Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Další příspěvky v diskuzi (celkem 149 komentářů)

26. 9. 2019 6:52 | Pozor na psychopatku z Ov

Jsou to podvodníci A taky šmírujou lidi a tahle jim pomáhá-Upozornění na osobu ženského pohlaví 66 let Vera Nusm.extrémně vrásčitou na svých 66let - z Ostravy - telefonuje všem pořád, z nudy, nikdy v ČR nepracovala, nechá se dodnes i jako "důchodkyně" živit exmanželem. Zlatokopka, podvodnice, dělá podvody v bankách, v obchodech, jde o nebezpečnou psychopatku a zákeřnou intrikánku, jezdící v červeném autě zn.Nissan pod vlivem omamných látek. Tato osoba je velmi agresívní, psychicky vyšinutá, nebezpečná, a škodolibá. I na cestách uplatňuje agresívní styl jízdy,předjíždí, troubí a je úplně mimo. Dále na internetu sleduje lidi (trestný čin stalking) - vytrvale spamuje do vybraných email. schránek pod smyšlenou identitou a obtěžuje inzerenty na různých webech,i i smyšlenými telefonáty na různá tel.čs. Dát si na ni pozor na Ostravsku,v nákupních centrech šmíruje lidi, fotí si je,a bez jejich svolení používá jejich fotky k intrikaření! Obtěžuje falešnými zprávami posílá škodlivé kody na emaily, ještě se s tím chlubí, je vyšinutá!Chodí většinou v černém. Jestli jsou silikonové implantáty jedovaté, u této osoby to platí na 100% ! Obtěžuje po telefonu, šílená intrikánka! Vnucuje se cizím lidem,které obtěžuje s manipulacemi a intrikami,na jiné osoby. Všichni kdo s ní nebo v její režii instrikují se dopouštějí rovněž trestného činu! Pokuty pro ty kdo v její režii intrikují, již padly a dále padají! Tato závadná osoba není schopna udržovat normlání vztahy s lidmi!Lidi jen zneužívá a pak poškozuje!OBTĚŽUJE I V OBCHODNÍCH CENTRECH PRODAVAČKY, SVÝMI VÝPLODY A MANIPULACEMI NA JINÉ LIDI! PODÁNO NĚKOLIK TRESTNÍCH OZNÁMENÍ !!! SPRÁVNÍ ORGÁNY TUTO PSYCHOPATKU ŘEŠÍ!Poznáte dle nápadného vrásčitého obličeje,který se stále ironicky šklebí v odporné grimase Bez vašeho vědomí vás zatáhne do podvodu (bílé koně, nebo jiný podvod))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2019 11:33 | Karel H.

Zajímalo by mě kde jsou tito profi řidiči pojištění, o by musely všechny tyto instituac euž dávno zkrachvoat, by jen vyplácely pojistky - k dnešnímu případu totálnímu kolapsu na D1, kdy havarovalo víc kamionů, zbytečné kraxny, je zkrátka moc aut, osobákůp přes 6 milionů. No at se to vytříská, zkrachujou pojistovny a bude víc místa na cestách Řidiči osobních vozů jsou tradičně bezohlední a především nemají absolutně páru o tom, jak těžko se ovládá vůz nákladní, natož plný kamion. Jsem přesvědčen, že za 4 z 5 nehod kamionů může nějaký pako v nadupaný Audině. ------------------------------ ---------------------------- Typický názor kamioňáka. Řidič kamionu musí hlavně jet tak, aby neohrožoval ostatní, a aby dokázal bleskově a bezpečně zareagovat. O dodržování bezpečného odstupu ani nemluvím, to tito frajeři ani neví, co to je. No ale řidiče kamionu může dnes dělat každé pako s IQ tyqe a pak to tak vypadá. xxx Musím souhlasit! Hlavně odstup nedodržují, přitom moc dobře vědí, že kamion brzdí daleko hůře!!! Kde ty doby jsou, kdy si řidiči prošly vojnu jako řidiči, ale i tak se k řízení kamionu nedostal! K tomu běžné prohřešky, kdy se sleduje video, nebo za jízdy kouří a jí. Pak se nedivme, že do stojícího kamionu v odstavném pruhu to další napálí.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2019 14:23 | Petr Fojtík

Jako firma ze skupiny Vienna Insurance group má dosti špatnou pověst ohledně pojistného plnění. Moje manželka řeší už přes půl roku (poškozená) pojistnou událost a pojišťovna se jen stále vymlouva. Nyní jsme podali raklamaci na neumernou dobu a pokud ani to nezabere tak se obrátím na ČNB, toto mě poradili v České kanceláři pojistitelu. Takže za mě a moji rodinu Kooperativu a Českou podnikatelskou pojišťovnu nebrat. Neplní a mají velmi dlouhou dobu vyřizování.
Dnes 27.8 teprve poslali manželce odškodnění na účet. Když to nějak uzavřu, tak spousta telefonování a doprošováni a výmluv ze strany pojišťovny. Tuto pojišťovnu nebrat....
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2019 11:30 | Nikola Grusmulerová

Se mi to prosim nevložilo proč jako? aliditu atd. Hodně lidí tomu říká úrazovka, přitom chtějí pojistit i nemoc a smrt. ?????+? Další roli hraje věk (čím je člověk mladší, rizika jsou levnější protože ta pravděpodobnost uplatnění je menší..to se týká především těch rizik na nemoc či smrt, u úrazu to zas takovou roli nemá). Další je to, jestli do pojištění vstupuješ zdravá ( pokud si měla i nějaký úraz, který zanechal nějaký problém, pojišťovna to může úplně vyloučit a nebude to krýt, nebo se pojistné za riziko zdraží, ale budeš komplet pojištěná). Další věci je riziková skupina, pokud si kominík, budeš platit víc, než administrativní pracovník protože kominík má větší pravděpodobnost úrazu a spadá do jiný rizikovky. Pak bych si pohlídala, jestli daná pojišťovna, která je o proti jiným třeba levnější platí měkké diagnózy jako je podvrtnutí, naražení, pohmoždění atd. pár pojišťoven to tak má...jsou levný, takže super, jenže pokud ti ruku nedají do sádry, tak máš smůlu. Plnění bych si dala vždy od 8 nebo 10 dne, nikdy ne 30, protože zlomená ruka se často léčí 21 dní a pojišťovna ti zase nic nedá. Všechno tohle hraje roli v ceně, takže je úplně zcestný se tu ptát, kolik kdo platí pokud neuvidíš celou tu smlouvu, kde je napsaný věk, povolání, zdravotní dotazník
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2019 11:29 | Nikila

Včera jsem to komentovala v jiném fóru, tak to vkládám i sem. ?? Ono to nejde takhle globalizovat. Jde o to, jestli to budeš mít čistě na úraz, nebo jestli to bude obsahovat i pojištění smrti, invaliditu atd. Hodně lidí tomu říká úrazovka, přitom chtějí pojistit i nemoc a smrt. ?????+? Další roli hraje věk (čím je člověk mladší, rizika jsou levnější protože ta pravděpodobnost uplatnění je menší..to se týká především těch rizik na nemoc či smrt, u úrazu to zas takovou roli nemá). Další je to, jestli do pojištění vstupuješ zdravá ( pokud si měla i nějaký úraz, který zanechal nějaký problém, pojišťovna to může úplně vyloučit a nebude to krýt, nebo se pojistné za riziko zdraží, ale budeš komplet pojištěná). Další věci je riziková skupina, pokud si kominík, budeš platit víc, než administrativní pracovník protože kominík má větší pravděpodobnost úrazu a spadá do jiný rizikovky. Pak bych si pohlídala, jestli daná pojišťovna, která je o proti jiným třeba levnější platí měkké diagnózy jako je podvrtnutí, naražení, pohmoždění atd. pár pojišťoven to tak má...jsou levný, takže super, jenže pokud ti ruku nedají do sádry, tak máš smůlu. Plnění bych si dala vždy od 8 nebo 10 dne, nikdy ne 30, protože zlomená ruka se často léčí 21 dní a pojišťovna ti zase nic nedá. Všechno tohle hraje roli v ceně, takže je úplně zcestný se tu ptát, kolik kdo platí pokud neuvidíš celou tu smlouvu, kde je napsaný věk, povolání, zdravotní dotazník, skladba rizik, denní plněni, pojistné částky atd. atd.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2019 11:26 | Gaman Marinier

Posílají mi pořád nové nabídky a akce na slevu z pojistného, ale nejsem u nich nejméně 4 roky. Už jsem změnil email, tel.číslo, a pořád otravují, nevím co s nimi. Asi mají agenty kterí jim dávaj tipy.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 9. 2019 8:24 | Josef

S Kooperativou naprostá spokojenost. 4 pojistné události během 7 let pojištění, vše vyřízeno rychle a k naší plné spokojenosti. Přehledná stránka pro hlášení škody, žádné nepřiměřené požadavky na klienta v souvislosti s likvidací škody. Doporučuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 9. 2019 13:46 | David

Možná by to příště chtělo si pořádně přečíst pojistné podmínky, pak byste se nedivila, že Vám záda zamítli.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 9. 2019 11:21 | Ilonko ahoj ještě jsi pořád vdaná?

