Expobank CZ má nového člena představenstva

| rubrika: Aktuality | 2. 9. 2019 12:20
Martin Provazník

Martin Provazník

Představenstvo tuzemské Expobank CZ od 1. září posílil ekonom Martin Provazník. Ve své nové roli bude zodpovědný za Financial Services a Treasury ALM, uvedla banka.

Provazník působil 24 let v The Royal Bank of Scotland (dříve ABN AMRO), kde zastával pozici finančního ředitele. Věnoval se například integraci zahraničních poboček banky nebo implementaci nových metodických, reportingových či kontrolních postupů.

„Mým hlavním úkolem je podporovat vedení společnosti ve vyhodnocování obchodních situací, odstraňovat překážky, adaptovat změny, které pomohou dosáhnout našich cílů při zmenšení rizik. Klíčovou prioritou, na kterou se při dosahování vytyčených cílů vždy zaměřuji, je zejména kvalita a spolehlivost. Těším se, že pomohu Expobank CZ nadále zdokonalovat její koncept moderního digitálního bankovnictví,“ říká Provazník.

Nový člen představenstva získal inženýrský titul na Vysoké škole ekonomické v Praze. Na začátku kariéry pracoval i ve Státní bance československé a později České národní bance, kde se podílel na přípravách rozdělení československé koruny v roce 1992. Má dvě dospělé děti, ve volném čase rád hraje volejbal, pěstuje chilli a rozšiřuje svoji sbírku českého hutního skla z druhé poloviny 20. století.

Už to víte? Pražská Expobank se přestěhovala, ve Varech skončila

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

+1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

Expobank, personální změny

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.