Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Kontakty

AdresaPobřežní 665/21Praha 8186 00
Telefon956 421 111
Infolinka957 105 105
Emailinfo@koop.cz
Web

Další Informace

IČO47116617

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - Články

Výpis článků s klíčovým slovem kooperativa pojišťovna

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

10. 8. 2017 | Monika Hájková | 2 komentáře

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

Kdo chce jezdit autem, neobejde se bez povinného ručení. Na kolik pojistka přijde a na co si dát pozor? Peníze.cz přináší porovnání online cen povinného ručení.

Pojištění právní ochrany může ušetřit spoustu peněz

24. 5. 2011 | Ondřej Tůma | 22 komentářů

Pojištění právní ochrany může ušetřit spoustu peněz

Tak a dost! Tady si z vás snad někdo dělá legraci! Nejradši byste toho šizuňka hnali k soudu! Kdybyste na to ovšem měli. Peníze a žaludek. A kdybyste vůbec věděli, jak se to dělá. Možná jste si včas měli sjednat pojištění právní ochrany.

Podnikatele nejčastěji ohrožují vichřice

2. 5. 2008 | Eva Sovová | 2 komentáře

Podnikatele nejčastěji ohrožují vichřice

Podnikání stále více ohrožují opakující se přírodní katastrofy. Živnostníci často nemají dobré pojistky nebo se na pojistném snaží šetřit. Opomíjejí riziko, že živelní událost může nadlouho přerušit chod jejich firmy.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - Zkušenosti

17. 1. 2018 8:41 | Rostislav Cielepa

U kooperativy (pobočka Frýdek-Místek ul. Slezská) jsem v lednu 2017 uzavřel povinné ručení na osobní automobil a pracovnice, která smlouvu uzavírala, napsala špatně RZ (namísto číslo, písmeno, číslo a další čísla, napsala čtyři čísla a poté číslo, písmeno, číslo) když jsem ji na toto upozornil tak napsala opravný formulář, opravný formulář jsem byla opět sepsat v listopadu, když jsem zjistil u české kanceláře pojistitelů, že vozidlo může být nepojištěno. Ani poté nebyla sjednaná náprava. Jelikož jsem si koupil jiné auto, tak vozidlo o kterém píši jsem nechal sešrotovat a došel jsem na stejnou pobočku kooperativy, vozidlo odhlásit, stejná pracovnice si okopírovala TP od vozidla a sepsala žádost o zrušení pojistky z důvodu sešrotování vozidla, ale do žádosti napsala číslo pojistné smlouvy, které nebylo na toto konkrétní vozidlo, ale zrušila někomu pojistku. Opět jsem musel na pobočku sjednat nápravu, ale už u jiné pracovnice. Ta pracovnice, která nebyla schopna vozidlo řádně pojistit a následně po roce zrušit, mě telefonicky kontaktovala a sdělila mi, že u pojišťovny pracuje už 25 let a stal se jeden omyl, za který se omluvila. Ale pouze v tomto případě bylo více. Proto jsem zrušil i pojistku od druhého vozidla, ale toto mi stále figuruje jako pojištěné u kooperativy. Proto doporučuji všem - NEPOJISTIT se u kooperativy, neboť nevíte kdy a kde Vám nastane problém.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

31. 12. 2017 0:21 | Zdeněk

Měl jsem nehodu v německu.Nacouvalo na mě polské auto přede mnou.K nehodě jsem zavolal policii,mám jednoho svědka a předložil jsem záznam z kamery.Dodal jsem jim veškeré doklady.Týdny nesmyslů a lží.Špatné číslo škůdce atd.Škodu má vyplatit Kooperativa.Před měsícem mi poslali lživý dopis,kde píšou,že jsem jim nedal žádné podklady a že jestli chci škodu zaplatit,musím je dodat.Smyšlené číslo a značka škůdce.Tři měsíce před tím tvrdili,že čekají na vyjádření polské pojišťovny.Myslím že pojišťovna krachuje.Když se podívám na netu na recenze,tak u nich si může něco pojistit jen blbec.Za týden to budou 4 měsíce a nemám ani korunu.Oni asi taky ne. Taková to byla dobrá pojišťovna.Před 15 lety jsem měl u nich pojištěno všechno,obě auta,obchod,chatu,byt.Teď nic.Totéž doporučuji všem!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

