hrubá mzda v letošním třetím čtvrtletí stoupla na 42 658 korun měsíčně. V porovnání se stejným obdobím loňského roku je vyšší o 7,1 % (2810 korun). Oznámil to Český statistický... celý článek

Partners Financial Services