Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Kontakty

AdresaPobřežní 665/21Praha 8186 00
Telefon956 421 111
Infolinka957 105 105
Emailinfo@koop.cz
Web

Další Informace

IČO47116617

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - Články

Výpis článků s klíčovým slovem kooperativa pojišťovna

Pojišťovny loni vybraly více peněz, jedničkou je Kooperativa

29. 1. 2020 | Jiří Hovorka | 1 komentářů

Pojišťovny loni vybraly více peněz, jedničkou je Kooperativa

Pojišťovny loni vybraly na pojistném 136,7 miliardy korun, což je meziročně o 5,7 procenta více. Životní pojištění stouplo o 2,6 procenta na 45,12 miliardy, neživotní pojištění o 7,3 procenta na 91,6 miliardy. Informovala o tom Česká asociace pojišťoven, která sdružuje pojišťovny s 98procentním podílem na trhu.

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

10. 8. 2017 | Monika Veselíková | 4 komentáře

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

Kdo chce jezdit autem, neobejde se bez povinného ručení. Na kolik pojistka přijde a na co si dát pozor? Peníze.cz přináší porovnání online cen povinného ručení.

Pojištění právní ochrany může ušetřit spoustu peněz

24. 5. 2011 | Ondřej Tůma | 29 komentářů

Pojištění právní ochrany může ušetřit spoustu peněz

Tak a dost! Tady si z vás snad někdo dělá legraci! Nejradši byste toho šizuňka hnali k soudu! Kdybyste na to ovšem měli. Peníze a žaludek. A kdybyste vůbec věděli, jak se to dělá. Možná jste si včas měli sjednat pojištění právní ochrany.

Podnikatele nejčastěji ohrožují vichřice

2. 5. 2008 | Eva Sovová | 2 komentáře

Podnikatele nejčastěji ohrožují vichřice

Podnikání stále více ohrožují opakující se přírodní katastrofy. Živnostníci často nemají dobré pojistky nebo se na pojistném snaží šetřit. Opomíjejí riziko, že živelní událost může nadlouho přerušit chod jejich firmy.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - Zkušenosti

9. 7. 2020 17:19 | Ivo Krejčí

Zuto pjišťovnu nebrat!Měsíčně platím 500 Kč,tj.6 000 Kč/1rok.V březnu jsem utrpěl těžký prac.úraz,léčení 3 měsíce,vyplaceno Koopetativou za úraz ,,600"!!! Kč.Zítra jdu na pojišťovnu a pojistku ruším!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 7. 2020 10:53 | Petra

Mám od nich povinně ručení a je to katastrofa. Původně jsem sjednala povinné ručení za 5800,- na rok s tím že pololetní platba činila 2900,- První platbu jsem zaplatila a když přišla složenka na další půlrok, tak už po mě chtěly 5080,-.Roční pojistné tak bez žádného pádného duvodu momentálně činí 10120,- kč. Chci podotknout že mám téměř plný počet bonusů, věk 40+ a mé vozidlo je starší octavia s obsahem 1.9. Jiná pojišťovna mi nové povinné ručení vykalkulovala na 4800,- kč. Proto chci doporučit každému aby zvážil vázání smluv s neferovou pojišťovnou kooperativa.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 6. 2020 14:07

Pokud někdo reaguje záporně na článek dá minus, tak ať to zdůvodní . Je pravdou ,že před tím klientce zaplatila dvě okna na autě protože byly ,taky pojištěny ,ale tu havárii totálně zvorali . Když jsem s nimi komunikovat telefonicky ,tak mi tvrdili ,že bych jim podvod musel dokázat! Pokud mám podepsané viníkem ,že jel v souběžném jiném pruhu a v místě nehody byli 3 pruhy ,mě ,zaškrtil ,že jsem měnil pruhy a on odbočil v pravo . Výsledkem nehody byla poškozena pravá strana poškozené a viník měl rozbitou levou stranu vozu ?A pojišťovna odepsala ,že viník nehody se pohyboval delší dobu v odbočujícím pravém pruhu !Tak to je od nich absolutní kravina . Pokud by to byla pravda, tak bych podepsal že jsem odbočil v pravo jelikož jsem měnil pruhy ,tak tam nikdo jiný v pruhu nejel. To je podepsané ze dvou stran po dalším telefonu jsem se dozvěděl , že nehody ve 3 jízdních pruzích vedle sebe taky neřeší! Opravdu profesionální služby! .A proč jsem pojistil manželce auto u Kooperativy? Dobrá otázka. Před lety mi pán poškodil jiné auto . Nic jsme z tohoto dělali po domluvě se rozešli na druhý den začal dělat problémy a tak to dál pojišťovně . Její rozhodnutí že jsem vinen i když mi dotyčný najel do protisměru! Začal jsem protestovat ,že je to podvod a odpověď byla ať to dokáži . Mezi případy uběhlo několik let a jsou pořád stejní . Když jsem se zveřejnil jejich praktiky tak mi začali chodit výhružné dopisy, jak využijí všech právních kroků a finančních náhrad . Pouze řeči za takové jednání klientovi hrozí několika leté vězení oni beztrestně unikají spravedlnosti.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 6. 2020 13:01 | Roman

Pokud někdo reaguje záporně na článek dá minus, tak ať to zdůvodní . Je pravdou ,že před tím klientce zaplatila dvě okna na autě protože byly ,taky pojištěny ,ale tu havárii totálně z vorali . Když jsem s nimi komunikovat telefonicky ,tak mi tvrdili ,že bych jim podvod musel dokázat! Pokud mám podepsané viníkem ,že jel v souběžném jiném pruhu a v místě nehody byli 3 pruhy ,mě ,zaškrtil ,že jsem měnil pruhy a on odbočil v pravo . Výsledkem nehody byla poškozena pravá strana poškozené a viník měl rozbitou levou stranu vozu ?A pojišťovna odepsala ,že viník nehody se pohyboval delší dobu v odbočujícím pravém pruhu !Tak to je od nich absolutní kravina . Pokud se někdo pro
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2020 17:00 | Roman

Pokud jsou zaměstnanci nuceni páchat trestnou činnost jinak by strátili zaměstnání ,tak co po nich chcete ? Viník nehody podepsal ,že jel v souběžném jízdním pruhu a odbočil v pravo to vše před nehodou . Pojišťovna klientce odepsala ,že vína je na její straně , protože viník nehody jel v odbočujícím pruhu (tudíž nejel v souběžném pruhu )a navíc chtěl odbočit vpravo . To je jasný doklad ,že páchají trestnou činnost .
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 6. 2020 14:30 | Monča

Otřesné praktiky Kooperativy když chcete UKONČIT pojištění. Pokud je to důchodkyně a chce zaplatit částku do konce pojistného období hotově na pobočce, odkážou ji pryč s tím, že hotově se toto už dávno neplatí a tím to hasne. Neporadí, nevysvětlí, žádný dokument nevytisknou s číslem účtu kam se má částka poslat atd.... Takže klient logicky nezaplatí, protože neví jak ani kam... A pak DLOUHO poté... najednou telefonáty od vymahačské firmy Global Collect, která volá prostřednictvím mandanta důchodkyni, která vůbec neví o co se jedná, předává tedy telefon svému synovi, který požaduje po mandantovi vysvětlení o co se jedná, mandant nereaguje. Kooperativa tedy dlužnou částku předala vymahačské firmě a dále se o věc jako Kooperativa nezajímala. Poté pošle vymahačská firma Globall Collect klientce důchodkyni výhružný dopis s tím, že pokud dlužnou částku neuhradí, bude se toto řešit soudně. Ve výhružném dopise nezapomenou taky uvést, že na telefonát mandanta klientka nereagovala i přesto, že její syn několikrát požadoval po mandantovi vysvětlení o co se jedná!!! Porada na pobočce Kooperativy ohledně objasnění takového jednání probíhalo osobně, kdy nám paní na přepážce sdělila, že klientce byl zaslán upomínkový dopis, který ovšem klientka ani nikdo z rodiny neviděl a poté posílány e-maily ovšem s adresou kterou vůbec klientka neznala a nikdy ani nepoužívala!!! Mezitím se dlužná částka nesmyslně navyšovala... Číslo účtu, kam se má částka poslat, bylo uvedeno až ve výhružném dopise po navýšení částky. Klientka byla nucena navýšenou částku uhradit i přes skutečnosti, že nebyla od Kooperativy řádně informována o dalším postupu zaplacení částky do konce pojistného období. Takže takto se taky dají tahat z lidí pěkné peníze...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 6. 2020 18:52

Prosím, máte někdo zkušenost se škodou na zdraví-vážné onemocnění?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 6. 2020 18:50

Dobrý den, prosím na co vám neplnili?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 6. 2020 19:56 | JUDr.Mlýnek Zdeněk

Na pojišťovnu kooperativu mohu říct pouze samou chválu. Zrušili nám z Thajska let a končilo nám cestovní pojištěni. Pouze pojišťovna kooperativa nám v období korony udělala ze zahraničí cestovní zdravotní pojištění. Pak když dcera 4 roky dostala zánět do pravého ucha a museli jsme jet do nemocnice.Garance a spolupráce byla na super úrovni. Moc děkujem a kooperative zůstaneme věrní. Zdeněk Mlýnek
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 5. 2020 11:25 | Indule

Zamě taky Kooperativa dobrý.
Asistence v domácnosti- elektřina, příjezd do 30 min, oprava hotova
Likvidace - úrazu - ráno v 9 hod vypsáno v 17 hod téhož dne peníze na účtě. Super. Zde je důležitý co máte ve smlouvě.Mě zaplatili hned. Měla jsem smlouvu i jinde, ale tam mi nebylo vyplaceno. Při porovnání obou smluv jsme, ale zjistila, že jsme si ztoho u Kooperativy uzavřela víc.
Poslední zkušenost - Kolumbus - na dovolené problém, volali jsme Prahu, lékařdojel na pokoj, dal léky. Nic se neplatilo. Super asistence.
Já mám u Kooperativy vše - auto, domácnost, cestovní , sebe , děti je to ten nejlepší partner.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 5. 2020 11:20 | Nikouš

Za mě Kooperativa absolutní jednička, rychlá spolehlivá
Domácnost - praskla voda- asistzence dojela do hodiny opravila, perfektní
X let na Kooperativě zhodnocuji pěníze , pravda je, že úrok se snižuje jako všude, ale vždy tam zhodnocení bylo. Vyzkoušela jsem chválený vklad u Axy balance ze 105 tis mám 97 za 5 let. Do Kooperativy jsem dala 100 000 a mám 106 000.
Za mě je Koopertiva jednička, rychlá a flexibilní pojišťovna s teamem profesionálů.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 5. 2020 11:20 | Nikouš

Za mě Kooperativa absolutní jednička, rychlá spolehlivá
Domácnost - praskla voda- asistzence dojela do hodiny opravila, perfektní
X let na Kooperativě zhodnocuji pěníze , pravda je, že úrok se snižuje jako všude, ale vždy tam zhodnocení bylo. Vyzkoušela jsem chválený vklad u Axy balance ze 105 tis mám 97 za 5 lez. Do Kooperativy jsem dala 100 000 a mám 106 000.
Za mě je Koopertiva jednička, rychlá a flexibilní pojišťovna s teamem profesionálů.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 4. 2020 21:54 | Stanicek

Neplní....doporučuji vyhnout se takové podivné spolecnosti velkým obloukem.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 2. 2020 18:03 | Roman

Tak to je všechno pěkně napsané ,ale toby se museli lidi v pojišťovně umět chovat a né okrádat jak klienty tak samotnou pojišťovnu. Povinné ručení je podvod pojišťovny . roman.blazek2@seznam.cz
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 10. 2019 23:19 | Lukáš Lakomý

Jak tak pročítám vaše příspěvky, tak sem teda taky napíši. V oboru jako finanční makléř jsem 9 let a pracuji sám na sebe. Hlavně se snažím používat selský rozum. Plno z vás si zde stěžují na společnost Kooperativa. Bohužel ale většinou je problém buď na straně klienta nebo na straně makléře který smlouvu uzavíral. Makléř vám má říci v čem je společnost dobrá a v čem naopak je horší.
Úrazové pojištění - nejčastější problém co tu čtu je..... měl(a) jsem úraz a pojišťovna mi dala pár korun. Nahlásil jsem pojistnou událost a nic jsem nedostal nebo v horším případě, mám trvalé následky a dostal jsem hrozně málo peněz. Také třeba, že jste byli na pracovní neschopnosti a nic jste nedostali. Zde je problém prostě na straně poradce, že vám smlouvu nastavil špatně nebo vám neřekl právě výluky, na co je společnost dobrá atd. Aby jste nastavili dobře pojištění by se vás makléř měl napřed zeptat: Kolik si můžete dovolit platit? Co máte za práci? Děláte nějaký sport? Máte nějaké závazky? Děti? Hypotéku nebo půjčky? atd. Vše tohle ovlivní jak nastavit smlouvu. Stačí používat selský rozum pro příklad. Pokud mám mladého člověka bez závazků který bydlí u rodičů tak přece mu nenastavím milion na smrt do 65 let aby za to platil obrovskou částku ale soustředím se na rizika do života. Naopak když mám živitele rodiny který má hypotéku tak jsou zde zase jiné rizika. Proto prosím. Smlouva musí být nastavena dobře tak aby fungovala a odrážela životní situaci klienta. Dále je důležitě a takto mám třeba s klienty já že vše řeší se mnou. Od sepsání smlouvy, po nahlášení různých událostí, řešení problémů atd.Nejhorší jsou podle mě ti co uzavřou smlouvu a jdou dál. Nebo ještě horší když si klient uzavře sám na pojišťovně a nemáte se pak na koho obrátit aby vám poradil jak podojit pojišťovnu a ne tak aby vám řekli nic vám nedáme.
Neživotní pojištění - auta, domy, odpovědnosti atd. zde je prostě nejdůležitější umět nahlásit pojistnou událost a mít někoho komu můžete kdykoliv zavolat a nechat si poradit.
Kdyby jste chtěli jakkoliv moji radu, nacenění nebo srovnání toho co máte, většinou plno věcí řeším po mailu a po celé ČR a stačí napsat na lukas.lakomy1@seznam.cz chodím tam tak jednou za 2 dny podle práce tak vám alespoň řeknu svůj názor nebo radu jak co nahlásit.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit všech 159 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  12 455 309 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2020

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Nejnovější články

Kolik teď stojí životní pojištění? Napoví nový index

Kolik teď stojí životní pojištění? Napoví nový index

Průměrná cena životního pojištění pro třicetiletého člověka, který pracuje v kanceláři,...více

Cestovní pojištění nově kryje i dovolenou v Česku

Cestovní pojištění nově kryje i dovolenou v Česku

Když letos nemůžete do ciziny, užijte si cestování po Česku. Na výjimečné léto reagují...více

Nemůžete do ciziny kvůli viru. Pomůže pojištění storna?

Nemůžete do ciziny kvůli viru. Pomůže pojištění storna?

Zaplatili jste si ubytování v zahraničním penzionu, ale nakonec tam nemůžete přijet kvůli...více

Články na Heroine.cz

Jen jedno obyčejné léto: Komiks, který dětem ukazuje, že mlčení není nikdy řešení

Jen jedno obyčejné léto: Komiks, který dětem ukazuje, že mlčení není nikdy řešení

Komiks Jedno obyčejné léto kanadských sestřenic Mariko a Jillian Tamakiových, který v...více

Má vlast aneb Přijďte si koupit módní česko-slovenské léto

Má vlast aneb Přijďte si koupit módní česko-slovenské léto

Už zítra se uskuteční prodejní fashion festival Má vlast. Program je jasný a jednoduchý;...více

Táto, chybíš mi! Odchod otce sebere půdu pod nohama i dávno dospělé ženě

Táto, chybíš mi! Odchod otce sebere půdu pod nohama i dávno dospělé ženě

Otec je bezesporu zásadní postavou našich životů. Existují různé teorie na to, jak moc...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.