12. 12. 2017 16:33

Já mněla taky od Kooperativy pojištěný být a jednou jsem nezaplatila a hned na férovou bez varování 1920kc to daly exekutorovi a ten chce po mně 10700 vzali my ihned invalidní důchod a to psaly že my budou brát 766kc ne oni bez varování zastaví účet furt lítám po soudech a mám to zaplaceny ústřižky mám vše jsem poslala a nic se neděje tak že oni to chtěj zaplatit po druhý jinak neotevrou účet to jsou pěkný lichváři to je hrozný jsou to zloději
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Jarka 30. 06. 2017 11:34)

30. 6. 2017 11:34 | Jarka

Dobrý den, chtěla bych také upozornit na nehorázné jednání této pojišťovny. V současné době řeším plnění ze zákonné pojistky kdy mi pán rozbil traktorem zadní okno. Samozřejmě pojišťovna toto plnění zamítla s tím, že nelze uvěřit viníkovi ani poškozenému i když se shodli na ději dopravní nehody podle nehodového formuláře, neboť řidič se má plně věnovat řízení a sledovat provoz v předu. Opravdu logické toto rozhodnutí hodili jen tak od stolu i přes to že jsem je upozorňovalo že se jednalo o traktor, který měl zapřažené stroje na sekání trávy a tak že zase z mého pohledu přeci řidič musí sledovat i tyto stroje,aby neohrozil silniční provoz atd... tak že sledoval i zpětné zrcádko a nehodový děj viděl. Stále tuto pojistnou událost řeším a jsem připravena v tomto směru oslovit i media s případnou žalobou.....Tato pojišťovna si nic jiného nezaslouží, hlavně že Vás lanaří do připojištění okna s min. za 600,- Tuto pojišťovnu nedoporučuji...jsou jen problémy a nic vám nezaplatí
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-15
Líbí
Nelíbí

29. 5. 2017 21:11 | Tomáš Beldík

Chtěl jsem osobně vypovědět smlouvu dva dny před koncem výpovědní lhůty, neoprávněně odmítli mi to vypovědět, že musím donést veškerou písemnou korespondenci s pojištovnou :-) Neskutečné. Krajně neporučuji tuto pojišťovnu. Druhý den jsem vypověděl bez problému na jiné pobočce mimo Příbram bez korespondence :-) Ještě jednou důrazně nedoporučuji tuto pojištovnu a to kdekoliv.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

26. 5. 2017 15:32 | Iveta

Pojišťovna VIENNA INSURANCE GROUP není o nic lepší.OKRÁDÁ KLIENTY.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

6. 5. 2017 20:24 | Jan Jurníček

To jste ještě dopadl dobře:
http://www.penize.cz/dluhy/222649-promlcene-pohledavky-vime-jak-se-jim-branit-i-kdo-na-nich-vydelava!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Martin 02. 03. 2017 16:38)

2. 3. 2017 16:38 | Martin

Chci tímto vyjádřit svou naprostou nespokojenost se službami Kooperativy.
Mám sjednané pojištění odpovědnosti zaměstnance, které prošlo dne 6.1.2017. Neměl jse mzájem jej nadále prodlužovat. Nepřišlo mi ani poštou ani mailem žádné oznámení o prodloužení smlouvy nebo například dotaz, zda-li chci pokračovat a smlouva se automaticky prodloužila. To je ještě v pořádku, jelikož byla sjednaná na dobu neurčitou a je moje hloupost, že jsem si to nepohlídal.
Přišla mi upomínka. Na tu jsem hned reagoval s tím, že jsem měl za to, že smlouva zaniká a že bych jí tedy chtěl klidně i za penále vypovědět. NEJDE!!! Změna poměrů v zaměstnaní se nezohledňuje. To, že mi je to k ničemu nemá vliv, ale jak je možné, že nemohu smlouvu vypovědět?
Do toho se mnou ještě slečna po telefonu jednala stylem, jako bych byl zločinec.
Tak jsem za pár minut zavolal jiné slečně, vysvětlil situaci a dostal stejnou odpověď. Jakmile jsem ale zmínil, že bych například přešel na jiný typ smlouvy, tak hned pookřála a najednou by vše krásně šlo.
Možná toto není nezákonné jednání. Je však vysoce neseriózní a zametá s klientem. Nejen, že nemám v plánu nikdy v budoucnu využívat služeb této pojišťovny, ale tato situace mě natolik namíchla, že budu pokračovat v šíření těchto negativních informací.
Je totiž zajímavé, že kdykoli jsem potřeboval cokoli řešit s jinou finanční institucí, vždy mi vyšli vstříc nebo se dalo domluvit na kompromisu.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+6
Líbí
Nelíbí

19. 1. 2017 21:16 | Danko

Děkuji za zveřejnění tel. kontaktu na ředitelství, také řeším problém ve věci vyplacení škodné události. Likvidátoři , to je chamrať líná a vyčůraná jak ANGLICKÉ MRČNO.
S pozdravem Danko.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Patrik Sawicki 26. 08. 2015 22:28)

15. 1. 2017 8:08 | Martinková

Dobry den, Manžel má uzavřeno životní pojištění PERSPEKTIVA 7BN. Celkový měsíční poplatek je 560 Kč, součet rizikového pojistného je 498 Kč. Smlouva je uzavřena na více než 25 let, tedy měsíčních poplatky na úhradu počátečních nákladů jsou max. 65% po dobu tří let. Z čeho se to platí, když rozdíl mezi celkovou placenou měsíční částkou a částkou na rizika je 62 Kč za měsíc? To vzniká dluh? Děkuji za odpověď.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

31. 10. 2016 12:00 | Karel Horák

U všech klientů jsem musel na tuto pojišťovnu podávat žaloby, abych ji přiměl k odpovědnosti, sice úspěšně,ale věc se tím zdrží a že to pojišťovnu stojí další peníze, to odpovědného činitele nechává chladným. Nebát se a svá práva se přihlásit!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

8. 10. 2016 11:29 | žaneta

muj přítel měl uraz pracovní jelikož jeho zaměstnavatel ma pojiš. kooperativu jeto hruza čekame dva měsíce na penize když tam zavolame pro svoje peníze jsou dzrzí nepříčetny prostě takovy jednaní co maj oni to nema období nejradějí bych tam vlítka a dala bych jím přes držku aby se umělí chovat k lidem tak jak se sluší a patří.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

11. 1. 2016 16:39 | Míra

Kooperativa ,už nikdy více!! pokud se někdo nechá pojistit u kooperativa tak ať to nedělá to je jako se upsat ďáblovy.Platí hodně a člověku když se něco stane kooperativa neplatí a vždy najdou výmluvu,aby nemuseli platit!!!Hlavně jak se člověk opozdí s placením,tak hned dostane penále.Hnal bych je klackem.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+21
Líbí
Nelíbí

23. 12. 2015 0:14 | Jan Šilhan

U kooperativy jsem se pojistil na zpoždění letu.V přehledu pojistné události je psáno.Pojištění zpoždění letu se vztahuje na případy, kdy letadlo v němž má pojištěný rezervovaný oficiálně registrovaný let v rámci pojištěné cesty,bylo na odletu zpožděno nejméně o 6 hodin.Můj let z Mexika do Bonnu měl 23 hodin zpoždění a zmeškal jsem lety do Č.R.Při vyřizování pojistné události se mi řekli ,že zpoždění platí pouze na území Mexika a pokud mi zajistili ubytování a jídlo, tak žádná škoda mi nevznikla. Rada ,nepojistit se v životě u Kooperativy.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+23
Líbí
Nelíbí

19. 11. 2015 2:44 | Dana Jahodová

nejhorší pojišťovna co znám.Klijentů si neváží.Jde jim jen o peníze.Díky této pojišťovně jsem přišla o dost peněz.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 94 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  7 967 434 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK