První pivo je na nás. Air Bank vítá návrat k normálu

| rubrika: Aktuality | 28. 5. 2020 00:01

Zdroj: Shutterstock

Je čas se konečně nadechnout a vyrazit se svými blízkými do oblíbené restaurace nebo hospůdky, vzkazuje Air Bank klientům. Na první útratu, kterou zaplatí kartou, přispěje 35 korunami, což je průměrná cena točeného půllitru piva v Česku.

Akce potrvá od pátku 29. května od 17. hodiny do neděle 31. května do půlnoci. Banka ji sice propaguje sloganem „První pivo je na nás“, týká se ale jakéhokoliv nápoje, nebo vlastně čehokoliv, co máte rádi.

O příspěvek na první útratu je potřeba se předem přihlásit v mobilní aplikaci My Air, konkrétně zapnout nabídku v programu Odměny za placení. Banka pak na začátku července vrátí na účet 35 korun (při nižší celkové útratě to bude menší částka).

Něco je jinak?

Daňová pivní revoluce je tu. Jak se projeví během koronavirových omezení a jak po nich? Změny v DPH komentuje Michal Jelínek, autor slavné tabulky.

Jak vláda zlevnila pivo. Ani devět variant DPH nestačí

Podmínkou je, že půjde o platbu kartou Air Bank v (jakékoliv) restauraci, hospodě či kavárně. Kategorii obchodníka (prodejce) pozná banka podle takzvaného MCC kódu, který se k platbě kartou automaticky přiřazuje. Podle stejného kódu například přiřazuje platby do skupin výdajů v internetovém bankovnictví.

S podobnou akcí přichází i Plzeňský Prazdroj, a to pro nejenom pro značku Pilsner Urquell, ale také Gambrinus, Radegast, Velkopopovický kozel a Excelent. Tentokrát se týká opravdu jenom piva, jeho cena není omezena.

Každý, který si objedná pivo v hospodě, kde mají na čepu některou ze zmíněných značek, dostane další pivo na účet pivovaru. Do akce se mohou podniky zapojit kdykoli v termínu od 25. května do 7. června. Nabídka platí do vyčerpání zásob a v praxi není vyloučeno, aby ji stejný člověk využil ve více podnicích.

Ať vám nic neuteče 

Přidejte si Peníze.cz na Facebook nebo Twitter a neuniknou vám další důležité aktuality a praktické rady! 

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.