Logo Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Kontakty

AdresaPobřežní 665/21Praha 8186 00
Telefon956 421 111
Infolinka957 105 105
E-mailinfo@koop.cz
Web

Další informace

IČO47116617

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Související články

Výpis článků s klíčovým slovem kooperativa, kooperativa pojišťovna, pojišťovna české spořitelny

Pojišťovny Kooperativa a ČPP kupují další autosalony

2. 11. 2023 | redakce Peníze.CZ

Pojišťovny Kooperativa a ČPP kupují další autosalony

Firma Global Repair Centres, jejímiž spoluvlastníky jsou pojišťovny Kooperativa a Česká podnikatelská pojišťovna, převzala 1. listopadu firmu Auto Poly, která provozuje dva autosalony Škoda a servisy značek Škoda a Volkswagen.

Za bezpečnou jízdu levnější pojistka. V roli svědka mobil

7. 6. 2023 | Lucie Weissová

Za bezpečnou jízdu levnější pojistka. V roli svědka mobil

Telematika. Kříženec slov telekomunikace a informatika. Umožňuje sběr dat v reálném čase a nejspíš jste o ní slyšeli ve spojení s dopravou. Telematika ale může hrát roli i v nastavení vašeho autopojištění. Jak to vypadá v reálu, vysvětluje Aleš Zethner z Kooperativy.

Než bys řekl grog. Kdo a jak vám pojistí lyže před restaurací proti krádeži

5. 12. 2022 | Jana Divinová

Než bys řekl grog. Kdo a jak vám pojistí lyže před restaurací proti krádeži

Heady, Atomiky, Rossignoly. Lyže a snowboardy stojí spoustu peněz. Jenže někdy je prostě musíte nechat o samotě, než se vyčuráte, ohřejete, najíte. Příležitost pro zloděje. Dá se proti tomu pojistit? Prozkoumali jsme možnosti.

Kdo vlastní pojišťovny a které jsou české. Přehled

28. 3. 2022 | Jana Divinová | 11 komentářů

Kdo vlastní pojišťovny a které jsou české. Přehled

Komu patří pojišťovny v Česku? Projděte si přehled vlastníků a jejich stručnou historii.

Pojištění a válka. Kdo by platil? Porovnali jsme podmínky

1. 3. 2022 | Dušan Šídlo, Daniel Šafrán | 3 komentáře

Pojištění a válka. Kdo by platil? Porovnali jsme podmínky

Co si nikdo nepřál, se bohužel stalo skutečností. Kvůli válce jsou v ohrožení životy i majetek. Jak se na válku dívají pojistné podmínky různých pojišťoven v Česku?

Kapitol má nového obchodního ředitele

27. 9. 2021 | Petr Kučera | 1 komentářů

Kapitol má nového obchodního ředitele

Obchodním ředitelem společnosti Kapitol se od září stal Petr Kříž. Přišel z Generali České pojišťovny, kde zastával funkci ředitele útvaru externí distribuce.

Snadné ověření přes Bank ID startuje u prvních firem

1. 6. 2021 | Olga Skalková | 4 komentáře

Snadné ověření přes Bank ID startuje u prvních firem

Češi letos díky bankovní identitě získali snadný přístup k online službám státu. Teď se tato možnost objevuje také pro komunikaci s prvními firmami. Do konce roku jich může být až sto.

ČS Plus končí, poradci jdou do Kapitolu

18. 5. 2021 | Petr Kučera

ČS Plus končí, poradci jdou do Kapitolu

Více než 120 poradců a úvěrových specialistů Stavební spořitelny České spořitelny, kteří na trhu pracovali pod obchodní značkou ČS Plus, přechází do společnosti Kapitol ze skupiny Vienna Insurance Group. Součástí VIG je i pojišťovna Kooperativa. Kapitol zároveň získal 28 kamenných poboček.

Prohlídku pojištěného auta na dálku umí i ČPP

20. 4. 2021 | Petr Kučera

Prohlídku pojištěného auta na dálku umí i ČPP

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) zahájila ostrý provoz asistované prohlídky vozidla technikem na dálku. Klienti už díky tomu nemusejí přijet osobně při sjednání havarijního pojištění či prohlídky poškození auta.

Bankovní identita se otevře prvním firmám

14. 4. 2021 | Olga Skalková

Bankovní identita se otevře prvním firmám

Snadný přístup k online službám veřejné správy získá do konce roku až osm milionů klientů celkem deseti bank. Od června ji v kontaktu se zákazníky začne využívat také zhruba patnáct až dvacet společností.


Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - Zkušenosti

6. 8. 2023 11:50 | romca

Proč se tu někdo snaží , něco zpochybnit . Dle záznamu v protokolu stojí :naše auto měnilo jízdní pruhy za této situace viník nehody z jiného pruhu odbočil vpravo. V daném úseku byli 3pruhy pojišťovna odepsala , že dotyčný ,který začal měnit jízdní pruhy po nás ,tedy druhý měl přednost ! Protože jel v jiném pruhu a je na to vyhláška . Tak tohle je asi největší podvod na klienta a za tímto výrokem si stojí vedení pojišťovny . Chudáci současní klienti co je může ještě potkat .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2023 8:24 | romca

Nechápu tu zápornou reakci . Pojišťovna nehájí práva klienta ani to ,k čemu se zavázala . Celou záležitost jsem z pojišťovnou řešil opakovaně ! Na policii ČR jsem se po předložení dokladů z dopravní nehody a rozhodnutí této společnosti k tomuto případu . Dozvěděl že je to banda debilů . Bohužel do dnešní dne se nikdo neomluvil a z působenou škodu nehradil .
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 6. 2022 8:42 | Roman

Za podjetí automobilu a vybrždění je 6-8 let . Když je to na kameře . Pokud jsme to předali pouze na papíře pojišťovně. A to poškozený byl vytlačen z pruhu , aby nedošlo to zranění spolujezce a vyník od nehody ujel, policie na místo, kde kde zastavil odmítli dojeď ,i když ani jeden z řidičů nevlastnil řízený automobil . Pojišťovna tvrdila , že takéto doklady může změnit bez vědomý poškozeného .a tak rychle vyplatila částku vyníkovi . Doklady předělali i s podpisem , ale tuhle informaci jsem obdržel v dopise . V tomto případě se jedná o zákonné pojištění auta . Kdy je to nařízeno a musí se to platit vy si pouze můžete vybrat poskytovatele . Tato pojišťovna velké zklamání .
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2022 16:11

Vždyť je to banda podvodníků a Vy je financujete. Potom si tu nestěžujte . Mně vyzvali ,abych jim podvod dokázal. Doklady jsem jim poslal a oni přestali komunikovat . Ale veselé okrádají dál ,další pojištěnce.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 5. 2022 20:11 | Blanč

Mám pojištění Flexi i pro případ pracovní neschopnosti, požadují vyplněný formulář od lékaře, což je pochopitelný, bohužel ale neuhradí poplatek co si za to lékař naúčtuje. V mém případě je to 500,- a přiznám že mě to dnes vytočilo do nepříčetna. Prý si toto klient hradí sám. Tak tohle je docela nářez. Obrovský zklamání!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 5. 2022 8:07 | Roman

Pokud něco doporučujete ,tak po tom uveďte kontaktní údaje ,abych na Vás podal trestní oznámení . Několik let zde píši klienti ,jak byli okradení a Vy zde napíšete ,že je doporučujete ! To je to je důkaz k napomáhání trestné činnosti . Jsem bývalý klient Kooperativi . Všechny smlouvy byly ukončeny na základě trestné činnosti této společnosti. Pojišťovna obdržela doklad, od obou účastníků nehody, že naše auto měnilo jízdní pruhy a druhé auto jelo v jiném pruhu a odbočilo vpravo . Vyjádření z pojišťovny dorazilo po měsíci s tím , že naše auto jelo v rovném pruhu a odbočilo vpravo, kde se nacházelo druhé auto . A na to mají doklad i s podpisem obou klientů. Proti tomuto rozhodnutí jsem podál odvolání . Tak mi poslali nový doklad s tím , že jsem stál v řadě aut na křižovatce v jednom pruhu a zelenou jsem odbočil vpravo ,kde se nacházelo jiné auto , kterému jsem způsobyl škodu. Pokud mi viník podepíše doklad ,kde je uvedeno ,že jsem měnil pruhy ,tak jsem nemohl stát na křižovatce v řadě aut a ani jed v jednom pruhu , jak uvádí Kooperativa. Pokud mi doporučučujete něco co nefunguje , tak je to podvodné jednání z Vaší strany .
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2022 8:01 | Lucie

Nemám ve zvyku cokoli veřejně komentovat, ale tentokrát mi to nedá a to jen v dobrém. Pobývám dlouhodobě v SAE a mám cestovní pojištění právě od Kooperativy. 14 dnů zpět mě začal zlobit zub, zavolala jsem tedy na asistenční linku a již od tohoto telefonátu jsem byla mile překvapena, paní byla velmi příjemná, ochotná, se vším poradila. Po zákroku, který i s dopravou na kliniku a zpět mírně přesáhl maximální částku na plnění, jsem měla trochu obavy, zda pojišťovna nebude mít výhrady a zda mi vše proplatí. Dva dny po odeslání všech podkladů jsem dostala email s informací o prošetření a o 100% úhradě všech nákladů. Za sebe Kooperativu doporučuji, nemám žádné exkluzivní pojištění, pouze ekonomičtější verzi Kolumbus a do budoucna zůstanu Kooperativě věrná, jejich servis a rychlost je excelentní. Z loňského roku mám zkušenost s AXA, kde jsem si platila pojistku cca o 70% vyšší a když přišel problém, od všeho dali ruce pryč a jejich asistenční linka byla naprosto k ničemu. Mockrát jsem slyšela, jak Kooperativa neplní atd, ale moje čerstvá zkušenost je zcela opačná a Kooperativu doporučuji.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2022 6:33 | Roman

Opět mínus hodnocení? Co se vám nelíbí ? Když je to pravda . Pokud jsou souběžné dva pruhy vedle sebe a přibude jeden odbočující a postupně směrem ke křižovatce se změní jeden rovný na odbočující vlevo , tak tam jsou pořád 3 jízdní pruhy. Pojišťovna tvrdí , že to jsou pouze 2 pruhy . Taky klientovi tvrdí že má doklad z nehody kde podepsal pouze 2pruhy ,tedy falešný doklad i s podpisem který si vytvořili . V originálu bylo zaznamenáno měnil pruhy a jel v jiném pruhu tedy jasně 3 pruhy .
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 3. 2022 6:59 | Roman

Pokud někdo se zastává pojišťovny,to je pořádku ,ale pod jsou lidi podvedení , tak by ten dotyčný měl přehodnotit svůj postoj k této pojišťovně ! Pokud pojišťovna trvá na tom , že v místě nehody byly dva jízdní pruhy . Účastníci nehody podepíší ,že tam byly tři pruhy . Jak je uvedeno v záznamu . Dotyčný jel za námi v jiném pruhu a my měnily jízdní pruh . A mapy Brna křižovatka Jihlavská Oblá tvrdí to samé pruh doleva ,rovný a doprava . Pokud na dokladě je uvedeno měnil pruhy ,tak to není jiný bod a nejedná se o odbočení vpravo . Pokud pojišťovna trvá ,že za takové situace okrade klienta ,tak to už je hodně za čárou. Pokud to člověk řešil s několika zaměstnanci pojišťovny , ,tak všichni trvaly na tom , že tam byly dva jízdní pruhy. Tak, že nic ani neřešily , dokonce mi tvrdila do telefonu jedna pracovnice ,že bych jim musel podvod dokázat ! Jasný doklad tohoto , jaká je jejich pracovní morálka . A teď se tu mohou jmenovitě podepsat Ti co tvrdí , že pojišťovna takto nejedná s klienty?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 3. 2022 9:03 | Vladimír Toman

Kooperativa, je to banda lhářů, zlodějů, podvodníků!!!!! Tato pojišťovna je nejhorší ze všech. Lituji, že jsem kdy tam měl pojistky, za ukončení posílají pokuty i když nic nedlužím! Raději se jí vyhněte, ať neplatíte zbytečně navíc a jim do kapsy. Nevyplácí.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 3. 2022 11:34

Jenom dodatečně v daném místě byly dva rovné jízdní pruhy a přibyl odbočovací pravý pruh dotyčný podepsal , že jsem měnil pruhy , nikoho jsem neohrozil on v ten moment jel v jiném jízdním pruhu tedy v rovném a odbočil vpravo . Pojišťovna odepsala že šetřením bylo zjištěno , že dotyčný s již delší dobu pohyboval v odbočujícím v pravém pruhu . Při odvolání nehodu posunuli nehodu o 50 m jinam a tvrdili, že jsem stál na křižovatce a odbočil jsem v pravo takový doklad doklad
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 3. 2022 10:59

Pokud pojišťovna zaměstnává idioty není to chyba klientů , tak tu nedávejte mínusové hodnocení. Pokud máte jiné doklady , tak je tady dokladuje pokud ne , tak se zdrž Te tady hodnocení. Pokud podporuje Te organizovanou zločineckou skupinu neni to můj problém a ní problém klientů ! Pokud mám doklady o páchání trestní činnosti, tak buďte v klidu , kdyby to nebyla pravda dávno by se soudily ,tak jak my hrožovaly . Na to nedošlo pochopily ,že doklady jak z dopravní nehody ,tak doklady že falšují podpisy a dokumenty , které dostanou
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 3. 2022 9:34 | Vladimír Toman

Pojišťovna Kooperativa jedna velká chyba, nikdy víc. Je to jen pojišťovna PLNÁ ZLODĚJŮ A LHÁŘŮ. Lituji, že jsem kdy k nim šel a roky si platil pojištění, když pak nic nevyplácí.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 3. 2022 9:31 | Vladimír Toman

Pojišťovna k ZLODĚJI ZLODEJSKYÝ TO JSOU!
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2022 7:20

To je tak , když financuješ zločince . Několikrát jsem již o tom psal . A pořád tomu nevěříte!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Zobrazit všech 268 komentářů

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2023

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Nejnovější články

Změny v povinném ručení. Nový zákon schválili poslanci

Změny v povinném ručení. Nový zákon schválili poslanci

Povinné ručení se rozšíří na víc druhů vozidel, nově se bude týkat provozovatele místo...více

Největší pojišťovna se chová nemravně, řekl soud a zastal se klienta

Největší pojišťovna se chová nemravně, řekl soud a zastal se klienta

Nový rozsudek v kauze starších smluv kapitálového životního pojištění je výjimečný tvrdou...více

Nehod elektrokoloběžek přibývá. Majitelé je budou muset pojistit

Nehod elektrokoloběžek přibývá. Majitelé je budou muset pojistit

Kooperativa přináší první výsledky od uživatelů mobilní aplikace, která zaznamenává, jak...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services