Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Kontakty

AdresaPobřežní 665/21Praha 8186 00
Telefon956 421 111
Infolinka957 105 105
Emailinfo@koop.cz
Web

Další Informace

IČO47116617

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - Články

Výpis článků s klíčovým slovem kooperativa pojišťovna

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

10. 8. 2017 | Monika Veselíková | 2 komentáře

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

Kdo chce jezdit autem, neobejde se bez povinného ručení. Na kolik pojistka přijde a na co si dát pozor? Peníze.cz přináší porovnání online cen povinného ručení.

Pojištění právní ochrany může ušetřit spoustu peněz

24. 5. 2011 | Ondřej Tůma | 22 komentářů

Pojištění právní ochrany může ušetřit spoustu peněz

Tak a dost! Tady si z vás snad někdo dělá legraci! Nejradši byste toho šizuňka hnali k soudu! Kdybyste na to ovšem měli. Peníze a žaludek. A kdybyste vůbec věděli, jak se to dělá. Možná jste si včas měli sjednat pojištění právní ochrany.

Podnikatele nejčastěji ohrožují vichřice

2. 5. 2008 | Eva Sovová | 2 komentáře

Podnikatele nejčastěji ohrožují vichřice

Podnikání stále více ohrožují opakující se přírodní katastrofy. Živnostníci často nemají dobré pojistky nebo se na pojistném snaží šetřit. Opomíjejí riziko, že živelní událost může nadlouho přerušit chod jejich firmy.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - Zkušenosti

21. 12. 2018 17:22 | Poškozený

Upozorňuji budoucí klienty této pojišťovny na jejich dealerku paní Tobolákovou, která Vás podvede při sepisování smlouvy o životním pojištění úraz. 2 roky jsem smlouvu poctivě platil a po úrazu jsem se dověděl od jejich operátora, že vlastně žadnou úrazovku v rámci životka sjednanou nemám. Paní Toboláková odmítla se mnou komunikovat.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

22. 11. 2018 13:22 | Opravolog

Na to nemáte koule. A absolutně chápu jejich jednání, když neumíte psát.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (žaneta 08. 10. 2016 11:29)

22. 11. 2018 13:12 | Opravolog

A co se stalo, pane? Zdražili Vám o 3 koruny přívěsný vozík?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (L. D. 15. 05. 2018 13:01)

22. 11. 2018 13:11 | Opravolog

Ano, když i nabouráte auto sám, určitě ho budete mít spravené za 3 dny. Anebo si za 3 dny koupíte nové auto. Protože maximálně 3 dny si auto před koupí vybíráte. Jak může trvat automechanikovi opravit auto 3 dny, když čeká na nový díly? Jo, je to ostuda. A barák jste postavil taky za 3 dny...
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Tomas 05. 06. 2018 09:36)

22. 11. 2018 13:09 | Opravolog

Slovenská Kooperativa je úplně něco jiného, než česká Koopearativa. Stejně jako mnohem lépe plní německý Allianz, než český Allianz.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Andrej 03. 09. 2018 19:50)

22. 11. 2018 13:08 | Opravolog

Paní, jestli jste platila kapitálové životní pojištění a musela jste z toho odvádět daň, stoprocentně jste ho rušila předčasně.
Na spoření vloženo cca 170 tisíc Kč, výplata něco málo přes 170 tisíc mínus odečtená daň. Pokud nedodržíte běh smlouvy nebo zákonné požadavky (minimálně do 60. let věku), není se čemu divit.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Dana K. 16. 05. 2018 20:09)

20. 11. 2018 1:00 | Vlado

Nech povedia či peniaze čo ostanú zo zákonného poistenia prečo prelievajú do garančného fondu a už ani nevedia koľko tam majú a ešte či z tých penez financujú globalasdistance ďalšiu bandu zlodejov treba ich žalovať
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

7. 11. 2018 14:01

Mámp resne tú istú skúsenosť. Škodovú udalosť (odcudzenie mújho auta) z nie lacnej havarijnej poistky riešia už tretí mesiac. Buď žiadajú doklad ktorý som odovzdal na začiatku, alebo nevedia nájsť iný, ktorý zase časom nájdu.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Andrej 03. 09. 2018 19:50)

3. 9. 2018 19:50 | Andrej

S KOOPERATIVOU riešim škodovú udalosť, pri ktorej mi auto idúce predo mnou rozbilo čelné sklo, čo aj majiteľ uznal a oni mi to odmietajú preplatiť. Dovolať sa tam nedá, po asi 10.min volania, čo vám automat cituje zákony o nahrávaní hovorov, to potom dvihne nejaká dcérska spoločnosť, ktorá Vám nič nepovie, lebo nič nevie. Strácajú dokumenty ktoré im boli zaslané. Po mesiaci ich dohľadajú, pritom by mali škodovú udalosť vyriešiť do 15 dni. KOOPERATIVA mi príde ako nejaká schránková firma.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

5. 6. 2018 9:36 | Tomas

Hrozný přístup, nabourali mi auto a jelikož viník je pojištěný u Kooperativy, tak už vybírám asi třetí den dovolené abych auto dohnal, že budu moct dát auto opravit. Na to že jsem nic neudělal tak super. Kooperativa nikdy.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

16. 5. 2018 20:09 | Dana K.

Chtěla bych případné zájemce odradit od uzavření kapitálového životního pojištění u této pojišťovny. Po 16 letech měsíčního placení 100 Kč na životní pojistku a 900 Kč na spoření po ukončení pojistky v řádném termínu vyplaceno 170 tisíc Kč, z toho odečet 15 % daň - celkem vyplaceno 144 500 Kč. Bez jakýchkoliv výnosů za 16 let, které mi při uzavírání smlouvy byly vypočteny na +75 tisíc k naspořené částce. Celková bilance - vloženo 192 tisíc, vyplaceno 144.500 Kč!!! Absolutně prodělečné!!! Tyto produkty jsou zlodějna. Tuto skutečnost předávám dále všem známým, abych je odradila od těchto nabízených 'výhodných' zlodějských produktů!!! Zřejmě u všech pojišťoven to bude obdobné.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+7
Líbí
Nelíbí

15. 5. 2018 13:01 | L. D.

Za mě ta nejhorší pojišťovna pod sluncem. Již po několikáté zkušenost taková že chtějí pouze brát a ne dávat nebo plnit. Ústa plná keců a zase jenom keců. Dnešním dnem u této pojišťovny ruším veškerá pojištění. Vzpamatuje se a nebo se odstehujte se do chléva a neříkejte si pojišťovna.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

21. 4. 2018 20:12 | J. Jahelková

Pojištění u této pojišťovny se vyplatí jen jejím zaměstnancům. Doufám, že za naše peníze mají pěkné odměny. Téměř 10let jsem jako součást pojištění hypotéky platila i pojištění na nemoc a pobyt v nemocnici. A teprve loni jsem si dovolila onemocnět se spondilodiscitidou (zánět meziobtarlové ploténky a obratlů) a jaké bylo překvapení že mi nic nevyplatily. Záda přece mají ve výjímce. Nikdi se s vámi osobně bavit nechce, pouze si dopisují. Paní je určitě odborník na svém místě, když splete i několik událostí do jedné a diagnozám taky vůbec nerozumí. Stačí jí číselná diagnóza( nevím proč chtějí veškerou dokumentaci, nečtou jí)a podle tabulky to vyhodnotí. A jako další raritka, po okamžité výpovědi ještě měsíc platíte navíc. KOOPERATIVA JE NESERIÓZNÍ POJIŠŤOVNA.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

5. 4. 2018 10:20 | Petr Vašek

Kooperativa jsou podvodníci. Obchodní zástupce kooperativy mi chybně vystavil doklady na úplně jiné auto (jiný VIN, značka vše). Nevšiml jsem si toho při podpisu, protože jsem při koupi podepisoval stohy papíru. Zjistil jsem to o 5 dní později, když jsem zadával bankovní převod. Zajel jsem na pobočku, smlouvu zrušil. Bylo mi sděleno, že kdyby havaroval, tak by mě stejně s tou smlouvou nekryli. Uzavřel jsem novou smlouvu a po cca půl roce mi poslali předžalobní upomínku na tu smlouvu kteoru jsem zrušil i s náklady na vymáhání. Never more.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

20. 3. 2018 21:53 | Jiří Karas

Pokud by jste někdy přišli do styku se slečnou Alenou Bednářovou, raději vezměte nohy na ramena. Tento bezpáteřní tvor se sociopatickými sklony je to nejhorší, s kým se můžete potkat. Je t člověk, který je schopen si vymyslet smrt manžela i leukémii dcery. Nic se ovšem nezakládá na pravdě. V poslední funkci manažéra bez milosti zlikvidovala celou svou skupinu lidí, které měla na starosti. Používá metody, za které by se nemuseli stydět ani agenti STB nebo gestapo. Je schopna psát udání na finanční úřady nebo na ČNB. Nekouká na klienty a jejich zajištění, ale na svůj prospěch. Je to velmi odporný a nebezpečný člověk, který se neštítí vůbec ničeho.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 113 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 690 778 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2019

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Další čtení na flowee.cz

Kritické myšlení je důležitější než IQ. Přináší větší spokojenost

Kritické myšlení je důležitější než IQ. Přináší větší spokojenost

Pokud si dobře pamatuji, ve škole, a to ani na vysoké, se profesoři na názory studentů...více

Proč mladí Číňané při získávání půjček ručí svými nahými fotkami

Proč mladí Číňané při získávání půjček ručí svými nahými fotkami

Poskytovatelé mikropůjček, kteří mimo jiné nabízejí služby jako například posunutí plateb...více

Nepropásněte dnes v noci zatmění Měsíce. Letos poprvé a naposledy

Nepropásněte dnes v noci zatmění Měsíce. Letos poprvé a naposledy

Dnes je neděle 20. ledna 2019. Kromě klasické siesty na závěr týdne můžete v noci na pondělí...více

Zdroj: Logo Flowee

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK