Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Kontakty

AdresaPobřežní 665/21Praha 8186 00
Telefon956 421 111
Infolinka957 105 105
Emailinfo@koop.cz
Web

Další Informace

IČO47116617

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - Články

Výpis článků s klíčovým slovem kooperativa pojišťovna

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

10. 8. 2017 | Monika Veselíková | 2 komentáře

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

Kdo chce jezdit autem, neobejde se bez povinného ručení. Na kolik pojistka přijde a na co si dát pozor? Peníze.cz přináší porovnání online cen povinného ručení.

Pojištění právní ochrany může ušetřit spoustu peněz

24. 5. 2011 | Ondřej Tůma | 22 komentářů

Pojištění právní ochrany může ušetřit spoustu peněz

Tak a dost! Tady si z vás snad někdo dělá legraci! Nejradši byste toho šizuňka hnali k soudu! Kdybyste na to ovšem měli. Peníze a žaludek. A kdybyste vůbec věděli, jak se to dělá. Možná jste si včas měli sjednat pojištění právní ochrany.

Podnikatele nejčastěji ohrožují vichřice

2. 5. 2008 | Eva Sovová | 2 komentáře

Podnikatele nejčastěji ohrožují vichřice

Podnikání stále více ohrožují opakující se přírodní katastrofy. Živnostníci často nemají dobré pojistky nebo se na pojistném snaží šetřit. Opomíjejí riziko, že živelní událost může nadlouho přerušit chod jejich firmy.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - Zkušenosti

7. 11. 2018 14:01

Mámp resne tú istú skúsenosť. Škodovú udalosť (odcudzenie mújho auta) z nie lacnej havarijnej poistky riešia už tretí mesiac. Buď žiadajú doklad ktorý som odovzdal na začiatku, alebo nevedia nájsť iný, ktorý zase časom nájdu.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Andrej 03. 09. 2018 19:50)

3. 9. 2018 19:50 | Andrej

S KOOPERATIVOU riešim škodovú udalosť, pri ktorej mi auto idúce predo mnou rozbilo čelné sklo, čo aj majiteľ uznal a oni mi to odmietajú preplatiť. Dovolať sa tam nedá, po asi 10.min volania, čo vám automat cituje zákony o nahrávaní hovorov, to potom dvihne nejaká dcérska spoločnosť, ktorá Vám nič nepovie, lebo nič nevie. Strácajú dokumenty ktoré im boli zaslané. Po mesiaci ich dohľadajú, pritom by mali škodovú udalosť vyriešiť do 15 dni. KOOPERATIVA mi príde ako nejaká schránková firma.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

5. 6. 2018 9:36 | Tomas

Hrozný přístup, nabourali mi auto a jelikož viník je pojištěný u Kooperativy, tak už vybírám asi třetí den dovolené abych auto dohnal, že budu moct dát auto opravit. Na to že jsem nic neudělal tak super. Kooperativa nikdy.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

16. 5. 2018 20:09 | Dana K.

Chtěla bych případné zájemce odradit od uzavření kapitálového životního pojištění u této pojišťovny. Po 16 letech měsíčního placení 100 Kč na životní pojistku a 900 Kč na spoření po ukončení pojistky v řádném termínu vyplaceno 170 tisíc Kč, z toho odečet 15 % daň - celkem vyplaceno 144 500 Kč. Bez jakýchkoliv výnosů za 16 let, které mi při uzavírání smlouvy byly vypočteny na +75 tisíc k naspořené částce. Celková bilance - vloženo 192 tisíc, vyplaceno 144.500 Kč!!! Absolutně prodělečné!!! Tyto produkty jsou zlodějna. Tuto skutečnost předávám dále všem známým, abych je odradila od těchto nabízených 'výhodných' zlodějských produktů!!! Zřejmě u všech pojišťoven to bude obdobné.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

15. 5. 2018 13:01 | L. D.

Za mě ta nejhorší pojišťovna pod sluncem. Již po několikáté zkušenost taková že chtějí pouze brát a ne dávat nebo plnit. Ústa plná keců a zase jenom keců. Dnešním dnem u této pojišťovny ruším veškerá pojištění. Vzpamatuje se a nebo se odstehujte se do chléva a neříkejte si pojišťovna.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

21. 4. 2018 20:12 | J. Jahelková

Pojištění u této pojišťovny se vyplatí jen jejím zaměstnancům. Doufám, že za naše peníze mají pěkné odměny. Téměř 10let jsem jako součást pojištění hypotéky platila i pojištění na nemoc a pobyt v nemocnici. A teprve loni jsem si dovolila onemocnět se spondilodiscitidou (zánět meziobtarlové ploténky a obratlů) a jaké bylo překvapení že mi nic nevyplatily. Záda přece mají ve výjímce. Nikdi se s vámi osobně bavit nechce, pouze si dopisují. Paní je určitě odborník na svém místě, když splete i několik událostí do jedné a diagnozám taky vůbec nerozumí. Stačí jí číselná diagnóza( nevím proč chtějí veškerou dokumentaci, nečtou jí)a podle tabulky to vyhodnotí. A jako další raritka, po okamžité výpovědi ještě měsíc platíte navíc. KOOPERATIVA JE NESERIÓZNÍ POJIŠŤOVNA.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

5. 4. 2018 10:20 | Petr Vašek

Kooperativa jsou podvodníci. Obchodní zástupce kooperativy mi chybně vystavil doklady na úplně jiné auto (jiný VIN, značka vše). Nevšiml jsem si toho při podpisu, protože jsem při koupi podepisoval stohy papíru. Zjistil jsem to o 5 dní později, když jsem zadával bankovní převod. Zajel jsem na pobočku, smlouvu zrušil. Bylo mi sděleno, že kdyby havaroval, tak by mě stejně s tou smlouvou nekryli. Uzavřel jsem novou smlouvu a po cca půl roce mi poslali předžalobní upomínku na tu smlouvu kteoru jsem zrušil i s náklady na vymáhání. Never more.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

20. 3. 2018 21:53 | Jiří Karas

Pokud by jste někdy přišli do styku se slečnou Alenou Bednářovou, raději vezměte nohy na ramena. Tento bezpáteřní tvor se sociopatickými sklony je to nejhorší, s kým se můžete potkat. Je t člověk, který je schopen si vymyslet smrt manžela i leukémii dcery. Nic se ovšem nezakládá na pravdě. V poslední funkci manažéra bez milosti zlikvidovala celou svou skupinu lidí, které měla na starosti. Používá metody, za které by se nemuseli stydět ani agenti STB nebo gestapo. Je schopna psát udání na finanční úřady nebo na ČNB. Nekouká na klienty a jejich zajištění, ale na svůj prospěch. Je to velmi odporný a nebezpečný člověk, který se neštítí vůbec ničeho.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

13. 3. 2018 13:45 | Kuved

Tahle osoba pozor !!!!§§ Jde o kriminální aktivity jisté osoby, jménem Věra Nusmul.rakouského občanství, ročník 1953, z Ostravy, která vyhledává jiné osoby za účelem šíření intrik, manipulací a pomluv, s cílem poškodit jiné osoby, které se znají. Voyerka a psychopatka z Ostravy, která se snaží infiltrovat do blízkosti různých osob, je více osob, které byly poškozeny její patologickou činností, takže tato se snaží šmírovat a posléze ničí vztahy všem lidem které zná. Infiltruje se do vaší blízkosti a pak zneužije všech informací a zmanipulovanými fakty fakt obtěžuje další lidi. Její chování je vysoce společensky nebezpečné. Tato osoba se snaží seznamovat s lidmi v různých společenstvích, např. v obchodních centrech, na wellnessu, nebo při cestování autem. Manipulátorka, intrikánka, závislosti chorobné nakupování a neustálé intrikování, dg.bájná lhavost, znatelná porucha chování projevující se těkavostí,nesoustředěností, vlivem užívání psychoefedrinů a návykových látek, rozklad osobnosti. Jezdí pod vlivem návyk.látek, telefonuje za řízení autem,čili neustále porušuje doprav.předpisy, chová kočky, takže má poruchu osobnosti, ADHD, svraštělou kůži z boreliozy a chlamydií, a toxoplazmozu. Celý život se nechá život exmanželem a pochybnými existencemi, s nimiž provozovala v Rakousku erotické domy. S bývalými partnery, vesměs alkoholiky, je v kontaktu a snaží se zneužívat i jejich důvěry a manipulovat tak přes ně další osoby. Jelikož tato osoba nikdy v ČR nepracovala, nemá ani důchod na území státu, a nechá se vyživovat výše zmíněným způsobem. S úctou lidé, kterým se také infiltrovala tato záškodnická zakomplexovaná a závistivá osoba do osobní blízkosti, a snažila se všelijak škodit. Upozorňujeme na nebezpečí zneužití osobních údajů a ztráty identity.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+6
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Rostislav Cielepa 17. 01. 2018 08:41)

9. 3. 2018 19:41 | Lucie

Přikládám negativní zkušenost. Máme téměř tříletého syna a protože je hodně živý, měli jsme pro něj u Kooperativy úrazové pojištění. Třikrát nebo čtyřikrát jsme řešili pojistnou událost, kde nám pokaždé vyplatili od tisíce do tří tisíc korun. Po posledním úrazu (rozražené čelo), nám vypověděli smlouvu. Kooperativu už nikdy víc, jsou to pěkní šme.jdi. Nevím co by se dělo, kdyby měli vyplácet pořádnou sumu... Nejhorší pojišťovna.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

7. 3. 2018 10:18 | Nikola

Nejhorší pojišťovna kterou znám. A jejich jednání naprostá katastrofa. Už nikdy více.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

1. 3. 2018 20:07 | Julie

Co se týče moji zkušeností s Kooperativou tak je to jedním slovem katastrofa. U Kooperativy jsme měli pojištění v rámci leasingu u Škodovky. Zaměstnanci, se kterými jsem se u nich setkala jsou arogantní a absolutně neumějí jednat se zákazníkem. Stalo se to, že jsem srazila srnu. Auto bylo pojízdné, tak jsem ho mohla dovést do servisu. Na opravu jsme čekali 3 týdny. Podle smlouvy jsme měli nárok na náhradní vozidlo po dobu 20 dní v případě, že bude auto opravované v domovském servise. (což bylo) V případě, že to bude v jakémkoliv jiném autorizovaném servisu Škodovky i tak nám vzniká nárok na náhradní auto po dobu 10 dní. Auto nám bylo půjčeno na dva dny s tím, že mají rozpůjčování aut naplánováno a pro nás jednoduše nezbylo. Za tyto dva dny byla sazba cca 3000,–. (v případě plných 20 dní by se jednalo o částku cca 30 tis.) Po asi měsíci nám přišel dopis od Kooperativy, že nám nevznikl nárok na náhradní vozidlo, takže tyto 3000,– máme uhradit my. Opravdu si nedovedu představit, hradit celých 30 tis. v případě, že by jsme auto měli zapůjčeno na celých 20 dní dle smlouvy. Zaměstnanci neustále jako kolovrátek opakovali, že by jsme na náhradní auto nárok měli jen v případě, že oprava přesáhne 8 normohodin. Nic takového jsme ve smlouvě nenašli, nehledě na to, že auto jsme k dispozici neměli celé tři týdny a nikdo nám to nijak nekompenzoval. Výše pojistky byla 17 700,–/rok, za mě je to dost vysoká pojistka na to aby pojišťovna zafungovala při nějakém problému. A to jsem se ještě po telefonu od jednoho ze zaměstnanců dozvěděla, že pojistka není svojí vyšší nijak přemrštěná tak co bych čekala.
Co jim tedy nemůžu upřít tak alespoň zaplatili opravu auto po srážce se srnou bez jakýchkoliv problémů.
Závěrem tuto pojišťovnu určitě nedoporučuji. Od více lidí jsem slyšela, že mají nejvyšší rušivost pojistek vůbec, což po této zkušenosti chápu.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

17. 1. 2018 8:41 | Rostislav Cielepa

U kooperativy (pobočka Frýdek-Místek ul. Slezská) jsem v lednu 2017 uzavřel povinné ručení na osobní automobil a pracovnice, která smlouvu uzavírala, napsala špatně RZ (namísto číslo, písmeno, číslo a další čísla, napsala čtyři čísla a poté číslo, písmeno, číslo) když jsem ji na toto upozornil tak napsala opravný formulář, opravný formulář jsem byla opět sepsat v listopadu, když jsem zjistil u české kanceláře pojistitelů, že vozidlo může být nepojištěno. Ani poté nebyla sjednaná náprava. Jelikož jsem si koupil jiné auto, tak vozidlo o kterém píši jsem nechal sešrotovat a došel jsem na stejnou pobočku kooperativy, vozidlo odhlásit, stejná pracovnice si okopírovala TP od vozidla a sepsala žádost o zrušení pojistky z důvodu sešrotování vozidla, ale do žádosti napsala číslo pojistné smlouvy, které nebylo na toto konkrétní vozidlo, ale zrušila někomu pojistku. Opět jsem musel na pobočku sjednat nápravu, ale už u jiné pracovnice. Ta pracovnice, která nebyla schopna vozidlo řádně pojistit a následně po roce zrušit, mě telefonicky kontaktovala a sdělila mi, že u pojišťovny pracuje už 25 let a stal se jeden omyl, za který se omluvila. Ale pouze v tomto případě bylo více. Proto jsem zrušil i pojistku od druhého vozidla, ale toto mi stále figuruje jako pojištěné u kooperativy. Proto doporučuji všem - NEPOJISTIT se u kooperativy, neboť nevíte kdy a kde Vám nastane problém.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

31. 12. 2017 0:21 | Zdeněk

Měl jsem nehodu v německu.Nacouvalo na mě polské auto přede mnou.K nehodě jsem zavolal policii,mám jednoho svědka a předložil jsem záznam z kamery.Dodal jsem jim veškeré doklady.Týdny nesmyslů a lží.Špatné číslo škůdce atd.Škodu má vyplatit Kooperativa.Před měsícem mi poslali lživý dopis,kde píšou,že jsem jim nedal žádné podklady a že jestli chci škodu zaplatit,musím je dodat.Smyšlené číslo a značka škůdce.Tři měsíce před tím tvrdili,že čekají na vyjádření polské pojišťovny.Myslím že pojišťovna krachuje.Když se podívám na netu na recenze,tak u nich si může něco pojistit jen blbec.Za týden to budou 4 měsíce a nemám ani korunu.Oni asi taky ne. Taková to byla dobrá pojišťovna.Před 15 lety jsem měl u nich pojištěno všechno,obě auta,obchod,chatu,byt.Teď nic.Totéž doporučuji všem!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

12. 12. 2017 16:33

Já mněla taky od Kooperativy pojištěný být a jednou jsem nezaplatila a hned na férovou bez varování 1920kc to daly exekutorovi a ten chce po mně 10700 vzali my ihned invalidní důchod a to psaly že my budou brát 766kc ne oni bez varování zastaví účet furt lítám po soudech a mám to zaplaceny ústřižky mám vše jsem poslala a nic se neděje tak že oni to chtěj zaplatit po druhý jinak neotevrou účet to jsou pěkný lichváři to je hrozný jsou to zloději
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Jarka 30. 06. 2017 11:34)

Zobrazit všech 106 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 367 651 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Další čtení na flowee.cz

Proč mají modroocí lidé jen jednoho společného předka

Proč mají modroocí lidé jen jednoho společného předka

Pokud máte modré oči, měli byste zpozornět. Tato barva duhovky, která obsahuje nejméně...více

Rumu dává šturm křehká dáma Lorena Vasquéz

Rumu dává šturm křehká dáma Lorena Vasquéz

Skutečný rum si u nás získal velkou oblibu a už dávno přestal být výsostným pitím pro...více

Bolest zad vzniká i proto, že se bojíme. Záda se dají "rozdýchat"

Bolest zad vzniká i proto, že se bojíme. Záda se dají "rozdýchat"

Říká se, že strach je špatný rádce. V oblasti zdraví toto funguje dvojnásob. Tělo totiž...více

Zdroj: Logo Flowee

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK