Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Komerční banka, a.s.

Kontakty

AdresaNa Příkopě 969/33Praha 1110 00
Infolinka800 521 521
Emailmojebanka@kb.cz
Webhttp://www.kb.cz
Internetové bankovnictvíhttps://www.mojebanka.cz

Další Informace

IČO45317054
Kód banky0100
SWIFT kódKOMBCZPP

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Komerční banka, a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem komerční banka, komerční banka, a.s.

Přehled: Konec extrémně levných hypoték. Jak banky zdražují

27. 12. 2016 | Monika Hájková | 3 komentáře

Přehled: Konec extrémně levných hypoték. Jak banky zdražují

Zatímco v říjnu ještě trhaly úrokové sazby rekordy (směrem dolů), v listopadu a prosinci řada bank úrok zvedla. Zbývající banky je budou podle expertů následovat během ledna. Kdo konkrétně šel s cenou nahoru? Dozvíte se v našem přehledu.

Velký přehled běžných účtů zdarma

11. 10. 2016 | Ondřej Tůma | 20 komentářů

Velký přehled běžných účtů zdarma

Před deseti nebo patnácti lety byste řekli: sci-fi. Dnes najdete běžný účet se základními službami zdarma u většiny bank. Je ovšem potřeba dávat pozor: za zadarmo musíte většinou bankám něco slíbit. Třeba, že budete utrácet kartou. Nebo že si na účet budete posílat tolik a tolik peněz. Přinášíme přehled nízkonákladových bankovních účtů a jejich podmínek.

Bonusy na kreditkách: Na kterých kartách můžete vydělat?

26. 9. 2016 | Monika Hájková | 25 komentářů

Bonusy na kreditkách: Na kterých kartách můžete vydělat?

Kdo umí hrát podle pravidel – především splácet dluh v bezúročném období, může na kreditní kartě vydělat nebo s ní přinejmenším ušetřit. Které kreditní karty nabízí slevy na nákupy a kde můžete získat část utracených peněz zpět? Peníze.cz přinášejí velký přehled bonusů na kreditních kartách.

Srovnání bankovních účtů pro drobné podnikatele

14. 9. 2016 | Ondřej Tůma

Srovnání bankovních účtů pro drobné podnikatele

Který podnikatelský účet je pro menší podnikatele nejvýhodnější? Na co si při výběru dávat pozor? A kolik zaplatíte měsíčně za podnikatelské konto u jednotlivých bank na našem trhu?

Místo platební karty mobil. Banky přišly s novým řešením

8. 9. 2016 | Monika Hájková | 11 komentářů

Místo platební karty mobil. Banky přišly s novým řešením

Možnost udělat si z telefonu mobilní peněženku aktuálně nabízejí tři banky. Ale zatímco klienti Fio banky musí mít speciální simku od O₂, která podporuje NFC platby, u ČSOB a Komerční banky žádnou zvláštní SIM kartu nepotřebujete a nezáleží ani na poskytovateli mobilních služeb. Chcete kartu vyměnit za mobil? Poradíme, jak na to.

Výsledky největších bank za první pololetí: Zisky rostou, ale už to dá fušku

24. 8. 2016 | Zdeněk Bubák | 2 komentáře

Výsledky největších bank za první pololetí: Zisky rostou, ale už to dá fušku

Pět velkých českých bank vydalo zprávy o výsledcích hospodaření za první letošní pololetí. Všechny dosáhly zisku, Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, UniCredit, a Reiffeisenbank měly zisk vyšší než za stejné období minulého roku, v některých případech ale jen díky prodeji podílu ve společnosti Visa Europe.

Za kolik můžete do minusu? Srovnání kontokorentů u účtů bez poplatků

17. 8. 2016 | Monika Hájková | 1 komentářů

Za kolik můžete do minusu? Srovnání kontokorentů u účtů bez poplatků

Když dojde na nečekané výdaje, nezbývá než sáhnout do rezerv. Nemusí jít přitom nutně o rezervu naspořenou. Většina bank svým klientů nabízí kontokorent – možnost jít na účtu do minusu. Vedle pracujících jím banky cílí i na studenty, pro které mají často výhodnější sazby. Jaké úroky banky účtují a jak je to s poplatkem za zřízení či vedení? Srovnali jsme kontokorenty.

SEPA platby: Posíláme peníze do ciziny v eurech. Srovnání českých bank

14. 7. 2016 | Petra Dlouhá | 3 komentáře

SEPA platby: Posíláme peníze do ciziny v eurech. Srovnání českých bank

Za běžné zahraniční platby si banky účtují vysoké poplatky. Pro Evropskou unii a několik dalších evropských zemí jsou levnější variantou SEPA platby. Přečtěte si, jak na ně. Máme pro vás srovnání českých bank, které ukáže, na kolik vás platby do ciziny (a z ciziny) v eurech přijdou.

Výběry z bankomatu v zahraničí: Poradíme, jak ušetřit

7. 7. 2016 | Ondřej Tůma | 10 komentářů

Výběry z bankomatu v zahraničí: Poradíme, jak ušetřit

Přinášíme rychlý přehled, kolik si banky účtují za výběry peněz ze zahraničních bankomatů.

Očima expertů: Jaké akcie kupovat a jakých se zbavit?

3. 6. 2016 | Ondřej Tůma | 9 komentářů

Očima expertů: Jaké akcie kupovat a jakých se zbavit?

Které akcie se teď vyplatí držet v portfoliu a kterých byste se měli co nejrychleji zbavit? Zeptali jsme se odborníků ze světa peněz.

Komerční banka, a.s. - Zkušenosti

14. 3. 2017 16:14 | Jana

Zdravím, já mám známého, který také užívá tuto banku, kdo by chtěl, může vyzkoušet http://www.ipropagace.cz/mkonto/?a_box=nre8hc9w
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

10. 3. 2017 13:55 | Jan

U KB jsem si před plánovaným zrušením účtu telefonicky potvrdil, že bude vše OK, pokud si zbytek peněz z Eurového i českého účtu přepošlu na jinou banku sám. Najednou mi byl na obou účtech stržen poplatek 0,60 a 0,80, přestože jsem měl vše vždy zdarma (dodnes mi nikdo nebyl schopen říct o co šlo). O co hůř, chvíli na to mi přišlo upozornění, že mám nepovolený debet a vyúčtování na 250 Kč za zaslanou upomínku!!! Jde o princip komunikace banky s klienty, né o peníze. O to víc tu banku nemám rád. Takže KB nikdy!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

7. 2. 2017 12:18 | Lujza

Co nového k účtu, který je zrušený. Přítel je v zahraničí, volal tedy, proč vedou pořád účet, který zrušil.Prý mu sice poslali dopis o zrušení,ale dokud se nedostaví osobně na pobočku,tak účet poběží stále,že dopis co poslali nic neznamená!Jsou to zmetci.Paní u které si ho zřizoval mu lhala už od samého počátku.Poslal tam dalších 200,- Kč.Takže celkové zrušení účtu ho už stálo 750,- Kč!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

7. 1. 2017 16:12 | Ruda

Komerční banka jsou to jen podvodní, přečerpávají účet bez povolení do debetu a když účet na konec zrušíte požadují po vás poplatky za pojištění účtu a jeho vedení jako by se nic nedělo.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

7. 1. 2017 10:29 | Lujza

Tak 3.1.2016 poslali další dopis o debetu na 34,74,- Kč. Už fakt nevím jestli se smát nebo brečet. Rok zrušený účet stále jede.Musí být asi hodně zoufalí, když jim jde i o takové částky, ale zde je krasně vidět, že tohle dělají běžně a když to udělají hodně lidem, tak na tom jen vydělají. Ubožáci co poslali poslední dopis v 7. měsíci napsali, že prý po opakovaných výzvách. Neposlali nic až 3.1.2017 a samozřejmě do schránky ne doporučeně aby tam pěkně úročně ležel další 4 dny.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

4. 1. 2017 12:10 | Kateřina

Je 4. 1. 2016 a bankomat, který je na pobočce v Rumburku, bohužel nemá pětisetkoruny. To by ještě člověk pochopil, ale že paní na pokladně této pobočky, po vás chce 75,- Kč za výběr z pokladny?!
Tak chyba je na straně banky a odnese to klient?! Tímto bych toto vyhlásila za nejabsurdnější bankovní poplatek.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

19. 11. 2016 17:19 | takyNasranej

opět nedostupný internet banking,technická podpora slíbila pomoc,ale skutek utek,ach jo,asi to chce změnu
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

9. 11. 2016 13:33 | Klient KB

KB už nikdy! konkretne pobocka Ivancice, to je teda výber těch TOP zamestnancu v negativním slova smyslu. Jdete tam pro hypotéku- problém, jdete tam vybrat vetsi cástku u pokladku- problém,...k tem vsem problémum mají poplatky, ze kterých se človeku protáčí oči. Že tam je personál neochotný a protivný teda nepochopím...a zvlást dnes mi paní u pokladny uplne zvedla tlak. Banku proto okamzite mením a jdu tam, kde se mnou budou jednat jako s človekem, kterého si váží jako klienta.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

31. 8. 2016 21:11 | Katy

Účet jsem založila jako paralelní ke svojí Air Bank kvůli hypotéce, v KB mi nabídli výhodný úrok. Dodala jsem všechny podklady, hypotéka předběžně schválena,ústně sděleno,že jí bez problémů dostanu a mám si v klidu vybrat nemovitost. Když jsem o pět měsíců později nemovitost našla, po týdnu projednávání mi sdělili, že nesplňuji podmínky a hypotéku mi nedají. Na cílený dotaz jim vadil druh pracovního poměru, o kterém od začátku věděli a nepomohlo ani to, že celou dobu mohli sledovat dostatečné příjmy na účtu. Tím jsem se dostala do velmi nepříjemné situace, hledala jsem novou banku a doufala, že prodávající počká a neprodá nemovitost někomu z další řady zájemců. Komerční banka se za pár dnů opět ozvala s jinou nabídkou, s bezpříjmovou hypotékou. Chtěli zastavit dvě nemovitosti v hodnotě 2x vyšší než půjčovaná částka a nabídli úrok nad 3% (z původních domluvených 1,79%). Nikdo mi nevymluví, že to celé nebylo cílené jednání. Leckdo by v nouzi souhlasil. Zachránila mě Reiffka a soucit prodejce nemovitosti, který počkal o měsíc déle. Pro hypotéku u RB jsem potřebovala výpis z účtu KB. Z mobilního bankovnictví nelze získat, internetové jsem zas nechtěla kvůli certifikátu, pracuji z více počítačů a certifikát je velmi nevýhodný. Musela jsem tedy na pobočku. Tam mi sdělili částku za výpis, pokud si pamatuji okolo 150 kč + za každou stránku nějaký drobný navíc. To jsem byla nucená akceptovat. Pak mi sdělili, že mi výpis stejně nemůžou vydat, protože nemám na účtu dostatečnou částku. V hotovosti to totiž uhradit nelze, jen strhnout z účtu. Vzhledem k tomu, že mi dobře funguje paralelní účet v Air Bank a hypotéka v KB nevyšla, jsem tam držela minimální zůstatek s cílem se účtu co nejrychleji zbavit. Takže napřed hezky vložit peníze na účet, pak je možné dostat výpis. Zrušení účtu řeším už třetí týden. Při prvním pokusu jsem zjistila, že pobočka původní zmizela. Druhý pokus byl v jiném městě, kam dojíždím za prací. Sdělili mi, že zrušení účtu nemohou provést, že to musí udělat moje pobočka, nikde jinde to nelze. Proč? - prostě nelze. Aspoň mi našli, pod jakou pobočku tedy teď spadám. A dobře poradili, že pokud chci rovnou zrušit platební kartu, musím jí mít s sebou. To by mi taky nenapadlo. Radši vezmu vrátit i desky a všechny papíry. Co kdyby... aby už to vyšlo, než mi poplatky sežerou poslední drobné.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-31
Líbí
Nelíbí

20. 8. 2016 11:16 | Pavlina

U KB jsem byla snad 23 let . Rozhodla jsem se prejit k jine bance. Kde jsem byla velice ochotne a bleskove obslouzena. Nasledne me KB nabidla ucet zcela zdarma. Kdyz jsem se sla na nej informovat do Hustopecske pobocky,podotykam byla jsem objednana.Byly tam dve bankovni poradkyne ani jedna znich me nepozdravila a vubec se nezeptala co potrebuji chodili kolem me jako bych byla vzduch. Takze z toho usuzuji ze asi maji dost klinetu, kdyz se takhle muzou chovat. Jsem rada ze jsem se rohloupala a odesla z ni pryc .
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