Je treba sa pozamýšlat nad tým 66 let Vera Nusm.extrémně vrásčitou na svých 66let - z Ostravy - telefonuje všem pořád, z nudy, nikdy v ČR nepracovala, nechá se dodnes i jako "důchodkyně" živit exmanželem. Zlatokopka, podvodnice, dělá podvody v bankách, v obchodech, jde o nebezpečnou psychopatku a zákeřnou intrikánku, jezdící v červeném autě zn.Nissan pod vlivem omamných látek. Tato osoba je velmi agresívní, psychicky vyšinutá, nebezpečná, a škodolibá. I na cestách uplatňuje agresívní styl jízdy,předjíždí, troubí a je úplně mimo. Dále na internetu sleduje lidi (trestný čin stalking) - vytrvale spamuje do vybraných email. schránek pod smyšlenou identitou a obtěžuje inzerenty na různých webech,i i smyšlenými telefonáty na různá tel.čs. Dát si na ni pozor na Ostravsku,v nákupních centrech šmíruje lidi, fotí si je,a bez jejich svolení používá jejich fotky k intrikaření! Obtěžuje falešnými zprávami posílá škodlivé kody na emaily, ještě se s tím chlubí, je vyšinutá!Chodí většinou v černém. Jestli jsou silikonové implantáty jedovaté, u této osoby to platí na 100% ! Obtěžuje po telefonu, šílená intrikánka! Vnucuje se cizím lidem,které obtěžuje s manipulacemi a intrikami,na jiné osoby. Všichni kdo s ní nebo v její režii instrikují se dopouštějí rovněž trestného činu! Pokuty pro ty kdo v její režii intrikují, již padly a dále padají! Tato závadná osoba není schopna udržovat normlání vztahy s lidmi!Lidi jen zneužívá a pak poškozuje!OBTĚŽUJE I V OBCHODNÍCH CENTRECH PRODAVAČKY, SVÝMI VÝPLODY A MANIPULACEMI NA JINÉ LIDI! PODÁNO NĚKOLIK TRESTNÍCH OZNÁMENÍ !!! SPRÁVNÍ ORGÁNY TUTO PSYCHOPATKU ŘEŠÍ!Poznáte dle nápadného vrásčitého obličeje,který se stále ironicky šklebí v odporné grimase Bez vašeho vědomí vás zatáhne do podvodu (bílé koně, nebo jiný podvod)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 9. 2019 11:19 | Nikola Grusmulerová

Takisto súhlas, Rakušáci nejsou o nic lepší než jejich bratia Germáni, Proto s tuentou poistovnou nikaké drobné nemít Sem ted u britské, jenomže to je problém, Británie sa ponáhla z EU, a buděm musiet poistovnu změnit Čo sa dá robit Okrem tých čo puosobí na Slovensku, v mej domovině,neviem co dalej
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 9. 2019 11:16 | Kotalík Michal

S touto podivnou pojišťovnou jsem již před 6lety skoncoval, po pojistné události, kdy se neměli k tomu, na základě předložených důkazů a zpráv o pojistné události (úraz) vyplatit peníze, ani část peněz, NIC! Bohužel jejich agenti loví v čistých vodách, přijímají se noví pracovníci na pobočky, aby se trochu vyčistil profil této společnosti sídlící v Rakousku. Nic dobrého od těch Skopčáků, Nácků a nacionalistů nikdy nevzešlo (viz Adolf H-i-t-l-e-r)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 9. 2019 9:36 | Petr

Kooperativa je snad ta nejhorší pojišťovna co může být. Je předražená a i tak je uplně k h****. Než se u nich pojistíte, radši si důkladně přečtěte podmínky. Snad v každým bodě je skryté jedno slovo, díky kterému mají právo říci: "na to se pojistka nevztahuje." Např.: uhodí blesk metr od vás a vás to taky slušně probije? Sorry, pojišťujeme jenom přímý zásah bleskem (a to už je co říct, že si vymýšlí i kolem takové věci). Já jsem byl plavat a ukradli mi batoh, ale neměl jsem ho připoutaný řetězem ke stromu a nebyl ověšený zámky. A když už, tak jsem se měl bránit, i kdyby na mě vytáhl nůž.... pardón, moje chyba. Kooperativu už fakt nikdy.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 9. 2019 11:21 | Kral

S tím úrazovým mohu potvrdit!!! Prosím VŠECHNY známe upozorněte na ty podvodníky vše co je níže popsáno jsem prožil.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 9. 2019 11:18 | Kral

Pozor na ty K..vy, u hypotéky když se nastěhujete do nového bydlení posílají záměrně dopisy na staré adresy!!! Poté exekutor z Pardubic má vyděláno. To je mim. jedna z jejich služeb. Je toho daleko více. POZOR radím jiné podvodníky. Moje třetí zkušenost a třetí průser.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2019 11:09 | podvody dělají všichni např.tato psychopatka vyžil

66 let Vera Nusm.extrémně vrásčitou na svých 66let - z Ostravy - telefonuje všem pořád, z nudy, nikdy v ČR nepracovala, nechá se dodnes i jako "důchodkyně" živit exmanželem. Zlatokopka, podvodnice, dělá podvody v bankách, v obchodech, jde o nebezpečnou psychopatku a zákeřnou intrikánku, jezdící v červeném autě zn.Nissan pod vlivem omamných látek. Tato osoba je velmi agresívní, psychicky vyšinutá, nebezpečná, a škodolibá. I na cestách uplatňuje agresívní styl jízdy,předjíždí, troubí a je úplně mimo. Dále na internetu sleduje lidi (trestný čin stalking) - vytrvale spamuje do vybraných email. schránek pod smyšlenou identitou a obtěžuje inzerenty na různých webech,i i smyšlenými telefonáty na různá tel.čs. Dát si na ni pozor na Ostravsku,v nákupních centrech šmíruje lidi, fotí si je,a bez jejich svolení používá jejich fotky k intrikaření! Obtěžuje falešnými zprávami posílá škodlivé kody na emaily, ještě se s tím chlubí, je vyšinutá!Chodí většinou v černém. Jestli jsou silikonové implantáty jedovaté, u této osoby to platí na 100% ! Obtěžuje po telefonu, šílená intrikánka! Vnucuje se cizím lidem,které obtěžuje s manipulacemi a intrikami,na jiné osoby. Všichni kdo s ní nebo v její režii instrikují se dopouštějí rovněž trestného činu! Pokuty pro ty kdo v její režii intrikují, již padly a dále padají! Tato závadná osoba není schopna udržovat normlání vztahy s lidmi!Lidi jen zneužívá a pak poškozuje!OBTĚŽUJE I V OBCHODNÍCH CENTRECH PRODAVAČKY, SVÝMI VÝPLODY A MANIPULACEMI NA JINÉ LIDI! PODÁNO NĚKOLIK TRESTNÍCH OZNÁMENÍ !!! SPRÁVNÍ ORGÁNY TUTO PSYCHOPATKU ŘEŠÍ!Poznáte dle nápadného vrásčitého obličeje,který se stále ironicky šklebí v odporné grimase Bez vašeho vědomí vás zatáhne do podvodu (bílé koně, nebo jiný podvod)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 9. 2019 6:54 | Bara K.

A v některých pobočkách ty obézní blondýny co to tam vedou, to je strašné a odpudí vás to hned při vstupu navíc porušují osobní údaje, ptají se na rodinný stav, počet dětí atd. protizákonně. Poslána kontrola Pokuta ji snad přiměje i zhubnout, nebude tolik žrát ta metla ohavná
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 9. 2019 6:52 | Kotaula Martin Ostrava

Vkládám znovu Upozornění na osobu ženského pohlaví 66 let Vera Nusm.extrémně vrásčitou na svých 66let - z Ostravy - telefonuje všem pořád, z nudy, nikdy v ČR nepracovala, nechá se dodnes i jako "důchodkyně" živit exmanželem. Zlatokopka, podvodnice, dělá podvody v bankách, v obchodech, jde o nebezpečnou psychopatku a zákeřnou intrikánku, jezdící v červeném autě zn.Nissan pod vlivem omamných látek. Tato osoba je velmi agresívní, psychicky vyšinutá, nebezpečná, a škodolibá. I na cestách uplatňuje agresívní styl jízdy,předjíždí, troubí a je úplně mimo. Dále na internetu sleduje lidi (trestný čin stalking) - vytrvale spamuje do vybraných email. schránek pod smyšlenou identitou a obtěžuje inzerenty na různých webech,i i smyšlenými telefonáty na různá tel.čs. Dát si na ni pozor na Ostravsku,v nákupních centrech šmíruje lidi, fotí si je,a bez jejich svolení používá jejich fotky k intrikaření! Obtěžuje falešnými zprávami posílá škodlivé kody na emaily, ještě se s tím chlubí, je vyšinutá!Chodí většinou v černém. Jestli jsou silikonové implantáty jedovaté, u této osoby to platí na 100% ! Obtěžuje po telefonu, šílená intrikánka! Vnucuje se cizím lidem,které obtěžuje s manipulacemi a intrikami,na jiné osoby. Všichni kdo s ní nebo v její režii instrikují se dopouštějí rovněž trestného činu! Pokuty pro ty kdo v její režii intrikují, již padly a dále padají! Tato závadná osoba není schopna udržovat normlání vztahy s lidmi!Lidi jen zneužívá a pak poškozuje!OBTĚŽUJE I V OBCHODNÍCH CENTRECH PRODAVAČKY, SVÝMI VÝPLODY A MANIPULACEMI NA JINÉ LIDI! PODÁNO NĚKOLIK TRESTNÍCH OZNÁMENÍ !!! SPRÁVNÍ ORGÁNY TUTO PSYCHOPATKU ŘEŠÍ!Poznáte dle nápadného vrásčitého obličeje,který se stále ironicky šklebí v odporné grimase Bez vašeho vědomí vás zatáhne do podvodu (bílé koně, nebo jiný podvod)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 8. 2019 12:51 | Martin

Považuji to za naprosté selhání pojištovny. Smutné, že člověk si musí platit ještě za překlad, když byl právě poškozen. Přišel sem o 50 000 cca, ve smlouvě mám zavazadla pojištěné na 30 000, nikdo semnou pořádně ani nekomunikoval při uzavírání smlouvy, nikdo mi nedal ani potřebné informace, vše se dozvídám až po uzavření smlouvy a nemilé krádeži. S touto pojištovnou už nechci mít nic společného. Na nějaké podmínky jim kašlu, Evropská pojištovna, která překládá ruský jazyk, kde je Rusko? Holandsko je za dveřmi a nikdo nedokáže přeložit ani pár stránek. Překlad mě vyjde na tisíce. Děkuji K-POOP za vydařené služby. Od nich už ani propisku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 8. 2019 10:36 | Petr

Možná to chce číst pojistné podmínky, kde se jasně píše, že povinností pojištěného je doložit překlad tehdy, kdy se nejedná o jazyky jako je anglický, francouzský, německý, španělský, ruský a slovenský....to je celkem dost jazyků, i když mi tam chybí např. italština.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 8. 2019 12:48 | Martin

Mám cestovní pojištění, odjel sem do zahraničí, kde jsem byl okraden (Holandsko), dovezu vše potřebné pro vyřízení škody, protokoly od policie ale chtějí přeložit? To mi chcete říct, že tak velká společnost jako Kooperativa, která disponuje tlumočníky snad ze všech jazyků, chce přeložit pár stránek Holandštiny? A jak na to pouhý smrtelník, který neumí daný jazyk? Směšné.. to mám ted shánět překlad, který mě bude stát stovky ne-li tisíce? Za mě toto jednání není adekvátní. Příště už zařídím pojistku u jiné pojištovny.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  11 055 092 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2019

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Články na Heroine.cz

Advokátka Hrdá: Jak dál neubližovat obětem znásilnění

Advokátka Hrdá: Jak dál neubližovat obětem znásilnění

„Ani po patnácti letech praxe mě nepřestává překvapovat, jak moc lidé podceňují traumata...více

23. Ji.hlava je tady: 277 filmů, od Sobojleva k Havlovi

23. Ji.hlava je tady: 277 filmů, od Sobojleva k Havlovi

Třiadvacátá Ji.hlava je za dveřmi. Mezinárodní festival dokumentárních filmů nabídne premiéry...více

Joker: monstrum pro rok 2019

Joker: monstrum pro rok 2019

Jeden z nejslavnějších komiksových záporáků překročil hranice žánru. O to je děsivější:...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vladimír Kovář

podnikatel, Unicorn

Roman Staněk

podnikatel a investor, GoodData

Vladimír Kovář
ÚSPĚŠNOST
52,54 %

z 59 duelů
×
Roman Staněk
ÚSPĚŠNOST
61,67 %

z 60 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.