Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 269 komentářů)

15. 2. 2022 10:34

-1. Bohužel ,tak se chová pojišťovna ke klientům . Ty doklady existují. Pojišťovna je má evidované a schované .
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 2. 2022 8:06 | Roman

Konečně jste pochopili ,že pojišťovna má jiné zákony , které jsou neslučitelné s těmi co platí ČR. Pokud jedou auta ve dvou pruzích , které jsou vedle sebe , kde je připojen další odbočují pruh a auto , které je blíž k tomu pruhu ,tam najede jako první nemůže nést vinu za nehodu . Co se týče dozoru nad pojišťovnou toje to samé . Jasně měli napsané, že klienti mohou obracet na ČOI poslal jsem to tam . Do došel doklad o převzetí . Za dva dni email ,že dopravní nehody neřeší. Tak jsem to poslal znovu s tím , že se jedná o nehodu a podvod pojišťovny. Opět to převzali a to bylo vše . Po uplynutí stanovené doby jsem jim napsal že nedošlo vyrozumění. Odpověď byla ,že mi nemohou pomocí . A to šlo o podvod na zákazníka.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 1. 2022 9:51

Citace - Roman / 08.01.2022 09:42

Pojišťovna mne vyzvala,že bych jim musel podvod dokázat . Když jsem se nechtěně dostal k nehodě podvod byl ze stany pojišťovny na světě . Dvě auta jela ve dvou pruzích vedle sebe a obě jeli do odbočující ho pravého pruhu .Když viník nehody viděl že jedu z pruhu do pruhu ,tak odbočí vpravo . Pojišťovna poslala doklady že viník jel delší dobu v odbojujícím pruhu tudíž není viník ,ale poškozený .Při odvolání pojišťovna napsala že došlo k novému zjištění a trvá na tom že nejsem poškozený proto že jsem stal řadě aut na křižovatce a odbočil jsem vpravo , kde se nacházelo auto poškozeného. Ten to doklad ma pojišťovna a Vy tady chcete tvrdit že dodržujete pravidla . Tohle to je velmi známá kauza .Nikdo se proti Vám nepostaví vše máte podplácení ,aby jste mohly beztrestně okrádat klienty .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 1. 2022 9:49 | Roman

Citace - Roman / 08.01.2022 09:42

Pojišťovna mne vyzvala,že bych jim musel podvod dokázat . Když jsem se nechtěně dostal k nehodě podvod byl ze stany pojišťovny na světě . Dvě auta jela ve dvou pruzích vedle sebe a obě jeli do odbočující ho pravého pruhu .Když viník nehody viděl že jedu z pruhu do pruhu ,tak odbočí vpravo . Pojišťovna poslala doklady že viník jel delší dobu v odbojujícím pruhu tudíž není viník ,ale poškozený .Při odvolání pojišťovna napsala že došlo k novému zjištění a trvá na tom že jsem nejsem poškozený proto že jsem stal řadě aut na křižovatce a odbočil jsem vpravo , kde se nacházelo auto poškozeného. Ten to doklad ma pojišťovna a Vy tady chcete tvrdit že dodržujete pravidla . Tohle to je velmi známá kauza .Nikdo se proti Vám nepostaví vše máte podplácení ,aby jste mohly beztrestně okrádat klienty .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 1. 2022 9:42 | Roman

Pojišťovna mne vyzvala,že bych jim musel podvod dokázat . Když jsem se nechtěně dostal k nehodě podvod byl ze stany pojišťovny na světě . Dvě auta jela ve dvou pruzích vedle sebe a obě jeli do odbočující ho pravého pruhu .Když viník nehody viděl že jedu z pruhu do pruhu ,tak odbočí vpravo . Pojišťovna poslala doklady že viník jel delší dobu v odbojujícím pruhu tudíž není viník ,ale poškozený .Při odvolání pojišťovna napsala že došlo k novému zjištění a trvá na tom že jsem poškozený proto že jsem stal řadě aut na křižovatce a odbočil jsem vpravo , kde se nacházelo auto poškozeného. Ten to doklad ma pojišťovna a Vy tady chcete tvrdit že dodržujete pravidla . Tohle to je velmi známá kauza .Nikdo se proti Vám nepostaví vše máte podplácení ,aby jste mohly beztrestně okrádat klienty .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 1. 2022 19:03 | Ivan

nikdy více kooperativa. kapitálové pojištění rendite plus. za 23 let jsem jim naposílal 60000kč namísto zhodnocení peněz je znehodnotily a odbyly mě 44000kč před zdaněním .takže u nich končím se vším co u nich mám. DEJTE SI NA NĚ POZOR
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 1. 2022 6:06 | Roman

Paní Miroslavo zákony jsou dobré , když je obě strany dodržují . Pokud pokud existuji doklady ,kde je podepsané, že auta jela dvěma řidiči a pojišťovna poškozenému napíše , že setřením bylo zjištěno , že auto poškozeného stálo v řadě aut . Tak to snad je na okamžité odstoupení se strany klienta .A teď tady těm klientům vysvětlíte, jak jste dokonalí a jak je nechcete okrást !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 12. 2021 12:47 | Roman

Dobrý den co to melele Te za hlouposti ! Proč se ohání Te na nějaký paragraf,dávno víte , že to není pravda .Dvakrát sem to odeslal na ČOI ,taky sem to nesl na policii České republiky. Nikde nic nechtěli nic řešit vše máte podplacené . Pokud mi pošle Te ,že jste dvakrát změnili doklady , které jste dostaly a tady chcete tvrdit , že nepáchá Te trestnou činnost? Kdyby jste byly tak seriózní ,tak jste mi neblokovali Příspěvky na Vaší FB stránkách , ne mazali recenze na jiných webových stránkách , neposílali by jste mi výhružné dopisy Kdyby tu byla demokracie tak tu dávno neexistuje . Pokud se chcete u dat dejte vědět ,
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 12. 2021 12:25 | Martin

Pozor na tuto pojišťovnu.Ať Vás ani nenapadne se u Kooperativy pojistit. Nastrkal jsem do nich za roky strávené u této pojišťovny statisíce za úrazové pojištění. Po úraze kdy jsem byl 2měs. totálně mimo provoz jsem dostal pár tisíc korun se kterými nevyžijete ani týden. Po této zkušenosti jsem samozřejmě smlouvu vypověděl, no nejsem blázen živit podvodníky. Za nedlouho jsem dostal email, že musím uhradit dlužné pojistné + 350,-Kč za předčasné ukončení sml. O této částce ve sml. ani zmínka + navíc 300,-Kč jako vymáhací poplatek, že prý mi byl zaslán dopis s vyúčtováním. No samozřejmě, že žádný jsem žádný dopis nedostal, žádný totiž ani neodeslali, jen z Vás chtějí vytřískat co nejvíce. Takže pozor klient je až na posledním místě, jejich zájmy a finace na místě prvním. Toť moje nepříjemná zkušenost.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 12. 2021 16:39 | Miroslava

Pojištění automaticky nezaniká, v zákoně i pojistných podmínkách je uvedeno, jak od pojistné smlouvy odstoupit. Pokud se výpověď týká pojištění vozidel, odpověď naleznete v článku 7 na https://www.koop.cz/file/edee/dokumenty/pojisteni-vozidel-zakladni-dokumenty/va-124-soubor-vozidla-05-2021.pdf Zároveň Doporučuji uzavírat pojistné smlouvy s odborníky. Odborníka jednoduše poznáte, bude znát odpovědi na Vaše otázky, použije pojistné podmínky, případně osloví metodika, upozorní Vás na výluky atd.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 12. 2021 16:28 | Miroslava

Pojištění má jasně nastavená pravidla, která určuje zákon a dále pojistné podmínky dané pojištovny, které mohou být rozdílné. Pojišťovny podlehají zákonům Zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, Zákon č. 277/2009 Sb., o pojišťovnictví, Zákon č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění. Pokud máte důkazy o tom, že na Vás pojišťovna páchá trestnou činnost, obraťte se na ČNB a ČAP. Jinak neznalost neomlouvá.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 12. 2021 10:06 | Martin

Souhlasím, Kooperativa NIKDY!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 12. 2021 10:05 | Martin

Ženská mě nabourala, je pojištěna u Kooperativy a už měsíc má peníze. Ale po mě chtějí stále doklady, které jsem dávno při registraci škody předal a mám na to i doklady a protokol, kde je vše potvrzeno. A dnes opět telefon, že schází to, co měsíc mají. Pro mě je Kooperativa nejhorší pojišťovna. Bohužel i rodina s ní má problém. Když chtějí peníze, tak hned. Ale vyplatit škodu, to oddalují...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2021 15:19 | Petr

Je to jen banda podvodníků, kteřísu hledí výmluvami zajistit aby peníze proudily jen od klientů k nim. Opačným směrem se to podaří jen výjimečně. Denní renta 500 Kč, celkem 18000 zamítnuta. Typicky čechâčkovské praktiky.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 12. 2021 10:09 | Roman

Taky jsem měl dodat , že pojišťovna za tento podvod dostala doplatek bonusů ,(asi 1500 Kč) a roky zvýšení pojistného . Viník byl z jiné pojišťovny , tudíž vlastního klienta si pojišťovna nikdy nevažila okrade jej i když nemusí . Protože si na ůčtovala doplatek ,zablokovala vyplacení škodní události .Už z tohoto musí být jasné , že pokud dojdete pro nějakou pojistku , kterou by měla vyplatit pojišťovna ze svého ,tak dostanete kulové .
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 12. 2021 10:00 | Roman

Dobrý den ve smlouvě nejsou žádné skryté věci ! Pouze neplní to čemu se zavázali . Pokud uznají ,že nic nezaplatí, tak vymýšlí ,jak klienty okradnout. Jak jsem napsal, tak to je . I když vědí , že je to podvod budou na něm trvat až do konce . Když jsem s nimi řešil odvolání , tak poslali doklady úplně něčeho jiného tudíž ,doklad ,který dostáli dvakrát změnili . Jen proto ,aby nepřiznali ,že klient byl okraden neoprávněně . Všude byl můj podpis bez mého vědomí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 12. 2021 14:51 | Lucie

Zdravím,
kooperativa je jedna z nejhorších pojišťoven co existuje. Ve smlouvách mají skryté věci. Nikdy neplní jak maji, vždy nějaká výmluva. Zažila jsem celkem 4x, u mého otce nechtěli vyplatit za velmi vážné onemocnění, odvolával se do nekonečna a nedali mu téměř nic. Člověk, když si uzavírá pojistku na poměrně vysoké částky, kdyby se něco stalo, aby rodina byla zajištěna, tak se pak hodně diví, když se to řeší. Je to jen stres a okrádání lidí. Než kooperativu tak raději nic. NEDOPORUČUJU!!!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 12. 2021 14:00 | Roman

Vždycky se to odešle dopředu! Tu druhou variantu ,kterou mi poslaly mají i s mojim podpisem ,i když jsem ji nikdy neviděl stačí vzít tužku a papír a celou věc nakreslit auto jelo z pruhu do pruhu bylo přes dělící čáru. Druhé auto jelo v jiném pruhu a odbočilo v pravo Pokud si viník nehody poškodil levou stranu svého auta ,tak při odbočení vpravo přejel přes dvě dělící čáry, tak je to podepsané . Z nákresu ,který je přiložen je patrné , že auta stojí zaparkované řádně v pruzích viník od nehody, kterou popsal ujel a tak to zakreslil, protože policie na místo nedorazila . A řešili to z viníkem po telefonu. Pojišťovna mi zdělila ,že nehodu řeší pouze ve dvou pruzích ve třech pruzích to nejde . Proto si nehodu zřejmě upravily podle sebe . Je třeba se nad sebou zamyslet něž na něco bude příště reagovat
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 12. 2021 12:47 | Roman

To je tak , když se ozve hlupák hned je pod článkem -2. Pokud někdo podepíše , že mne viděl měnit jízdní pruhy on sám z jiné pruhu odbočil vpravo a to před nehodou . A pojišťovna vám napíše :že jste jel v jednom pruhu a odbočil jsem v pravo ,kde se nacházel dotyčný vyník , který po nehodě chtěl odbočit v pravo
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 11. 2021 8:05 | Roman

Dobrý den nikdo ne nedal mínus ani plus .Nikdo to nevyvrátil . Pokud pojišťovna ,která dostane doklady od klientů několikrát pozmění i s Vaším podpisem ve svůj prospěch ,klientům to nepošle pouze se o tom zmíní v dopise , že se,tak stalo ,aby klienty poškodila ,potom tomu co tu píšete se pouze směje ! Někteří tady vypisují ,jak tomu nerozumíte! Je třeba mít vše řádně doložené . Potom je každý potichu . Jinak by tu vypisovali ,taky nějaké hlouposti.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Aleš Řebíček

exministr a podnikatel, Slavia Praha

Michal Mejstřík

ekonom

Aleš Řebíček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Michal Mejstřík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services