7. 7. 2016 12:26 | Lujza

Přítel si založil u KB účet v eurech. Má účet u Fio banky a z něho posílá eurové platby, vadilo mu, že po něm chtěla banka poplatek za vklad (jen na eu účet )na vlastní účet ( cca 100 - 200 Kč), ale strhávali to z eurového účtu. Paní v KB ho ujistila, že účet je zdarma a vložení také. Jaké bylo však překvapení, když chtěl odeslat peníze z účtu KB na Fio, tak přišel poplatek za zahraniční platbu, třebaže účet je český. Jinak to nešlo zadat a poplatek byl okolo 200,- Kč. Takže úplně na nic účet, který nám spíš uškodil. Účet zrušil, poslal tam nějaké 200,- Kč. Za měsíc poslali výpis, že tam chybí 48,- Kč. Tak poslal 50,- Kč a těť zase poslali, že chybí dalších 200,- Kč něco. Poslal tam 300,- Kč a jsem zvědavá kolik ZRUŠENÍ účtu, který fakt nechce bude nakonec stát. Za zrušení účtu zaplatit přes 500,- Kč je fakt super. Připomíná mi to praktiky u České spořitelny, tam mi taky řekla ženská ať vložím 150,- Kč za vedení účtu, jenže mi neustále chodily výpisy a já jsem jen vkládala peníze. Jsi "skvělá" banka KB, horší snad už ani není za pár let skončíte, lidé už nejsou pitomci.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

23. 2. 2016 19:12

musim nesohlasit ja mam s komerckou potize kazdy den dokonca i kdyz jsem chtel napsat negatyvni prispevek tak to hned zmazalo tak asi takova to je banka
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+10
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Lamia 21. 04. 2013 08:02)

23. 2. 2016 19:06 | Matej Cernicky

Zdravim ja bich chtel rict ze komercni banka je nejhorsi banka akou jsem kedy videl chcel jsem jen obycejny ucet kam mi muze chidit viplata a z kteryho si muzu vibrat penize ako normalny cloviek ... Namisto toho mne obiraj o penize uz 2 mnesice se nemuzu prihlasit na online banking a tedkom kdyz jsem konecne dostal nove ID a heslo pro stazeni novyho certifikátu tak mi to tam pise chibu ze takove ID s heslem neexistuje ... vzdy kdyz mam na uctu neco kolem 1000 -1100 korun tak si nemuzu vibirat hotovost .... casto krat se mi stava ze i kdyz tam mam trebarz i 40 000 tisíc tak si nemuzu trebarz i dva dny vitahnut ani blbych 500 .... tak kdyz si to cte nekdo kto uvazuje nad komercni bankou tak si to radsi 100 krat rozmislete ... nebo kdyz chcete chodit kazdy tyden do banky s novym problemem tak si klidne nechte udelat ucet u komercky ale kdyz chcete ucet ktery bude slouzit pro vas ne naopak tak na komercku zapomente .... NEJHORSI BANKA NA SVIETE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

23. 2. 2016 12:33 | lucie

Tak to nevim co to mate za zkusenosti. My zadali o hypo prostrednictvim fin poradce. Je pravda ze to musel popohnat, ale zadarilo se a penize za dum prodejci odeslali. Po dolozeni zbylych papiru poslali zbytek. Sice jsem do banky taky vezla neco dodatecne ale neprislo mi to nikterak hrozny. Manzel tam ma zcet X let, predschvalene pujcky mu schvalili a penize do dvou dnu byly....
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

16. 2. 2016 22:21 | Kovaříková Veronika

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda někdo neví, jestli je u KB podmínkou mít ke spořícímu účtu účet běžný, či nikoliv. Ráda bych běžný převedla k jiné bance a spořící si nechala u KB.
Děkuji za odpověď
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 72 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  6 423 605 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Účetnictví, Up-tick, Licence, fundlift, rockaway, dluhopisy, hazard, investiční certifikáty, investiční instrumenty, energetická bezpečnost, pojišťovací makléř, nařízení EHS, akcie na doručitele, SAP, fond nemovitostních akcií, správcovský poplatek, licenční smlouva, hodnoty

4S82831, 6C13001, 3A86561, 2SA1136, 2SA1136

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK